Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości maj 2020

 

kwiaty bzu

Witam wiosennie!

Maj, podobnie jak poprzedni miesiąc, był zdominowany przez Covid-19 (zobacz podsumowanie z kwietnia, które zawiera ciąg poprzednich dedykowanych artykułów).
"Epidemia" i jej otoczka to obecnie jeszcze ważniejszy temat, bo dotykający naszych wolności, mediów, prawdy i polityki. Toczy się swoista wojna o skutkach dotąd nieznanych. Zająłem się więc publicystycznie zagadnieniami ogólniejszymi sięgającymi aż polityki, ponieważ to, co się teraz dzieje ma wyraźne takie przyczyny lub przynajmniej konotacje. Te artykuły, które sięgają dalej niż samo zdrowie umieściłem częściowo poza tą stroną.
Oczywiście - gdzie się nie obrócić - wszędzie mamy oficjalne informacje o covid-19. Ale czy zawsze prawdziwe? Nasza strona kontestuje te mainstreamowe narracje, bo można pokazać jawne ich uchybienia.

Są mocne poszlaki że sprawa szczepień, które B. Gates i inni chcą narzucić światu może tu być elementem alfa i omega całego przemyślanego scenariusza. Także polityka, zwłaszcza wewnętrzna w Stanach, odgrywa tu znaczącą rolę.
Stajemy w obliczu globalnego przymusu szczepień na covid-19 (stanowisko ONZ i WHO).
Także nasze Ministerstwo Zdrowia powtarza(ło), że szczepionki są najlepiej przebadanym (sic!) lekiem (sic!) i planuje się "wyszczepienie" (sic!) wszystkich Polaków.
Z praktycznej strony sprawa jest niebezpieczna także dlatego, że wzmaga się terror wg poprawności politycznej i ideologicznej wykorzystujący ostre regulacje i sankcje - z już uchwalonymi zarządzeniami stosowania nawet ...kaftanów bezpieczeństwa dla opornych.
Zgodnie  z tytułem artykułu stopniowo zrzucamy maski, pod którymi kryją się machinacje przeciw ludziom na różnych polach ich wolności.

... Czy Ł. Szumowski czeka na szczepionki od Gatesa? Że to możliwe - pokazuję w tutejszym starszym wpisie Orka - przy okazji omawiając różne absurdy obecnej sytuacji, które idą w kierunku samozaorania rządu. Podobnie krytycznie o ministrze i ogólnej sytuacji wypowiedział się nawet szef Naczelnej Rady Lekarskiej - https://youtu.be/kCoDNoFGdsQ.
Ewentualnie dalsze ograniczenia i hipokryzja propagandy doprowadzą do buntu społecznego, który to załatwi.

W wielu artykułach wskazywałem na upadek uczciwych praktyk medycyny i farmacji. Opracowałem kolejne obszerniejsze podsumowanie tego zagadnienia: Kult medycznej dezinformacji w Dolinie Krzemowej.

W kontynuacji dyskusji o B. Gatesie skomentowałem pewien dość głośny artykuł, który go wychwalał i rzekomo pognębił wszystkich krytyków. Myślę, że warto przyjrzeć się podanym tam argumentom - Gates - zbawca ludzkości?

Wróciłem do tematu poruszonego w notatce Wlewy dożylne ratujące zdrowie i życie, gdzie tylko napomknięto o zastosowaniu perhydrolu. Ponieważ wzbudza to niepokój  czytelników związany z niezrozumieniem o co chodzi - dałem wyjaśnienie w kolejnej notatce Jeszcze o wlewach z "perhydrolu" .

W Polsce temat jest podnoszony zwłaszcza przez Jerzego Ziębę. Nowa strona Jerzego na Facebooku to  https://www.facebook.com/JerzyZiebaKontoZapasowe/. Ze względu na cenzurę publikuje teraz głównie na niezależnych  platformach amerykańskich (jeszcze nie wybrał docelowego miejsca), głównie na https://www.bitchute.com/channel/bxwy98jgzsm3/https://www.brighteon.com/channel/jerzyzieba.
W tych miejscach stopniowo są wrzucane ważniejsze stare nagrania, przypominam też że ma swoje strony www.ukryteterapie.pl oraz www.jerzyzieba.pl.

Właśnie ze względu na coraz ostrzejszą cenzurę, gdzieniegdzie np. w tych pogadankach z Arturem Borowskim (kilka)  jest używany skrót Jot Zet oraz stosowane są inne słowa maskujące.

Cenzura na Facebooku powoduje, że ludzie przenoszą się na konkurencyjną platformę https://vk.com/ .

Przypomnę kontrowersyjny temat wiarygodności testów RT-PCR, którymi ciągle się nas epatuje
https://www.bitchute.com/video/q8Bb03AD2vxp/
W uzupełnieniu tematu  prelekcja Andrzeja Kawki https://youtu.be/xLkf82ttqDI.

NIEMIECCY LEKARZE TWIERDZĄ, ŻE COVID 19 TO MIĘDZYNARODOWE PRZESTĘPSTWO
https://youtu.be/fVAAoLGf9rA.

Są też takie radykalne stanowiska jak to profesora Walentina Katosonowa: NIE MA ŻADNEJ PANDEMII. SĄ FAŁSZYWE STATYSTYKI.

David Icke o koronawirusie https://www.bitchute.com/video/ITAdH46bzDsr . Znany jest z tego, że widzi sprawy na dużo szerszym tle. Bywa kontrowersyjny, ale takich narracji jest dużo - zobacz np. słynną serię filmów pt. Upadek Kabały (tutaj zebrane w całość).

Inna kontrowersja - 5G: Po dwóch stronach o 5G - jak patrzą na 5G ludzie z dwóch stron sporu. Po której z nich powinien stanąć obywatel i dlaczego. Kontynuacja dyskusji.

Głośne (głównie w związku ze szczepieniami) wystąpienie Edyty Górniak w telewizji wRealu - https://youtu.be/C09mxxwbex8.

Komunikat:
Obraz może zawierać: tekst

Przypominamy postać dr Judy Mikovits przy okazji jej głośnego filmu Plandemic w artykule Plandemia-Plandemic.  Film jest usuwany z sieci za ukazanie prawdy o autorce oraz o ujawnianych przez nią faktach o brudnej medycynie i epidemiach. Omówienie jej historii i książek.
Ponieważ ma to aktualnie mocny rezonans to przywołam jeszcze ten wywiad https://youtu.be/hKcJiENblm8 i https://www.bitchute.com/video/lb7jTz5QJxmB/ .

----

Oprócz ww. nowości miesiąca (majowe) niektóre z nich pojawiały się i są dodawane na  Zdrowie i Fitness dla Ciebie, głównie właśnie w zakresie tematyki koronawirusa. Wymienię wybrane.

Uwaga: Facebook niektóre informacje ukrył i opatrzył komentarzem:
Fałszywa informacja. Sprawdzone przez niezależnych weryfikatorów informacji.
Jest to czasem śmieszne ale i groźne - gdy widać, że chce się zakryć to, co fałszywe nie jest.
Warto zauważyć, że (jak dotąd) te wpisy są jednak dostępne, gdy kliknie się w "zobacz link".

Obszerny temat maseczek, które wielu postrzega jako szaleństwo i przemyślaną operację. O tym pisano już dużo (ja też, np. w poprzednich Nowościach), ale polecam przynajmniej niektóre załączniki do tego nagrania NABICI W MASECZKĘ: KTO I JAK NAS ZACZAROWAŁ .
To temat szerszy niż samo zdrowie, bo polityczny ("geopolityka wirusa"), zarządzanie percepcją i społeczne. 
Mamy wysyp dalszych materiałów:

Łopatologicznie https://youtu.be/-cpW4kY3rnA .

O tym że maseczki zamiast pomagać - szkodzą
- https://www.facebook.com/watch/?v=2623945094554309.
A szerzej (znacznie) o tym - wg źródeł naukowych https://robertbrzoza.pl/…/maseczka-chroni-czy-zagraza-zdrow…

Jeszcze o tym - maseczki pomagają czy szkodzą? (obszerne opracowanie ze źródłami naukowymi)
http://www.bibula.com/?p=113700

Artykuł dra Russella Blaylock'a: Maski stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowych ludzi (z 13 odwołaniami do źr. naukowych - https://www.technocracy.news/blaylock-face-masks-pose-serious-risks-to-the-healthy/    itd.

Temat zdezaktualizuje się znacznie po zdjęciu tej restrykcji, ale już zaistniałe szkody będą wymagały wyjaśnienia i reperkusji. Oczywiście nie chodzi o zupełną negację masek - są przypadki, zwłaszcza profesjonalne, gdy są konieczne - tak jak we wszelkich sytuacjach podwyższonej higieny. Ponadto, można się zgodzić, że jeśli osoba chora kichnięciem rozsiewa kropelki np. na 6 m, to maseczka ogranicza ich taki zasięg.

Wyciek opracowania z niemieckiego MSW o złej polityce rządu wobec koronowirusa - 
https://youtu.be/-Xqts7mA3Ls.

Wygląda na to że Niemcy mają dosyć - zarówno w formie masowych protestów jak i ostrych wypowiedzi lekarzy - np. jak ta https://youtu.be/TdfGieu-N44.

Czy u nas nie jest podobnie?
Obserwujemy też, że to rządy są "największym generatorem fake-news'ów" a nie banowani w mediach krytycy i niezależni badacze.

Hubert Czerniak komentuje wyrok sądu lekarskiego. Co dalej? "Zdrowie Polaków jest najważniejsze" - https://youtu.be/sseG7K4bsiY

Zamieszanie wokół leków na SARS-CoV2... z tłem politycznym - korespondencja z USA https://youtu.be/KiXjM49-pOU.

Inny przykład doniesień z USA z frontu walki z koronawirusem https://youtu.be/KiXjM49-pOU.
Na NTV jest więcej takich reportaży.

Ważny manifest i towarzyszące apele COVID 19 - The New Shock Doctrine / NOWA DOKTRYNA SZOKU - Jadwiga Łopata & Julian Rose https://youtu.be/6JCsSL6wyoE.

W ramach tematu odporności - Ile NAPRAWDĘ potrzebujesz witaminy C? (więcej niż myślisz, czy można tę witaminę przedawkować?)
https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/photos/a.442778842459231/3645411608862589.

Przedstawiam dra Davida Brownsteina, który jest rugowany z mediów społecznościowych za ... skuteczność w leczeniu.

Totalna dezinformacja o koronawirusie! Wcale nie taki groźny? Prof. W. Julian Korab-Karpowicz.

Ponad miesiąc temu przywoływałem analizę Filipa Koniecznego dot. cov19 - film "Pandemia strachu i bieda w Polsce - Kryzys stulecia" (ponad 2 mil. odtworzeń) https://youtu.be/SNgsnFh8YmQ
Pojawiło się nowe podsumowanie z maja z podtytułem "Oszustwo dziejów" https://youtu.be/viIMEVLxt5c. Podobnie jak poprzednio, podano szereg źródeł, wykresów i analiz liczbowych. Szerokie spojrzenie na wiele aspektów zjawiska.

Są osoby i środowiska, które w ogóle nie wierzą w koronawirusa jak Hanna Kazahari i Fabiola Tsugami-Shaba w swych pogadankach z Tokyo. Np. w tej 24 maja 2020 pt. Teoria zarazków czy teoria spiskowa? - o zdrowiu i zagrożeniach jakie tworzą eksperci mistyfikacji.
Dołączony jest materiał o fałszerstwach naukowych i medycynie https://youtu.be/aiMc1q-oFoI  nawiązujący do tzw. Medycyny Germańskiej oraz teorii Pasteura oraz Bechampa.
Ten dołączony materiał ma silne powiązanie z obecnym wpływem strachu na zachorowania.
To istotny temat - do osobnego opracowania, przyczynkiem jest wspomniana już audycja  oraz
https://www.bitchute.com/video/HPj0mErha7fJ/.
Czy wirus SARS-CoV-2 istnieje, to sprawa otwarta i może polegać na definicji - umówmy się na razie że chodzi o jakiś patogen i to prawdopodobnie sztuczny.

Dużym sceptykiem jest dr Jerzy Jaśkowski - w różnych obszarach tego, co mówi nam oficjalna wiedza - przykładem jest np. ta prelekcja o znamiennym tytule deMASKAtor - https://youtu.be/QXdDdGeUP9A .

----

Tęsknię za inną narracją niż powyższa, to znaczy od skupiania się krytyce, ciemnych stronach rzeczywistości, wolałbym zająć się pozytywami, tworzeniem nowego lepszego świata. Może się uda, do czego nastraja także lato i nasze psychologiczne potrzeby.

Przykładowo: Potrzebujesz więcej energii, uspokojenia, jaśniejszych myśli, zdrowia i radości? Pomogą techniki oddechowe, np. (zwłaszcza) - ujjayi.
Wprowadzenie https://youtu.be/joIKKZA_qMg , a tam o oddechu (od ok 13') oraz https://youtu.be/kQA_VQcJLv4 . Ważny jest ten wewnętrzny dźwięk...
Więcej - https://wanderlust.com/journal/uncover-the-mystery-of-ujjayi-breath/ 
oraz na warsztatach, np. Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej.

I jeszcze coś z pożytecznych praktyk:

Skuteczne metody na kleszcze - https://youtu.be/Xx53BCY3yGM.

Poznaj 5  domowych sposobów na usuwanie śluzu z dróg oddechowych.

O zakazanym ziele - wrotyczu (ale zwróć uwagę na zastrzeżenia) https://youtu.be/o88jIZo2Tdw . 

Na przełomie miesięcy pojawi się zapewne jeszcze parę wpisów - zaglądaj na ww. stronę na Facebooku.

Od maja do ok. połowy września jestem głównie w swym leśnym domku - ze słabym dostępem do Internetu, więc i tutaj bywam mniej i rzadziej.  Niech żyją wakacje!

Przetrwajmy ten trudny okres - jeszcze wciąż podsycany strachem z zewnątrz (także zadomowionym już w wielu umysłach) - dzielnie, rozsądnie, spokojnie i wzajemnie się wspierając.
(Wtedy zwłaszcza) będzie dobrze!

Pozdrawiam!
 - Leszek

___

PS. Ponieważ formuła tej strony nie ułatwia komentowania (ew. poprzez kontakt do administratora) to proponuję komentarze via https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/ gdzie będę też umieszczał ew. uzupełnienia do danego tematu, ponieważ większość tutejszych wpisów ma tam odnośniki.

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne,
za zapis -
upominek)

 

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.