Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości maj 2021            

dumny kasztanowiec

Pozdrawiam Czytelników - już z półwakacji w plenerze...

Na początek - uwaga techniczna: w tekście jest dużo linków; by przy ich otwieraniu nie mnożyć ilości kart w przeglądarce, przejście następuje w tej samej karcie jak te nowości. By do nich wrócić naciśnij <-- ("wróć") na górze strony przeglądarki - na ogół po lewej stronie.

Jak wspomniałem w nowościach stycznia przenosiłem tutaj sukcesywnie stare notatki z Facebooka, które już są tam trudne do znalezienia (bez znajomości adresu) po tym, jak platforma zlikwidowała opcję notatek (artykułów) w poprzedniej formie.

W małym uzupełnieniu materiałów dotyczących zdrowia ze strony Zdrowie i Fitness Dla Ciebie (poprzednie we wcześniejszych nowościach) dodałem Światowy dzień żywności.

Coroczny Dzień Żywności, daje okazję do bardzo ważnej refleksji na temat naszego zdrowia, polityki, ekologii i przyszłości świata. Zachęca też do działania i zmiany nawyków.

Zaniechałem odtwarzanie tych dalszych wpisów, które się zdezaktualizowały (gł. dotyczyły doraźnych wydarzeń). Podobnie zaprzestałem, przynajmniej obecnie, dalszych wpisów w dziale Wydarzenia oraz w nadrzędnych Komunikatach.

Nowe artykuły

Przeważa temat "pandemii" i coraz bardziej zwariowane pomysły rządzących, którzy chcą przekupić ludzi do szczepień nawet loterią z nagrodami. A niektóre media sa zachwycone...

Była chwilowo (?) nadzieja, którą wyraziłem w artykule Zmiana narracji?  Pewne media wypowiadając się o "pandemii" zmieniają stopniowo front na bardziej umiarkowany a nawet krytyczny wobec głównej narracji. Przykłady. Czy rząd się zreflektuje czy wzmoże cenzurę?

Paszporty szczepionkowe - dlaczego uważam, że nie!  Komentarz krytyczny do wypowiedzi znanego redaktora, który popiera paszporty szczepionkowe. Można to odnieść do wielu podobnych postaw, które prowadzą na krawędź totalitarnej kontroli, a jednocześnie nic nie dadzą korzystnego.

I w kontynuacji - w stosunku do innego redaktora, z ewentualnymi dalszymi komentarzami innych
Pandemiczni redaktorzy.

O stadnym szczypaniu i nie tylko...
Zbaraniały świat. (wpis na blogu z osobistą opinią)
https://lapidaria.home.blog/2021/05/03/zbaranialy-swiat/  

Ukazała się 3. część Ukrytych terapii Jerzego Zięby. Prawdopodobnie będzie to bestseller. Książkę przedstawiam tutaj: Spis treści, omówienie oraz recenzja profesora medycyny.
Właśnie nadeszła :)

W artykule Kowidowe książki dodałem w suplemencie jeszcze dwie inne pozycje:
"Pandemia. Wielka mistyfikacja. Dziennik czasu zarazy" (Piotr Witt)
"Globalny Bunt Elit" (Sławomir A. Danilczuk).

A propos Piotra Witta - polecam jego audycje, głównie w radio WNET (są nagrania na ich kanale) oraz spotkania autorskie.

Wybrane wpisy kwietniowe ze strony  Zdrowie i Fitness Dla Ciebie
(zaglądaj, bo prawie codziennie coś się pojawia).

Uwaga - część wpisów została zakwestionowana przez tzw. fact-checkerów, których niektórzy nazywają fakt-czekistami, ponieważ są to ludzie bez odpowiednich kompetencji by oceniać naukę, lekarzy i profesorów, do tego opłacani przez NGO powiązane z pandemiczną i biznesową agenturą.

Dotąd byłem wstrzemięźliwy w ocenie ilości faktycznych NOPów (powikłań poszczepiennych) od coś19 podając, że odnotowuje się tylko ok. 10%. A tu informacja, że w oficjalnej statystyce to nawet ok. 1% lub mniej niż jest faktycznie:

The recent MGB study confirms the previous study done by Harvard that indicated that fewer than 1% of vaccine adverse events” are reported in the VAERS system. Thus you can take any statistic from the VAERS system and multiply it by 100 and you will have a better idea of the real number for that category of adverse events. Thus, deaths reported under VAERS would likely be subject to the same under-reporting as would anaphylaxis. As with anaphylaxis, we can expect that only 1% of all deaths from COVID-19 vaccines are being reported in the VAERS system.

Chociaż raport dotyczy stanu sprzed 10 lat, to obecnie nacisk propagandowy na ukrywanie NOP-ów jest jeszcze większy. Podobny szacunek widziałem jeszcze w paru innych omówieniach.

Ważny wywiad z dr Michaelem Yeadonem, byłym wiceprezesem i dyrektorem naukowym firmy Pfizer. Wywiad odbył się w kwietniu 2021 r. Dr Yeadon obala wszystkie propagowane przez mainstreamowe media mity dotyczące choroby Zwid 19, wprowadzonych obostrzeń, wariantów wirusa SARS-CoV-2, śmiercionek i paszportów. Mocna rzecz (z polskimi napisami, lub tutaj  https://www.facebook.com/100065296724923/posts/138023265050897/).

Brońmy lekarzy i naukowców przed korporacyjnym kneblowaniem ust i szykanami
https://ordomedicus.org/wniosek-profesora-ryszarda-rutkowskiego-do-naczelnej-rady-lekarskiej/

Film już był publikowany. Tu tekst wystąpienia.
https://ordomedicus.org/dr-ryan-cole-na-temat-roli-witaminy-d-otylosci-i-iwermektyny-w-walce-z-covid-19/
Uwaga końcowa o ilościach wit. D - myląca - można i trzeba stosować dużo więcej i regularnie.
Jest wątek C19.

Stres. Zestresowani? Gonitwa myśli? Rozkojarzenie? Spróbujcie tego ultra prostego ćwiczenia centrującego. Nie udało mi się dokopać do oryginalnej prezentacji niemieckiego naukowca, ale ta radosna kobieta pokazuje 1:1 jak zrobić synchronizacje półkul w 5 minut https://youtu.be/ORcSj3XXmro.

Szereg kolejnych artykułów edukacyjnych profesora Romana Zielińskiego. Tutaj nie wyszczególniam  odsyłając do jego strony https://www.facebook.com/roman.zielinski.37.
Generalnie jest to o pokaźny ciąg informacji o "koronkowej robocie" sprzedajnych i niedouczonych "specjalistów" oraz celne riposty nt. ich wypowiedzi i działań. Mówiąc krótko - oranie na polu ignorantów - nawet tych z tytułami. Oprócz fachowych i merytorycznych wyjaśnień profesora-biologa rozumie on stojące za tym ogólniejsze mechanizmy, pokazane np. w tej krótkiej wypowiedzi i filmiku https://www.facebook.com/roman.zielinski.37/posts/1597612317109878.
Jak wielokrotnie powtarzaliśmy na tej stronie - by zrozumieć co się naprawdę dzieje - trzeba mieć takie szersze spojrzenie.

O tym jak Minister Zdrowia jest głównym przeciwnikiem branży fitness! Jak to absurd goni absurd...
Apele i wypowiedzi Polskiej Federacji Fitness na tym przykładzie -
https://www.facebook.com/polskafederacjafitness/posts/280112630279906

List Otwarty -- Trzy pytania naukowców i lekarzy do Ministra Zdrowia w sprawie bezpieczeństwa i skuteczności szczepień na SARS-CoV-2. (kolejne wystąpienie). Niestety rząd zakpił z grona specjalistów, którzy zadali te pytania i nie odpowiedział na żadne, zasłaniając się wymówkami natury prawnej.

Redaktor Jan Pospieszalski prowadzi cykl wywiadów z lekarzami nękanymi przez izby lekarskie, patrz na stronie https://www.facebook.com/Warto-Rozmawia%C4%87-284786781556387.
O
to mały przykład jaki zacytowałem na mojej stronie -
https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/posts/5375752695828463.
Dobra ilustracja stosunku władz różnego szczebla do prawdy i społeczeństwa.

W szczególności stosunek owych izb spowodował, że zostało zarejestrowanie Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców -
https://www.facebook.com/ryszard.rutkowski.31/posts/4209262742452699 (we wpisie podane są 13 główne cele Stowarzyszenia). Może będzie powołana niezależna Izba Lekarska.

Pospieszalski prowadzi też wywiady z doktorem Zbigniewem Hałatem (tamże), który bezkompromisowo ujawnia błędy w postępowaniu z "pandemią"  i fałsze związane z samym zjawiskiem i szczepieniami. Przykładowo
https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/posts/5284677824935951.

Ale J. Pospieszalski ma już kłopoty z tymi wypowiedziami na paru platformach, zatem można go znaleźć na niezależnych - np. https://pch24.tv/pospieszalski-ostro-pandemia-koncerny-farmaceutyczne-chca-by-trwala-jaka-jest-prawda/ .

Podobnie Witold Gadowski kontynuuje w ramach swoich Komentarzy tygodnia cykl ujawnień, co kryje się pod "pandemią" i jakie nowe fakty wychodzą o samym wirusie i powikłaniach. Komentowałem to i w poprzednich nowościach.
Potrzebne jest nam takie odważne i niezależne dziennikarstwo.

Uprawia je od lat Jerzy Zięba (tak, ma status niezależnego dziennikarza ze wszystkimi przynależnymi prawami). Z tego względu powstała grupa Jerzy Zięba - nasz medialny przedstawiciel społeczny. Przypomnę, że obecnie umieszcza on swoje audycje na VK (zobacz grupę https://vk.com/public201956532) oraz na stronie https://jerzyzieba.com/live . Prawie codziennie coś się dzieje - czy w postaci wieczornych pogadanek i wykładów o zdrowiu czy w południowych "przerwach w pracy" - luźne rozmowy ze słuchaczami na różne tematy.
Jeszcze jest na FB (https://www.facebook.com/profile.php?id=100008237014621, https://www.facebook.com/ukryteterapie, ale raczej dla anonsów ww. audycji i komunikatów - "Na FB nie mogę powiedzieć całej prawdy ze względu na cenzurę".

Jest oczywiście więcej odważniejszych dziennikarzy i "stacji", np. Krzysztof Skowroński, szef SDP, mimo swej funkcji wymagającej zrównoważonej względem środowiska postawy, emituje niezależne poglądy o  "pandemii". Przykładowo śledzę czasem anonse  radio WNET na twitterze lub słucham Warszawa - 87.8 FM (inne regiony: Kraków - 95.2 FM, Wrocław - 96.8 FM, Białystok - 103.9 FM) i w sieci - https://wnet.fm/.
Podobnie warto śledzić "Dziennik zarazy" - te dzienne zapisy to przeciwwaga codziennej propagandy mediów - prawda vs łgarstwa.

Coraz bardziej będę odchodził od fanpage Zdrowie i Fitness Dla Ciebie w przypadku materiałów "wrażliwych" - ze względu na cenzurę.
Przykładowo, za  wpis z tym interaktywnym diagramem o setkach mutacji SARS-CoV2 (uwaga - otwiera sie długo):
https://www.gisaid.org/phylodynamics/global/nextstrain/ zablokowano mi konto na LinkedIn.
Taki to portal "fachowców", chociaż dane pochodziły z renomowanej strony GISAID z danymi naukowymi.
Pewnie dlatego, że te dane pokazują że już dawno nie ma oryginalnego wirusa z Wuhan, a zatem szczepionki robione wg jego "wzorca" (o ile w ogóle był) mają się nijak do obecnej sytuacji.
Dodaję komentarz obrazkowy

pokazano jak w czasie narasta ilość mutacji, zwłaszcza po szczepieniach
 

Przechodzę zatem na inne moje strony facebookowe jak Moc Wiedzy. Przykładowo w tym wpisie wyjawiono możliwe fałszerstwo związane z tzw. mutacją indyjską wirusa, o czym donosiły też unitednetwork.news swymi kanałami. Albo o tym jak Grzegorz Płaczek mówi o bezsensowności lockdownów i prześladowaniu przeciwników narracji rządowej, itd. itd.

Informację o pozwie do sądu w Hadze z 18 maja w sprawie ludobójstwa umieściłem na stronie SiteTalkGlobal, którą kiedyś przekształciłem na miejsce okazjonalnych wpisów politycznych.
Ze względu na cenzurę pewne informacje tak rozpraszam...

Przechodzę też stopniowo także na inne platformy, zwłaszcza VK, GAB, a ostatnio na LocusMind.
Materiałów jest zatrzęsienie, także na twitterze, chociaż i tam działa cenzura.

Jest na tych platformach dużo więcej materiałów  - mam kilkadziesiąt zakładek "do przeczytania", ale nie nadążam, podobnie jak z zalewem informacji w emailach, więc na tym teraz poprzestanę - i tak było dość długo...

Pozdrawiam serdecznie i życzę  atrakcyjnych wakacji.
Zdrowia i wolności!

L. Korolkiewicz

PS. czy widziałeś starsze nowości miesiąca?

PS2. a na wakacyjny czas i nie tylko, by nieco oderwać się od spraw zdrowia - prywatne powiadomienie z innej sfery.
Przedstawiam ebooka „Błyskotki o kulturze” na podstawie książki Stefana Garczyńskiego, jakiego ostatnio przygotowałem. Do bezpłatnego pobrania na stronie http://stefangarczynski.pl/perly-i-blyskotki/ .

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.