Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Pasożyty w szczepionkach?           

Doniesienie o możliwych pasożytach i innych dziwnych tworach w szczepionkach - było parę źródeł, zobacz poniższe:

1) Dr_Carrie_Madej opowiada co odkryła w zawartości fiolki_Pfizera (Napisy PL)

2) Odkrycie dr Franca Zalewskiego - pasożyt (?) w szczepionce. W czasie wykładu - wyniki badań, zdjęcia, omówienie, zobacz np. na https://www.bitchute.com/video/ON9rw1ub3uq8/.  Twory sztuczne.
Przy okazji  - jak pobiera się nasze DNA. Na tym kanale jest co najmniej 6 nagrań z wykładów Zalewskiego na temat dziwnych tworów znalezionych w szczepionkach.

3) CZĘŚĆ AUDYCJI Z UNITEDNETWORK.NEWS - LIVE@5
https://www.unitednetwork.news/content/detail/6168ec9612e079001b923ec5/Live-at-5-with-Steffen-Rowe-10142021
(może być już niedostępna dla niezarejestrowanych użytkowników).

Prowadzący Steffen Rowe.
Dane transmisji
10-20-2021 (20 października 2021)

UNITED NETWORK NEWS

Transkrypcja LVCA MORROW
https://gforce.network/u/Lvcamorrow
dla UNITED NETWORK NEWS

www.Unn.today 

www.lifeforce.cc/global-restoration

https://pgovsd.agency/ratification-notices/

 ----

Transkrypt angielski - https://gforce.network/post/view/50671
Przybliżone tłumaczenie na j. polski:

 … "W szczepionkach każdej marki zidentyfikowano cztery pasożyty, z których jeden prowadzi do zapalenia mięśnia sercowego i nie służy żadnemu innemu celowi niż rozerwanie i zjedzenie mięsa. Posłuchaj tego raportu.

Klip wideo: [więcej i zdjęcia na https://www.bitchute.com/video/hCJIEuU4H2zO/ i na stronie badaczki, tutaj podaję fragment ze względu na tłumaczenie dla osób nie znających j. angielskiego]

"To jest Romola D. z Romola D. Reports.
I dziś rano robię raport prasowy. Chodzi o pasożyty w szczepionce, co uważam za absolutnie przerażające. Jak dotąd w szczepionkach znaleziono cztery pasożyty. I pozwól mi udostępnić ekran i pokaż je tutaj [do prowadzącego]. Więc te pasożyty były widziane pod mikroskopem optycznym i elektronowym w szczepionkach Pfizer i Moderna. Pierwszym z nich było drugie zdjęcie tutaj, czyli Trypano Soma Cruzi, które Dr Robert Young i jego zespół zgłosili się jako pierwszy w artykule na swojej stronie internetowej [https://www.drrobertyoung.com/ , patrz też https://everydayconcerned.net/2021/10/04/newsbreak-134-dr-robert-young-calls-for-immediate-halt-to-covid-vaccines-reveals-new-micrographs-showing-clumps-of-parasites-and-graphene-in-vaccinated-blood/  i podobne]

To jest strona internetowa dr Roberta Younga. I to jest jego dość kontrowersyjny i bardzo znany artykuł w tym momencie. Skaningowa i transmisyjna mikroskopia elektronowa ujawnia tlenek grafenu w szczepionkach COVID-19.

Tak więc w części artykułu, w której zapytał, czy istnieją pasożyty w szczepionce Pfizera, pokazuje to stworzenie o wielkości 50 mikronów, które wygląda jak stworzenie – i, wiecie, jest to bardzo dobrze znany, dobrze zidentyfikowany pasożyt zwany Trypano Soma Cruzi, uważany za zabójczy. Powoduje choroby serca, powoduje – jest uważana za jedną z przyczyn AIDS. A to jest obraz we krwi. Więc w mikroskopii z kontrastem fazowym krwi, jest to mikrofotografia, myślę, że pochodzi z literatury naukowej.

Jest kilka bardzo interesujących rzeczy związanych z tym pasożytem, o których myślę, że musimy porozmawiać. I zdałam relację - relacjonowałem wszystkie ustalenia; tlenek grafenu, a także różne inne cząstki nanometaliczne i te pasożyty od czasu, gdy naukowcy zaczęli o nich mówić.

Mam więc kilka artykułów na mojej stronie internetowej i ten konkretny fragment powinien być tutaj – z czterech zdjęć – pochodzi z tego artykułu „Więcej wyników na obrzydliwych szczepionkach przeciw COVID”. Dr Frank Zalewski [poszukaj w polskim Internecie, YT] znajduje „aluminiową formę życia” pasożyta z mackami w szczepionce Pfizera; Pasożyty szczepionkowe znalezione w zaszczepionej krwi powodujące skrzepy krwi, problemy z sercem – które opublikowałam 11 października 2021 r., całkiem niedawno, i opowiem o tym artykule za chwilę.

Wracając więc do Trypano Somy, naprawdę przerażające jest to, że powoduje chorobę serca. Jest to opisane w literaturze, możesz to sprawdzić na Wikipedii. Możesz to sprawdzić w Atlasie Parazytologii Człowieka, który cytował dr Robert Young, i dowiedzieć się, że to ma być, wiesz, coś, co drąży tkankę - jest pasożytem wysysającym krew. Powoduje choroby serca. Tak więc, jak wiemy, wiele osób, które przyjęły szczepionkę, zgłasza teraz naszą chorobę, zgłaszane jest zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia, szczególnie wśród nastolatków.

Więc kto według ciebie byłby szczególnie podatny na coś takiego? Wyobraź sobie, że coś takiego wwierca się w tkankę serca, pod mięsień tkanki serca i powoduje problemy. Więc kto wie, w jaki sposób ten pasożyt dostał się do szczepionki Pfizera, czy jest to przypadek zanieczyszczenia, czy celowego włączenia?

Teraz, sądząc po odpowiedzi - braku odpowiedzi, która pojawia się ze strony CDC i od firmy Pfizer na temat tego odkrycia pasożyta w szczepionce, można jedynie wnioskować o nikczemnym zamiarze. Można by pomyśleć, że gdyby firma Pfizer była legalną firmą farmaceutyczną lub firmą opieki zdrowotnej, która jest rejestrowana – która jest świadkiem publikowania tych informacji w Internecie, natychmiast pospieszyłaby, aby rozwiązać ten problem w jakiś sposób, ale bez absolutnej ciszy, absolutnej ciszy ze strony tej firmy – oni nie uznają tego ustalenia. Można by na ten temat powiedzieć o wiele więcej. Pasożyt ten został znaleziony nie tylko podczas jednego badania jednej fiolki, wydaje się, że pojawił się w kilku odkryciach. A dr Robert Young znalazł to teraz – to jest z Newsbreak 133, co zrobiłam chwilę temu. Chcę wyświetlić kolejny artykuł. Więc pozwól mi to zrobić, kiedy mówię.

W tym artykule opisano kilka nowych mikrofotografii, które znalazł dr Young, i oto jest. Widzisz te zdjęcia tutaj. To pierwsze zdjęcie to także Trypano Soma Cruzi, które zidentyfikował dr Robert Young. Drugie zdjęcie to niezidentyfikowany pasożyt. Więc to, co nazywa niezidentyfikowanym pasożytem, to ktoś, kto od 40 lat przygląda się krwi i mikroorganizmom, więc ufam, że wie, o czym mówi. On – tę konkretną rzecz, którą określa jako Trypano Soma Cruzi. Ten, o którym mówi, jest na razie niezidentyfikowany. Znalazł więc dwa pasożyty, które były również w szczepionce Pfizera, na którą patrzył. I myślę, że opublikował te mikrofotografie około 11 września. Opublikowałem je na swojej stronie internetowej 15 września. To jest więc drugi przypadek odkrycia pasożyta Trypano Soma.

Więc, wiecie, myślę, że możemy wywnioskować, że ten pasożyt wydaje się występować w wielu fiolkach szczepionki Pfizer, ponieważ teraz został znaleziony w dwóch oddzielnych badaniach mikroskopowych”.

Koniec klipu

Zdjęcie jednego ze znalezionych tworów  (pasożytów, więcej przy transkrypcji angielskiej i na ww. stronach)

 pazozyt/parasite

Steffen Rowe:

„Zawsze jest najciemniej przed świtem. To było stwierdzenie, które zawsze słyszałem dorastając i nigdy tak naprawdę nie rozumiałem, co to znaczy. Ale teraz w końcu to robię. To wygląda na przerażający mroczny czas dla całej Ludzkości. Ale chcę cię zapewnić, że jest zupełnie odwrotnie. I w końcu niedługo zobaczysz realność tych zmian.

[przejście do kolejnego tematu]

Sprawy Głębokiego Państwa [Deep State] rozpadły się z powodu poważnych posunięć Tymczasowej Głowy Państwa, Kimberly Ann Goguen, z pomocą Life Force i całego Globalnego Konsorcjum Zdrowia i Opieki Zdrowotnej [GHWC], a także Departamentu Służby Rządu Ludowego, oraz przez Globalne Operacje Bankowe i Globalną Agencję Wywiadowczą [GIA -jednostki wykonawcze ruchu Life Force]

Teraz, ostatnio, American Airlines miały zacząć zwalniać swoich pracowników, którzy nie zostali zaszczepieni do 24 listopada. Tak więc GIA wydała bardzo poważne zawiadomienie, z pełnym zamiarem egzekwowania i dała im tylko 72 godziny na odpowiedź. We wtorek wieczorem wysłali zawiadomienie do wszystkich 61 czołowych menedżerów American Airlines. Do godziny 11:00 następnego dnia American Airlines ogłosiły, że nie będą wymuszać szczepień swoich pracowników. To dopiero początek.

Im bardziej stajemy razem i walczymy z rzeczami, które wyraźnie nie są dobre dla nikogo, tym bardziej dzielimy się UnitedNetwork.News - bo wiem na pewno, że dajemy wam całą historię i prawdziwą Prawdę.

Więc proszę kontynuuj oglądanie. Podziel się z przyjaciółmi i pomóż nam rozpowszechniać Prawdę.

[Te audycje wg czasu polskiego pojawiają się prawie codziennie na https://www.unitednetwork.news/ online ok. g. 23 i są utrzymywane do bezpłatnego obejrzenia ok. 24 godziny Podawane tam są różne ważne wiadomości ze świata, których nie zobaczysz w mediach głównego nurtu.] 

Nazywam się Steffen Rowe. To są wiadomości. I TAK NAPRAWDĘ JEST.”

-----

Pojecie pasożytów może być uogólnione na wiele różnych sztucznych tworów, nie koniecznie organicznych. O tym innym razem w powiązaniu z ... Archontami.


PS. czy widziałeś starsze nowości miesiąca?

 

ShareWyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.