Twoja ochrona

Prywatne usługi medyczne szybko, tanio
a nawet za darmo?

Czyli dobre wieści dla osób zainteresowanych wielkim ułatwieniem sobie życia, lepszym zdrowiem a także dodatkowymi dochodami (opcja) - nawet stworzeniem solidnego biznesu na lata dzięki nowemu wielkiemu przedsięwzięciu związanemu z branżą zdrowia.

Nazywam się Leszek Korolkiewicz i pozwól że będę się do Ciebie zwracał bezpośrednio.

Jeśli trafiła/eś na tę stronę, to prawdopodobnie widziałe/aś moją reklamę, ogłoszenie, wpis na facebooku/blogu, artykuł, może po prostu wyszukałe/aś w Internecie hasło SuperOpiekaMedyczna lub podobne, ktoś Ci powiedział o tej stroniczce (www.SuperOpiekaMedyczna.i-dlaCiebie.pl  = www.bit.ly/OM-Signum)   albo o stronie http://yesisbetter.com/S7/Koniec_klopotow < ZAPISZ się na darmowy minibiuletyn by otrzymać więcej informacji!

Zakładam więc, że już coś wiesz na temat systemu S7 i stale dostępnych, wygodnych, szybkich usług medycznych bez limitu wizyt  ('Opieka Medyczna Signum') w ponad 1000 prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce, za przystępną cenę a nawet za darmo... (niech ten szczegół na razie będzie tajemnicą, którą wkrótce poznasz).

Lub, że chociaż jeszcze nic nie wiesz, to temat Cię zainteresował. Nie dziwię się!

Jeśli praktycznie nie korzystasz z Internetu lub masz ograniczony do niego dostęp, to wyślij mi sms-a
PYTANIE S7 lub zadzwoń do mnie - 660 683 447 - oddzwonię i chętnie odpowiem na pytania, wprowadzę w temat.
Jeśli jednak korzystasz z Internetu, to wiesz, że należy kliknąć w niebieskie linki na tej stronie :)
ale przede wszystkim masz szereg wygodnych możliwości poznania tematu.

Po pierwsze i bodajże najważniejsze - zapraszam na bezpłatne otwarte konferencje informacyjne on-line (webinary) i prezentacje na żywo w wielu miejscach w Polsce.

Polecam te prowadzone przez doświadczony zespół  liderów projektu o nazwie SuperSevenTeam. Otrzymasz kompetentne  informacje i wsparcie na ew. dalszej drodze z systemem S7.
W tym celu wypełnij miniformularz pod tym adresem  i wysłuchaj codziennych webinarow (oprócz weekendów i świąt, nominalnie o godz. 12, 16 i 20).
Komfortowo, z zacisza domowego, o dogodnej dla Ciebie porze...
Gdy będziesz zarejestrowanym Partnerem S7 - otrzymasz swój własny link polecajacy na te webinary, statystyki odwiedzin oraz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku.

Zarejestruj się na bezpłatny webinar firmowy, który odbywa się w każdy poniedziałek o godz. 20:00
(
i 21:00 dla parterów). Prowadzi go sam prezes firmy.
Po rejestracji w emailu potwierdzającym otrzymasz  swój własny link, którego możesz używać do przekazywania innym osobom i umieszczania w internecie aby pozyskać do współpracy swoich partnerów. System rozpoznaje kto jest od kogo (kto polecił) po wpisanych danych.
Jeśli nie chciałbyś czekać do poniedziałku - udostępnię Ci nagranie z poprzednich konferencji.
Są też podobne nagrania ze szkoleń Działu Wsparcia Sprzedaży.

Odbywają się też okresowe bezpłatne szkolenia i spotkania informacyjne na żywo w różnych miejscach w Polsce. Są one prowadzone w eleganckich hotelach przez prezesa lub dyrektora operacyjnego S7.
O harmonogramie tych spotkań dowiesz się np. w aktualizacjach tutaj.
Oczywiście, już jako klient lub partner S7 będziesz o wszystkim powiadamiana/y.

Wreszcie - do usług S7 dodaję siebie, tj. mogę się z Tobą spotkać (w miare 'możliwości geograficznych'), możemy porozmawiać przez telefon lub skype, możemy się spotkać na którejś z konferencji w Warszawie. Pomagam każdemu, kto jest serio zainteresowany zarówno podniesieniem standardu życia - swego i swojej rodziny, w tym bezpieczeństwa zdrowotnego, jak i wszystkim, którzy widzą w tym szansę na poprawienie swych finansów.
Pomogę też w zakresie wykorzystania Internetu i metod marketingowych w celu pozyskiwania dalszych zainteresowanych, co przekłada się na korzyści finansowe.
Skorzystaj z mego wieloletniego doświadczenia.

Byłe/aś już na którejś z ww. konferencji i jesteś przekonany/a o bezprzecznych zaletach abonamentow medycznych S7 (przeważnie każdy jest) i ...

zapadła decyzja o przystąpieniu do S7/Co dalej?

Skontaktuj się ze mną - poprowadzę Cię przez rejestrację, lub - jeśli korzystasz z Internetu - wejdź na strony automatycznej rejestracji (zrobisz to łatwo sam/a):

dla Klienta oraz Niezależnego Partnera (NP), przy czym na tej drugiej stronie jest też opcja kliencka, ponieważ wskazane  jest aby partner posiadał jakiś pakiet abonamentowy, by być bardziej wiarygodnym. Co prawda - nie musisz, bo polecać program może każdy współpracownik S7- nawet bez abonamentu, ale wtedy nie korzysta z 'dźwigni' jaką może dać budowa 'sieci' własnych partnerów i wtedy wykorzystuje tylko własne polecenia.

Podczas krótkiej rejestracji należy wypełnić wymagane pola, wybrać odpowiedni abonament (w przypadku klienta), uiścić jednorazową opłatę 39 zł (partner) - działa wbudowany system płatności on-line. Na stronie dostępne są regulaminy, cenniki, dodatkowe informacje.

Pomimo pełnej automatyzacji będzie mi miło jak poinformujesz mnie o o swojej rejestracji, abym mógł dodać Cię do listy informacyjnej i żebyś mógł/a otrzymywać ode mnie pomoc w dostępie do narzędzi, technik sprzedaży i pozyskiwania współpracowników, do aktualizacji itp. Najlepiej jeśli powiesz/napiszesz co zamierzasz robić, co i w jakim czasie chcesz osiągnąć jako Partner S7, gdyż to pozwoli mi lepiej dobrać dla Ciebie sugestie i metody pracy.

Gdyby w tym automacie coś chwilowo nie zadziałało (gdy to piszę, system jest jeszcze 'młody'), to istnieje też procedura ręczna, w szczególności:

 • Kliknij tutaj aby œściągnąć umowę z S7 (najlepiej prawym klawiszem myszy i wybierz "Zapisz element docelowy jako ...").
  • Wydrukuj, wypełnij ją, zeskanuj i wyślij do S7 na adres: m.augustyniak@omsignum.pl  oraz
  • włóż wypełnioną umowę do koperty i wyśœlij  na adres: S7 sp. z o.o. pl. Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław
 • Zwrotnym emailem otrzymasz informacje:
  • numer konta do jednorazowej wpłaty 39 zł tytułem rejestracji
  • numer konta do wpłaty za pierwszy miesiąc (lub kwartalnie, rocznie) wybranego pakietu. Tylko do pierwszej wpłaty dolicza się 10 zł za wydanie karty Signum, którą posługujesz się gdy chcesz skorzystać z opieki medycznej. 

  Co zawierają pakiety możesz sprawdzić tutaj
  Wyszukać placówkę w interesującym cię rejonie możesz tutaj.
  Plan gratyfikacji znajduje się tutaj.
  Mam szereg innych materiałów, które przekażę Ci na życzenie.

Gdybym w jakimś czasie nie był dostępny albo jeśli zechcesz pewne sprawy wyjaśnić 'u źródła', to zawsze pospieszy Ci z pomocą nasz opiekun firmowy Marta Augustyniak (lub ktoś inny z zespołu Wsparca Spredaży): m.augustyniak@omsignum.pl, tel. 782 353 683 lub 71 342 88 41 / Faks 71 342 88 40.

Takie ww. strony rejestracyjne i informacyjne otrzymują wszyscy Partnerzy S7 - mają one  tzw. linki partnerskie, które automatycznie przypisuja odwiedzających do grupy potencjalnych "twoich" klientów/partnerów.
Działają też wewnęrzne systemy zarządzania kontaktami, wykazywania struktury partnerów,  płatności itp.

Naprawdę, mamy super system, nie tylko pod kątem produktu, organizacji i wsparcia, ale także unikalny na skalę kraju. Skorzystaj, dołącz!

Na zachętę zobacz w Internecie:
naszą krótka historię - http://youtu.be/JQCwdV2mnug
i minireportaż z oficjalnego otwarcia 18.10.14 - http://otwarcie.s7mc.com/42b70a2d.html

Potrzebujesz pomocy lub dodatkowych informacji? Skontaktuj się ze mną:

Leszek Korolkiewicz, Warszawa
plenty@vbiz.pl
tel. 660 683 447 (tylko w tej sprawie)

 


pociąg do sukcesu

aktualizacja 2.12.2014                             powrót do zapisu na Biuletyn