Podziekowania dla PerfektArt

Zdrowie, energia, siła i radość.


Startowa
Do nadrzędnej
Dziękuję
English
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie


28.10.2007

Przede wszystkim chcę przeprosić za niedostępność większości e-booków na Ściągnij sobie - podłożyła mi się nieświadomie stara wersja strony ze złymi linkami - wkrótce postaram się to naprawić.
---

Skoro o e-bookach mowa, to zachęcam do zapoznania się z nowym serwisem z publikacjami elektronicznymi.

Jesteśmy w Polsce świadkami jednego z najbardziej rewolucyjnych przedsięwzięć w handlu internetowym ostatnich lat, wyposażonego w innowacyjne narzędzia do sprzedaży w Internecie.

Będzie to miejsce, w którym będzie można kupić w formie cyfrowej niezliczoną ilość książek, czasopism, książek audio...
Przedsięwzięciu temu towarzyszy już program partnerski - w którym będziesz mógł zarabiać na polecaniu serwisu i wydawnictw.

Czy jesteś na to otwarta/y?
Sądzę, że szansa naprawdę jest niepowtarzalna, a czym szybciej zaczniesz działać, tym więcej możesz zyskać.

A więc Otwieramy!   <<< warto kliknąć!

----

Od września pojawiło się parę artykułów jak:

Patrz na jasną stronę życia - W życiu najważniejsze są Twoje zapatrywanie na nie. To Twoje zapatrywanie decyduje o Twoim sukcesie bądź porażce. To Twoje nastawienie do życia je determinuje. Twoje najgłębsze przekonania o samym sobie.

 

Wzorce zachowań, które nas niszczą - Fragmenty książki Richarda Bandlera, twórcy NLP (psycho-lingwistycznego programowania), pt. Umysł, jak z niego wreszcie korzystać? Omawiają wzorce myślenia pogarszające nasze samopoczucie i związki z innymi oraz komentują współczesnych lekarzy i ich praktyki.

 

Zakwaszenie organizmu - ciche niebezpieczeństwo! - Jak dochodzi do zakwaszenia organizmu? Jakie są objawy? Jak można temu zapobiec? Nadmiar kwasów a dolegliwości reumatyczne.

 

Gniew a nasze potrzeby i oczekiwania - Gniew jest trzeciorzędną reakcją. Pierwotnie odczuwamy smutek, że nas nie zrozumiano. Później czujemy strach, że tak już zostanie. Trzecią emocją jest gniew. Złościmy się, bo nasze oczekiwania i potrzeby nie spotkały się ze zrozumieniem...

 

Jak proste zmiany mogą okazać się zbawienne dla zdrowia Twojego organizmu - Niektóre produkty – to paliwo bezwartościowe dla naszego organizmu....”Powiedz mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś” ... Dokonujmy zatem właściwych wyborów.

 

Ruch + dieta = zdrowie - Ruch jest przyjazny dla organizmu. Wpływa korzystnie na zachowanie dobrej kondycji, a także pomaga w profilaktyce występowania chorób i zachowaniu odpowiedniej masy ciała.

 

Ekologia dla zdrowia - twój wkład  - Osobiście możesz się przyczynić do wpływu ekologii na zdrowie – rolę tu gra efekt skali. Nawet niewielkie oszczędności energii i surowców pomnożone przez miliony osób staną się znaczące. Omówienie prostych domowych działań proekologicznych.

---

Jak widzicie - pojawiła się graficzna główka serwisu.

Banerek L-earn na prawym marginesie odsyła do macierzystego serwisu www.L-earn.net

 


    Wyszukiwarka
        lokalna


Wyszukiwanie
                    
zaawansowane

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne, za zapis - upominek)

 

Zainwestuj w siebie!

Zobacz   Księgę Gości
Dopisz się do Księgi

Powiadamiacz

Powiadom znajomego o tym serwisie!
(wpisz adres e-mail znajomego, będziesz mógł zredagować wiadomość)

powiadom.4free.pl

 Zdrowie i Fitness

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 


                Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-13    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie  Licznik: