Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 

Skutki szczepionki - raport

Praktyka - probierz prawdy.

W powszechnym obiegu informacji na temat szczepień zdecydowanie przeważa propaganda - "dobre, skuteczne, bezpieczne, trzeba się szczepić..."
Istnieje jednak odwrotna "strona medalu" opierająca się na obserwacji fatalnych skutków takiej narracji i działań oraz na rozpoznaniu mechanizmów działania obecnych szczepień przez specjalistów nie podporządkowanych odgórnym dyrektywom, za którymi stoi biznes farmacji i globalistyczne oligarchie władzy.

Poniżej przedstawiamy materiał z https://truth11.com/ w opracowaniu przygotowanym przez www.ForumDlaZycia.wordpress.com, konkretnie w tym artykule z 19.10.21 (oryginał powołanego źródłowego artykułu z 28 września 2021) - zasadniczo bez zmian, ale nieco uzupełniony i miejscami poprawiony przez nas, także dodajemy uwagi/odnośniki w nawiasach [   ], zwłaszcza dla wyjaśnienia pewnych kwestii mniej znanych przeciętnemu czytelnikowi, oraz gdzieniegdzie wyróżnienia - kolor czerwony. Naświetla on ważne aspekty skutków obecnej polityki szczepień.
Ze względu na wagę i pilność tematu, wykonujemy to "zapożyczenie" rozwijając możliwość funkcji "reblog" jaką daje wordpress, tym bardziej, że autorzy proszą odnośnie raportu: Download it and distribute it far and wide.
Z  wersji angielskiej dowiadujemy się o następującym łańcuchu powołań:  Stop World Control za https://awakecanada.org/the-vaccine-death-report-millions-have-died-from-the-injections/. Zatem ew. uwagi należy zgłaszać do ww. źródeł pierwotnych.

Dla uhonorowania autorów na końcu zamieszczono linki do ostatnich wpisów na ich blogach.


Szczepionka Śmierci: RAPORT
[tytuł oryginału]

Raport o śmierci poszczepiennej [chodzi o te ostatnio stosowane przeciw C19]. Ten raport obejmuje wszystkie aktualne [na połowę września] informacje dotyczące zniszczenia i śmierci, które powodują te szczepionki na całym świecie.

Szczepionka zabija miliony ludzi. Liczba osób umierających po szczepionkach Covid jest ukrywana. Oficjalne liczby to dziesiątki tysięcy, co jest więcej niż wystarczające, aby powstrzymać wszystkie szczepionki przeciw C19 na świecie. Faktyczna liczba osób rannych lub zmarłych po otrzymaniu szczepionki sięga już milionów. Przewiduje się, że wszyscy zaszczepieni umrą od szczepionki w ciągu kilku lat.
[takie wnioski można wysnuć z wykładów o działaniu białka kolcowego, które usadawia się we wszystkich organach, a jest samo w sobie toksyczne, oraz niszczy barierę krew-mózg, dając dostęp do mózgu innym toksynom. Wśród tych wykładów i artykułów można wymienić np.:  
a) https://theexpose.uk/2021/10/10/comparison-reports-proves-vaccinated-developing-ade/
gdzie stwierdzono: "Doubly vaccinated 40-70 year olds have lost 40% of their immune system capability compared to unvaccinated people. Their immune systems are deteriorating at around 5% per week (between 2.7% and 8.7%). If this continues then 30-50 year olds will have 100% immune system degradation, zero viral defence by Christmas and all doubly vaccinated people over 30 will have lost their immune systems by March next year." (!!!)
b) PROF. SUCHARIT BHAKDI - WYKŁAD 29-09-2021, cz. 2
c)  The SARS-CoV-2 spike protein alters barrier function in 2D static and 3D microfluidic in-vitro models of the human blood–brain barrier ]

Streszczone artykuły

Statystyki są zniekształcane, aby ukryć ludobójstwo. Teraz, jeśli ktoś umrze w ciągu 14 dni od otrzymania szczepionki, uważa się go za nieszczepionego. [w Polsce NOPy rejestruje się, jeśli w ogóle, właśnie tylko w takim arbitralnie przyjętym okresie, który nijak ma się do częstych skutków  późniejszych]. A jeśli otrzymali tylko jeden strzał, są również uważani za nieszczepionych. [to jest stosowany obecnie sposób na fałszowanie statystyk]. Szpitale są pełne zaszczepionych ze skutkami ubocznymi szczepionek. Nadal nie ma wirusa. Nie ma delty [patrz dalej o tym, że nie wyizolowano wirusa, delta to może być tylko hasło propagandowe - ] tylko urazy poszczepienne. Sygnaliści zeznają, że w 2020 r. w ogóle nie było nadmiernej liczby zgonów, a gdy tylko rozpoczęli kampanię szczepień, liczba zgonów wzrosła i wszyscy zostali zaszczepieni. Miliony ludzi zostało dożywotnio chorych lub zamordowanych w ciągu kilku dni od otrzymania zastrzyku śmierci, tzw. szczepionki.
[Już oficjalna baza powikłań VAERS odnotowała dziesiątki tysięcy zgonów poszczepiennych i odpowiednio więcej różnych powikłań, ale wg CDC to może być tylko ok. 1% tego, co faktycznie miało miejsce. Dane oficjalne są niejasne, patrz np. http://lepszezdrowie.info/Czy_powinienes_sie_zaszczepic.htm#VAERS_wykazuje oraz powiązane materiały] 

Tysiące lekarzy, którzy dotrzymują przysięgi, że nie wyrządzą krzywdy, wypowiedziało się przeciwko szczepionkom z powodu obrażeń i zgonów, których byli świadkami u zaszczepionych. Z drugiej strony tysiące lekarzy jest współwinnych ludobójstwa i naruszyło Kodeks Norymberski. Brak informacji o skutkach ubocznych i czynnikach ryzyka lub pełnej listy składników uniemożliwia ludziom wyrażenie świadomej zgody [ludzie są oszukiwani, że szczepionka jest bezpieczna, chociaż została dopuszczona warunkowo bez zakończenia badań]. Uznani za winnych mogą zostać skazani na śmierć.

 

vaccine death
 

The Vaccine Death Report [- Millions Have Died From The Injections]
This report covers all of the current information around the world of the destruction and death that these vaccines are causing: Read Report Here.

Raport o śmierci poszczepiennej [- Miliony umarły z powodu szczepień]
Ten raport obejmuje wszystkie [zapewne nie wszystkie, ale wystarczająco dużo, by zakwestionować oficjalną narrację i pociągnąć do odpowiedzialności winnych] aktualne informacje na całym świecie dotyczące zniszczenia i śmierci, które powodują te szczepionki: Przeczytaj raport tutaj. [w jęz. angielskim - można włączyć automatyczne tłumaczenie].

___________

OSZUSTWA COVID-19. Mamy setki artykułów na Truth11.com ujawniających prawdę o COVID-19 i wszystkich środkach podjętych w odpowiedzi na niego. Oto 11-punktowe podsumowanie całościowego obrazu i kilka kluczowych artykułów.

1) PRZESTĘPSTWA COVID-19 PRZECIWKO LUDZKOŚCI

Odkąd grypa została przemianowana na Covid-19, a inne choroby i zgony zostały przemianowane na Covid w zeszłym roku [większość zgonów i zakażeń tak się sztucznie kwalifikuje, nawet jeśli przyczyna była inna], niezliczonym milionom ludzi wyrządzono bezprecedensowe szkody. Zachodnie środki masowego przekazu, pracownicy służby zdrowia, organizacje i rządy na całym świecie są współwinne największej w historii zbrodni zdrowia publicznego przeciwko ludzkości. Wszyscy powinni być ścigani i pociągnięci do odpowiedzialności za ich niekończącą się kampanię masowego oszustwa. Przeczytaj artykuł tutaj.

2) COVID-19 NAJWIĘKSZE OSZUSTWO W HISTORII

Epidemia Covid: „Największe oszustwo zdrowotne XXI wieku”. Raport 1500 pracowników służby zdrowia. Przeczytaj artykuł tutaj.
[dodam, że podobną opinię wyrażają liczni autorzy innych publikacji, w tym książek w j. polskim - zobacz np. w zestawie Kowidowe książki pozycje: Fałszywa pandemia; Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty; Pandemia. Wielka mistyfikacja. Dziennik czasu zarazy; COVID-19 Globalna mistyfikacja i inne.

3) WOLNOŚĆ PROŚBY O INFORMACJE 1 = BRAK POTWIERDZENIA O ISTNIENIU WIRUSÓW
[chodzi o prawo dostępu do informacji publicznej - w posiadaniu organów państwowych]

Było kilka próśb o informacje, na które udzielono odpowiedzi i które wyraźnie stwierdzają, że nie było izolacji „Covid-19”. Wirus nie istnieje. [ Zatem na jakiej podstawie zrobiono szczepionki? Nota bene: powstały na bazie rzekomego wzorca "wirusa" z Wuhan, ale ten już nie istnieje w wyniku licznych mutacji]
Możesz przeczytać jeden z wniosków o wolność informacji z Kanady tutaj.
[oraz inne wypowiedzi o braku dowodów na wyizolowanie wirusa SARS-CoV2 z ciała ludzkiego: Wirus SARS-CoV2 - inne spojrzenieDoktor dwóch fakultetów o pandemii, ...,  a nawet poddawanie w wątpliwość istnienie takiego wirusa, ew. może to być jakiś inny patogen, w tym sztuczny - rozdziały 5 i 6 książki  Iana Sinclaira SZCZEPIENIA - NIEBEZPIECZNE UKRYWANE FAKTY w jej omówieniu we wpisie Ukrywane fakty o szczepieniach oraz np. śledztwo Witolda Gadowskiego (jego Komentarze tygodnia]

4) WOLNOŚĆ PROŚBY O INFORMACJĘ 2 = BRAK ZGONÓW Z POWODU COVID-19

W innym wniosku dotyczącym wolności informacji z Wielkiej Brytanii zapytano, ile osób zmarło z powodu samego Covid-19, nie licząc tych, którzy mieli inne przyczyny śmierci. Odpowiedź brzmiała BRAK. Zobacz prośbę tutaj.

5) MASKI NIE DAJĄ OCHRONY I POWODUJĄ SZKODY

* Test maski pokazujący poziom dwutlenku węgla + Test maski pokazujący poziom tlenu = NIE NOSIĆ MASEK. Przeczytaj artykuł tutaj
* Noszenie maski jest niebezpieczne [dla noszących], przeczytaj artykuł tutaj.
* Obowiązkowe maski i szczepionki łamią 10 punktów kodeksu norymberskiego, przeczytaj artykuł tutaj.
* BADANIE: Długotrwałe stosowanie masek powoduje hodowlę drobnoustrojów, które infiltrują płuca i przyczyniają się do zaawansowanego stadium raka płuc Przeczytaj artykuł tutaj.

[ o bezskuteczności i szkodliwości masek na naszej stronie była mowa wielokrotnie, np.:
Bezcelowe maski
Maskarada
http://lepszezdrowie.info/kowidowe_ksiazki2.htm#F.pand3
+ wypowiedzi np. dra P. Witczaka, który zebrał wiele prac naukowych na ten temat.
A może wystarczy sama logika? https://facebook.com/radykalnaredukcjastresu/videos/284108992978851 ]

6) LOCKDOWNY /BLOKADY POWODUJĄ SZKODĘ I NIE PRZYNOSZĄ KORZYŚCI

* Blokady są oparte na oszustwach, przeczytaj artykuł tutaj.
* Blokady motywowane doktryną okultystyczną. Przeczytaj artykuł tutaj.
* Lekarze - Pytania o Blokady, przeczytaj artykuł tutaj.
* Badanie 10 milionów wykazało, że bezobjawowe rozprzestrzenianie się COVID-19 w ogóle nie wystąpiło, co podważa potrzebę blokad, przeczytaj artykuł tutaj.

7) ŚMIERTELNE SZCZEPIONKI NA COVID-19 NIE SĄ NAWET SZCZEPIONKAMI SĄ TERAPIĄ GENOWĄ I NALEŻY ICH UNIKAĆ

["szczepionki" genowe mają inne działanie i inny cel w porównaniu ze szczepionkami klasycznymi, zmieniają kod genetyczny biorcy, co może wywołać nieobliczalne i nieodwracalne skutki we wszystkich następnych pokoleniach; ta technologia nigdy wcześniej nie była stosowana na masową skalę]

* 100 000 lekarzy i pracowników służby zdrowia sprzeciwia się szczepionce COVID-19. Przeczytaj artykuł tutaj.
* Dlaczego ludzie zaczną umierać kilka miesięcy po pierwszym szczepieniu Covid-19 MRNA. Profesor Delores Cahill: Obejrzyj tutaj. [ten temat już poruszyliśmy na wstępie]
* Obrażenia i zgony związane ze szczepieniami COVID-19 na dużą skalę, przeczytaj artykuł tutaj.

8) NIE ISTNIEJE STAN WYJĄTKOWY /NADZWYCZAJNY

Każdy kraj ma własną deklarację wytycznych dotyczących sytuacji nadzwyczajnych. Oto ogólnokanadyjskie deklaracje stanu wyjątkowego dotyczące Covid-19. Rozumiejąc, że Deklaracje stanu wyjątkowego nigdy nie istniały, przeczytaj artykuł tutaj.
[wiele rozporządzeń sanitarnych w Polsce także nie miało i nie ma dostatecznej podstawy prawnej ani merytorycznej, odnosi się to i do następnych punktów, tu zajmujemy sie głównie aspektem medycznym]

9) PRAWA INDYWIDUALNE I WOLNOŚCI ZWIĄZANE Z COVID-19

Każdy kraj ma własną konstytucję i kartę praw i wolności. Oto kanadyjska karta praw dla osób fizycznych | Zrozum – poznaj swoje prawa! | Zrozumienie, w jaki sposób środki COVID-19 naruszają Twoje prawa do karty, przeczytaj artykuł tutaj.

10) PRAWA, WOLNOŚCI BIZNESOWE, NARUSZENIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZWIĄZANA Z COVID-19

Każdy kraj ma własną konstytucję i kartę praw i wolności dla przedsiębiorstw. Oto kanadyjska karta praw dla firm | Zrozumienie, w jaki sposób środki COVID-19 naruszają TWOJE Prawa Karty ORAZ zrozumienie, w jaki sposób środki COVID-19 [które] WYKONUJESZ naruszają Prawa Pracownika i Klienta, przeczytaj artykuł tutaj.

11) KODEKS NORYMBERSKI DOTYCZĄCY COVID-19

Kodeks Norymberski dotyczy masek, szczepionek przeciw Covid i testów na Covid. przeczytaj artykuł tutaj.

***

Tłum. M.Jasińska [z podziękowaniem]

Źródło: https://truth11.com/ , autorzy raportu oryg.: David John Sorensen and Dr. Vladimir Zelenko, MD.


Ostatnie artykuły na www.ForumDlaZycia.wordpress.com z działającymi łączami:

... itd.

Z kolei honorujemy i polecamy stronę źródłową - oto ostatnie wpisy:

Recent Articles

 

Opr. L.K.

!Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.