Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie   


Nowości listopad 2022            

Uwaga ogólna do tutejszych stron
- ze względu na starszą technologię, są one dostosowane do czytania na komputerze
Na telefonach - zaleca się czytać w poziomie.


polska jesień

Witam serdecznie,

W listopadzie miało być mniej nowości, bo jestem zajęty sprawami osobistymi (rodzinnymi), ale jednak zrobiłem krótki wybór informacji z "oceanu" tego, co pojawiło się tylko w tym miesiącu.
Jeden temat, mimo tych wielu innych, zdominował te nowości. Dlatego, że najbardziej porusza mnie los dzieci,  tak jak w ogóle (jestem ojcem i dziadkiem) tak szczególnie w kontekście zdrowia, "pandemii", szczepień, lockdownów, edukacji itd.
Są one zdane całkowicie na dorosłych i system - bezbronne, nieświadome zagrożeń, wrażliwe.
Pisałem o tym wielokrotnie - dla przypomnienia parę odnośników: Krzyk dzieci oskarża, Zamach na dzieci, Skarb ludzi, ...

Zanim pojawiła się "szczepionka" na SARS-CoV2 były już inne. Jaki miały one wpływ na zdrowie dzieci?  Nie taki, jaki podaje się do wiadomości. Jest już długo oczekiwana książka "Jak zatrzymać epidemię autyzmu. Związek autyzmu ze szczepionkami".
Po  tutejszym starszym anonsie/wprowadzeniu przedstawiam swoją recenzję we wpisie Jak zakończyć epidemię autyzmu - recenzja książki. Poznacie niepokojące dane ale i perspektywy pozytywnych rozwiązań.

Jest to nieco rozszerzona recenzja, a właściwie omówienie z odniesieniami do tutejszych przyczynków, w stosunku do recenzji "oficjalnej", którą umieściłem w innych miejscach, np. na https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5046802/jak-zakonczyc-epidemie-autyzmu.

Chociaż to nie jest książka o kowidzie, to ma dużo do powiedzenia o ogólnym stanie medycyny na usługach farmacji i o szczepieniach.
Zatem dodaję ją do zbiorku pozycji o szczepieniach właśnie.
Natomiast - idąc tropem książek, wykaz Kowidowe książki uzupełniam o dość niezwykłą książeczkę Zaraza z Wuhan, która ma postać ... komiksu (pozycja 41. Suplementu). Duet Gadowski - Lenda przedstawia wstrząsającą opowieść o wirusie, który zniszczył światową gospodarkę i niemal cały świat wpędził w pandemię. Ten thriller oparty jest na faktach, choć fabularną historię stworzyli autorzy. Nikt do tej pory tak jasno nam tego nie pokazał.

W związku z książką "Jak zatrzymać epidemię autyzmu" (jeśli nie chcesz jej kupować, albo chcesz poznać kulisy jej powstania) - mamy Wywiad z dr. n. med. Piotrem Witczakiem na temat zatrucia rtęcią, autyzmu i szczepionek. Myślę, że będą Państwo zaskoczeni. 3h, ale warto obejrzeć całość, choćby na raty.  Piękne wprowadzenie dała też przed wywiadem Monika Cichocka (przy okazji dowiadujemy się o jej drugim "wcieleniu" - artystycznym). Warto dodać, że dr Witczak jest właściwą osobą w omawianym zakresie, ponieważ oprócz dużej wiedzy o problemie, pracuje z autystykami. Napisał wstęp do książki.
I jeszcze ... udostępniam podrozdział książki JAK DOTARLIŚMY DO TEGO PUNKTU - KRÓTKI PRZEGLĄD, tutaj z tytułem Jak to było z tym autyzmem (zacytowany za zgoda wydawnictwa).

Są dalsze podstawy by winnym złej polityki wokół pandemii postawić zarzuty.
Mówi o tym np. panel naukowców  w Parlamencie Europejskim  - https://youtu.be/x207rbZxF98. Konferencja nie pozostawia suchej nitki na rządzących! W tym ważny wykład prof. C. Perronne. Wiele z tego już wiemy, ale tutaj pewne punkty zostały dobitnie pokazane przez jednego z najlepszych specjalistów na świecie.
Podziękowanie dla Grzegorza Płaczka za tłumaczenie i wszystkie inne prace (prezentowane np. na twitterze).

Podobnie wypowiada się dr Robert Malone przed senacką Komisją Zdrowia i Usług Społecznych w Teksasie - https://mariuszjagora.substack.com/p/dr-robert-malone-przed-senacka-komisja - wiele głośnych, recenzowanych prac wskazuje, że zjawisko imprintingu immunologicznego - jeszcze o tym usłyszycie - inne określenie na imprinting immunologiczny to pierwotny grzech genomowy.

Opublikowana w języku angielskim nowa książka „Turtles All the Way Down: Vaccine Science and Myth” kwestionuje bezpieczeństwo, badania, skuteczność i konieczność całego zalecanego harmonogramu szczepień dla dzieci i polityki sanitarnej. (Może to będzie kolejna której przyglądnę się dokładniej? Tymczasem zobacz jej redakcyjny opis w Kowidowe książki, pozycja 42. Suplementu).

Na stronie www.wszystkiedowody.pl zgodnie z jej tytułem, znajdziemy dużo dowodów związanych z pandemią koronawirusa pogrupowanych tematycznie.
Ale i tam nie zebrano jeszcze wszystkiego, nawet pewnych faktów pokazywanych u nas wcześniej. Ilość informacji rośnie.

Czy zaszczypani zagrażają innym?
https://theepochtimes.com/covid-vaccine-shedding-canaries-in-the-mine_4853276.html.
Firma Pfizer przyznała się, że FDA w 2020 r. była świadoma wydalania białek szczytowych...
(tytuł nawiązuje do wczesnego ostrzegania - jeśli kanarek padł oznaczało to, że skład powietrza wkrótce stanie się groźny dla ludzi).

Podobnie w artykule https://theepochtimes.com/health/why-the-unvaccinated-are-concerned-about-close-contact-with-covid-19-vaccinated_4881359.html.
Niezależnie od zjawiska shedding, już wielokrotnie opisywanego (mRNA na nanocząstkach lipidowych lub egzosomach pierwotnie krążących we krwi jest wydzielany w każdej wydzielinie organizmu), czy nie zastanawia cię, że szczep-ki mRNA były opracowywane przez Departament Obrony USA DARPA?

Anna Von Reitz: „Informacje o szczepionkach - wszystko, co kiedykolwiek musisz wiedzieć lub udowodnić”
Przegląd wielu patentów, które pokazują, że Covid-19 zawsze dotyczył łączenia biologii – w tym ludzkiego ciała – z technologią – sztuczną inteligencją.
https://rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=210444.

Jednym z wydarzeń miesiąca jest premiera filmu dokumentalnego (jak na obrazku - kliknij,  do obejrzenia, ale raczej nie na dobry sen).

Died Suddenly (film)

Co prawda to nie nowość jeśli chodzi o sam fakt wielu dziwnych zgonów i znajdowania rozległych zakrzepów (ostatnio widziałem np. to https://t.co/fbRA7lwSp8), ale zebrano szereg informacji w jednym miejscu. Film robi wrażenie, ale ma w sobie sprytny chwyt (zamierzony czy nieświadomy?) - mieszania prawdy z paroma manipulacjami. Czy maczali w tym ręce spece od tzw. zaszczepiania umysłów przeciw dezinformacji? Trochę krytyki w art. cytowanym przez p. Mariusza:
https://mariuszjagora.substack.com/p/died-suddenly.

Artykuł "Od FDA do MHRA: czy regulatorzy leków są do wynajęcia?" (https://bmj.com/content/377/bmj.o1538.full ) zawiera pytanie retoryczne - oczywiście są. Już tyle było o tej korupcji i nierzetelności, ale to jakoś nie dociera do naszych "wodzów". Chyba są z tej samej bajki...
Więcej o tym i sterowanej narracji medycznej https://mariuszjagora.substack.com/p/who-walczy-z-dezinformacja-w-internecie
(a w ogóle znów zachęcam do artykułów pana Mariusza).
Jeszcze raz o
iluzji medycyny opartej na dowodach https://mariuszjagora.substack.com/p/iluzja-medycyny-opartej-na-dowodach(EBM; ten artykuł i inne podobne były przedmiotem wielu wpisów na naszej stronie, możesz na początek zobaczyć jako wprowadzenie linki tutaj).

I tak w tym korowodzie ujawnień i dowodów mamy prawie codziennie coś nowego i istotnego.

Widzimy też kolejne nagonki na lekarzy, którzy ośmielili się dociekać prawdy. Skazani przez sądy kapturowe tzw, Rad Medycznych.
Sądy kapturowe - dosłownie i w przenośni. Same staną się przedmiotem osądu, a może i sądu. Np. ostatnie podsądne należące do  PSNLiN (Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców) - zasłużone dla wolności i uświadamiania ludzi o zagrożeniach:

Dr Anna Furmaniak
Dr Dorota Sienkiewicz - https://twitter.com/PSNLIN3/status/1594409124845867008
...

Na twitterze, który raczej został uwolniony od dawnej cenzury, prawie codziennie znajdowałem i dawałem ciekawe informacje z tematyki tu poruszanej. Nie będę tego tutaj powielał. Kto ciekawy - zapraszam (link pod dolną ikonką na prawym marginesie).

W zeszłym miesiącu dałem wstępny wpis Preparat jodowy na przypadek zagrożenia promieniowaniem.  Okazało się teraz, że powstaje o tym w Polsce nawet książka. Są dalsze podejrzenia o wielką manipulację, ale trzeba to sprawdzić.
Zarys tej książki przedstawiam (za wydawnictwem) w osobnej notatce O co chodzi z tym jodkiem?

Jeszcze o tym napiszę.

W nowych (nr 12) Dobrych radach zdrowotnych tym razem znajdziesz krótkie wskazówki o: rewelacyjnym ćwiczeniu dla osób z małą ilością ruchu; niedocenianej roli światła w leczeniu i odporności; poradzie dla starszych mężczyzn z nocnym problemem...; chlebie i glutenie (z prezentem), kolagenie, jego ważności i uzupełnianiu.
Co do wspomnianego ćwiczenia uzupełniająco zobacz  wykład dra Marka Skoczylasa https://youtu.be/HICszda9O68.
Są i inne filmy o tym na YT.
Przegląd poprzednich odcinków znajdziesz
w Nowościach września i nowościach z października.

A do ww. dobrych rad dodaję jeszcze ciekawostkę o nerwie błędnym i "oddechu kwadratowym" dla relaksacji - https://t.co/moiWjO8SiG.

Na TT napisałem:
Nie ulegaj narastającej fali rezygnacji w stylu "już po nas" i "nie ma nadziei" itp. To bzdura.

Np. obserwuję w wielu wpisach i komentarzach jak ludzie poddają się, a nawet głoszą defetyzm w zw. z sytuacją na świecie.
W ten sposób jeszcze bardziej ośmielają złe siły. Jakby chcieli realizacji swych przepowiedni. Nie zgadzam się z taką postawą słabości oraz merytorycznie.  Walcz!
Spotkało się to z pozytywną i dość liczną reakcją. Bo potrzebujemy optymizmu i wzajemnego wspierania się. Rozwinięciem tej myśli był częściowo wpis https://locusmind.com//posts/25190.

I z tą otuchą Was pozostawiam i pozdrawiam z zawsze aktualnym zawołaniem "Zdrowia i wolności!"
"Zobaczymy" się jeszcze na krótko przed Świętami.

Leszek

PS. Czy widziałeś recenzję książki  "Pandemia zdemaskowana"?

PS2. Na naszej stronie znajdziesz bogactwo różnych treści jakie tu nagromadziłem na przestrzeni lat. Są różnej jakości, pewne się zdezaktualizowały, ale w sumie oddaje to przebieg wielu wydarzeń, ewolucję poglądów i wiedzy. Warto sięgać, a pomocą są podsumowania w postaci comiesięcznych Nowości  (czy widziałeś poprzednie?) oraz lokalna wyszukiwarka w stopce strony.

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.