Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Anty
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Plandemia - Plandemic *

Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego,
że wierzy w nie więcej osób.
Oscar Wilde

 

bitchute.com/video/wLMmMnVqpSxF/

^^ film z J. Mikowits ^^

To jest  film, który tak szybko jak "zawojował" świat, tak szybko jest wciąż usuwany z YouT i innych kanałów przez coraz ostrzejszą cenzurę.
Jednak są jeszcze miejsca, gdzie ta historia jest dostępna, udostępniam ją i tutaj (z kolejnym adresem, też nie jestem pewien na jak długo...).
Bohaterka filmu - Judy Mikovits, nie po raz pierwszy spotyka się z tak dużym ostracyzmem.
Bo otwarcie i odważnie ujawnia korupcję w medycynie, jej zaniedbania i kłamstwa.

Warto poświęcić parę zdań przedstawionej postaci, którą wielu uważa za bohaterkę naszych czasów, nie tylko z powodu że jest jednym z najbardziej kompetentnych naukowców w zakresie wirusów, co ma teraz wzięcie, ale za jej drogę życiową.

W 1980 r. Mikovits otrzymał tytuł Bachelor of Science z chemii ze specjalizacją z biologii (biochemia) na University of Virginia. Po ukończeniu studiów pracowała przez dwadzieścia lat w National Cancer Institute w Frederick, Maryland. Tam  współpracując z dr Frankiem Ruscettim, jednym z odkrywców ludzkiej retrowirologii, opracowała metody oczyszczania dla interferonu alfa.

Jako dyrektor ds. badań w Whittemore Peterson Institute for Neuro-Immune Disease (WPI) na Uniwersytecie Nevada w Reno w latach 2006-2011, dr Judy Mikovits kierowała badaniami, które wykryły w 2009 roku, że  retrowirus znany jako wirus ksenotropowy związany z wirusem białaczki mysiej (XMRV) był związany z CFS i mógł odgrywać rolę przyczynową.

Jest autorką i współautorką ponad pięćdziesięciu prac naukowych w recenzowanych czasopismach.

Pracowała w laboratoriach nad wirusami, część z tych badań dotyczyła broni biologicznych. Potem odkryła coś, o czym rząd nie chciał, aby ktokolwiek wiedział...

Kiedy w 2011 roku dokonała odkrycia o zanieczyszczeniu wszystkich szczepionek i przedstawiła swoje dane urzędnikom państwowym, kazano jej zniszczyć wszystkie materiały. Kiedy odmówiła, została uwięziona oraz miała zakaz rozpowszechniania tych informacji przez kolejne 4 lata (gag order). Jej kariera również majątek i życie osobiste zostały zniszczone. Przyczynił się do tego niesławy dr A. Fauci.

Gdy zakaz swobodnej wypowiedzi dobiegł końca postanowiła, że nie będzie więcej milczeć. Między innymi opowiadała o tym, jak koktajl substancji wpompowywany niemowlętom w formie szczepień daje przez mutacje początek nowym wirusom oraz nowotworom i chorobom, o których nawet jeszcze nie wiemy. Wyjaśniała, w jaki sposób wirusy wstrzykiwane przez szczepionki rozrywają nasze DNA i wstawiają swoje własne DNA, co prowadzi do mutacji genetycznej i jest to przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wniosła duży wkład w rozpoznanie natury i działania retrowirusów.

Opracowywała  terapie i leki tak by nie powodowały efektów ubocznych a obecnie działa na świecie by uświadomić ludziom i środowisku lekarskiemu stopień korupcji i fałszowania nauki. Jest też rzeczoznawcą sadowym w sprawach o odszkodowania z tytułu zniszczenia zdrowia przez szczepienia.
W filmie odnosi się do tego przy jego końcu, ale rozmowa dotyczy głównie obecnej epidemii oraz jej osobistej historii.

Wspomniałem o kasowaniu tego filmu, był np. tutaj: https://youtu.be/MLkgdz71KrA (polskie napisy, co podaję gdyby tam wrócił), także w wersji bez polskich napisów -https://www.bitchute.com/video/sHrpUplJPTUE/  .
Na bitchute (zresztą i gdzie indziej) więcej takich materiałów tutaj:  https://search.bitchute.com/renderer?query=Mikovits - zarówno wypowiedzi jak i wywiady z dr Mikovits.

Mieszka w południowej Kalifornii ze swoim mężem Davidem.

___

Dr J. Mikovits wydała wspólnie z  Kent Heckenlively ** dwie książki:

Najnowsza (z 14.04.2020) i okrzyknięta "#1 on Amazon's bestseller list!" (w dziale biografii i nauki) to

Plaga korupcji: Przywracanie wiary w obietnicę nauki (podtytuł: Obrona zdrowia dzieci)

Oryg.: Plague of Corruption: Restoring Faith in the Promise of Science (Children’s Health Defense).

Wstęp Robert Jr. F. Kennedy, objętość 336 stron.

Z opisu książki:

Dr Judy Mikovits jest współczesną Rosalindą Franklin, genialną badaczką, która wstrząsa klubem naukowym starych wyjadaczy swoimi przełomowymi odkryciami. I jak wiele kobiet, które wkroczyły do świata mężczyzn, odkryła dziesięciolecia tajemnic, które wielu wolałoby pozostawić w ukryciu.

Od pracy doktorskiej, która zmieniła leczenie HIV-AIDS, ratując życie milionów ludzi, w tym świetnej koszykówki Magic Johnsona, po spektakularne odkrycie nowej rodziny ludzkich retrowirusów i jej najnowsze badania, które wskazują na nowy złoty wiek zdrowia, dr Mikovits zawsze była na czele nauki.

Dr Mikovits widziała najlepsze i najgorsze z pola nauki. Kiedy należała do społeczności naukowej, która zmieniła HIV-AIDS ze śmiertelnej choroby w możliwą do opanowania, zobaczyła naukę w najlepszym wydaniu. Ale kiedy jej dochodzenia poddały w wątpliwość, czy wykorzystanie tkanki zwierzęcej w badaniach medycznych nie wyzwoliło niszczycielskie plagi chorób przewlekłych, takich jak autyzm i zespół chronicznego zmęczenia, zobaczyła naukę w najgorszej wersji. Jeśli jej podejrzenia są słuszne, patrzymy na całkowitą zmianę praktyk naukowych, w tym na to, jak badamy i leczymy ludzkie choroby.

Opowiadając o prawie czterdziestu latach nauki, w tym ponad trzydziestopięcioletniej współpracy z dr Frankiem Ruscettim, jednym z założycieli dziedziny ludzkiej retrowirologii, daje zakulisowe spojrzenie na problemy i ego, które będą determinować przyszłe zdrowie ludzkości.
 

Wybrane opinie o książce (wciąż nadchodzą):

„Jednym z głównych problemów naszych czasów jest utrata zaufania publicznego do społeczności naukowej z powodu zbyt często skorumpowanej koalicji podmiotów rządowych i korporacyjnych. Książka Judy Mikovits i Kenta Heckenlively'ego zagłębia się w szalejącą korupcję, która ukrywa się przed publicznością prawdy naukowe, które mogą być sprzeczne z korporacyjnymi interesami gospodarczymi ”.
- Dr. Luc Montagnier, laureat Nagrody Nobla z 2008 r. za izolację retrowirusa HIV

„Ta książka uczy cię przede wszystkim tego, że nauka jest niebezpieczną grą. Pojęcie, że nauka jest precyzyjna i jednoznaczna, jest błędne. W razie wątpliwości istnieje możliwość, że potężne zainteresowane strony mogą uczynić życie nieszczęśliwym dla uczciwego naukowca. W całej książce intryga płynnie przeplata się z fascynującymi doniesieniami o wciąż słabo poznanej nauce o potencjalnej roli retrowirusów w tajemniczych wyniszczających chorobach, takich jak zespół chronicznego zmęczenia i autyzm. ”
- Dr. Stephanie Seneff, starszy naukowiec, MIT Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory.
 
„Zapierająca dech w piersiach historia niezwykłego naukowca, który odkrył najbardziej prawdopodobną przyczynę syndromu chronicznego zmęczenia, ale tylko po to, by być świadkiem tuszowania i zabijania postaci pochodzących z najwyższych poziomów społeczności naukowej. Wnikliwa krytyka tego, co dzisiaj jest nie tak z nauką, a jednocześnie pełen nadziei portret tego, jak nauka wciąż ma środki, by znaleźć prawdę. Pozostawia cię przytłoczonego podstępnymi metodami i graczami niszczącymi naukę, ale ma nadzieję na poszukiwaczy prawdy w społeczności naukowej, takich jak dr Mikovits, którzy wytrwają wbrew wszelkim przeciwnościom. ”
- J.B. Handley, współzałożyciel Generation Rescue i autor How to End the Autism Epidemic.
 
„Ta książka jest oszałamiającą wycieczką po kłamstwach Big Money, Big Government i Big Pharma. Niech Bóg błogosławi dr Mikovits za odwagę w dzieleniu się tą historią! ”
- Max Swafford, autor i pedagog.

„Anthony Fauci, Bill Gates i Big Pharma nie chcą, abyś przeczytał tę książkę. Pobierz PLAGĘ KORUPCJI już teraz i poznaj prawdę o dziesięcioleciach oszustw związanych z badaniami przemysłowymi i ochroną szczepionek w kompleksie przemysłowym”.
- Michelle Malkin, autor bestsellerów i komentator polityczny New York Times.
...

___

Starsza  książka o podobnej tematyce, wydana w 2014 r.,  to

Plaga: nieustraszone poszukiwanie prawdy o ludzkich retrowirusach i syndromie chronicznego zmęczenia (ME / CFS), autyzmu i innych chorób.

Tytuł oryginału:  Plague: One Scientist's Intrepid Search for the Truth about Human Retroviruses and Chronic Fatigue Syndrome (ME/CFS), Autism, and Other Diseases.

Z opisu książki:

W dniu 22 lipca 2009 r. odbyło się specjalne spotkanie z dwudziestoma czterema wiodącymi naukowcami z National Institutes of Health w celu omówienia wstępnych odkryć, że nowo odkryty retrowirus był powiązany z zespołem przewlekłego zmęczenia (CFS), rakiem prostaty, chłoniakiem i ostatecznie rozwojem neurologicznym zaburzenia u dzieci. Kiedy doktor Judy Mikovits skończyła prezentację, w pokoju przez chwilę panowała cisza, po czym jeden z naukowców powiedział: „O mój Boże!” Wynikające z tego dochodzenie nie byłoby jak żadne inne w nauce.
...
Podczas swej podróży dr Mikovits miała stawić czoła naukowym uprzedzeniom wobec CFS, wędrować przez pole minowe, którym jest autyzm, i jednocześnie walczyć o utrzymanie swojej wiary w Boga i zawód, któremu poświęciła swoje życie. To historia dla wszystkich zainteresowanych niebezpieczeństwem i obietnicą nauki na najwyższych poziomach w naszym kraju.
...

Parę wypowiedzi na temat tej książki:

„Plaga jest książką, którą należy przeczytać, rewolucyjną w swoich implikacjach, bo jej autorka odważnie stawiła czoła morderstwom ludzi i bezprawnemu uwięzieniu, aby nie dopuścić do wyrzucenia swoich ustaleń do śmietnika historii medycznej. Zmieniająca paradygmat, książka ujawnia ciemną stronę współczesnej medycyny, o której nikt nie wie, ale wszyscy powinni sie dowiedzieć ”.
- Sayer Ji, założyciel i dyrektor GreenMedInfo i członek zarządu National Health Federation.

„Dla każdego, kto jest zbyt zajęty, by czytać, ale chce poznać wewnętrzną historię o stanie amerykańskiej nauki, znajdź teraz czas i przeczytaj Plagę”.
- Ritchie C. Shoemaker, MD, autor Mold Warriors: Fighting's America's Hidden Health Threat.

„Fascynująca kombinacja. Autorzy łączą fascynującą historię medyczną, współczesny dramat naukowy i legalny thriller w unikalnej narracji, która zwraca uwagę na głęboką dysfunkcję i korupcję w sercu medycznego kompleksu przemysłowego. ”
- Mark Blaxill, współautor The Age of Autism i współzałożyciel Safe Minds.

„Wciągający opis Kent Heckenlively dotyczący aresztowania i uwięzienia Mikovits - w rzeczywistości została uwięziona za swoją pracę i zasady - czyni z Mikovits współczesnego doktora Stockmana z Enemy of the People Ibsena. Umiejętne opowiadanie o dramacie, który rozegrał się wokół pracy Mikovits nad retrowirusem XMRV, sprawia, że czytelnik nie jest w stanie odłożyć tej cholernej książki ”.
- Lou Conte, autor The Vaccine War.

"Nie do wiary!! Dziękuję dr. Mikovits i Kentowi Heckenlively za odwagę w omawianiu kwestii korupcji w badaniach, zastraszania i potęgi placówki medycznej w próbach ukrycia prawdy o badaniach naukowych. ” - Wayne Rhode, autor The Vaccine Court.

"Plaga podnosi pytania które wszyscy powinniśmy zadawać naszym naukowcom, politykom i społeczeństwu." 
- Max Swafford, edukator i autor.
---

Ostatnio dr Mikovits zwróciła uwagę mediów społecznościowych  eksponując swoje poglądy na temat pandemii koronawirusa 2019–2020. Nie wierzy, że szczepionka jest potrzebna, aby zapobiec COVID-19 i twierdzi, że koronawirus był „spowodowany złym szczepem szczepionki przeciw grypie, która krążyła w latach 2013–2015”. Twierdziła również, że maski będą „aktywować” wirusa i wielokrotnie infekować nosiciela maski.

Jednym z takich krążących filmów, który zyskał rozgłos w maju 2020 r., jest właśnie Plandemic Part 1 - trwający pół godziny wywiad w stylu dokumentalnym z perspektywy Mikovits na temat oskarżeń wysuniętych przez WPI.
W tak krótkim filmie trudno było zawrzeć bogactwo historii i odkryć naukowca. Niedługo potem (w maju 2020) Brian Rose przeprowadził z nią długi wywiad (1h47') na swojej platformie LondonReal.tv. ***

Dr Mikovits poruszyła dużo zagadnień, szereg wypowiedzi jest silnym oskarżeniem wobec konkretnych osób i w ogóle do współczesnej medycyny. Prosi jednak by nie potępiać lekarzy, ponieważ na ogół zostali zwiedzeni przez wpływy biznesu farmaceutycznego - podkreśla, że trzeba sobie wybaczać. To też buduje obraz humanistycznej postawy - zarówno autorki jak nas - świadków wydarzeń. Można powiedzieć, że po latach szykanowania osiąga teraz triumf.

Dr Judy można śledzić na jej koncie twittera @DrJudyAMikovits .

Powtórzę za D. Icke "Do what you know to be right" (Rób to, o czym wiesz że jest słuszne" , co oddaje też niezłomnego ducha autorki oraz i nam powinno przyświecać.

O dr Mikovits wielokrotnie mówił Jerzy Zięba, a ostatnio tutaj: https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/233409481081541/ .
Najpierw od siebie o Judy, a 5 minutach i 55 sekundach zacytowany (umieszczony) jest  omawiany film Plandemia w wersji angielskiej. Po nim emocjonalny (za bardzo?) komentarz - także na inne tematy.

Pan Jerzy miał niedawno polemikę z pewną laborantką, która przy okazji publicznie oskarżyła Judy Mikovits tak:
"... Zgodnie z prawdą stwierdziłam, że nie jest ona rzetelnym naukowcem ani autorytetem, ponieważ dopuściła się fałszowania wyników badań. Jej artykuł został usunięty z Science po tym, jak udowodniono jej manipulowanie wynikami badań i rażące błędy metodologiczne. Podważono też słuszność jej tez. Zwolniono ją też z pracy w instytucie badawczym".

Niestety owa pani nie wie o czym mówi. Wytłuściłem frazę, bo to ona nie mówi prawdy. To jest taka sama narracja jak fałszowanie prawdy o dr Andy Walkefieldzie.
Wspomnę o tym właśnie  kontekście J. Zięby, ponieważ w odróżnieniu od niego, nikt z krytykantów nie pofatygował się by sprawdzić sprawy u źródła, a jedynie bawią się w głuchy telefon za pierwotnym spreparowanym kłamstwem – pierwotnie by kryć biznesy i przekręty farmacji, wtórnie z nieświadomości jak było.
Akurat Zięba specjalnie pojechał do Walkefielda i zbadał sprawę dokładnie – szereg źródeł tutaj: https://jerzyzieba.com/wakefield (niektóre filmy mogą być niedostępne z powodu cenzury YT).
Historia dr Mikovits jest podobna do historii  Walkefielda m.in. ze względu na jego film Vaxxed, który też był banowany
A podobieństwo w powiązaniu J. Zięby i Judy Mikovits – znają się osobiście, nawet zaprosił ją na własny koszt do Polski, gdzie miała wykłady, wielokrotnie się z nią konsultuje.

 ____

* Myślę, że dodanie literki L w nazwie (za oryginałem) jest czytelne - sugeruje sztuczność (przynajmniej co do skali) epidemii covid-19.

** Kent Heckenlively jest byłym prawnikiem, redaktorem założycielem Age of Autism i nauczycielem przedmiotów ścisłych. Podczas studiów Heckenlively pracował dla senatora USA Pete Wilsona, a w szkole prawa był pisarzem i redaktorem przeglądu prawa szkolnego, a lata spędził pracując w biurze prokuratora amerykańskiego w San Francisco. Kent i jego żona Linda mieszkają w Północnej Kalifornii.

*** Na LondonReal.tv.  jest wiele ciekawych wywiadów, zwłaszcza takich, których nie znajdziesz na YT.

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.