Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie   


Szczepienia - dossier #4

Celare fraudem fraus est - ukrywanie oszustwa jest oszustwem!
(rzymska maksyma prawna)

Szczepienia traktowałem dotąd, pomimo krytyk umieszczonych kiedyś na stronie LepszeZdrowie.info, za temat dyskusyjny.
Zobacz np. obszerne podsumowanie http://lepszezdrowie.info/szczepienia3.htm (tam odwołanie i do starszych dossier).
O ile nie przekreślałbym idei szczepień, to ze względu na możliwe groźne powikłania
(NOP) oraz coraz więcej manipulacji przy szczepionkach, obecnie temat szkodliwości szczepień nabrzmiewa i uzyskuje coraz więcej przyczynków.

Podnoszę ponownie tę sprawę, ponieważ rząd chce wkrótce wprowadzić obowiązek szczepień, już nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Nie chodzi mi o jakąś generalną krytykę rządu - to działka min. K. Radziwiłła i sprawa uległości posłów wobec lobbingu farmaceutycznego.
Większość rządu i Sejmu prawdopodobnie nawet nie bardzo wie o co chodzi
(to wymaga wniknięcia w temat, nie tylko za sprawą oficjalnej propagandy).
Co o tym ostatnio sądzi pani premier? Niestety, odwołuje się do ministra Radziwiłła, a to nie wróży dobrze, co widać np. po tym wywiadzie (przez wielu wypowiedź określona jako brednie) i demonstracji wzajemnego zaszczepienia się z marszałkiem K
arcz
ewskim.

Rzecz w tym, że żadna szczepionka nie przeszła wymaganych prawem i zasadami nauki testów klinicznych, wcale nie wiadomo jakie będą skutki nowowprowadzanych szczepionek po latach, i że szczepionki nie sposób nazwać lekiem.

Zarzutów ogólnych i szczegółowych jest mnóstwo. Na to, co chcą nam zrobić, czyli na masakrę zdrowotną Polaków, są kolejne riposty - masakrujące ... Nowsze dane i ów zamach na wolność jednostki czyni temat co najmniej bulwersującym i pilnym.

Zatem - krótki
kolejny przegląd tematu.

Na konferencji "Szczepienia XXI w." paru mówców zdemaskowało, a właściwie zmasakrowało lobby szczepionkowe. Wystarczy mi to brawurowe wystąpienie J. Zięby:
https://youtu.be/MO58rUNFwY4 .

18 listopada w Warszawie odbędzie sie Kongres Naturoterapii. Wśród wielu ciekawych tematów,  J. Zięba będzie miał tam swoje mocne wystąpienie z prezentacją na temat szczepionek. Po szczegóły sięgnij tutaj.
Pan J. Zięba wypowiadał si
ę na ten temat już parokrotnie - np.:

https://m.youtube.com/watch?v=4otKWubF3lc
https://www.facebook.com/ukryteterapie/posts/1936723623233753
(i szereg innych spraw)
...

Z kolei, dr J. Jaśkowski - jak zwykle i oryginalnie, spogląda na te sprawy szerzej.

Po cz.1, o której wspomniałem we wrześniu -  https://youtu.be/A2CmNgrxvhM,  opublikowano nagranie cz. 2. - https://youtu.be/49aH5mZ0aZo.

Wcześniej dr Jaśkowski sformułował te 26 pytań, na które pediatrzy nie odpowiadają.
W ogóle J. Jaskowski poświęcił tematowi dużo miejsca na swej stronie na FB ale przede wszystkim w paru książkach - o czym dalej.

Jeszcze szerzej - bo z punktu widzenia prawa, etyki i filozofii ujmuje to profesor Bałandynowicz: o patologii szczepień w Polsce,  terror mafii farmaceutycznej - https://youtu.be/8c7-p7slLBc.

Co powinieneś wiedzieć o szczepieniach - wykład Justyny Socha.

O procesie wytoczonym Justynie Socha i planach masowych szczepień - https://youtu.be/iF2-NKaj94s .

Dlaczego rząd robi to Polakom i sobie (robi sobie masowych przeciwników)? To wkładanie nas pod but lobby farmaceutycznego. Głoszenie hasła: Polska krajem wolności nie będzie wiarygodne jeśli ludzie nie będą mieli wyboru w sprawie najważniejszej - swego zdrowia.

SZCZEPISZ? OGLĄDNIJ - NOWE INFORMACJE - Hubert Czerniak - 11.09.2017 r.- https://youtu.be/5v8We9he70w.

O propagandzie szczepień wśród seniorów (art. Janusza Nawolskiego).

Jak dr Jayne Donegan wygrała z Naczelną Radą Lekarską w Anglii przez udowodnienie, że szczepionki nie są konieczne do zachowania dobrego zdrowia - ciekawa i pouczająca opowieść. 
Na tym blogu, skąd wziąłem link, jest dużo więcej wstrząsających materiałów, podobnie jak na tym i im podobnych.
Jeśli temat cię interesuje - trzeba tam zajrzeć.

Dr Toni Bark i Andy Wakefield – Odporność stada na przykładzie odry i ospy wietrznej - https://youtu.be/Tu-ymAHstOI .

Czy wiesz że aż 93,6 proc. lekarzy, pielęgniarek nie szczepi się na grypę!? - ciekawe dlaczego?...

Niedawno ujawnione starsze  wideo Opresja szczepień - prof. Stanisław Wiąckowski
https://youtu.be/eMRBefDu5HQ  (i inne jego wystąpienia na ten temat).

O wspomnianych tam książkach - nieco niżej.

Dzieci szczepione i nieszczepione - badania porównawcze - dr n. med. inż Jerzy Sienkiewicz
https://youtu.be/rfERRvDBBBA (co prawda, dane są może ze zbyt małej próbki, ale to przyczynek-zachęta do dalszych takich badań).

Narasta oddolny ruch oporu - powstała Deklaracja warszawska - karta wolnosci wyboru szczepień.
(Możesz ją znaleźć w paru miejscach, ale przytaczam z mojej ulubionej strony Efekt Setnej małpy).

Wreszcie - teza, że szczepienia są elementem polityki depopulacji. Nie wiem, chociaż i o tym się coraz szerzej mówi.
Może to fejk, ale przykładowo - ten filmik
Bill Gates, depopulacja i zrównoważony rozwój 
https://youtube.com/watch?v=mYjpcnjDc1Y .

Można by dużo mówić o pojedynczych artykułach i wystąpieniach, ale są też wyczerpujące monografie na temat szczepień.
Zobaczmy te
parę poniższych (wybieram polskie, dużo szerszy przegląd zawarłem w suplemencie późniejszego artykułu Ukrywane fakty o szczepieniach ).

Są i książki proszczepionkowe, ale wobec powyższych krytycznych ujawnień ich wartość oceniam za ułomną.
Są świadectwa, że takie publikacje i działania są sponsorowane przez farmację, a działalność pewnych naukowców i środowisk opiniotwórczych jest skorumpowana, zobacz np. art. Bardzo mocne dowody na powiązanie polskich lekarzy i urzędników z koncernami farmaceutycznymi. To nie jedyne sygnały...

Bezlitosna immunizacja
autor: Aleksander Kotok

 

Książkę „Epidemia szczepień. Jak korporacyjna chciwość, zakłamana nauka i represyjna władza zagrażają prawom człowieka, naszemu zdrowiu i dzieciom", autorki: Louise Kuo Habakus, Mary Holland,  można nabyć m.in. spod tego linku:
http://prawdaoszczepionkach.pl/epidemia-szczepien--jak-korp…
Książka naświetla kulisy niebotycznego wzrostu liczby szczepień „ochronnych” na świecie, który dotyka głównie malutkich dzieci, co odbija się zdaniem autorów tragicznie na ich zdrowiu.

Cytat z książki:
„Wyobraź sobie, że twoje dziecko nie potrzebuje leków. Żadnych leków. Żadnych antybiotyków, szczepionek, leków na nadkwaśność żołądka, pigułek przeczyszczających, statyn, leków przeciwpsychotycznych, tabletek nasennych, stymulantów, antydepresantów, leków przeciwpadaczkowych, insuliny, sterydów, nebulizatorów, leków przeciwzapalnych, czopków czy czegokolwiek, co tutaj przeoczyłam. Wyobraź sobie, że twoje dziecko jest tak zdrowe, że być może jedna rzecz z tej listy jest mu potrzebna raz na kilka lat. Ci, którzy urodzili się przed rokiem 1970, wyrośli w środowisku, w którym obecnych było kilka leków i szczepionek. Zdecydowana większość dzieci urodzonych po 1990 lub 1995 r. przyjmuje kilka leków jednocześnie . Jeśli wasze dziecko nie potrzebowałoby żadnego z tych leków, czy mielibyście jakikolwiek powód, żeby zabierać je do pediatry? Co innego mogliby wtedy zaoferować, jeśli nie leki czy szczepionkę? 
Niesamowite jest to, że pompowanie leków w dzieci od samego urodzenia stało się normą. Często zastanawiam się nad ogromnymi korzyściami finansowymi, jakie muszą z tego płynąć. Poprzez ciągłe, hipnotyczne powtarzanie informacji przez pediatrów, gazety, reklamy, strony internetowe, pisma rządowe, programy telewizyjne i magazyny, rodzice są przekonywani o tym, że to normalne, kiedy dziecko nie może chodzić, robić kupy, mówić, jeść, trawić, rosnąć, chodzić do szkoły, czy być może nawet oddychać bez całej listy leków i szczepionek, które są dla niego niezbędne. Co gorsze, wmawia się nam, że dzieci, które nie biorą w tym udziału, są w pewien sposób nienormalne, lub – co jest być może jeszcze bardziej niewytłumaczalne – że wręcz stanowią zagrożenie dla innych dzieci, które przyjmują dziesiątki szczepionek, antybiotyków i innych leków. Oczywistym jest, że jest wręcz odwrotnie, ale to temat na osobną dyskusję.
W tym samym czasie, w którym zaczęliśmy podawać naszym dzieciom dziesiątki leków i szczepionek, stały się one bardziej chore, a nie zdrowsze. Nie można uparcie twierdzić, że takie podejście do zdrowia publicznego działa. Mój punkt widzenia na tę sprawę jest inny niż twojego pediatry, a to dzięki praktyce w opiece nad dziećmi, którą przeszłam”.

Więcej na tematy szczepień i tej książki na https://www.facebook.com/BezlitosnaImmunizacja/

Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty
Autor: Ian Sinclair


Z noty bibliograficznej:

Większość szczepień BCG zastosowana w takich krajach jak Szwecja, nigdy nie chroniła przeciwko chorobie w okresie dzieciństwa. Jednym słowem szczepienia te były zbyteczne. (Prof. Walgen, Szwecja). W USA do tej pory nigdy nie szczepiono przeciwko gruźlicy, a mimo tego spadek zachorowań na tę chorobę jest dokładnie taki sam jak w Anglii czy innych krajach europejskich, w których masowo szczepionkę tę stosowano. (Prof. Thomas McKeown). Szczepienia przeciwko gruźlicy przeprowadzone w Australii były przyczyną ponad 600 przypadków śmierci dzieci. (Dr Archie Kalokerinos i Glen Dettman). Prowokacja utajonego wirusa uważana jest za niebezpieczną ewentualność każdej procedury szczepień. (Leon Chaitow). Wszystkie szczepienia powodują efekt wprowadzania trzech wartości krwi w strefę charakterystycznej dla raka i białaczki. (...) Szczepionki wytwarzają skłonności do zachorowań na raka i białaczkę. (Prof. L. C. Vincent). Sami wywołujemy choroby i sami zmierzamy w kierunku masowych zachorowań na raka oraz do uszkodzeń mózgu poprzez używanie szczepionek. (Prof. Leon Grigorski). W przypadku dzieci ryzyko szczepień jest o wiele większe niż ewentualne korzyści z niego płynące. (Dr Carlton Fredericks). W końcu zamieniliśmy coś, co zwykle jest relatywnie drobną chorobą, na istotnie poważną chorobę. Zamiast samemu wziąć odpowiedzialność za nasz system odpornościowy, próbujemy rozwiązać każdy problem, wstrzykując szczepionkę. Drażnimy przez to nasze ciało, czyniąc z siebie coraz bardziej chory i zagrożony gatunek. W ten sposób stajemy się chodzącymi "bombami zegarowymi". (Dr Block).

[omówienie tej książki znajdziesz w późniejszym artykule Ukrywane fakty o szczepieniach ]

Szczepienia pełne kłamstw. Szokująca prawda o farmaceutycznych praktykach
Autor: Andreas Moritz

Z noty bibliograficznej:

Wszyscy byliśmy poddani szczepieniom ochronnym. Teraz to samo większość z nas funduje swoim dzieciom. Czy postępujemy jednak słusznie? Czy wszystkie szczepienia są konieczne? A jeśli część z nich może wręcz zaszkodzić? Komu tak naprawdę zależy, by prawda nie ujrzała światła dziennego i dlaczego tak się dzieje? Odpowiedzi na te kluczowe dla zdrowia pytania udziela autor międzynarodowych bestsellerów. W swojej budzącej kontrowersje książce ujawnia fałszywość tezy o bezpiecznych i zapobiegających chorobom szczepionkach, co dodatkowo potwierdza wynikami niezależnych badań. Jednocześnie odkrywa kolejne kłamstwa, którymi przemysł farmaceutyczny karmi nas od pokoleń. Poznaj statystyki świadczące o tym, że szczepionki wcale nie wypleniły chorób zaraźliwych, w tym polio. Co więcej, wiele z nich zamiast podnosić wydajność układu odpornościowego, niszczy go. Autor ujawnia spowodowany w dużej mierze szczepieniami masowy wzrost liczby przypadków alergii, egzem, artretyzmu, refluksu żołądkowego, raka, cukrzycy, schorzeń nerek, licznych chorób neurologicznych i autoimmunologicznych oraz nagłej śmierci łóżeczkowej. Co więcej, udowadnia, że wśród zaszczepionych dzieci wystąpiło znacznie więcej przypadków astmy, ADHD i autyzmu niż u osób, którym szczepień nie podano. Z tej publikacji dowiesz się również, dlaczego większość szczepionek nie jest badana pod względem długoterminowego bezpieczeństwa, a ich niepożądane efekty nigdy nie zostają odnotowane oraz zrozumiesz czyje interesy są tym samym chronione. Poznaj prawdę i decyduj świadomie!

Dr n. med. Jerzy Jaśkowski poświecił szczepionkom sporo uwagi w paru swych książkach z serii "Szczepienia 300 lat oszustw".
W telegraficznym skrócie:

OSPA 
- przedstawia historię ospy w Europie, oszustwa „wynalazcy” szczepionki ospowej Jennera, powiązania idei szczepienia z hinduskim lokalnym kultem i zagadnienie ospy wietrznej, a w cyklu „Rady starego Dochtora” porady w infekcjach, dla kobiet chcących zajść w ciążę, o cukrzycy typu 2.

MMR  omawia m.in. epidemie poszczepionkowe, skład szczepionek, sprawę dr Wakefielda i radzi jaki rozmawiać z pediatrą.

GRYPA  m.in. o medycynie rockefellerowskiej, świńskiej grypie, powikłaniach poszczepiennych, SIDS, porady dochtora, list dr JJ do rektora GUMED-u.

Zdjęcie użytkownika Dr Jerzy Jaśkowski.  Zdjęcie użytkownika Dr Jerzy Jaśkowski. Zdjęcie użytkownika Dr Jerzy Jaśkowski.

-----

Na zakończenie - dla tych, którzy nie mają czasu by zapoznać się z ww. materiałami - kilka krótkich komentarzy.

Można uznać, że szczepionki spełniałyby swoją rolę
, w tym "uczenia" organizmu reakcji na wirusy i inne zagrożenia, gdyby:

  • nie były tak zanieczyszczone rtęcią, aluminium (znacznie powyżej normy toksyczności), retrowirusami, materiałem biologicznym niewiadomego pochodzenia i składu
  • Były podawane w odpowiednim czasie, a nie na raz ... niemowlętom, które nie mają jeszcze dostatecznie rozwiniętego układu odpornościowego. Niemowlaki zaczynają dopiero rozwijać tę zdolność w wieku sześciu miesięcy. Wcześniej po prostu jej nie ma (to wiedza z podręczników biologii oraz immunologii). Pełna zdolność jest wtedy, gdy dziecko ma trzy lata. Wtedy organizm potrafi się uczyć i korzysta z idei szczepień (ze wszystkimi zastrzeżeniami). Podobnie z osobami starymi - ich immunologia jest już osłabiona.
  • Przechodziły badania kliniczne
  • Nie było priorytetu zysku producentów, dystrybutorów i lobbystów nad priorytetem zdrowia i bezpieczeństwa
  • Potrafiono by przewidywać zagrożenia - wirusy mutują i nigdy nie wiadomo w jakim kierunku - szczepionki są "spóźnione".

Zastanawia dlaczego zwolennicy szczepień tak bardzo obawiają się tych nieszczepionych ludzi. Przecież są zaszczepieni przeciw chorobom, więc nie powinni się ich obawiać. Np. lekarz mówi, że dziecko niezaszczepione, gdy trafi do przedszkola między dzieci zaszczepione, powoduje  ryzyko wybuchu epidemii. To po co szczepić skoro i tak może się dziecko zarazić... -brak logiki.

Cała propaganda szczepionkowa bazuje na lobbingu producentów szczepionek i tej nowszej medycynie, jaką "wyhodował" sobie jako tubę przemysł farmaceutyczny. A na lęku zarabia się najwięcej. Podobnie - stosując groźby i nakazy administracyjne. Są w Europie kraje bez przymusu szczepień.
Sa też społeczeństwa, które si
ę nie szczepią (np. Amisze, duże grupy w Izraelu) i nie zapadają na choroby w stopniu większym, niż społeczeństwa szczepione, a nawet są zdrowsze.

Są uzasadnione podejrzenia, że epidemie były  wywoływane umyślnie właśnie szczepionkami oraz że gdy nastąpi spadek ich sprzedaży, wygeneruje się sztucznie kolejną.
Pytanie: do Niemiec przybywa 200 000 osób rocznie z Afryki i krajów "trzeciego świata" - dlaczego nie ma tam jeszcze epidemii? Te osoby raczej nie były szczepione...
Raczej mamy ... epidemie  autyzmu i innych zespołów poszczepiennych.
Niektórzy mówią z przekąsem: także epidemię głupoty - ja przyjmuję, że chodzi o tych, którzy ślepo wierzą farmacji. Dziesiątki artykułów w tutejszym dziale ANTY, pokazują jak niebezpieczna to droga.

Po więcej wiedzy sięgnij jednak do ww. źródeł.

---

Uzupełnienie z 2018 r.
W artykule Jeszcze o Jerzym Ziębie (2) reasumuję 35 odcinków obszernej prezentacji dot. szczepień.
Myślę, że wytrącają one proszczepionkowcom wszelkie argumenty.

Uzupełnienie z 2022 r.

Cała historia "szczepień" przeciw SARS-CoV2, która wydarzyła się później to kolejne dossier nt. wielu nadużyć, fałszu i antynaukowości - nie będę tego tutaj rozwijał, bo liczne o tym wzmianki mieliśmy w czasie tych 3 lat w tutejszych Nowościach miesiąca i pokazywanych artykułach oraz książkach.
Słowo "szczepienia" celowo ujęto w cudzysłów, ponieważ te materiały pokazały, że wcale nie mamy do czynienia ze szczepionką w klasycznym rozumieniu.
Natomiast ostatnio przestudiowaną przeze mnie książką, którą chcę tutaj wspomnieć jest Jak zatrzymać epidemię autyzmu. Chociaż książka głównie traktuje o tytułowym zagadnieniu, to wiąże je ze szczepieniami, które stanowią temat dużej jej części.
Nie omawiam jej w tym zestawieniu ponieważ jest o niej moja recenzja. Zapraszam, podobnie jak do lektury samej książki. Robi wrażenie - definitywnie rozprawia się ze szczepieniami i z błędnym pojmowanie autyzmu.
 

 cdn.

Opr. L.K.

 

PS.
1.
powiedz o www.LepszeZdrowie.info innym...
2 .Aha, sprawdź, proszę, co się kryje pod ikonkami (bannerami) na prawym marginesie.
 

 

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.