Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie   


Przyszłość ochrony zdrowia

Obecnie wszyscy narzekamy na jakość ochrony zdrowia, szczególnie z powodu opanowania jej przez priorytet "pandemii", a ta z kolei jest narzędziem Big Pharmy i powiązanych podmiotów dla wielkich biznesów oraz do rządzenia ludźmi.
Nie będę tu wchodził w ten temat, który dobrze został opisany w bardzo wielu książkach, artykułach i wypowiedziach.

Jednocześnie odbywa się stały rozwój różnych technik medycznych i diagnostycznych, po których można by się spodziewać postępu w leczeniu.
Niestety, ludzie są coraz bardziej chorzy, a  niepożądane skutki wielu leków i szczepień mogą jeszcze pogorszyć ten stan.
Na naszej stronie często podejmujemy zagadnienie błędnego kierunku medycyny rockefellerowskiej, która doprowadziła do tego impasu.
Także koszty obecnego systemu leczenia i jego organizacja stanowią o niewydolności systemu ochrony zdrowia.

Już najwyższy czas na zmianę jej modelu w kierunku pogodzenia pozytywnych elementów dwóch światów: medycyny alopatycznej (akademickiej, oficjalnej) z metodami terapii naturalnych z podejściem holistycznym do człowieka.

Mimo, że opór interesów obecnego systemu oraz mentalność lekarzy i administratorów wydaje się tak duży, że wciąż było to niemożliwe, to właśnie rodzi się i realizuje całkiem inna szansa.
Już w paru poprzednich miesiącach (piszę to w styczniu 2022 r.) sygnalizowałem tę możliwość, np. w nowościach grudniowych, na ich końcu umieściłem dość obszerny fragment o Projekcie Odbudowy Ziemi (Global Restoration Plan), który postępuje i zwycięża - mimo całego furiackiego oporu ciemnych sił. Jest przeprowadzany siłami ruchu Life Force i jego organizacji, przy wsparciu pozytywnych sił wyższego poziomu.
W mocnym oświadczeniu przywódcy tego ruchu Kimberly A. Goguen z 12 stycznia jest krótka ogólna informacja i na ten temat, cytuję:
Global Health & Wellness Consortium [GHWC] zastąpiło Światową Organizację Zdrowia [WHO]. Ta grupa wyda Life Force Assurance wszystkim przedstawicielom Ludzkości. Ludzie nie będą już musieli za nic płacić w związku z problemami zdrowia lub dobrym samopoczuciem.
Nacisk należy położyć na usuwanie chemikaliów i szkodliwych substancji z powietrza, wody i żywności. Będzie dostępny innowacyjny druk narządów 3D, alternatywna ulga w bólu, maszyny częstotliwościowe i  bozonów Higgsa  dla uzdrawiania eterycznego i plazmowego, znane wam jako Med Beds.
Zwalczanie i usuwanie: chorób wywołanych przez człowieka i produkowanych jako broń biologiczna oraz kontroli populacji.

Trudno dziś przesądzić w jakim stopniu ten projekt się powiedzie i kiedy. Ale wydaje się jedyną całościową alternatywą jeśli nie chcemy ugrzęznąć jeszcze bardziej w obecnym dystopijnym systemie.

Dalej przekazuję wstępne informacje czym jest Globalne Konsorcjum Zdrowia i Wellness (GHWC) na podstawie wywiadu jaki ukazał się na Unitednetwork.news.
Wywiad jest długi i trochę po kobiecu "rozgadany" w języku potocznym - wybieram z transkryptu ważniejsze fragmenty, a przybliżone tłumaczenie, redakcja (w tym skróty), wyróżnienia, linki i komentarze w [  ] są tutejsze. Pełen transkrypt angielski dostępny jest na życzenie.

Jest to część drugiej rozmowy Michaela Lane (nowy łącznik zespołu GHWC) z dyrektorem GHWC - Lisą Thomas. Pierwsza sprzed ok. 1,5 roku dotyczyła głównie jej właśnie, z całą historią jej drogi. Nie jest lekarzem, przyszła z branży Ubezpieczenia Zdrowotnego, w którym była przez 20 lat. Jest terapeutką z dużym doświadczeniem, w tym w zakresie uzdrawiania energetycznego. Lisa początkowo dostała się do misji Life Force poprzez kontakt z Steffenem Rowe (Tank) ze Speak Project, w radiu. Lisa zawsze wiedziała, że ​​będzie pracować w wellness. Przedstawiała Kimberly i innym członkom zespołu różne holistyczne opcje opieki zdrowotnej, które zawsze sie sprawdzały - zdobywając zaufanie. Lisa zdecydowanie woli zachować swoją prywatność i „pozostać poza radarem”, była w stanie pozostać poza kamerą przez ostatnie 3 lata, chociaż zdaje sobie sprawę, że nie będzie to wieczne. Po roku pracy z Kimberly i zespołem oraz wzajemnego poznawania się poprzez codzienne telefony, Lisa została na swoją pozycję mianowana przez Kimberly Ann Goguen.


Lisa Thomas (LT): ... Zaczęło się to wiosną 2020 roku. Uruchomiliśmy wtedy kanał United Network News. Od tego momentu zaczęliśmy budować [nasz system], nazwaliśmy to SIŁA ŻYCIA, ponieważ każdy z nas ma w sobie siłę życiową i do tego chcemy się odnieść. ... zaczęliśmy robić cotygodniowe spotkania on-line (calls) LIFE FORCE. To jest to, nad czym pracujemy każdego dnia. Jest to jedna z inicjatyw w ramach Life Force, podobnie jak teraz to, co nazywamy GHWC. Po prostu - było wiele kroków, które doprowadziły do tego, co mamy teraz.

I od tamtego czasu także nasze zgromadzenia [assemblies - lokalne społeczności na świecie skupiające ludzi wspierających ruch Life Force] rosły i to, co nazwaliśmy GPRC. Wiem, że to bardzo długa nazwa. Więc mam zamiar wyjaśnić, co to jest.  GPRC to akronimem Global Peace and Restoration Consortium of Member States. [tutaj states oznacza wszystkie kraje/rejony na świecie, które dołączą do GPRC i spełnią parę formalnych wymogów].

Byłoby to bardzo podobne do tego, co ludzie nazywają ONZ w tym zakresie i tym, co robią. Różnica polega na tym, że jesteśmy po stronie ludzi i wszyscy chcemy zaplanować świat obfitości, wspaniałego jedzenia, wody i zdrowia oraz wszystkich rzeczy, które naprawdę mają znaczenie dla długowieczności, wiesz, dawać ludziom to, czego potrzebują, aby naprawdę być najlepszymi wersjami siebie pod każdym względem.

Więc upewnij się, że edukacja jest obsługiwana, zdrowie; dobre jedzenie, dobra woda. Mamy różne,  działy w ramach GPRC, a jednym z nich jest Global Health & Wellness Consortium, którym kieruję.

Tak więc GHWC oznacza Global Health & Wellness Consortium. A to kojarzyłoby się ze Światową Organizacją Zdrowia [WHO]; za co oni byliby odpowiedzialni, to my jesteśmy odpowiedzialni. Ale robimy to w sposób, który naprawdę pomaga ludziom prosperować, w sposób, w jaki dbamy o ich zdrowie. Więc dajemy korzyści wszystkim. To jest w zasadzie dla wszystkich na świecie. Chcemy mieć pewność, że są zdrowi i mają wszelkie możliwości, aby być zdrowymi. I nie wiem, czy Światowa Organizacja Zdrowia troszczy się o zdrowie ludzi tak samo jak my. Dlatego tu jesteśmy.

Wiesz, jeśli masz długowieczność bez zdrowie, to naprawdę nie masz dobrej jakości życia. Prawda? Chcemy dać wszystkim na świecie i możliwość bycia całkowicie zdrowym pod każdym względem. Nie tylko fizycznie, ale emocjonalnie, mentalnie, energetycznie, duchowo być żywym i świadomym oraz mieć doskonałą jakość życia.

To najważniejsza rzecz, jaką możemy zrobić.

MICHAEL LANE (ML): Tak, nie mogę się bardziej zgodzić.

Tak, cóż, poruszyłaś wiele z tego, czym jest Misja GHWC. Czy mogłabyś to trochę rozwinąć szczegółowo lub w skrócie, jaka jest ta Misja?

LT: Dobra, więc naprawdę, żeby to wszystko zapewnić, żeby każdy człowiek na planecie miał dostęp do wszystkiego, muszą być zdrowi. Teraz sposób, w jaki obecne System Medyczny i Światowa Organizacja Zdrowia działają, to ja osobiście nie widzę, żeby naprawdę troszczyli się o moje zdrowie. Dla mnie szczepionka nie jest zdrowa. Gdybym zachorowała na raka, prawdopodobnie nie wzięłabym leczenia radioterapią lub chemoterapią. To tylko mój osobisty pogląd na świat.

...Otrzymuję dużo pytań o zdrowiu na co dzień.  Tak więc naprawdę chcę, aby ludzie mogli mieć pełne zdrowie. [Weźmy przykład]  w jaki sposób działa nasza obecna medycyna i System Ubezpieczenia jeśli masz raka. Michael, powiedzmy, że zdecydowałeś -  „Naprawdę chcę iść drogą holistyczną, nie chcę iść na napromienianie lub chemię, może chcę zmienić dietę na zdrowszą. Chcę się odtruć. Chcę pozbyć się pasożytów, Candidy i rzeczy, które faktycznie powodują raka”, prawda? Możesz chcieć iść tą drogą. Mogą być holistyczne alternatywy, które możesz wziąć, lub modalności, których możesz użyć, aby wyzdrowieć, ale może to być raczej kosztowne. A teraz w obecnym systemie ubezpieczenie nie obejmuje tych rzeczy.
Więc chyba musisz wybrać, prawda? Mogę iść wyleczyć mojego raka przez obecny system medyczny. Ale tak naprawdę nie koniecznie zgadzam się z tym, co oni mi robią, ale mój ubezpieczyciel zdrowotny za to zapłaci. Więc możemy wybrać tę drogę.

Ale obecny system jest taki, że gdy wybierzesz drogę holistyczną, musisz zapłacić z własnej kieszeni za prawie wszystko. Więc może np. leczenie w Meksyku, którego nie oferują Stany Zjednoczone.
I musisz spędzić miesiąc w Meksyku i wydać tysiące dolarów na leczenie. Podobnie - holistyczne terapie dietetyczne i oparte na roślinach często nie są łatwo dostępne i wymagają indywidualnej płatności. Nie każdy ma dostęp do odpowiednich pieniędzy, by w ten sposób wyzdrowieć, prawda?
[z innej wypowiedzi wynika, że będą refundowane podróże związane z leczeniem, nawet te zagraniczne, jeśli to konieczne]

...Nie jesteśmy tutaj, aby leczyć objawy. Jesteśmy tutaj, aby dawać rozwiązania dotyczące przyczyn, by dawać lepsze nadzieje na wyleczenie. Nie zabieramy ci obecnego systemu leczenia. Ludzie zawsze mają wybór. Ale chcemy przerobić cały system, aby przekodować go za pomocą rzeczy, które istnieją obok. Jeśli chcesz mieć masaż co tydzień, możesz dostać masaż co tydzień, ale jest on płatny. Robię takie rzeczy zapobiegawczo, a jeśli poczuję, że zachoruję i pójdę na masaż, on uwolni wszystkie toksyny z mojego ciała, a tym samym zapobiegnie chorobom. Także biorę dużo suplementów dla profilaktyki i w wyniku rzadko choruję. GHWC chce otworzyć różne opcje holistyczne, a tym samym wywrócić obecny system opieki zdrowotnej do góry nogami zachęcając do leczenia, które jest skuteczne, ratuje i przedłuża życie. Więc po prostu chcemy to otworzyć dla wszystkich.

Jedna z głównych inicjatyw w pracach zakulisowych nosi nazwę Life Force Assurance [można przetłumaczyć jako zapewnienie]. Life Force Assurance ubezpieczy ludzkość na całym świecie, aby mogła mieć zdrowie bez żadnych kosztów dla nikogo. [Nie chodzi o klasyczne ubezpieczenie składkowe na przypadek jakiejś przyszłej szkody, ale o system dostępu z góry do dowolnych środków i refundację wg udokumentowanej deklarowanej potrzeby].
W globalnym repozytorium finansowym [chodzi o system zarządzany przez Goguen z praktycznie nieograniczonymi zasobami - osobny temat] jest wystarczająco dużo pieniędzy, z których to będzie finansowane, aby każdy mógł mieć holistyczne leczenie i nie będzie ich to kosztować ani grosza.

W ramach Life Force Assurance istnieją trzy części:

1. Leki holistyczne i alopatyczne wspomniane powyżej.

2. Essentials – Wszystko inne na świecie, czego można potrzebować dla zdrowia.
[Nie ma to nic wspólnego z tzw. dochodem podstawowym planowanym przez globalistów pozwalającym z trudem przeżyć]
Przykład rodziny z dziećmi potrzebującymi dostępu do opieki dziennej, żywności, odżywek, pieluch, opieki nad dziećmi po szkole… Każdy na świecie będzie miał dostęp do wszystkiego, czego potrzebuje, nie tylko aby się utrzymać. Wypłaci również świadczenia z tytułu śmierci, krótko- i długotrwałego inwalidztwa, opiekę domową, opiekę długoterminową, zwróci wszelkie różnice w wynagrodzeniu w oparciu o średnie zarobki w Twojej okolicy. Rodziny powinny mieć możliwość finansowego wyboru, aby mieć co najmniej jednego rodzica w domu z dziećmi, jeśli jest to pożądane. Celem jest położenie kresu ubóstwu, jakie znamy, dla każdej żywej istoty na tej planecie.

Wypłaci również świadczenia z tytułu śmierci, gdy umrzesz. Nie musisz martwić się o to, że nie możesz zostać pochowany ani nikogo z twojej rodziny. Obejmuje krótkoterminową niepełnosprawność, długoterminową opiekę zdrowotną w domu opieki, opieki długoterminowej, pokrywa nawet różnice w wynagrodzeniu. Przykład, którego używa Kim: ktoś pracuje jako sprzątacz  hoteli w Nowym Jorku i zarabia 15 dolarów za godzinę. Ale, aby było to zrównoważonym wynagrodzeniem w tym konkretnym obszarze, może to być 30 dolarów za godzinę, które musisz zarobić, aby się utrzymać.

Więc wypełniłoby lukę. I byłoby oparte na twojej okolicy, jakie są tam zarobki i jaka jest rozsądna  płaca w tym obszarze, by była w stanie faktycznie pokryć te dodatkowe koszty. Możesz mieć więc zdrową, szczęśliwą rodzinę. I nie bądź w ubóstwie.

A jeśli jesteś osobą pracującą, możesz utrzymać zdrowe gospodarstwo domowe. Np. jeśli jesteś samotną pracującą mamą i nie masz kogoś by pilnował twoje dzieci dzieci po szkole, będzie opieka nad nimi po lekcjach -  to wszystko będzie bezpłatne, jeśli tego potrzebujesz.

ML: To jest ogromne. Wow, to naprawdę ogromne. Ponieważ nasz obecny system nawet nie zbliża się do zrobienia czegokolwiek podobnego. Essentials po prostu wykracza poza wszystko, co moim zdaniem świat kiedykolwiek widział.

LT: Kiedykolwiek, gdziekolwiek widziane. I wiesz, my też chcemy żeby wrócić do podstaw, Michael. Więc chcemy płacić ludziom którzy tego chcą a jeśli nie chcą, nie płacimy im; ale chcę, żeby ludzie na świecie, aby mogli powiedzieć: „Wiesz co? mam, mamy troje dzieci." A jeśli jeden rodzic chce zostać w domu i zająć dzieckiem, niech ich zarobki im na to pozwalają. Więc jedna osoba może utrzymać rodzinę, jeśli opcją dla tej rodziny jest być w domu dla dzieci przynajmniej przez jedną osobę, wtedy mają taką możliwość.

...To nie wystarcza dla wszystkich. Niektórzy, niektóre mamy lub tatusiowie mówią: „Nie chcę być w domu, chcę być w pracy przez cały dzień” lub „Podoba mi się moja kariera”. I to jest w porządku. Myślę, że to ważne mieć wybór. Więc chcemy mieć powrót do podstaw tego. [można powiedzieć]  o wiele więcej, ale to są podstawy.

3. Assurance dla zwierząt domowych – dostęp każdego udomowionego zwierzaka do nietoksycznej żywności i suplementów. Rachunki za zatwierdzone usługi podtrzymywania życia zostaną opłacone.

To powinno zakończyć ubóstwo, jakie znamy. Ponadto istnieją obecnie zaawansowane technologie medyczne, które przyniosłyby nam ogromne korzyści. Do tej pory wiele zaawansowanych technologii medycznych albo było przed nami ukrywanych, albo ich wynalazcy boją się je ujawnić. Wielu wynalazców ginie. Rak to biznes. Lisa mówi: „Gdybyśmy uniezależnili zdrowie od wykładania pieniędzy przez ludzi i po prostu mieli dostęp do zdrowia, mielibyśmy jeden szczęśliwy, zdrowy świat”. Lekarze będą zmotywowani, tj. będą lepiej opłacani, jeśli ich pacjenci będą zdrowi. W ten sposób chcemy odwrócić model. [rozumiem: premiowani powinni być lekarze mający pozytywne rezultaty - zdrowych ludzi w zakresie swojej praktyki]

Inne inicjatywy GHWC:

Jedzenie i woda – usuwanie toksyn

Szkoły – powinny mieć czystą wodę, żywność ekologiczną, zapewniać dwa zdrowe posiłki dziennie, a w razie potrzeby także dostarczać posiłki do domu.

Wszystkie opioidy należy usunąć [także] jako środki przeciwbólowe, ponieważ są bardzo uzależniające i śmiertelne.

Stomatologia holistyczna

Szpitale powinny zostać zmodernizowane.

Najnowocześniejsze centra wellness na całym świecie w wielu wersjach i we wszystkich społecznościach. Zmienić teraz opiekę szpitalną.

Napisać nakazy/rekomendacje zdrowia dla całego świata. Początkowo, osobom zaszczepionym, GHWC pomoże odwrócić skutki i pomóc ludziom w detoksykacji.

Inne pytania do Lisy od Michaela Laine'a:

P: Jaka jest procedura, aby lekarze byli częścią Assurance?

Odp.: Każdy lekarz lub praktyk holistyczny będzie miał możliwość kontynuowania swojej praktyki. Dostawcy otrzymają wypłatę natychmiast lub w ciągu kilku dni. Wynagrodzenia będą podobne lub lepsze niż obecne, z wyjątkiem obecnych niezdrowych zachęt. Na przykład system zostanie przekodowany, aby lekarze nie byli zachęcani do przepisywania chemioterapii i radioterapii, ponieważ usługi te nie promują zdrowia. Rzeczy, które faktycznie podtrzymują życie, będą. Ludzie zawsze będą mieli wybór, ale czynnikiem motywującym nie będą pieniądze. Powinna być wygrana/wygrana dla każdego.

P: Jak ktoś otrzymuje kartę Assurance?

Beta test zostanie najpierw przeprowadzony w każdym kraju po sfinansowaniu globalnego repozytorium. Na każdym kanale będą reklamy, wszędzie wiadomości. Każdy praktykujący będzie miał możliwość rejestracji przez portal. Każda osoba będzie mogła zarejestrować się i otrzymać kartę dla każdej osoby w swojej rodzinie. Jeśli potrzebują dodatkowego jedzenia, pieluszek, mleka modyfikowanego, opieki dziennej, opieki nad dziećmi itp., to zostanie im zapewnione – na podstawie wieku i innych kryteriów kwalifikacyjnych. Nie jest to uważane za dobrostan. Jest to system obfitości, przeznaczony do odzyskiwania i ponownego przydzielania globalnych aktywów, które zostały nam skradzione. [na tym polega Repozytorium - system finansowy i aktywa Ziemi przejęty przez Kimberly Goguen dla ludzi, trwa proces zabezpieczenia tych aktywów przed ew. ponowną kradzieżą i nieuczciwym użyciem oraz opracowywane są procedury bankowe i logistyczne]

P: Czego nie obejmujemy?

Toksyczne szczepionki dla ludzi, zwierząt domowych lub zwierząt, broń biologiczna, chemioterapia, promieniowanie, wszystko, co powoduje śmierć i nie wspiera życia.

P: Co będzie objęte przez Assurance?

Masaże, zabiegi witaminowe, oczyszczanie krwi, zabiegi podtrzymujące życie i zaawansowane technologie zdrowotne, które są obecnie tłumione.

Lisa mówi: „Ten program ma na celu poprawę zdrowia i morale w skali globalnej. Zamiast po prostu żyć, ludzie będą prosperować”.

-------
Czyż nie jest to wspaniała wizja, zwłaszcza że jest elementem jeszcze większego planu wyzwolenia ludzkości i stworzenia jej warunków nieograniczonego rozwoju - jak naszkicowano w tej wspomnianej już deklaracji?

GHWC nie ma jeszcze (dziś) swojej osobnej strony www*, część informacji możesz zobaczyć na
https://gprc.global/global-health-wellness-consortium/ 
GHWC ma natomiast swoje wątki na telegramie: https://t.me/+OpwEsP_QrlM1MjMx, https://t.me/joinchat/dno_M87tvcszZmJh, Share and ask questions. Emergency health issues may be helped here https://t.me/joinchat/Q9-FUG2ugUo5NTgx   ...

Z tego, co wynika z innych przekazów, GHWC poszukuje ludzi do współpracy, rozwiązań prozdrowotnych do walidacji i finansowania; można zgłaszać poprzez lokalne Assemblies i PEOPLES' GOVERNMENT SERVICES DEPARTMENT (PGSD).

L. K.  17 stycznia 2022

* Aktualizacja z 20.01.22 - jest już strona http://ghwc.global/ !
Zobacz szczegóły, GHWC orders, itd.; dalsze informacje i materiały zaczną się odtąd pojawiać systematycznie.Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.