Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie   

 
Nowości październik 2021            


jesienne marcinki

 

Nawet nad najciemniejszymi chmurami świeci zawsze słońce.
Rozpędzajmy chmury!
 

Witam i pozdrawiam Czytelników - już po wakacjach ... niestety.

Już nie ma(m) wątpliwości że covid to wielka operacja fałszywej flagi - w sensie względnie małej masowej skali szkodliwości zdrowotnej, natomiast jest bolesna prawda skali spustoszenia na świecie, jakiego ta operacja dokonała zarówno materialnie jak i psychologicznie. Ujawnia się coraz bardziej cel tej operacji.

Pisaliśmy o tym wielokrotnie, a oto nowe artykuły na ten temat:

Przeciw "pandemii" Dwa ważne głosy rozsądku i ostrzeżenia w sprawie fałszywej walki z "pandemią", która stworzyła pandemię strachu, kłamstw i niepotrzebnych cierpień. Pokazane absurdy obecnej pandemicznej narracji.
Przejmujące i ważne jest wystąpienie abp. Carlo Maria Viganò - zwłaszcza w świetle tego, jak hierarchie kościelne poszły na współpracę z pandemiczną agendą, chociaż nie mają odpowiednich kwalifikacji ani nie jest rolą Kościoła zajmować się sprawami medycznymi.
Można mieć do tego różny stosunek, ale wg mojego  osobistego zdania - to skandal że hierarchia kościelna angażuje się w narrację kłamstw i ucisku - odwrotnie do swej misji i deklaracji. Jest to chwalone i rozpowszechniane przez obecną propagandę Ministerstwa Zarazy (MZ). Niestety władze podporządkowały sobie spore gremia kościelne - za sowite wsparcie finansowe, różne ulgi i przymykanie oczu na nieprawidłowości?

Otacza nas powszechna bezwzględna propaganda szczepień. Istnieje jednak też rosnąca ilość obserwacji fatalnych skutków takiej narracji i działań oraz rozpoznanie prawdziwych mechanizmów działania obecnych szczepień. Dokonują tego specjaliści nie podporządkowani odgórnym dyrektywom, które są narzucane przez biznes farmacji i globalistyczne oligarchie władzy -  Skutki szczepionki - raport.

Są różne doniesienia, które mogą szokować, np. o wykrytych w szczepionkach na koronawirusy tworach identyfikowanych przez naukowców jako groźne pasożyty. Trzy materiały w Pasożyty w szczepionkach?; wybrałem z napisami polskimi i z transkrypcją w j. polskim oraz źródło angielskie.
W tej notatce są na końcu (w omówieniu źródła trzeciego) i dobre informacje - wzmianka o kontrposunięciach ruchu Life Force, o którym już na tej stronie wspominałem i jeszcze nieraz będzie.

Działa polska komisja śledcza ds. pandemii. Komisja jest oddolną, niezależną, społeczną i nie powiązaną z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym inicjatywą Instytutu Ordo Medicus i jej działanie jest finansowane wyłącznie przez dobrowolne darowizny. Jej celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności obecnej sytuacji i zebrania materiału dowodowego. Komisja będzie przesłuchiwać lekarzy, naukowców i wszystkich, którzy mogą się przyczynić do wyjaśnienia obecnego kryzysu. Jeśli zebrany materiał dowodowy na to pozwoli, to zostaną postawione zarzuty osobom podejrzanym.
Informacje dotyczące Komisji śledczej i jej posiedzeń znajdują się na dedykowanej podstronie:
https://ordomedicus.org/komisja-sledcza-ds-pandemii/ .

Odbywa spotkania, z ostatnich wymieńmy:
Pierwsze  posiedzenie odbyło się 9 października 2021 roku. Nagranie wraz z 47 slajdami. Przesłuchiwanym był dr n. med. Piotr Witczak. W szczególności skrót z jego wystąpienia   https://twitter.com/i/status/1451551974462210067 - jak CDC manipuluje ludźmi! Dr Piotr Witczak demaskuje manipulacje! Prawda w wartościach bezwzględnych jest taka, że na 1 mln niezaszczepionych dzieci, statystycznie ok. 16 tys. po tym wirusie będzie mieć jakiś katar, przeziębienie, a po szczepieniu, kilkadziesiąt tys. NOP.

Drugie odbyło się  22 października o godz. 16:00; Komisja rozmawia z dr Normanem J. Pieniążkiem - biologiem, doktorem nauk przyrodniczych ze specjalnością genetyka biochemiczna. Ma obszerny dorobek z pracy w szeregu placówkach naukowych. Pokrótce wymienię: Pracował na Uniwersytecie Warszawskim w latach 1969 - 1985, potem za granicą.
Profesor (Uwaga - w USA i wielu krajach zachodnich tytuł profesora nie jest tytułem naukowym lecz stanowiskiem instytucji badawczej lub dydaktycznej), biologii molekularnej na Wydziale Genetyki w Sewilli w Hiszpanii oraz profesor mikrobiologii na Wydziale Mikrobiologii, Immunologii i Parazytologii na Medycznym Uniwersytecie Stanowym w Louisianie w USA. W roku 1989 został zatrudniony przez CDC do zorganizowania i prowadzenia pierwszego laboratorium molekularnej diagnostyki referencyjnej. Pracował tam do przejścia na emeryturę w roku 2013. Wybitny specjalista.
Nagranie https://twitter.com/OrdoMedicus/status/1451546949354618886 (od ok. 25').

Dr N. Pieniążek ostro wypowiedział się o bezsensowności testów PCR i że są przestępstwem, o rażących błędach epidemiologów, zmanipulowanych lekarzach, sianiu strachu i kłamstw przez media, aferach z lekami i kryzysie nauki, w której prace badawcze są fałszywkami nawet w 80% (czyli jeszcze więcej niż pokazywaliśmy we wpisach Jeszcze o EBM, Wiarygodność badań). Nagranie i slajdy wystąpienia. Slajdy w postaci pdf do pobrania tutaj.

Trzecie - 23 października godz. 11:00. Komisja rozmawia z dr n. med. Zbigniewem Martyką.
Dr n. med. Zbigniew Martyka, specjalista chorób wewnętrznych i zakaźnych, kierownik Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Szpitala ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej. Zapis np. tutaj - https://twitter.com/i/broadcasts/1kvJpANpaDdxE lub https://youtu.be/6gMnLK1Aho4.  Sam dr Martyka od ok. 49'.

Dalsze spotkania i ich wyniki będą kolejnym polskim przyczynkiem do oskarżenia winowajców obecnego pandemonium. Moje oskarżenie padło już równo rok temu - Oskarżamy, ale dziś nasza wiedza o skali przestępstw i kłamstw jest dużo większa i dokładniejsza.

Podobnie Jerzy Zięba demaskuje wiele przykładów ignorancji i kłamstw związanych z "pandemią" - na swojej stronie www.jerzyzieba.pl (pod zdjęciem przycisk live) i na VK, bo tam unika cenzury. Duuużo materiałów. Pokażę tyko parę ostatnich.

* Omówienie już głośnego wystąpienia prof. Piotra Kuny w Polsacie. Prawdy i fałsze w tym wywiadzie:
https://vk.com/video-201956532_456240433?t=45m57s (w drugiej części audycji).

* Niedawny komentarz JZ po ważnym wystąpieniu znanego lekarza przed sądem z początku sierpnia. Macie o czym myśleć, lepiej  działać by zatrzymać morderców. Dołącz do świadomych i walczących o prawdę i życie ludzi. https://vk.com/video-201956532_456240455?t=14m18s (z miejsca bez cenzury).

* "Bożena Dykiel i inne ciekawostki", postawy niektórych celebrytów, lekarzy, mediów
https://vk.com/video-201956532_456240444?t=30m44s

...

A propos cenzury - przybiera ona kuriozalną postać wycofywania się właścicieli sal konferencyjnych, mimo zawartych umów, z organizowania konferencji niezależnych lekarzy i badaczy - pod naciskiem bliżej nie określonych sił administracyjnych i opiniotwórczych. Powodem może być (wg doniesień) tylko to, że ma tam wystąpić Jerzy Zięba. Tak się boją prawdy? Przykładem jest trzykrotne przekładanie miejsca i terminu konferencji...
Gdy to piszę odbędzie się ona prawdopodobnie w Rzeszowie 13 listopada. Poniżej plakat wydarzenia.

plakat konferencji


Podobnie działo się np. z projekcją filmu W. Sumlińskiego "Powrót do Jedwabnego" - cenzura, odmowa sal projekcyjnych, zamilczanie...

Co do masek - ileż już o tym było, dziś dodam https://paradyzja.com/wazne-metaanaliza-65-badan-naukowych-ujawnia-ze-maseczki-powaznie-szkodza-naszemu-zdrowiu/.

Jak widać, jesteśmy na wojnie... https://youtu.be/O9a_P0evO7Y.

...

By nie pogrążać się psychologicznie w takiej monotematyce, w październiku daję więcej praktycznych i pozytywnych sposobów by podreperować zdrowie i uodpornić się przeciw zagrożeniom.

Pozytywne, tj. korzystne dla nas rady zdrowotne zebrałem (cz. 1) w zbiorku opracowanym na podstawie biuletynów jakie dostaje od praktyków, którym ufam - Dobre rady.

Przy okazji nie zapominajmy o psychologicznej (psychosomatycznej) stronie naszych pozytywnych działań, jak np. w tej krótkiej notatce Mantra zdrowotna.

Ukazała się nowa książka, której współautorem jest dr Katarzyna Świątkowska - lekarz, której artykuły z FB parokrotnie tu cytowałem oraz pokazywałem jej poprzednie książki. Pracuje też nad nową.
Po szczegóły sięgnij do tej notatki.

Co do książek, to ostatnio śledzę raczej te o kowidzie i szczepieniach. Zobacz odpowiednio Kowidowe książki i Ukrywane fakty o szczepieniach, gdzie dodałem parę nowych pozycji.

A propos książek - przewiduję przynajmniej do końca roku mniejszą aktywność tutaj, ponieważ przyszła pora na dokończenie ... mojej książki. Przypomnę, że parę lat temu zacząłem pisać książkę na temat dotyku, gdzie nie chodzi tylko o samo zjawisko zmysłowe, ale także o całą otoczkę kulturową, uczuciową, techniki terapeutyczne itd. Bardzo ciekawy temat. Wstrzymałem się gdzieś w połowie, bo czułem, że jeszcze za mało wiem, i faktycznie potem jeszcze zebrałem sporo ciekawych dalszych przyczynków. A ostatnio dowiedzieliśmy się, że odkrycia Davida Juliusa i Ardema Patapoutiana na temat w jaki sposób ciepło, zimno i dotyk mogą inicjować sygnały w naszym układzie nerwowym, zasłużyły na nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii.
Dawną inspiracją do zajęcia się tą tematyką było zapoznawanie się z coraz to kolejnymi terapiami związanymi z dotykiem, zatem ma to jak najbardziej związek ze zdrowiem.
W sezonie zimowym wrócę do tego, a tymczasem uprzejmie proszę o ew. ciekawostki i materiały od tutejszych czytelników. Także z osobistych doświadczeń, lektur, refleksji o szeroko pojętym temacie dotyku (via kontakt w stopce strony).
Dygresja: Prawdę powiedziawszy - nie wiem kiedy ją skończę, bo stwierdziłem, że to co mam, muszę mocno przeredagować. To m.in. skutek lektury książki (z 1976 r.) "Sztuka myśli i słowa" Stefana Garczyńskiego. To mocna lekcja jak powinno się pisać.
Właśnie udostępniłem tę książkę w postaci ebooka w ramach swojej innej misji - przywracania do obiegu wartościowych dzieł tego nieco zapomnianego pisarza.
Zapraszam (nie samymi sprawami zdrowia człowiek żyje) do wpisu wprowadzającego i samej książki - http://stefangarczynski.pl/jak-mowimy-i-piszemy/.

Na fanpage https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness stosunkowo rzadko coś wrzucam zniechęcony cenzurą, która przybrała skandaliczny wymiar. Podobnie na LinkedIn. Nie można też gwarantować, że podane dalej odnośniki (linki) będą działać - zarówno na FB i TT.
Parę tamtejszych wpisów to głównie te z twittera, ponieważ tam zajmuje to niewiele czasu i na razie (?) jest mniejsza cenzura. 
Na twitterze często pokazuję także codzienne wiadomości w Life Force (serwis live at 5), które w dużej mierze dotyczą spraw zdrowia w otoczce wielkiej i lokalnej polityki.

Zatem zapraszam na profil @etsaman2 (nie tylko sprawy zdrowotne).

Na FB raportowałem wybrane doniesienia, które mimo cenzury powinny trafić do szerszego kręgu odbiorców (czasem się udaje), np.:
O myśleniu, logice, rozwiązaniach i paradoksie niezamierzonej reklamy (i inne z tego profilu).

Jak "leczono" w szpitalach covidowych. Historyczny reportaż TVN. (Uwaga: dotyczący szpitala w Poznaniu). Pokazuje nie tylko zaniedbania, upadek etosu lekarza, zły system, ale i niezrozumiałe procedury oraz brak wiedzy jak powinno się leczyć
https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/poznan-pacjenci-ludzie-umieraja-w-nocy-bo-nie-ma-personelu,330801.html .

Krótko a mocno o cenzurze  - dr  Mateusz Grzesiak  - https://www.facebook.com/mateuszgrzesiak/posts/6277950728941687.

O tym jak w Indiach dobrze sobie radzą z "epidemią" za pomocą Ivermektyny
(Nie do końca jest jednak jasne czy "większość" stanów czy jeden z nich, ale nawet gdyby jeden, to jest to min. kilkanaście milionów obywateli z dużym zagęszczeniem ludności...).  

Nowy antybiotyk daje nadzieję na wyeliminowanie boreliozy.

... Można by ciągnąć te nowości jeszcze długo, ale nie o to chodzi by zanudzić czy przytłoczyć Czytelnika ...

Znowu trochę zaktualizowałem swoją Biblioteczkę zdrowia o nowe nabytki (antykwaryczne i świeże). Dlaczego sięgam po te starsze? Bo były mniej zakłamane przez medycynę rockefellerowską niż te nowsze.

Dla polepszenia humoru (ale czy zawsze?) Absurdy covidiańskiego cyrku. Przykłady absurdów  sanitaryzmu związanego szczególnie z C19 i zachowań ludzi - autentyczne wypowiedzi z sieci.

Jeszcze mamy ładną jesień - korzystajmy ruchowo i słonecznie dla dobrych emocji i odstresowania się. Tego życząc pozdrawiam zawołaniem W. Gadowskiego Zdrowia i wolności! 

Leszek Korolkiewicz

PS. czy widziałeś starsze nowości miesiąca?

PS2. Ogólna uwaga do tutejszych stron - ze względu na tę starszą technologię, są one dostosowane do czytania na komputerze, natomiast na telefonach i innych urządzeniach mobilnych nie ma dopasowania szerokości.
Mam plan zmiany tej formy, ale to jest trudna sprawa technicznie i czasowo - trzeba "przełożyć" ponad 700 podstron i materiałów, zmienić linkowanie itp.
Zatem to nie stanie się w określonym dziś czasie.
Przymiarkę (wariant koncepcji) nowego wyglądu możesz zobaczyć tutaj (adres roboczy).

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.