Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości lipiec 2019

Witam Czytelników!

     
LepszeZdrowie news 7.2019

 

Ze względu na wakacje spędzane w lesie (z gorszym zasięgiem internetowym) nowości lipcowych jest stosunkowo mniej.
Skupiłem się głównie nad lekturami. Przede wszystkim z zakresu moich głównych zainteresowań - zdrowie i technologie.

Kocham zieleń i las - jestem w nim codziennie godzinami.
Właśnie ze względu na to otoczenie zająłem się tematem boreliozy. W dość obszernym artykule znajdziesz omówienie różnych aspektów tej choroby  i chorób odkleszczowych, ich występowania, diagnostyki i leczenia, w tym metodami IDSA i ILADS (co wybrać?), oraz metodami komplementarnymi - także biorezonansowymi i ziołowymi. Powołuję liczne źródła.

Do tematu nawiązuje notatka Mycoplasma odsłaniająca niektóre związane z nią tajemnice, zwłaszcza wokół stowarzyszonych  działań i wprowadzanych do medycyny nieporozumień. Ważne dla zrozumienia HIV i AIDS, różnych zakażeń, testów serologicznych/DNA oraz dla zdrowszego życia.

Z obydwoma powyższymi tematami wiąże się artykuł Czy niektóre choroby są sztucznie wywoływane? - cz. 1.
Część pierwsza, ponieważ zagadnienie jest obszerne.
Wśród takich chorób mocno podejrzana jest właśnie borelioza, co posłużyło mi jako wprowadzenie do tematu  - wg ostatnich informacji ze śledztwa w USA.

Innym głośnym ostatnio tematem jest technologia telekomunikacyjna 5G, którą na siłę władze chcą wprowadzić w Polsce. Na świecie i w Polsce odbywają się liczne protesty związane z udowodnionymi jej szkodliwościami zdrowotnymi. Był przykładowo MIĘDZYNARODOWY APEL O POWSTRZYMANIE 5G - https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal  z bardzo dużą ilością informacji naukowych o niebezpieczeństwie 5G, jest tam też wersja polska. W poprzednich Nowościach wspomniałem o kolejnych powodach do zaniepokojenia - przypominam:
Superszybki Internet czy Superszybki Nowotwór? [RAPORT] - mocny, obszerny i treściwy artykuł.
Ważny dokument badaczy o tym jak telefony komórkowe niszczą mózg a przy okazji przekład ukrywania badań https://www.odkrywamyzakryte.com/telefony-komorkowe/.
W akcie protestu przeciw 5G w wielu miejscach na świecie płoną/są niszczone wieże nadawcze.
...

Niestety  - w pędzie ku tzw. megaustawie wnioski o przedyskutowanie zagadnienia w parlamencie zostały po raz kolejny odrzucone. Utajniono też przed posłami raport przygotowany dla ministerstwa, wszystko pokazuje kolejny skandal nawet pod kątem procedowania -  https://youtu.be/peZLUTS5zt4.
Wygląda na to że karty zostały już rozdane. Można domniemywać, że znów lobby biznesowe zwycięża.
O tych zagrożeniach pisałem parokrotnie, np. w Alert 5G (2018). Jednak ostatnio pojawiło się zupełnie nowe spojrzenie na tę sprawę.
Jak napisałem w przypisie do ww. artykułu, z technologią 5G najprawdopodobniej nie o to chodzi, co się wałkuje wszędzie na ten temat - w aspekcie fal elektromagnetycznych dużych częstotliwości. Oficjalne ośrodki "ochrony" naszego zdrowia i spece od zachwalania nowoczesności w telekomunikacji nie dadzą nam odpowiedzi - są w układzie biznesowym. Z kolei protestującym pozostaje raczej tylko pokazywanie praktycznej szkodliwości zdrowotnej sieci komórkowych (na przykładach), bo i oni nie mają dość wiedzy o prawdziwych mechanizmach fizycznych, które tę szkodliwość wywołują, ani siły przebicia wobec władz.
A sprawa jest znana od lat za sprawą tajnych projektów, o których dopiero teraz sie dowiadujemy.
W tym zakresie oraz na bazie nowych (przynajmniej  oficjalnie) odkryć w fizyce wyjaśnia to dr Diana Wojtkowiak na swojej stronie www.torsionfield.eu , w szczególności w liście do prezydenta - http://www.torsionfield.eu/?page_id=242 , i w artykułach poniżej swego listu. Chodzi o działanie pól torsyjnych (skalarnych), a nie fal elektromagnetycznych (te są tylko w 5G narzędziem ich precyzyjnego nakierowywania).
Jest z nią wywiad w NTV - https://youtu.be/6rk-So0tgc8 oraz tamże podobna zaktualizowana wypowiedź J. Zięby, który zajął się tym tematem jeszcze głębiej -  https://youtu.be/pXywSFpZU0M .
Także na swojej stronie  https://jerzyzieba.com/technologia-5g umieścił swoje odnośne materiały. Inny jest też zasadniczy cel wprowadzania 5G - tu nie chodzi o przyspieszenie transmisji - to jest już dawno osiągalne innymi środkami, rzecz w precyzyjnym namierzaniu obiektów, w tym ludzi.
Sprawa dotyczy broni strategicznej, o czym wspominał już przed laty Barrie Trower, i milowego skoku w tym zakresie oraz w nauce w ogóle. Stąd reglamentacja tej wiedzy w publicznym przekazie...
Przy okazji zaczyna się układać w całość podstawa naukowa wielu dotąd tajemniczych zjawisk: homeopatii, zdalnego uzdrawiania ale także zdalnego szkodliwego działania na ludzi (mind control), różdżkarstwa, telepatii, zjawisk psychotronicznych, nawigacji ptaków, oddziaływania miejsc na człowieka, itd. itp.
Wszystko za sprawą odkrycia 5. oddziaływania, dotąd nieznanego oficjalnej nauce, a już dość dawno stosowanego w tajnych projektach wojskowych. Fascynujący temat - do dalszego zgłębiania.

Zgodnie ze zwyczajem pokazuję od czasu do czasu lekarzy i terapeutów, którzy widzą sprawy zdrowia szeroko, czasem niekonwencjonalnie. Tym razem Przedstawiam dr (lek. med.) Teresę Marię Zalewską - autorkę szeregu wpisów gościnnych na naszej stronie LepszeZdrowie.info  już od 2007 r. Przypominam przy okazji Jej ostatni artykuł  Nowa wizja uzdrawiania (cz. 1) - ważny ze względu na fundamentalne (filozoficzne) znaczenie.

Jak zwykle zachęcam do zajrzenia na stronę Zdrowie i Fitness dla Ciebie, gdzie częściej niż tu wrzucam jakieś nowinki. Przykładowo (wybór) były to, oprócz ww.:

Przypominam o miesięczniku Zdrowie bez Leków

LEK NA RAKA? Brzmi rozsądnie, a przy okazji właściwości dające nadzieję na uleczenie innych chorób
- od polskiego wynalazcy Stanisława Szczepaniaka. Firma INWEX. https://youtu.be/nDBXXBdo7_I
Jest z nim parę wywiadów w sieci. np. z 2015 r. w NTV
http://niezaleznatelewizja.pl/nauka-i-technologia-nowej-ery-20-01-2015/

Skrótowe przypomnienie prawd o cholesterolu  (pisaliśmy o tym wielokrotnie np. Cholesterol).

Do zagrożeń związanych z telefonią komórkową pośrednio nawiązuje artykuł Zabierz dziecku tablet i smartfona, wyłącz telewizor. Zalecenia WHO.
Jednak dotyczy to jeszcze innych aspektów niż podnoszone w ramach wątpliwości dot. 5G, ale też słusznych.
Niezależnie słuszny jest podany tam postulat, który jest prawie identyczny z Zasadą Przezorności, jaką wielokrotnie tutaj akcentowałem. W tym sformułowaniu z artykułu brzmi "Jeśli nie wiemy, że coś jest dobre, a istnieją powody by uważać, że jest złe – po co to robić?” .

Na czym smażyć  (przypomnienie z Mapy Zdrowia)

O naszych prawach obywatelskich w sprawach zdrowia, o których zapominają (?) lub które gwałcą władze medyczne (wpis ze StopNOP.com.pl)

Jest multum nowych wieści z frontu szczepionek (parę znajdziesz na omawianej stronie na FB), ale to czeka na kolejne duże resume, tymczasem przykładowo jedno z ostatnich wystąpień dra J. Jaśkowskiego - Duński autyzm czyli jak ogłupiać pediatrów w Polsce (i inne wątki - jak zwykle u doktora).

Andrzej Więckowski: Dlaczego chorujemy? Cała prawda o odporności

O książce Wylecz sie sam. Megadawki witamin. To "riposta" na 660 stronach w stosunku do medycyny akademickiej, która  niedowierza, wręcz zwalcza promowanie witamin, broniąc lekarstw. Która szykanuje i ośmiesza orędowników dobrej suplementacji i potrzeby stosowania zwiększonych dawek, np. witaminy C lub D3 (np. J. Zięba)

Wstrząsające: kulisy medyczne i polityczne transplantologii, eutanazji, zmanipulowanej medycyny, małej ilości wybudzeń ze śpiączki w kontraście do osiągnięć prof. Jana Talara, który jest sekowany ... - wywiad: https://youtu.be/usOVEkLkO_U

O hipokryzji na przykładzie rozgłosu jaki nadaje się zachorowaniom na odrę versus Candida Auris - drożdżaka, z którym kontakt, według oficjalnych szacunków grozi śmiertelnością wynoszą około 30-70%,  a który grasuje w szpitalach - https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/posts/2705135959556830.

Rozmowa między lekarzami Andrzejem Więckowskim i Adamem Przygodą - innym lekarzom z dedykacją, pacjentom dla nadziei, politykom ku otrzeźwieniu i pomocy, prelegentom i Jerzemu Ziębie z podziękowaniem (pierwsze minuty - techniczne) - https://www.facebook.com/jim.morgan.7374/videos/10219390221370015/ .

7 Sposobów na Zdobycie Fizycznej i Mentalnej Przewagi -  bardzo ciekawy artykuł. Zaczyna się od praktyk CEO Twittera, Jacka Dorsey'a ale potem x 1000... Strona biohaker'a do polecenia w całości. Potwierdza inne doświadczenia i je rozwija (np. T. Ferrissa, J. Zięby, trenerów...). Z pewnymi zastrzeżeniami, które autor sam podnosi.

Czym jest kwas  kawowy i dlaczego jest tak zdrowy

Czosnek kontra Antybiotyk https://vimeo.com/345977269
Doświadczenie z udziałem antybiotyku, imbiru i czosnku przeprowadzone w Centrum Nauki Kopernik http://www.kopernik.org.pl/ wyraźnie pokazało, że czosnek jest największym pogromcą bakterii!
Warto więc oglądnąć materiał do końca aby to zobaczyć. Dlatego zamiast faszerować dzieci antybiotykami, szczególnie te których choroba „nagle” pojawiła się po szczepieniu, zastosujmy dla ich dobra „naturalne antybiotyki”.

Dwa wpisy o doktorze Mathias Rath (jeden z prezentem  - ebookiem):
https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/posts/2693334524070307

https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/posts/2690999687637124

Przypominam o projekcie S7Health, który może być bardzo pomocny - zwłaszcza dla osób kładących (słusznie!) nacisk na badania profilaktyczne, diagnozowanie i potrzebujących dłuższego leczenia. Jest i aspekt biznesowy... Sprawdź też tę ikonkę z prawego marginesu

 Twoja Ochrona Medyczna

Na zakończenie tego wyboru wpisów - spinam pętlą  temat zieleni - w której dorastają ludzie zdrowsi psychicznie.

W dziale Wydarzenia mamy cząstkowe omówienie niektórych ostatnich wydarzeń (uzupełniane sukcesywnie).


Pozdrawiam i życzę udanych wakacji!

PS  Wykorzystaj przy okazji naturalną witaminę D ze słońca - oto przypomnienie jak zachować się podczas opalania.

PS2. czy widziałeś poprzednie Nowości?

 

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne,
za zapis -
upominek)

 

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-19    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                     Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                        
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia. Patrz Zastrzeżenie.