Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie   

 
Nowości grudzień 2021    (cz. 1)        

Uwaga ogólna do tutejszych stron
- ze względu na starszą technologię, są dostosowane do czytania na komputerze,
na telefonach - zaleca się czytać w poziomie.

Wierzymy. Przychodzi z Miłości.
I tak umacnia się nasza Nadzieja.
Wiara, Nadzieja, Miłość.

 Witam świątecznie drogich Czytelników!
 

Choinka 2021 Plac Zamkowy, Warszawa
 

Spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!

Pozwolę sobie zacytować fragmenty mądrego świątecznego przesłania od dra Güntera Gerhardta (via zdrowiewpraktyce.pl):

Podczas świąt rodzina łączy się w całość. Dzieje się coś, co nie zawsze udaje się nam na co dzień. To dlatego mamy wielkie oczekiwania wobec tego wydarzenia. Każdy chce, by święta poszły gładko.

Chcemy przede wszystkim tolerancji

Ale gdy w kuchni obok unoszą się niesamowite zapachy, w salonie przy kompocie sprawy światopoglądowe są skazane na nastrój świętujących. ...  W takich sytuacjach wystarczy odrobina dystansu i tolerancji. Pod warunkiem, że sam nie jesteś strzępkiem nerwów, wykorzystaj czas adwentu na kontemplację i świadome spędzanie wolnego czasu. Wtedy przetrzymasz wszystkie drażliwe rodzinne tematy, które mogą pojawić się przy świątecznym stole. Będziesz bardziej skłonny do tolerowania poglądów swoich krewnych, a oni dzięki temu również będą spokojniejsi.

Czy wiesz, że fraza „Święta i stres” jest wpisywana aż 8,7 miliona razy w wyszukiwarkę Google! Niewiarygodne...

Może dlatego powinniśmy podjąć się czegoś, co przynajmniej do pewnego stopnia zrobić możemy bez zbędnego stresu. Kupić mniej prezentów świątecznych, a może nie kupować ich w ogóle? Może zamiast wydawać pieniądze przeznaczmy nieco więcej na cele charytatywne? Zapakować koszyk jedzeniem i przynieść go na wigilię dla bezdomnych? Kupić worek karmy dla zwierząt i kilka smakołyków, a następnie zawieźć je do schroniska dla zwierząt?

Warto może zrobić porządki ze świątecznym menu? Zamiast wielodaniowej kolacji, wytwornego obrusa, eleganckiej zastawy i polerowanych sztućców wystarczy wyjść na wspólną kolację z rodziną lub znajomymi lub ugotować coś razem.

Stres wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na organizm. Hormony stresu wspierają powstawanie wolnych rodników, co prowadzi do uszkodzenia całego organizmu. A to, jak wykazano, negatywnie wpływa na długość życia.

Wielu moich pacjentów, a zwłaszcza pacjentek już na samym początku adwentu narzeka na stres i strach, że nie dadzą rady zadowolić całej rodziny.

Nie da się zadowolić wszystkich!

Nawet, a może szczególnie w Boże Narodzenie. Przede wszystkim sam musisz czuć spokój i równowagę, byś mógł znieść ten krótki czas „świątecznego chaosu”.

Ja osobiście cieszę się nadchodzącymi świętami z rodziną i przyjaciółmi. „Advenire” z łaciny oznacza „przybywać”. I jak to z przybyciem – możliwe jest niewielkie opóźnienie, które warto zrekompensować sobie refleksją, wypoczynkiem i rytuałami religijnymi. Upiecz ciasteczka, ugotuj kompot, przygotuj likier jajeczny, otwieraj z dziećmi lub wnukami kalendarzyk adwentowy lub wyjdź z nimi na dwór i pozbieraj gałązki.

...

Do powyższych życzeń dokładam parę przysłów i cytatów, które nawiązują do religijnego i duchowego aspektu nadchodzących świąt:

Pomagaj sobie sam, a Bóg ci dopomoże.

Większa moc boska niż złość ludzka.

Święta są popularne, święci mniej.

Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje (Jan Kochanowski)

Grzechy przeciw nadziei, są tak ciężkie jak przeciw miłości (ks. Jan Twardowski)

Wiara plus nadzieja to furtka do możliwości. (Zbigniew Różanek)

...

 

święta z miłościąChristmas

O ile pod koniec roku dorzucę jeszcze parę wpisów, z których nie wszystkie są optymistyczne, więc niech nie psują Świąt, to w duchu pozytywnym przekazuję kolejną (3) porcję "dobrych rad". Poprzednie: (1) i (2).
Także w poprzednich nowościach podałem na początku kilka takich pozytywnych informacji.

Dodatkowo - jako że Święta to w znaczącym wymiarze jedzenie - oto mini wskazówki jak i co przyrządzać by było zdrowiej.

Oczywiście - dobrych rad znajdziecie wiele w sieci, ale ta strona poświęcona jest bardziej ostrzeżeniom i informacjom ukrytym - w tym i tym dobrym.

Dobrą wieścią jest, jak podaje WHO, że jeszcze nikt na świecie nie zmarł na tak głośną "mutację omicron" (gdy to pisałem, potem że jedna osoba, ale czy na pewno?) - https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/no-confirmed-omicron-deaths-so-far-who-cdc_4150331.html.
Czyli raczej wiele hałasu o nic.

Związane z tym i sanitaryzmem restrykcje i inne działania dyskryminujące i karne są nielegalne. Mamy swoje konstytucyjne prawa i to  ich łamanie jest karalne. Poniższy ważny materiał to wszystko uświadamia i daje nam oręż do ręki:
Wykład sędzi karnisty z 20-letnim doświadczeniem - https://www.bitchute.com/video/mcnM6XKxiHvH/
oraz  praktyczne zestawienie przepisów
https://kwanty.pl/sprawiedliwosc-po-naszej-stronie-nie-daj-odebrac-sobie-swojej-wolnosci-cz-i/  - (cz. 1)
https://kwanty.pl/sprawiedliwosc-po-naszej-stronie-nie-daj-odebrac-sobie-swojej-wolnosci-cz-ii/ - (cz. 2).

W czasie gdy naukowcy i lekarze gmatwają się w poszukiwaniu sposobu na skutki SARS-CoV-2, zwłaszcza w postaci ostrej niewydolności płuc, polska badaczka Magdalena Filcek prawdopodobnie odkryła jak sobie z tym poradzić. Jeszcze o niej usłyszymy - na dziś zobacz artykuł https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci,przelom-w-walce-z-covid-19-pilot-naukowiec-odkryl-jak-hamowac-objawy-lekarze-potwierdzaja,wia5-4-5047.html?s=09.

Pozytywną informacją jest, że rozwija się szereg działań, które mogą powstrzymać pandemicznych szaleńców.
Na świecie kolejne kraje i stany wycofują się z obowiązkowych szczepień i restrykcji, a te które je zaostrzają, spotykają się z ostrą reakcją społeczną.
Po długich przygotowaniach międzynarodowego procesu o globalne zbrodnie przeciw ludzkości został on uruchomiony w Kanadzie.
Pełniejsze dane (duże dossier, długa lista osób i organizacji) - "Gates, Fauci, and Daszak,... charged with Genocide in Court Filing" 
https://www.thedesertreview.com/opinion/columnists/gates-fauci-and-daszak-charged-with-genocide-in-court-filing/article_76c6081c-61b8-11ec-ae59-7718e6d063ed.html

Podobny pozew złożyła grupa aktywistów w imieniu obywateli Wielkiej Brytanii - https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/12/19/brytyjscy-urzednicy-w-skardze-do-sadu-miedzynarodowego-oskarzeni-o-zbrodnie-przeciwko-ludzkosci/ .

W Polsce odbywają się kolejne przesłuchania społecznej Komisji śledczej ds pandemii, która ma wyjaśnić nieprawidłowości związanej z tym polityki i wskazać winnych olbrzymiej ilości nadmiarowych zgonów.
Po tych, które pokazaliśmy w poprzednich nowościach, odbyły się:  VIII - z dr Z. Hałatem (nagranie tutaj) oraz IX - z  lek. T. Wołoszynem (anestezjologiem) - nagranie np. tutaj i tutaj (3h15').
Wszystkie posiedzenia są raportowane na stronie https://ordomedicus.org/komisja-sledcza-ds-pandemii/.

W Polsce coraz więcej osób spoza personelu szpitalnego, nawet amatorsko osoby nie związane z medycyną stosują Wlewy dożylne ratujące życie. Uratowano już setki osób także w stanach agonalnych, zwłaszcza w sepsie. Paradoksalnie ... są wykonywane w "podziemiu" medycznym. Korzystają z tego sami lekarze i pielęgniarki (!) Dlaczego? Bo procedury administracyjne tego nie przewidują i lekarze boją się z tym ujawnić i robić w szpitalu.
Rozwija się akcja społeczna - rozszerzanie tej umiejętności. Oczywiście trzeba to robić po przeszkoleniu i wg dokładnej instrukcji, co i jak! Jerzy Zięba systematycznie raportuje o setkach już uratowanych ludzi, przykładowo w ramach tej pogadanki  (od ok. 1h53s).

A propos J. Zięby - mam generalnie zaufanie do jego produktów i wiedzy. Jeśli czas świąteczny Ci pozwoli sugeruję zajrzeć np. na www.jerzyzieba.com i do tamtejszych nagrań. Gdyby je podsumować z całej "historii", to będzie ponad 1000 godzin.
Jeśli Święta to dla ciebie więcej wolnego czasu - zachęcam przynajmniej odsłuchać (rodzinnie?) ostatnie wystąpienie w Siedlcach do znalezienia tutaj https://rumble.com/user/Syriusz1. Podsumowanie ważniejszych aktualności. 

Jeśli zagapiłeś się z prezentami lub pomyślałeś że jeszcze coś by się przydało, to zachęcam do zajrzenia do propozycji książkowych (zwłaszcza ebooków i audiobooków, którą dotrą szybko) - zerknij na propozycje na prawym marginesie strony albo tutaj albo http://stefangarczynski.pl/utwory/przedstawiamy-ksiazki/ (darmowe).

Jak wcześniej wspominałem, fanpage Zdrowie i Fitness jest obecnie mało aktywny ze względu na cenzurę na Facebooku, dlatego warto polecić zarówno niezależne (pod względem cenzury) portale zagraniczne i nowe polskie. Przykładowo niedawno zadebiutował polski niezależny portal www.BanBye.pl z ambicjami konkurowania z YouTube. Wprowadzenie w aspekt funkcjonalny i techniczny znajdziesz tutaj. Projekt jest jeszcze w rozwoju i warto go wspierać.

W artykule Kowidowe książki przybyło kilka nowych pozycji (na dziś prawie 50). Może warto coś z tego nabyć do czytania na zimowe wieczory?

Dzień zaczyna się wydłużać, będzie coraz więcej światła i nadziei - także za sprawą ruchu Life Force, o którym już wspominałem a więcej podam pod koniec roku (cz. 2 nowości).
Struktury starego opresyjnego systemu sa łamane, ich przywódcy odcinani od środków finansowych, ścigani i aresztowani, szkodliwe technologie dezaktywowane.
W zakresie zdrowia działa już Global Health and Wellness Consortium, które zastąpi WHO. Tworzona jest dedykowana strona, na razie zobacz "zajawkę" w ramach szerszego projektu. W szczególności wydają zarządzenia wysłane na cały świat i obowiązujące (ich łamanie będzie rodziło konsekwencje prawne np. Vaccine Reclassification Order
) .

Nawet Benjain Fulford, który nieraz epatuje sensacjami z łapanek na złoczyńców pandemicznych, wyraża się coraz bardziej optymistycznie o "świetlanej przyszłości", po usunięciu globalistycznej mafii.

Jest jednak przynajmniej jedna sprawa, która - chociaż nie pasująca do świątecznego nastroju, to nie może czekać ze względu na swoją wagę.

Apel do rodziców małych dzieci – wygłoszony przez dra Roberta Malone (wynalazcy technologii mRNA) i podpisany przez 15 tysięcy lekarzy i naukowców, wśród których jest wielu wybitnych znawców tematu.
https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/12/15/apel-do-rodzicow-malych-dzieci-wygloszony-przez-dr-roberta-malone-i-podpisany-przez-15-tysiecy-lekarzy-naukowcow/ .
Przekaż dalej.  Uratujesz w ten sposób wiele istnień, a przynajmniej ich zdrowie.

Nadeszła zima - uważajcie na siebie i cieszcie się rodziną i domem w klimacie świąt i Hygge.
Nie zajmuję więcej czasu i jeszcze do "zobaczenia" pod sam koniec roku!

 

PS. czy widziałeś starsze nowości miesiąca?

grudzień 2021

Leszek Korolkiewicz

 

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.