Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości kwiecień 2020

Już dawno po karnawale, ale maska-rada trwa,
a medycyna schodzi na pozycje medycynizmu.

 

kwitnienie

Witam wiosennie na mojej stronie/blogu *.

Kwiecień, podobnie jak poprzedni miesiąc, był zdominowany przez koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę Covid-19 (zobacz podsumowanie z marca, które zawiera ciąg poprzednich dedykowanych artykułów).
To niestety odciągnęło mnie od innych spraw, które też są ważne i o których chciałbym pisać.
Jednak epidemia i jej otoczka to obecnie jeszcze ważniejszy temat, bo dotykający naszych wolności, mediów, prawdy i polityki. Toczy się swoista wojna o skutkach dotąd nieznanych. Zająłem się więc publicystycznie zagadnieniami ogólniejszymi sięgającymi aż polityki, ponieważ to, co się teraz dzieje ma wyraźne takie przyczyny lub przynajmniej konotacje. Te artykuły, które sięgają dalej niż samo zdrowie umieściłem częściowo poza tą stroną.
Oczywiście - gdzie się nie obrócić - wszędzie mamy oficjalne informacje o covid-19. Ale czy zawsze prawdziwe? Nasza strona kontestuje te mainstreamowe narracje, bo można pokazać jawne ich uchybienia.

W Ciernie korony o dwóch głównych narracjach wokół epidemii - oficjalnej i tej która dotyczy szeregu podejrzeń z czym mamy faktycznie do czynienia, a co jest albo ukrywane albo traktowane jako "teorie spiskowe". W tym drugim obiegu jest naprawdę wiele tematów do zastanowienia. Pokazuję niektóre źródła i pytania - materiał daje podstawy by zanegować lub skorygować narrację oficjalną.

Drugi duży temat, to aspekt cywilizacyjny  i „świadomościowo-duchowy”  związany z covid-19 – niewątpliwie obecne wydarzenia wstrząsnęły ludźmi i pokazały słabość naszej technicznej cywilizacji, rządów, uczą pokory.  Mówi się „już nic nie będzie takie jak dawniej”.
Jest to większe zjawisko niż wiele osób sobie uświadamia. O tym w Reset świata? (2 części) nawiązując do paru wcześniejszych wpisów.

Oprócz tego, co się na ten temat dużo mówi w uzasadnionym tonie tragizującym, zająłem się ewentualnymi korzyściami takiego resetu - na podstawie paru scenariuszy, które napawają optymizmem. O ile się ziszczą, bo to scenariusze tak niezwykłe, że możesz to zakwalifikować jako fantazję. Dlatego umieściłem to właśnie na blogu, gdzie pozwalam sobie na takie spekulacje. Są zaskoczenia - tutaj tego nie omówię...

SARS-Cov-2 rozprzestrzenił się za sprawą ukrywania jego ekspansji w Chinach, w czym zawiniły zarówno Chiny jak i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia). O tej organizacji i jej dyrektorze generalnym traktuje artykuł  WHO, jej szef i epidemia Covid-19. Ujawniło się wiele ciemnych stron tej organizacji, także w powiązaniu z polityką chińską i liberalnymi mediami.  Także ogólna rola WHO dla zdrowia publicznego budzi wiele zastrzeżeń, podobnie jak jej dyrektora - w historii oraz ostatnio.
Jest i powiązanie z Billem Gatesem. Chociaż jego podejrzana działalność pod charytatywną przykrywką były znana wcześniej, ale w powiązaniu z Covid-19 wyszły mocniej na jaw  fakty ujawniające wroga publicznego - także związane ze  szczepieniami, depopulacją i machinacjami biznesowymi z WHO. O tym w artykule
Gates - filantrop?

W artykule Zrzucamy maski wróciłem do mojego "konika" -  śledzenia kłamstw i dywagacji o przyczynach dlaczego ludzie tak łatwo dają się wkręcać w fałszywe teorie i ulegać propagandzie. W odniesieniu do covid-19 zauważam pewien zwrot w postrzeganiu owej epidemii, co prowokuje do nazywanie jej Plandemią.
Chociaż nie można powiedzieć, że wirusa nie ma lub że ludzie nie chorują, to chodzi o skalę zjawiska i jego prawdziwą naturę. Prawdopodobnie jest to  raczej sterowana epidemia strachu i oszustw bazująca na paru fałszywych przesłankach, które omówiłem. Główne z nich to: (a) skala zachorowań i zgonów – wyolbrzymiona do nieprawdopodobnych rozmiarów na podstawie błędnych statystyk i (b) przez manipulacje oraz poleganie na testach PCR, które okazały się całkowicie niemiarodajne.
W artykule podaję dowody.

Są mocne poszlaki że sprawa szczepień, które B. Gates i inni chcą narzucić światu może tu być elementem alfa i omega całego przemyślanego scenariusza. Także polityka, zwłaszcza wewnętrzna w Stanach, odgrywa tu znaczącą rolę.
Stajemy w obliczu globalnego przymusu szczepień na covid-19 (stanowisko ONZ i WHO).
Także nasze Ministerstwo Zdrowia powtarza(ło), że szczepionki są najlepiej przebadanym (sic!) lekiem (sic!).
Tymczasem - jak widzimy w tym filmie - przedstawiciele WHO kombinują jak urobić opinię publiczną i lekarzy że jest OK, gdy nie jest. Ale to kwadratura koła - nie da się ... A na pewno nie dla szczepionki wprowadzanej pośpiesznie pod zamówienie biznesu i polityki.
Są pewne nadzieje na nieoczekiwany zwrot akcji, za sprawą prezydenta Trumpa, który dobrał sie zarówno do WHO i podobno ma na celowniku Gatesa. Dodaje to nowy element do scenariuszy "resetu świata", co uprzednio opisałem.
Dalej dywaguję na ile to jest możliwe od strony świadomości społeczeństwa oraz mechanizmów jego ogłupiania.
To ciekawe filozoficznie i ważne praktycznie - odsyłam do artykułu.
Jednak z praktycznej strony - niebezpieczne, ponieważ wzmaga sie terror wg poprawności politycznej i ideologicznej wykorzystujący ostre regulacje i sankcje - z już uchwalonymi zarządzeniami stosowania nawet ...kaftanów bezpieczeństwa.
Zgodnie  z tytułem artykułu  stopniowo zrzucamy maski, pod którymi kryją się machinacje przeciw ludziom na różnych polach ich wolności.

Szczególnie zobaczyliśmy zrzucenie maski przez naszego ministra zdrowia, który niedawno stwierdził, że epidemia skończy się dopiero jak zjawi się szczepionka na covid-19 i tylko dzięki niej. A nawet więcej – gdy wszyscy będą zaszczepieni. Czy Ł. Szumowski czeka na szczepionki od Gatesa? Że to możliwe pokazuję w tutejszym wpisie Orka - przy okazji omawiając różne absurdy obecnej sytuacji, które idą w kierunku samozaorania rządu. Podobnie krytycznie o ministrze i ogólnej sytuacji wypowiedział się nawet szef Naczelnej Rady Lekarskiej - https://youtu.be/kCoDNoFGdsQ.
Ewentualnie dalsze ograniczenia i hipokryzja propagandy doprowadzą do buntu społecznego, który to załatwi.

Niektóre nowości miesiąca (kwietniowe) pojawiały się i są dodawane na  Zdrowie i Fitness dla Ciebie, głównie właśnie w zakresie tematyki koronawirusa. Wymienię wybrane:

O tym że maseczki zamiast pomagać - szkodzą - https://www.facebook.com/watch/?v=2623945094554309
A szerzej (znacznie) o tym - wg źródeł naukowych https://robertbrzoza.pl/…/maseczka-chroni-czy-zagraza-zdrow…

Dodatkowe informacje:
https://bmjopen.bmj.com/content/bmjopen/5/4/e006577.full.pdf
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18326870
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18455048
https://annals.org/aim/fullarticle/2764367/effectiveness-surgical-cotton-masks-blocking-sars-cov-2-controlled-comparison
itd
.

Uczona niewiedza koronawirusa. Wielka pandemia czy największa pomyłka?
(Pochlebię sobie nieskromnie, że o tym wszystkim o czym mówi profesor i prawie tak samo i więcej pisałem od ponad 2 miesięcy w paru miejscach)

Inny profesor, specjalista epidemiolog, przez 40 min wypowiada się o tym, że restrykcje przedłużają epidemię a szczepionki nie są potrzebne.

Do przemyślenia: "choroba bezobjawowa". Czy słyszałeś o takiej?  https://www.facebook.com/watch/?v=247678689810514.

Amerykańskie CDC wypuściło skażone zestawy testowe, które same zostały zaszczepione wirusem, potwierdzili urzędnicy federalni.  Zanieczyszczenie sprawiło, że testy stały się nie do zinterpretowania.

Dr K. Świątkowska, na którą parokrotnie się powoływałem w przeszłości, wypowiedziała się nt. covid-19.
Parę ciekawych obserwacji - https://youtu.be/2TJ-ZR2T9-w .

Dłuższy wywód z dowodami nt. niewiarygodności testów PCR na SARS-CoV-2 - https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/photos/a.442778842459231/3575579602512457/?type=3&theater  z komentarzami lekarzy.

Ciąg raportów z Japonii, gdzie pandemię  traktuje się bardziej dla międzynarodowej poprawności niż jako realne zagrożenie, z elementami optymistycznymi dla świata, np. https://youtu.be/TXaA7Aa-ez0.

Są coraz mocniejsze dowody na szkodliwość WielkiegoG (także w powiązaniu z koronawirusa), np. Fizyk medyczny ostrzega Polaków - od podstaw do badań naukowych - https://youtu.be/bM2vv97Z2T8.

W ogóle promieniowanie elektromagnetyczne podczas wymuszonego na nas przebywania w domu, często w otoczeniu elektroniki komentuję pod kątem zdrowia tak...

Mnóstwo materiałów na temat "fałszywej pandemii" zebranych w całość - https://youtu.be/SNgsnFh8YmQ (o samym covid od 22' ).

Seria wypowiedzi dra Shiva Ayyadurai o istocie pandemii, leczeniu, polityce - usunięta z YT - jest jeszcze dostępna na twitterze , jego stronie https://shiva4senate.com/ i na paru kanałach niezależnych

Podobnie
Koronawirus czy jest się czego bać? Specjaliści medyczni kwestionujący panikę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2
- to zbiór wypowiedzi ekspertów medycznych, których opinie na temat wybuchu koronawirusa są sprzeczne z oficjalnymi narracjami i memami tak rozpowszechnionymi w mediach społecznościowych.

Francuski dr Didier Raoult leczył 1000 pacjentów z koronawirusem ze skutecznością 99,3%. Badanie, wykazało, że 100% pacjentów z koronawirusem, którzy otrzymali kombinację hydroksychlorochiny i azytromycyny, zostali wyleczeni w 6 dni leczenia.
https://techstartups.com/…/french-researcher-dr-didier-rao…

Witold Gadowski w tygodniowych komentarzach w sporej części prowadzi swoje śledztwo, w którym zadaje podstawowe pytania (prawie nie zadawane gdzie indziej): Kto jest winny, czym jest wirus i skąd się wziął, czy jest naturalny...?
Patrz na www.gadowskiwitold.pl   i na YT - np. https://youtu.be/WqGbxwCEICk, ale tam zdarzało się, że nagrania były blokowane.

Przypomnienie o wadze wit. D dla odporności i zdrowia w ogóle wytwarzanej na skórze przez wystawianie się na słońce - https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/photos/a.442778842459231/3518665341537217 .

Jak Rosyjskie Stowarzyszenie Medyczne podchodzi do covid-19 https://youtu.be/FxcxlJ0aGkE, a jak lekarze niemieccy  - https://youtu.be/xhKY-p0wjsM (to nie jedyne takie wieści).

Czym uzasadniano apel o zniesienie zakazu wstępu do lasu - https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/posts/3514462028624215

Już na początku kwietnia pojawiły się pozytywne informacje z Chin - https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/posts/3512796202124131

Odważne wystąpienie dot. medialnego szaleństwa
Część 1 https://youtu.be/Aa7lcAhzL3g,  (ma dodatek z poprawką), część 2 https://youtu.be/0eLwCpW-uq4
(pod warunkiem że nie mamy do czynienia ze sztucznym specjalnie zabójczo spreparowanym wirusem).
Podobny ostry sprzeciw Mikołaja Rozbickiego.

Pomimo że algorytmy cenzurujące niektóre media społecznościowe zostały trochę poluzowane, to ogłoszono, że wiadomości o koronawirusie, WielkimG itp. - jeśli nie będą zgodne z rekomendacjami WHO (sic!), to będą usuwane.
Na szczęście przywrócono Jerzemu Ziębie możliwość publikowania na FB. Ponieważ jest niepewne na jak długo, to J. Zięba przerzucił swe nagrania i dłuższe wypowiedzi na niezależne platformy amerykańskie (jeszcze nie wybrał docelowego miejsca), głównie na https://www.bitchute.com/channel/bxwy98jgzsm3/https://www.brighteon.com/channel/jerzyzieba. W tych miejscach stopniowo są wrzucane ważniejsze stare nagrania, przypominam też że ma swoje strony www.ukryteterapie.pl o raz www.jerzyzieba.pl.

Pan Jerzy był znów aktywny - na tyle, że nie będę wszystkiego tu wymieniał - zapraszam po wiele ważnych informacji na jego profilu facebooka, na ww. stronach  i do niektórych cytowań jakie sam umieszczałem na www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/.

Jeszcze na przełomie kwietnia i maja pojawi się parę nowości na FB (byłoby dużo, ale inni robią to "za mnie" na swoich stronach i profilach) oraz może na blogu dyskusyjnym
Natomiast
od maja do ok. połowy września będę w swym leśnym domku - ze słabym dostępem do Internetu, więc i tutaj mniej i rzadziej.

Przetrwajmy ten trudny okres dzielnie, rozsądnie, spokojnie i wzajemnie się wspierając. (Wtedy) będzie dobrze!

Pozdrawiam!
 - Leszek

___

* Wspomniałem na wstępie o blogu, nie z tego powodu że ta strona przypomina go formalnie, bo nie, ale ze względu na tutejszy bezpośredni i subiektywny przekaz.
Uprzednio wspomniałem że podążam do blogowej formy przekazu - także formalnie. Chodzi o przeniesienie na platformę Wordpress, którą obiecywałem. To, że w marcu było mnie tu mało (i że niniejsze nowości dalece nie pokazują tego, co mógłbym przekazać), to właśnie w związku z tym działaniem. Niestety sprawa okazała się trudniejsza niż myślałem. Nie udało się zrobić tego automatycznie ani nawet półautomatycznie. Zatem pozostaje ręczne przekładanie artykułu za artykułem, wszystkich treści których w różnej formie jest około 850 (po kwalifikacji).  Ale i to wymaga odpowiedniego przygotowania - przeglądu artykułów, poprawienia kodu. Na docelowej platformie będę miał inny układ treści, muszą zadziałać wszystkie (tysiące) cross-linków wewnętrznych. Trzeba przenieść metatagi, wypełnić wymogi SEO, ustalić kategorie wpisów, przywrócić oryginalne daty, uruchomić odpowiednie wtyczki blogowe, uzupełnić opisy ilustracji itd. itd.
Zatem - duża praca, która potrwa jednak miesiące - na ile starczy czasu i sił.  I na ile będzie miało to... w ogóle sens - wobec wiru wielkich zmian jakie zachodzą i jeszcze będą.

PS. Ponieważ formuła tej strony nie ułatwia komentowania (ew. poprzez kontakt do administratora) to proponuję komentarze via https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/ gdzie będę też umieszczał ew. uzupełnienia do danego tematu, ponieważ większość tutejszych wpisów ma tam odnośniki.

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne,
za zapis -
upominek)

 

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.