Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości marzec 2021            

wiosenne kwiatki

Witam  - już wiosennie!

Jak wspomniałem w nowościach stycznia przenoszę tutaj sukcesywnie stare notatki z Facebooka, które już są tam trudne do znalezienia (bez znajomości adresu) po tym, jak platforma zlikwidowała opcję notatek (artykułów) w poprzedniej formie. W odzyskanych ("trikowo") wersjach dodaję na ogół parę dodatkowych linków lub uzupełnień, natomiast w powołanym oryginalnym materiale niektóre linki mogą już nie działać.
Ostatnio głównie tym się zająłem - także w stosunku do wielu notatek z moich innych stron na FB (nie o zdrowiu), zatem to spora praca.
Z ostatnio odtworzonych materiałów dotyczących zdrowia ze strony Zdrowie i Fitness Dla Ciebie mamy następujące artykuły (niektóre krótkie, niektóre dłuższe - podaję przy nich przybliżony czas czytania):

Czysta woda - O niektórych sposobach oczyszczania wody pitnej domowymi sposobami.

Długowieczność. Tajemnice Bernarda LaPallo. - Jakie były dodatki do posiłków, dzięki którym pewien 115-letni Brazylijczyk zawdzięczał swoją siłę, tężyznę i zdrowie psychiczne.

Zdrowy sen dzięki... - Jak mieć dobry sen - wprowadzenie z podaniem kilkunastu materiałów pomocniczych (artykuły, książki, urządzenia).

Doktor Ferdynand Barbasiewicz - Zarys klawiterapii - rewolucyjnej metody leczenia oraz przestawienie jej wynalazcy - doktora Ferdynanda Barbasiewicza.

Głos, który leczy  - Ciekawy przypadek muzykoterapii ... głosem, w danym przypadku pewnej piosenkarki. Potwierdzony przez lekarzy i badaczy.

Wlewy dożylne ratujące zdrowie i życie - Dobitne wykazanie, że wlewy dożylne z wit. C., DMSO i wody utlenionej (roztwory!) ratują życie w ostrych stanach zapalnych, w tym sepsie i w C-19. Dowody naukowe i z wieloletniej praktyki lekarzy.

Jeszcze o wlewach “z perhydrolu” - Wyjaśnienie powszechnych nieporozumień i kłamstw związanych z wlewami dożylnymi z wody utlenionej.

Jerzy Zięba o szczepionkach -  Wykaz 36 filmów Jerzego Zięby w serii "Szczepionki - mało znane naukowe fakty" z krótkim opisem każdego. Aspekty, o których prawie nikt nie mówi. To materiał wstrząsający i jednocześnie druzgocący dla oficjalnej propagandy.

7 najgroźniejszych kłamstw, które możesz usłyszeć od lekarza... - Kłamstw medycyny, farmacji i lekarzy jest wiele. Pokazujemy 7 wybranych - bodajże najczęstszych i groźnych. Niewiedza może zabić - odwiedzaj LepszeZdrowie.info by wiedzieć więcej.

Co jest dobre DLA CIEBIE? - Opinia znanego naturopaty - długa dieta wegetariańska może doprowadzić do ubytku żelaza we krwi, a zatem niedotlenienia organizmu oraz anemii.

Moc cebuli - Mniej znane właściwości cebuli - zdrowotne i kosmetyczne. Jak obchodzić się z cebulą?

Najlepsze i najgorsze warzywa - Jakie warzywa są zdrowe, a jakie nie i jak je wybierać - rodzaj, pochodzenie, wygląd, świeżość, obróbka ...

MITY MEDYCZNE (cz. 3) - Krótkie omówienie 3. tomu książki MITY MEDYCZNE KTÓRE MOGĄ ZABIĆ.

Nowe uspokajające badanie na temat kawy  - Kolejne badania pokazały korzystne działanie kawy, co zgadza się z poprzednimi, jakie podawaliśmy na naszej stronie.

Ruch dla zdrowia - Ruch jest lekarstwem, ale trzeba go stosować wg zasad bezpieczeństwa i efektywności. Istnieje tu wiele mitów, nieporozumień i złych praktyk. Czy popełniasz te błędy?

Odkrycia o zdrowiu, których Twój sąsiad nie pozna (a Ty tak) - Jak medycyna tkwi jeszcze miejscami w mitach, które już dawno zostały obalone, powtarzając stary schemat wielkiej inercji względem odkryć naukowych i trzymając się farmakobiznesu.

NEXUS łączy wiedzę różnych rodzajów - Niezależny dwumiesięcznik NEXUS stara się docierać do trudno dostępnych informacji, które mogłyby pomóc ludziom w pokonywaniu trudności związanych z obecnym okresem ogromnych przemian. Przykładowe tematy zdrowotne z jednego z numerów.

Broń się przed grypą ... rękami  - O podstawowych zasadach higieny, które mogą nas zabezpieczyć przed infekcjami, z naciskiem na właściwe  mycie rąk.

Ale to jeszcze dalece nie wszystkie odtworzone pozycje - dalsze w kwietniu.

Nowe artykuły i anonse na stronie:

Jedzenie na lepsze myślenie - z cyklu artykułów wpływu pożywienia na umysł i ciało. Czy i jak czekolada wpływa na depresję i poprawę nastroju. Kolejne pozytywne, ale i negatywne cechy czekolady z analizą jej rodzajów, składu i barwy.

Zaburzenia nastroju i depresja W rzeczywistości covidowego świata, depresja, złe nastroje a nawet załamanie psychiczne to ważny problem - w coraz bardziej społecznym wymiarze. Jak sobie z tym radzić?

Jest już 3. tom książki "Fałszywa pandemia" z podtytułem Maski  w red. Mariusza Błochowiaka - poświęcony głównie maskom. Jej opis ze spisem treści anonsowaliśmy wcześniej  tutaj. Zakres książki jest szerszy niż jej podtytuł "Maski", zwróć też uwagę na patrona - Zrzeszenie Lekarzy i Naukowców na rzecz Zdrowia, Wolności i Prawdy.
Natomiast teraz mamy też opis autorski, współautorów i spis treści (obszerny, bo objętość to 439 stron) w witrynie wydawnictwa: https://sklep.osuchowa.org/produkt/falszywa-pandemia-krytyka-naukowcow-i-lekarzy-maski-cz-3-przedsprzedaz-wysylka-od-17-marca/

"Pandemia" doczekała się szeregu publikacji książkowych, które pokazują kulisy zjawiska, jego plan i mistyfikacje. Ale  jest też okazją do zaistnienia niektórych autorów, którzy włączyli się do nurtu propagandy. Tutaj nie będzie o tych drugich - nie powielamy głównej narracji, która i tak nas zalewa, sączy strach i dezorientację.

Już wcześniej anonsowaliśmy i omawialiśmy parę książek nt. epidemii, a w obszernym przeglądzie Kowidowe książki zbieram wszystko w jedną całość (stan na koniec marca 2021).
Z przeglądu 23 pozycji  dobitnie widać skalę kłamstw, ignorancji i manipulacji związanych z Covid-19 oraz złowrogi plan wykorzystania "pandemii" dla celów politycznych i gospodarczych.

A propos książek. Czy widziałeś moją domową biblioteczkę zdrowia? Może coś cię zainspiruje?

Jeszcze o PCR.  Przybywa świadectw, z wyrokami sądowymi włącznie, o niewiarygodności kowidowych testów PCR. Te testy powodują fałszowanie statystyk i błędną politykę zdrowotną. Omówienie dalszych publikacji.

Bogate uzupełnienia w zakresie zdrowia i epidemii (mniej znane źródła i omówienia) pojawiają się pod środowymi wypowiedzi W. Gadowskiego w jego komentarzach tygodnia.
Jako przykład i punkt zaczepienia zobacz pod tym nagraniem - https://gadowskiwitold.pl/aktualnosci/komentarz-tygodnia-promyk-swiatla-zza-kulis/ 

Ostra wypowiedź lekarza Piotra Rubasa na Konferencji w Krakowie! 27.02.2021
https://youtu.be/Qdqq0B7o_-E  (są i inne, np.  w tym wywiadzie obala kłamstwa o
"pandemii" i koronawirusie https://youtu.be/bHPFjNbr1ZI ),
także:
https://m.cda.pl/Nauka-kontra-propaganda,
Jan Góral https://www.facebook.com/profile.php?id=100002124129379
https://www.facebook.com/people/Piotr-Keikus/100017482212949
Kanał Janusz Gniewny
https://www.youtube.com/watch?v=KBblocuNATc - 9 części konferencji lekarzy w Krakowie 27.02.21.

Grupa Front wolności - https://www.facebook.com/groups/2824432751103783

Odbywają się w Polsce i na świecie Marsze Wolności przeciw lockdownom, tyranii szczepionkowej, zaniedbaniom w normalnym leczeniu  itp. Zobacz np.
https://opolczykpl.wordpress.com/2021/03/09/20-marca-2021-miedzynarodowy-dzien-walki-o-wolnosc/

Przypominam też o działalności Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Zintegrowanej (TLMZ.pl), np. o tamtejszych wykładach dostępnych w sieci - https://tlmz.pl/category/filmy-i-wyklady

Wybrane wpisy ze strony  Zdrowie i Fitness Dla Ciebie (zaglądaj, bo prawie codziennie coś się pojawia):

Nowe zaskakujące fakty i dane o epidemii i zgonach. Grzegorz Płaczek w MN. Propaganda szczepień ma się nijak nawet do oficjalnych danych statystycznych. https://youtu.be/PevkEfAM6hM
i DOGRYWKA https://youtu.be/U6b9H8muOXQ.

Prof. Roman Zieliński jeszcze raz o "testach" PCR - https://www.facebook.com/roman.zielinski.37/posts/1557976827740094 .

Były dyrektor Fundacji Gatesów krytykuje masowe szczepienia
https://ordomedicus.org/byly-dyrektor-fundacji-gatesa.../ . 

Francuscy lekarze wystąpili z otwartą frondą wobec rządu. Są zastraszani przez władze i podobnie jak polski nierząd, zakazuje się im leczyć chorych, dostępnymi i skutecznymi lekami ...!
https://youtu.be/PwzZ9CQMP54 .

Przypominam niezwykłą usługę w zakresie zdrowia - bardzo przydatną przy utrudnionym dostępie do lekarzy i usług medycznych (patrz też stała ikonka na prawym marginesie Twoja Super Ochrona Medyczna):
http://bit.ly/TwojaOchrona. Ale to nie wszystko! ZARABIAJ Z S7HEALTH i S7LAW
To proste, ale zapraszam na spotkania informacyjne (cykliczne), które wszystko wyjaśnią
- http://bit.ly/S7biznes.
O ofercie usługowej nominalnie w każdy poniedziałek  o g. 19, spotkania dla partnerów we wtorki i środy - szczegóły po kliknięciu w linki, a więcej - po rejestracji na webinar.

Oświadczenie do pracodawcy o braku zgody na udział w szczepieniach https://rebel24.pl/oswiadczenie-o-braku-zgody-na-udzial-w-szczepieniach-do-pracodawcy/.   
Nawet nie wszystkie możliwe argumenty zastały tu użyte (np. dokładne powołanie się przed lekarzem na oryginał ulotki producenta), ale to oświadczenie powinno wystarczyć.

Czy polskie kasze są trujące?
Właśnie ukazał się raport pt. „Konsumenci testują: Kasza jaglana – czy zawiera glifosat?". Zawiera on wyniki kolejnego badania kasz jaglanych pod kątem obecności rakotwórczego glifosatu. Po raz trzeci zbadano te same rodzaje kasz jaglanych: Plony Natury z sieci Biedronka, Cenos, Ekowital, Janex, Kuchnia Lidla, Kupiec, Melvit, NaturAvena, Sonko i Sante.
W niezależnych, konsumenckich testach produktów przeprowadzanych przez Fundację Konsumentów od 2019 roku, niezmiennie wykrywane są pozostałości glifosatu w kaszach. Wyjątek stanowią tzw. produkty ekologiczne, które w każdej edycji badań były „czyste"!
Sukces raportów konsumenckich - jakość niektórych produktów poprawiła się!
Raport do bezpłatnego pobrania z adresu https://instytutsprawobywatelskich.pl/publikacje/konsumenci-testuja-kasza-jaglana-czy-zawiera-glifosat/

Zmieniły się niektóre elementy pod ikonkami prawego marginesu - zobacz co się pod nimi kryje.

Bardziej wrażliwe pod kątem cenzury wiadomości o zdrowiu i polityce zacząłem umieszczać na www.gab.com/etsaman3 - zapraszam.

***

W Wielkim Tygodniu życzę Ci - mimo ograniczeń administracyjnych, różnych opresji i niewygód, aby nie opuszczała Cię nadzieja na lepsze czasy - w duchu nadziei Wielkiej Nocy i dzięki coraz bardziej widocznemu załamywaniu się kłamstwa pandemicznego.
Ono jest częścią ogólniejszego planu zniewolenia ludzkości, który też się sypie (uwierz mi - chociażby dla lepszego nastroju, ale mam dowody takiego przebiegu spraw).
Dołączam życzenia zdrowia - masz sam sporo do powiedzenia w tej sprawie - tylko zadbaj o siebie i poszerzaj wiedzę jak to robić.

________________

L. Korolkiewicz
 

PS. czy widziałeś starsze nowości miesiąca?

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.