Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie   

 
Nowości styczeń 2022            

Uwaga ogólna do tutejszych stron
- ze względu na starszą technologię, są one dostosowane do czytania na komputerze,
na telefonach - zaleca się czytać w poziomie.

    zima 2022, na nartach biegowych

Radosne mgnienia zimy, polujemy na okazje narciarskie

Kłaniam się Czytelnikom, tym wiernym i tym przygodnym!

Tak niedawno mieliśmy Sylwestra a tu już pierwszy miesiąc za nami...

Mimo różnych strachów i wróżb, że 2022 będzie jeszcze gorszy - nieustannie i jeszcze bardziej jestem dobrej myśli.
Przejdę do tego dalej, a na początek kolejna (5) porcja rad prozdrowotnych - z różnych źródeł.  Główne tematy to: Witamina C, niedokrwienie serca, wapń a kości, polifenole. Przyda się na zimę, ale nie tylko.

Dobrą radą na czas zakażeń, nie tylko domniemanym koronawirusem, jest suplementowanie się cynkiem. Sporo się o tym mówi przy zaleceniach, a ja zebrałem dla Was garść informacji w jednym miejscu - Cynk. (rola, mechanizm działania, występowanie w żywności, suplementy, zapotrzebowanie, wskazania, synergie z innymi minerałami).

Prawie codziennie na twitterze wrzucam krótkie informacje o różnych przekrętach covidowych, informacje ze świata, o nowych zaleceniach itp.  Byłoby trudno i bez potrzeby przytaczać je tutaj - zapraszam na profil @etsaman2.
Natomiast prawie zaprzestałem publikacji na Zdrowie i Fitness Dla Ciebie póki na FB będzie cenzura.

Wybiorę jednak parę ważniejszych wpisów z twittera, bo zdaję sobie sprawę że mało kto będzie szukał i zagłębiał się zwłaszcza w starsze posty.

O ogromnej manipulacji MZ i światowego lobby szczepionkowego. Ostro, ale to i tak mniej niż można powiedzieć krytycznie. O Radzie Medycznej przy premierze i jej powiązaniach. Konieczne jest powołanie ciała broniącego medycynę przed agresywnymi wpływami przemysłu farmaceutycznego www.youtu.be/ff1FFou1KvQ.

Francuski profesor, naukowiec, specjalista od szczepień i pandemii zabrał głos w parlamencie francuskim. Powiedział, że obecna pandemia mija się z nauką, a eksperci ją popierający są skorumpowani -
http://superfakty.info/artykul/francuski-naukowiec-o-covidowych-oszustwach

https://theepochtimes.com/eeu-regulators-who-call-for-end-to-covid-boosters-citing-evidence-strategy-is-failing_4220673.html
"... continued booster doses every four months could pose a risk of overloading people’s immune systems and lead to fatigue". To jest b. ostrożne ostrzeżenie wobec innych mówiących o utracie ogólnej odporności doprowadzającej do objawów podobnych do AIDS.

Ponownie, tym razem tutaj, wystąpił z mocną prawdą (To nie jest zabójczy wirus, media nas okłamują cały czas) prof. S. Bhakdi. Prelekcja (wywiad) daje zrozumienie co się dzieje, jeśli ktoś jeszcze nie rozumie. Wspomniane książki, łącznie z ostatnią, u nas tutaj http://lepszezdrowie.info/kowidowe_ksiazki2.htm…

...

Skandal w Australian Open. Tenisista chory na COVID-19 grał w eliminacjach – Sport WP SportoweFakty
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/979799/skandal-na-australian-open-tenisista-chory-na-covid-19-gral-w-eliminacjach
A zdrowy Djokovic - musiał opuścić Australię bez wejścia na kort, a tymczasem tamtejszy Poll: More Australians want Prime Minister deported than Novak Djokovic.

A propos - 400 sportowców pada i umiera w czasie zawodów lub ćwiczeń i ... na nikim nie robi to wrażenia? A przynajmniej nasze media dziwnie milczą. Brniemy w katastrofę, bo żniwo wśród osób słabszych jest znacznie większe. Film pokazuje po kolei te przypadki https://tv.gab.com/channel/starcrest/view/400-athletes-collapsing-and-dying-in-61e4ab492d356d80edce046e .

A we Francji? Tragiczna schizofrenia Republiki Francuskiej:
Liberté > ostre ograniczanie wolności przez sanitaryzm i zarządzenia rządowe
Égalité > "niezaszczepieni nie są obywatelami", hipokryzja władzy vs obywatele
Fraternité > dzielenie społeczeństwa, dwustronny hejt z dominacją urzędowego.

Top WHO Scientist Dr. Soumya Swaminathan "No Evidence At All That Healthy Children Need Boosters" - https://www.youtube.com/watch?v=oIa0hAimtfU

Duński dziennik przeprasza za bezkrytyczne powielanie sanitarnej propagandy rządu. Kiedy nasze gadzinówki typu „Wyborcza”, Onet, wp, „Rzepa” itp., itd. przeproszą za to samo?

W uzupełnieniu  rozszerzyłem nieco wpis Absurdy covidowego cyrku - a skoro cyrk, to często i do śmiechu.

Przechodząc do źródeł mojego optymizmu -

Jak już pisałem przy różnych okazjach, np. w ramach artykułu Respiratorowa eutanazja, można leczyć skutecznie z covid. Już setki żyć zostało uratowanych przez pielęgniarki, ratowników medycznych, lekarzy i inne przeszkolone osoby poza systemem i jego procedurami, ale w "podziemiu". Obecnie już i w szpitalach zaczęto to robić. Jest nadzieja! Polska w forpoczcie efektywnego rozwiązania - nowsze doniesienia od J. Zięby - "Polscy lekarze leczą!
Gdyby ich metodę przenieść do uznanej praktyki, nie byłoby śmierci i ostrego przebiegu choroby, zatem niepotrzebne byłyby izolacje oraz wszelkie obostrzenia i szczepienia. Pandemia byłaby szybko opanowana.
Proste rozwiązanie, ale widocznie władzom nie o to chodzi?

Ten wątek przewija się coraz częściej w codziennych pogadankach p. Jerzego na VK i w kopii na jego stronie www.JerzyZieba.pl  oraz ostatnio na kanale Andy Choińskiego. Przykładowo pielęgniarka mówi jak leczy się pacjentów w polskim szpitalu. Komentują lekarz i ratownik - https://rumble.com/vt4v3u-jfash-sjdbad-plsn-imp01.html.
"Ci którzy 'leczą' mają braki z biologii z zakresu szkoły podstawowej". Leki które pogarszają sytuację, fatalne interakcje. Nie daj Boże trafić do takich szpitali. Z jednej strony to przygnębiające, z drugiej pokazuje uczciwych i fachowych ludzi, którzy chcą i potrafią nieść pomoc (dają też pożyteczne wskazówki).
Więcej praktycznych informacji od Jerzego na tymże kanale - https://rumble.com/vt5g1u-cscahscbjsa-axjaj-sjadh.html.

We Francji wiele restauracji, barów zmienia swój status na PRYWATNY KLUB. Nie muszą wtedy prosić klienta o paszport niewolnika QR. Nowi klienci stają się „członkami” w mniej niż 1 minutę i za darmo. Tym samym restauracja nie jest już „publiczna”, ale prywatna!
Ale... czyż nasi restauratorzy nie wpadli wcześniej na ten pomysł?

Wciąż trwają liczne protesty w wielu miastach Europy przeciw przymusowym szczepieniom, obostrzeniom sanitarnym i totalitarnym zapędom władz.
Przykładowo Niemcy przeżywają największe w swej współczesnej historii masowe protesty. Oczywiście, duże demonstracje zdarzały się dotąd często, ale to, że jednego dnia (21 stycznia) w ponad 1000 miast i miejscowości obywatele wychodzą na ulice, jest zupełnym nowum. Ostatnio masowe protesty wystąpiły w Australii, potem w Kanadzie i w podobnej postaci (blokady dróg przez ciężarówki, najazdy konwojów na miasta itp.) są organizowane w USA. A za nimi kierowcy ciężarówek na całym świecie - przygotowują się do zaprzestania działalności gospodarczej do czasu usunięcia przestępczych marionetkowych reżimów.
Przykład Australii, w szczególności tamtejszej National Party i jej przywódcy Riccardo Bosi, był przełomowy, ale ucisk gdziekolwiek jest, musiał wywołać reakcję wcześniej czy później.
(w przeciwieństwie do Austrii gdzie zarządzono ustawą obowiązek szczepień - to pierwszy na świecie formalny powrót do faszyzmu. Podtrzymanie tradycji? Ale i tam już odbywają się protesty).

Jest nadzieja, że podniesiona świadomość ludzi i ich działanie zmieni także politykę zdrowotną.
Zresztą restrykcje już są zdejmowane - w Anglii, Irlandii, Szkocji, Danii, Norwegii, ...
Media prawie nie pokazują skali tych akcji albo fałszywie przedstawiają jako "marsze antyszczepionkowców".

W Polsce odbywają się dalsze posiedzenia Komisji  śledczej ds. pandemii (wcześniejsze pokazywałem w poprzednich Nowościach.) Aktualizuję o dwa kolejne.

X posiedzenie Komisji śledczej  z 15 stycznia 2022 roku – wysłuchiwany dr Marek Sobolewski, pracownik Zakładu Metod Ilościowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Tytuł doktora nauk ekonomicznych uzyskał na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie, na podstawie rozprawy na temat Zastosowania wybranych modeli decyzyjnych w ekonomicznej ocenie programów zdrowotnych.

Zajmuje się naukowo praktycznym zastosowaniem metod statystycznych do analizy danych medycznych i przestrzennych, czyli międzynarodowych, regionalnych lub powiatowych danych dotyczących demografii i poziomu życia.

Współautor ponad 100 artykułów naukowych dotyczących w znacznej części analizy danych z zakresu medycyny i ochrony zdrowia, z czego ponad 20 opublikowano w renomowanych czasopismach statystycznych, posiadających Impact Factor. Indeks Hirscha dr. Sobolewskiego wynosi 12.

Tematyka prac badawczych w ramach działalności naukowej oraz opracowań wykonywanych dla firm farmaceutycznych i placówek ochrony zdrowia...

Wystąpienie z pokazem 50 slajdów pod tytułem Kryzys zdrowotny 2020 i 2021 w świetle oficjalnych danych statystycznych (można pobrać PDF) a wystąpienie odsłuchać np.  z adresu https://rumble.com/vsq5q3-x-posiedzenie-komisji-ledczej-dr-marek-sobolewski.html (prawie 4 h!)

Dla małej ilustracji zacytuję fragment wniosków:

Problem stanowią absolutnie nienaukowe, zawierające nieścisłości, a czasem wręcz błędy, próby analiz skuteczności szczepionek – począwszy od komunikatów MZ na raportach badawczych skończywszy.
Raport zawiera dodatkową analizę Wypadki drogowe a kryzys zdrowotny.

Przypomnę że poprzednio występował przed komisją między innymi dr Zbigniew Hałat.

Doktora Hałata, jego poglądy i działalność przedstawiam w osobnym wpisie. Zasługuje na szacunek - wbrew ostracyzmowi i fałszywym oskarżeniom. Charakterystyka obecnej sytuacji i postaw władz lekarskich - Dr Zbigniew Hałat.

XI Posiedzenie Komisji śledczej - dr med. Wolfgang Wodarg z 29 stycznia.

Dr med. Wolfgang Wodarg jest internistą i pulmonologiem, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej, a także zdrowia publicznego i medycyny społecznej. Po zakończeniu pracy klinicznej przez 13 lat pracował w charakterze internisty, w tym m.in. jako lekarz publiczny w Szlezwiku-Holsztynie. Pełnił ponadto funkcję wykładowcy na uniwersytetach i w szkołach wyższych oraz był przewodniczącym Komitetu Ekspertów ds. powiązanych z medycyną Ochrony Środowiska przy Izbie Lekarskiej Szlezwiku-Holsztynu.

W 1991 roku otrzymał stypendium na Uniwersytecie Johna Hopkinsa w Baltimore w USA (epidemiologia). Jako członek niemieckiego Bundestagu w latach 1994-2009 był inicjatorem i rzecznikiem Komisji „Etyka i prawo współczesnej medycyny” oraz członkiem Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, gdzie przewodniczył Podkomisji ds. Zdrowia. Pełnił także funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Kultury, Edukacji i Nauki. W 2009 roku dr Wodarg zainicjował powstanie komisji śledczej w Strasburgu, dotyczącej roli WHO w fałszywej pandemii H1N1 (świńska grypa), gdzie nadal pracował po zakończeniu kadencji jako ekspert naukowy. Od 2011 roku działa jako niezależny wykładowca uniwersytecki, lekarz i naukowiec. Do 2020 roku był dobrowolnym członkiem zarządu i szefem Grupy ds. Zdrowia w Transparency International Germany. Latem 2020 roku wraz z kilkoma prawnikami powołał oddolną komisję śledczą ds. koronawirusa, której celem jest wyjaśnienie wszelkich okoliczności związanych z obecną sytuacją tzw. pandemii.

Nagranie np. tutaj i tutaj.
Dr Wolfgang Wodarg, wygłosił darmowe prelekcje w Krakowie (28.01), Warszawie (30.01) i Rumii (31.01).
Warto wspomnieć o nowej książce doktora
FAŁSZYWE PANDEMIE. ARGUMENTY PRZECIWKO RZĄDOM STRACHU właśnie wydanej przez Ordo Medicus. Ta i jego poprzednie książki przedstawione są i na naszej stronie.

Napisałem do Komisji Śledczej że może warto byłoby zmierzać już do konkluzji po tylu wypowiedziach. Mam na myśli nawet zbór oskarżeń dobrze podpartych punktami z tych przesłuchań. Czas odgrywa rolę, bo sanitaryści chcą jeszcze bardziej nam ograniczyć wolność i brną w zgubne zalecenia.

W cyklu poprzednich nowości miesiąca wspominałem o szeregu oddolnych inicjatyw wolnościowych i przeciw błędnej polityce zdrowotnej. Dochodzą dalsze jak np. Polska jest jedna - ruch zainicjowany prze odważnego prezydenta Siemianowic Śląskich, Rafała Piecha. Na stronie m. innymi przydatne opinie prawne i dokumenty. Zobacz wywiad z nim na stronie W. Gadowskiego. (Redaktor Gadowski też ostro jedzie po pandemistach w swoich komentarzach tygodnia i w felietonach oraz głębiej niż inni dziennikarze wnika w naturę koronawirusów i szczepień).
Powstają lokalne struktury ruchu w całej Polsce, podobnie jak Kluby Przyjaciół zainicjowane przez Gadowskiego.

Organizują się Nauczyciele Dla Wolności - Grupa na FB dla nauczycieli sprzeciwiających się segregacji sanitarnej i innym obostrzeniom.
Także w Sejmie odbyły się, już dwa razy, wysłuchania publiczne w sprawie ustawy segregacyjnej nr 1846.  (www.sejm.gov.pl), część z nich znajdziesz też na portalu https://www.c19.info.pl/category/wysluchanie-publiczne-1846/, który pokazuje i inne materiały pokazujące prawdziwe oblicze sanitaryzmu i szczepień. Dowiadujemy się tą drogą o kolejnych stowarzyszeniach jak Wolne Podkarpacie, Fundacja Polskie Weto

Nawet niektórzy przedstawiciele koalicji rządzącej zaczynają patrzeć trzeźwo na "pandemię". Np. poseł Maria Kurowska w TV Rzeszów pokazuje na podstawie oficjalnych danych, że restrykcje, obowiązek szczepień, zamykanie gospodarki i paszporty covidowe nie zwalczą pandemii. Państwa takie, jak Australia, Izrael, Francja, gdzie restrykcje są najostrzejsze mają najwyższą liczbę zakażeń.
Indie i Paragwaj, gdzie covid jest leczony iwermektyną, mają najniższą liczbę zakażeń.
Z kolei, dane polskiego MZ pokazują, że na Podkarpaciu, gdzie jest najwięcej zgonów, tylko 10% chorych zmarło na covid bez chorób współistniejących.  Szczepienia powinny być DOBROWOLNE, a covid powinien być skutecznie leczony przez lekarzy POZ
https://www.facebook.com/kurowskamaria/posts/349171110364305 .

Uważam, że ważną, a może najważniejszą,  pozytywną informacją jest że istnieje projekt radykalnej naprawy ochrony zdrowia w skali globalnej, który jest już wdrażany przez następcę skompromitowanego WHO. Ma uruchomić nowe i ukrywane metody uzdrawiania oraz pokryć koszty profilaktyki oraz leczenia dla wszystkich. Szczegóły w artykule Przyszłość ochrony zdrowia oraz na Global Health and Wellness Consortium (rozwiązanie "rozwojowe"). Jest składową Global Peace and Restoration Consortium of Memeber States.
Pod koniec nowości grudniowych podałem szersze informacje o tym ruchu.
Przy tej okazji wspomnę tylko że ta instytucja wydaje zarządzenia (orders) o zasięgu światowym, i tak np.:

Order 2:
MASK MANDATES - This order declares masks to be unsafe and ineffective at preventing the spread of Covid-19. All mask mandates are declared illegal. Wearing a mask is a choice.
Order 3:
COVID-19 Vaccines - This order declares the Covid-19 vaccines biohazardous waste and orders all vaccines to be halted and destroyed immediately.

Ostatnio dyrektor GHWC, Lisa Thomas, udzieliła obszernego wywiadu radiowego o roli i celach swojej organizacji.

Mają rozszerzającą się ofertę skutecznych sposobów leczenia koronawirusa i innych dolegliwości.
O tym, że można to robić względnie prosto mówi nie tylko J. Zięba, ale podobnie już szereg innych lekarzy i instytucji.

I nie muszą to być lekarstwa i suplementy z apteki. Artykuł 11 Things Better Than Drugs or Supplements for Healing pokazuje szereg holistycznych środków dla utrzymania zdrowia i jego odzyskiwania.

Są kolejne wywiady R. Fuellmicha nt. "Norymberga 2.0".
W wywiadzie udzielonym Marii Zeee 6 stycznia 2022 r. opowiada o tym, czym dokładnie są te pozwy, czym różnią się od oryginalnych procesów norymberskich i jakie są globalne działania Corona-Committee - zobacz tutaj.

Ważnym wydarzeniem było sympozjum z 29 stycznia "Oblicza Pandemii" zorganizowane w Akademii Kultury Społecznej i  Medialnej w Toruniu.
Można powiedzieć, że to wydarzenie przełomowe bo w kontrze do przeważającej narracji, pierwsze w mediach publicznych i to z największym zasięgiem w Polsce (TV Trwam i radio Maryja). Nagranie transmisji tutaj, ew.  na YT (o ile nie będzie skasowane). Na analizę wypowiedzi przyjdzie czas, wstępnie wg Jerzego Zięby - https://vk.com/video-201956532_456240923 i późniejsze na VK.com.
Wymowa sympozjum jest druzgocąca dla obecnej polityki sanitarnej. Czy to będzie przyczynkiem do zwrotu w postępowaniu władz i medyków?

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca zniesienie lub złagodzenie obostrzeń związanych z podróżami międzynarodowymi, argumentując, że okazały się one nieskuteczne.
Wzywa także władze państw, aby nie wymagały wyłącznie dowodu zaszczepienia na COVID-19 jako warunku odbycia podróży. Oraz że nie ma dowodów by dzieci potrzebowały boostera szczepionkowego.

O tym, że WHO stopniowo wycofuje się, świadczy że prosi o fundusze rządowe, aby nie musiała już podążać za programem sponsorów korporacyjnych, takich jak Fundacja Billa i Melindy Gatesów, którzy przepychają szczepionkę.
Mnożą się dalsze oddolne ruchy przeciw obowiązkom szczepień i innym restrykcjom, np. ostatnio Canadian Covid Care Alliance zrzeszające ponad 500 kanadyjskich lekarzy i naukowców.

Na koniec jeszcze dyskusyjne, miejscami kontrowersyjne zwłaszcza w odniesieniu do planów Rosji, i mocne doniesienia Benjamina Fulforda, który co tydzień ujawnia kulisy globalnej walki o wolność. Chociaż nie we wszystko wierzę z tego co on podaje (miesza prawdę z wątpliwymi treściami, a może nawet robi to celowo), ale staram się łączyć niektóre kropki. Oto meldunek z 24 stycznia i dzisiejszy (patrz na daty, dostępne są tłumaczenia automatyczne - trzeba zwrócić uwagę na niuanse by dobrze zrozumieć).
Przed końcem stycznia już nie zdążę z kontrapunktem lub dodatkowym wyjaśnieniem... Stay tuned.

Podsumowując - wierzę, że świat idzie w kierunku wyzwolenia - nie tylko z pandemii, ale ogólniej - z pęt starego niewolniczego systemu.
Z tą nadzieją - pozdrawiam i życzę zdrowia!

 

PS. czy widziałeś starsze nowości miesiąca?

31.01.2022

Leszek Korolkiewicz

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.