Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości luty 2021            
 

W Kampinosie piękna zima

Wreszcie mieliśmy piękną zimę! (okolice Warszawy)

Od ponad roku temat koronawirusa dominuje w przekazie medialnym oraz w praktyce naszego życia.

Byłem jednym z pierwszych, który podniósł sprawę wątpliwości co do covid-19  wpisem Dla otwarcia oczu z końca stycznia 2020.

Potem co miesiąc przybywało tutaj (zestawienia w Nowościach) dużo dalszych wątpliwości, uwag krytycznych i ocen różnych aspektów zagadnienia. W tym miesięcznym przeglądzie chciałbym chociaż trochę odejść od tak monotematycznego spojrzenia, chociaż dalszych informacji spływa wiele.
Zaanonsuję tylko nowe książki, parę kowidowych nowości i przejdę do innego głośnego obecnie tematu, ale powiązanego także z C19 i szczepieniami - cenzury, a potem do typowych tematów "ku zdrowiu".

Co do książek. Oto pozycja Pawła Skuteckiego (byłego posła), który od dawna udziela się w sprawie dobrowolności szczepień (drugi autor Karol Kwiatkowski). Covid-1984. Największy polski nielegalny eksperyment medyczny (ale czy tylko polski?)

Z opisu autorskiego:

Pokazujemy gęstą niczym sycylijska pajęczyna siatkę konfliktu interesów toczącego polski system ochrony zdrowia jak nowotwór. W tytule książki pojawia się wyraz „nielegalny" opisujący eksperyment medyczny do którego zostaliśmy wszyscy „zaproszeni". Analiza prawna nie zostawia złudzeń: rząd wziął na siebie bezprawne prowadzenie IV fazy badań klinicznych preparatów jak na razie trzech koncernów. Za podobne bezprawie niemieccy lekarze sprzed kilkudziesięciu lat odpowiadali w Norymberdze. Lista przepisów naruszonych podczas Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 jest naprawdę długa i przyjdzie dzień, że osoby za to odpowiedzialne staną przed sądem.

Polski system szczepień od zawsze wołał o pomstę do Nieba. Lista skandali, których ofiarami były polskie dzieci, jest długa. Przypominamy kilka najbardziej wyrazistych tłumacząc, skąd tak niski poziom zaufania do polskich urzędników medycznych, dlaczego polscy rodzice nie chcą szczepić swoich dzieci, a teraz nie ufają tym rządowi który przekonuje ustami Cezarego Pazury, że to wszystko jest wyłącznie dla naszego dobra. Przyglądamy się bliżej trzem szczepionkom będącym obecnie (na początku lutego 2021 roku) w użytku. Rozpatrujemy ich potencjalne ryzyka i hipotetyczne korzyści. Ujawniamy substancje GMO i alkohol w składzie szczepionki, do której produkcji użyto komórek z abortowanego dziecka. Pokazujemy wprost, na liczbach: skuteczność szczepionek jest niewiele większa niż placebo!

Trudno dzisiaj uwierzyć tym, którzy mówią, że szczepionki przeciwko COVID-19 - w eksperymentalnej technologii mRNA, z substancjami GMO i alkoholem, na baziek komórek z abortowanego dziecka - są bezpieczne i skuteczne. Fakty podawane przez samych producentów mówią zgoła coś przeciwnego: nie są bezpieczne, NOPy dotykają nawet cztery piąte osób zaszczepionych, w zdecydowanej większości są to drobne uciążliwości, ale zdarzają się przecież też zgony. A co dostajemy w zamian? Żadnej gwarancji. Deklarowaną skuteczność porównywalną z placebo. Brak badań dotyczących kluczowych spraw takich jak interakcje z innymi produktami medycznymi.

Kolejną książką jest będzie III tom "Fałszywej pandemii" w red. Mariusza Błochowiaka - poświęcony głównie maskom. Aktualnie jest w druku. Jej opis ze spisem treści znajdziemy tutaj. Zakres książki jest szerszy niż jej podtytuł "Maski", zwróć też uwagę na patrona - Zrzeszenie Lekarzy i Naukowców na rzecz Zdrowia, Wolności i Prawdy. Temat bardzo aktualny ze względu na nowe rozporządzenia MZ, które w szczególności chcą  nam narzucić inne, chirurgiczne maski. Pozostaje pytanie - to po co kazano nam nosić maski prawie przez rok skoro "do niczego się nie nadawały"?...
Uprzedzając książkę, dr Błochowiak w niedawnej wypowiedzi: "Wiemy na pewno, że maski nie ograniczają transmisji koronawirusa" - https://youtu.be/W_HXsvQhgWs.
Zakusy rządu by zaostrzyć wymagania co do masek i bardziej kontrolować ich noszenie, dowodzą zarówno wzrastającego zamordyzmu (dosłownie i w przenośni) jak i ignorancji - jest wiele badań naukowych o nieskuteczności masek, a także o ich szkodliwości dla zdrowia osób noszących. Chociaż było o tym sporo na naszej stronie - "dojrzewam" do kolejnego podsumowania, ale zaczekam jeszcze na ów III tom "Fałszywej pandemii". Tymczasem np. dr Z. Hałat (były szef GIS i v-minister zdrowia) dobrze obala te i inne aktualne absurdy w tej wypowiedzi: : https://youtu.be/YVvItG-_0GE . Podobnie J. Zięba kolejny raz wypowiada się o maskach w mocnym, świeżym i treściwym wykładzie pt. Dlaczego lekarze umierają po "terapii" genetycznej - https://vk.com/video-201956532_456239069. Odnośna część od ok. 30 minuty nagrania - łopatologicznie do zrozumienia przez ucznia 3. klasy. Wystarczy włączyć myślenie.
Dodałem nowy artykuł
Bezcelowość masek na twarz, który jeszcze bardziej szokuje.

Natomiast w II tomie "Fałszywej pandemii" było szeroko o testach PCR, o czym wypowiedział się m.in. prof. Roman Zieliński (wraz z  Kornelią Polok). Podawałem też w grudniu ten link do jego krytyki szczepionek. Pojawiła się polemika ("Stanowisko") z tą wypowiedzią oraz postawą profesora ze strony naukowców z PAN.

PROFESOR ROMAN ZIELIŃSKI ODPOWIADA 34 NAUKOWCOM Z PAN

tutaj https://stolikwolnosci.pl/profesor-roman-zielinski-odpowiada-34-naukowcom-z-pan/

Ujmując to krótko słowami profesora: "Autorzy Stanowiska popełnili wszelkie możliwe błędy logiczne jakie zazwyczaj spotyka się w sposobie argumentowania osób, które chcą zdezawuować dany pogląd wbrew istniejącym faktom".
Dodam, że owo "Stanowisko" zawiera także wiele błędów merytorycznych. Widać, że kompetencje profesora wielokrotnie przewyższają te jego krytykantów.
Przedstawiono jakże charakterystyczny rys wielu współczesnych naukowców i "ekspertów", którzy stali się bardziej celebrytami, pieszczą swoje synekury przez przytakiwanie sponsorom i władzy, dali się uwieść propagandzie farmacji i jej kurateli.
Uwagi profesora odnoszą się jeszcze bardziej do postawy wielu dziennikarzy i mediów w ogóle - łatwo krytykują, wyśmiewają, szukają sensacji a jednocześnie nie mają potrzebnej wiedzy w omawianym temacie.
Eleganckie zaoranie takich postaw...

Siła tych demaskacji wynika z szerszego spojrzenia, "łączącego kropki" wiedzy z różnych dziedzin oraz dostrzegania ogólnych mechanizmów manipulacji.

Cenzurowanie przez "fact-checkerów" jest zjawiskiem samym w sobie. Było już o tym np. za pośrednictwem J. Zięby. Parę jego wypowiedzi na ten temat:

Kto cenzuruje polski Facebook? - https://www.bitchute.com/video/Fz0gp9NWILhI/ 
I wszystko jasne - pecunia non olet....
Pan Jerzy dokonuje dalszej miażdżącej weryfikacji ... cenzorów FB:
https://vk.com/video-201956532_456239053 .

Ogólniej o cenzurze piszę na blogu - wpis Cenzura +.

Oczywiście szczepienia to jeszcze bardziej aktualny i wrażliwy temat. Oprócz licznych dywagacji o ich rodzajach i bezpieczeństwie, zadajmy sobie pytanie po co nam są potrzebne w ogóle.
Szczerą i szokującą dla wielu osób odpowiedź na 12 kłopotliwych pytań, która pokazuje, że to zasadnicze pytanie nie ma większego sensu - umieściłem tutaj.

Wirusy mają to do siebie, że mutują. Mutacji SARS Cov-2 może być bardzo dużo, zatem pokładanie nadziei w szczepionce jest naiwną, nieskuteczną i bardzo kosztowną strategią. Należy zająć się realnie chorymi (~1%, nie mylić z dod. testem) i ich LECZYĆ (możliwe!) a reszcie ludzi dać spokój.

Oprócz aspektów medycznych i epidemiologicznych, covid-19 i szczepienia to także grunt szeregu afer. Ukaże się 2. część książki "Zapis zarazy" (W. Sumliński i współautorzy) z dalszym opisem afer w aspekcie krajowym i nie tylko. Takie afery ujawnia też Witold Gadowski w swych felietonach i komentarzach tygodnia. Przykładowo ostatnio o tym jak firma Pfizer szantażem wymusiła w szeregu krajach łacińskich by zastawiły ważne zasoby narodowe w poczet roszczeń ludzi związanych z  ew. powikłaniami poszczepiennymi.
A także od dawna twierdzi i przedstawia dowody na to, że wirus Sars-Cov-2 został stworzony sztucznie.

Zakończę ten wątek akcentem pozytywnym - Jak LECZYĆ C-19? Oto dość obszerny materiał.
https://covid-19-nieznane-fakty.pl/blog/zwalczanie-covid-z-recepta/.
Przypominam jednak że możemy to osiągnąć i bez leków - np. jak w tej pogadance https://www.bitchute.com/video/eBorXATkt3S8/ .

________________

Wróćmy do tematów prozdrowotnych i spoza zagadnienia covidu (bo tych jest i tak nie do ogarnięcia). Część z nich pojawiła się wcześniej na Zdrowie i Fitness Dla Ciebie (mój fanpage).
Z bardziej wrażliwymi tematami, ze względu na cenzurę, raczej się tam nie wychylam...

Weszliśmy w Wielki Post, co przypomina o dobrym okresie by ODTRUWAĆ ORGANIZM. Było o tym fragmentarycznie na naszej stronie, np. w artykułach Odtruwanie z metali ciężkich, Detox, Endo-ekologia, i w starym Przeglądzie programów oczyszczania oraz przy powoływaniu się na niektóre książki w naszej Biblioteczce zdrowia (zwłaszcza autorzy: G. Małachow, M. Tombak,  K. Marsden, H. Lutzner, J. Tilden, I. Nieumywakin,  M. Skoczylas, B. Bołotow ...)

Jest wiele protokółów na ten temat - wybierz co ci bardziej  pasuje - od złożonych procedur wspomaganych wieloma preparatami i urządzeniami po proste, domow e. naturalne.
Z pierwszych np.: http://bit.ly/3sWG9oa  (gł. zeolit) lub z https://pl.coral.club/ z dużą ilością preparatów, lub https://klient.zdrowyprzekaz.pl/kuracja-oczyszczajaca-doktora-mayra/ . Żadnej z tych metod nie reklamuję - nie mam powiązań i raczej optuję za metodami opartymi na medycynie ludowej czyli naturalnej - właśnie tropami wyżej podanych autorów i/lub bez konieczności stosowania tak wielu preparatów (często drogich).  Przykładowo
http://elemiah.pl/blog/wp-content/uploads/2014/08/moritz_p%C5%82ukanie-w%C4%85troby-i-woreczka-%C5%BC%C3%B3%C5%82ciowego_elemiah_terapie.pdf.

A propos medycyny ludowej i oczyszczania - w Polsce https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/02/11/centrum-medycyny-ludowej-w-swiebodzicach-oni-nadal-dzialaja/  (wg Aleksandra Haretskiego).
Trzeba przyznać, że rosyjscy i ukraińscy naturoterapeuci mają dużo do powiedzenia. Ciekawy temat na inny raz.

Powracając jeszcze do Jacka Safuty i jego książki "Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes", o której już mówiliśmy w nowościach września 2019 (a tutaj mamy wprowadzenie w ściągalnym PDF - www.mediasklep24.pl/pliki/neo-mit.pdf ), wspomnę o następnej pt. "Kuchnia NEO". Zachęcam do nowego wywiadu, gdzie jest i o tej książce - https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/02/08/globalna-zywnosc-i-lekarstwa-depopulacja-jak-sie-temu-przeciwstawic-jacek-safuta/

Pisałem już o światłoterapii. Dobrym uzupełnieniem jest świeży artykuł  https://biohaker.pl/2021/02/16/lampa-z-czerwonym-swiatlem/.

A przy okazji od tego samego autora (Mateusza-biohakera) oto lista kontrolna codziennych prozdrowotnych czynności  #DEEPWORK  na lodówkę do pobrania (pdf). To dość wymagający plan, ale możną wybrać coś dla siebie.

Oprócz ciała warto też ćwiczyć mózg - przygotowałem nowy darmowy ebook "Jak zapamiętać" - http://stefangarczynski.pl/jak-zapamietac/.
Mózg to nie tylko sprawność intelektualna, ale i nasza psychologia. Obecnie - w rzeczywistości covidowego świata, depresja, złe nastroje a nawet załamanie psychiczne to ważny problem - w coraz bardziej społecznym wymiarze. Zobacz nowy artykuł K. Świątkowskiej jak z tym sobie radzić - Zaburzenia nastroju i depresja.

W ramach przedstawiania osób, których postawa koresponduje z demitologizacją pewnych "prawd" medycyny, jaką tu uprawiamy, wspomnę o autorce ww. artykułu - Katarzynie Świątkowskiej, lekarzu medycyny.
Mieliśmy już liczne jej artykuły bazujące na publicznie udostępnionych materiałach na Facebooku.
Tym razem dodałem notatkę, w której pani doktor sama się przedstawia.
Chociaż nie ze wszystkim osobiście się zgadzam, ale przecież to nie umniejsza Jej wkładu we wspólną sprawę.
 

Pozdrawiam serdecznie, życzę zdrowia i - jak się mówi - aby do wiosny!

L. Korolkiewicz
 

PS. czy widziałeś starsze nowości miesiąca?

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.