Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości marzec 2019

Witam wiosennie Czytelników!

forsycja

Stali Czytelnicy wiedzą, że ta strona jest na podobieństwo osobistego blogu - dobieram treści wg własnego zapatrywania na sprawy zdrowia, często kontestacyjnie, nie unikam tematów, które mogą się nie podobać lekarzom, ani tym którzy podążają za głównym nurtem nauki.
Skoro tak, to zacznę od równie osobistego zwierzenia.
Ostatnie miesiące minęły na walce z nasilającym się bólem i potencjalnymi niebezpieczeństwami, na dwóch pobytach w szpitalu. Wyłączyło mnie to z takiej "aktywności publicznej" jaką miałem dawniej (pozostała jeszcze okazjonalnie na Facebooku).
 
Całe życie starałem się unikać szpitali. Niestety czasem nie ma innego wyjścia. Naturoterapeuci nie wytną części jelita ani nie wydłużą nogi itp. A także dla gruntowniejszych badań (w sumie już 7 pobytów szpitalnych).
Trzeba było kilkudziesięciu lat (!) tych niemiłych doświadczeń, by dopiero otwarcie brzucha i operacja wyjawiła że miałem wrodzoną wadę a dotychczasowe zdrowe prowadzenie się nie miało nic do tego. Prawie całe życie w z niewytłumaczalnymi dolegliwościami, często mocno dokuczliwymi i ograniczającymi. Pierwsza operacja w życiu.
Ma pan szczęście - mówili wokół, bo my to już mieliśmy n operacji. Wygląda, że sama operacja przebiegła dobrze (hm,?), ale proces dochodzenia do siebie jest też bolesny, a czy implant się przyjmie - też nie wiadomo...
A zalecenia lekowe młodych lekarzy - bardzo dyskusyjne.

I jeszcze trochę obserwacji. Ostatnie szpital nowy, elegancki, dobrze wyposażony, czystość idealna. Nieco gorzej z jedzeniem - śniadanie i kolacje - na okrągło 3 kromki chleba z margaryną (albo lekarze nie wiedzą, że to szkodliwe, albo brak funduszy na coś lepszego) i parę plasterków ~wędliny lub sera.
Podobnie z personelem - widać braki kadrowe, czasem trzeba długo czekać na lekarza lub pielęgniarkę - mają za dużo pacjentów. Nasłuchałem się i napatrzyłem na ich różne niedole, i jak wiem - część z nich pochodzi od samej medycyny i właśnie ma podłoże jatrogenne (też to widziałem i poznałem w rozmowach wstrząsające relacje). To boli podwójnie - niepotrzebne cierpienia, i sądzę, że prawdopodobnie będą dalsze - za późno by to wszystko naprawić...
Drugi ostatnio pobyt szpitalny -  dwa dni dla zabiegu, który trwał ok. godziny...
Pewnie dlatego wciąż brakuje środków na służbę zdrowia i "limity przyjęć " (także czasowe) wyczerpują się przed końcem roku. Podpowiedziałbym sporo ulepszeń...

Ale nie o tym - te perypetie jeszcze bardziej upewniły mnie że z medycyną i "służbą zdrowia" jest nie tak, jak mogłoby być i jak być powinno. Tu mogę powtórzyć to, co pisałem ponad 10 lat temu w Edytorial 1 - Kryzys służby zdrowia.

Na szczęście mam podtrzymanie w paru troskliwych i serdecznych kobietach z mego otoczenia. Mam też - mimo wszystko - nadzieję na wyjście z kłopotów zdrowotnych bazując na wiedzy jaką zebrałem i osobistych doświadczeniach.

Jedną z dróg jest przebaczenie pewnych błędów - sobie oraz błędów lekarzy.
Nawiążę tutaj do wykładu Jerzego Zięby pt. Energia wybaczania. Chociaż u niektórych budzi on niedowierzanie i krytykę, to pozwalam sobie (także w sensie przyzwolenia na tę drogę) przytoczyć mój krótki komentarz.
Uzupełnia on już dość dawno przyjęty przeze mnie kierunek, w którym zwracam uwagę na metody duchowo-energetyczno-informacyjne w uzdrawianiu.
W danym przypadku chodzi o epigenetykę.

Zatem o epigenetyce najkrócej - od podstaw nauki akademickiej -
https://pl.wikipedia.org/wiki/Epigenetyka https://en.wikipedia.org/wiki/Epigenetics_(journal)
poprzez artykuły i książki popularne -
https://juliawahl.natemat.pl/86881,epigenetyka-psychologia-medytacja  (jest np. o medytacji uważności), http://lubimyczytac.pl/ksiazka/113610/drugi-kod-epigenetyka-czyli-jak-mozemy-sterowac-wlasnymi-genotypami,
wykłady - https://szczepienia.wybudzeni.com/2018/11/20/co-to-jest-epigenetyka-dr-nessa-carey/ ,
po wizjonerów i badaczy nowej biologii - w prostym przekazie: http://kwanty.pl/tag/epigenetyka/ , https://youtu.be/j-ky8_sh2k0  (tu o owym eksperymencie z usunięciem jądra komórki i o roli błony komórkowej),
aż po szersze spojrzenie na rzeczywistość i przykłady zaskakujących eksperymentów o wpływie uczuć, o modlitwach i o wspomnianym przez J.Z. natychmiastowym uleczeniu ... (dziś dyskusyjne, ale...)
Oj, dużo tego można by wymieniać i będzie więcej, bo to wciąż jeszcze terytorium do badań.

Nie mniej zaskakująca jest metoda klawiterapii - chociaż już całkiem medyczna.
Znajdziesz tu MANUSKRYPT METODY KLAWITERAPII, wersja 2017 r. autorstwa jej wynalazcy - doktora Ferdynanda Barbasiewicza.
To rewelacyjny sposób diagnozowania, prostego i taniego leczenia - zwłaszcza wielu chorób o podłożu neurodeneracyjnym, ale także przy ratowaniu życia (jest w środku odnośnik do odpowiedniej prostej procedury).

Z nowszych artykułów udostępniam  Mleko dobre czy złe - jest to kontynuacja tematu, tym razem w świetle najnowszych badań naukowych ze świata. W wieloletnim sporze przeważa pogląd o jego szkodliwości, ale ze zwróceniem uwagi komu, kiedy i dlaczego. Pokazano wiele przyczynków także w polskich materiałach.

Zobacz też nowy artykuł krótko podsumowujący zagadnienie refluksów. To istotne, ponieważ zbyt wiele osób niepotrzebnie boryka sie z tym uciążliwym schorzeniem przez lata.

Zgodnie z przyjętą formułą serwisu przeglądowego  poniżej  wybrane nowości marca jakie pojawiły się na mym fanpage https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/  (z odniesieniami do źródeł), patrz też ew. nowsze bo to podsumowanie publikuję przed końcem miesiąca:

Powrót do tematu kawy - https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/posts/2410849992318763

Bywa że chorujemy ... bo to się nam opłaca! Zobacz dlaczego https://youtu.be/UvJAtRVcMpk.

Wybitny przykład holistycznego podejścia do zdrowia, co od razu daje wyniki, których medycyna zatomizowana na specjalności nie może osiągnąć. Podobnie rozpoznawanie chorób po objawach zewnętrznych - jak to by przyspieszyło prawidłową diagnostykę... https://youtu.be/VOGRxxnjH2M.

Ile kosztuje leczenie nowotworu w USA? -  https://martabrzoza.pl/nowotwory/ile-kosztuje-leczenia-nowotworu-w-usa/
Niektórzy chcą skopiować w Polsce system amerykański, a w strategii antyrakowej rekomenduje się tamtejszą strategię, która mimo miliardowych nakładów... poniosła fiasko.
A propos -  ile Big Farma zarabia na jednym wyszczepionym dziecku... i stanie się jasność ... https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/posts/2422168631186899.
(o olbrzymich narzutach na leki - do prawie 570000% !  pisał J. Zięba w .Ukryte Terapie, tom 1, str. 44 wydania z 2014 r.).

Oprócz tego nowe pogadanki dra J. Jaśkowskiego,  Emila Piaseckiego i dra Huberta Czerniaka - nie wymieniam, bo było ich dużo, ale dla punktu zaczepienia np.:
Świat jest inny odc. 99 - "Profilaktyczne usuwanie mózgu" - https://youtu.be/JX52lP5IyII (J.J.).

Rody Krwi odc. 47 - https://youtu.be/Y-WMCxF3mRk  (E. P.)

Hubert Czerniak TV #17 -Tarczyca. Wylecz nadczynność, niedoczynność, Hashimoto - https://youtu.be/oCVTxq-vvLo .

Hubert pisze: Kochani! CHOROBY TARCZYCY to jedna ze współczesnych EPIDEMII. Bardzo często traktujecie to jak wyrok ale niepotrzebnie. NADCZYNNOŚĆ, NIEDOCZYNNOŚĆ, HASHIMOTO są całkowicie uleczalne. Obejrzyjcie odcinek i UDOSTĘPNIJCIE pomagając tym samym wielu osobom które utraciły nadzieję. Włączamy myślenie!

Konferencja 5G - "Życie czy śmierć. Mamy prawo wyboru" - Jerzy Zięba. Zapis transmisji - https://youtu.be/rZCJnpJNs30
(ten temat był u nas już parokrotnie > lokalna wyszukiwarka).
Zobacz też nowy artykuł 5G - niebezpieczna technologia w uzupełnieniu informacji o 5G z poprzednich Nowości. 
Należy wspomnieć, że promieniowania elektromagnetyczne działające powszechnie i dłuższy czas, oprócz swoich swoistych negatywnych oddziaływań, stymulują jak katalizator znane już powikłania poszczepienne lub rozwój raka. 

Z cyklu "nie ma" badań na niebezpieczeństwo szczepień -
https://www.facebook.com/groups/685314891630732/permalink/1154050634757153/.   
Pomimo stałego nagłaśniania problemu przymusowych szczepień, które zawierają substancje toksyczne dla organizmu i ich związku z różnego rodzaju zachorowaniami, ludzie i gros lekarzy (!) wciąż powtarzają bzdury w stylu "nie ma żadnych badań, które by to udowadniały" i im podobne. Skoro rzekomo "nie ma badań"  - w powyższym wpisie mamy mnóstwo  badań (zdecydowana większość odnosi się do stron rządowych).

W kontekście szczepień wiemy o autyzmie jako jednym z powikłań, ale oprócz już znanych informacji oto szokujące doniesienie o eliminowaniu niepokornych systemowi lekarzy -
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/71786-zamordowani-holistyczni-lekarze-odkryli-powodujacy-raka-enzym-dodawany-do-wszystkich-szczepionek .
W ciągu kolejnego roku zostało zabitych w sumie ponad 20 lekarzy zajmujących się skutecznym leczeniem białkiem GcMaf chorób wymienionych w artykule. Skonfiskowano wszystkie zapasy białka w Europie i USA. Jedynie Japonia kontynuuje badania i leczenie tym preparatem.

Rak piersi kobiet. Te proste badania stanowią o rzeczywistej i efektywnej profilaktyce, w przeciwieństwie do mammografii, która na ogół wykazuje raka, który już jest od dłuższego czasu oraz jest metodą, która zarówno może pogorszyć stan kobiety jaki i wywołać raka - mimo że go nie było. Pisał o tym parokrotnie dr J. Jaśkowski, np. http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-szwajcaria-zakazuje-badan-mammograficznych/ .

Dziś w Polsce mamy do czynienia z sytuacją patologiczną – zamiast jednej Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Żywności mamy 6 różnych inspekcji kontrolujących żywność i jest ona często nadal zła a pewne problemy są jakby nie dostrzegane:  https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/posts/2424128894324206 .

Doniesienie o tym że naukowcy znaleźli roślinę, która po 16 godzinach zabija 98% komórek nowotworowych.
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/naukowcy-znalezli-rosline-ktora-16-godzinach-zabija-98-komorek-nowotworowych-2017-08 . Chodzi o bylicę roczną. Okazuje się jednak, że są i inne - łatwiej dostępne i możliwe że skuteczniejsze - np. chociażby mniszek lekarski. O ile bylica pospolita oraz bylica piołun występują dość powszechnie, to bylica roczna głównie na Lubelszczyźnie.

O kongresie S7Heath - czyli o zdrowym biznesie - https://www.facebook.com/notes/zdrowie-i-fitness-dla-ciebie/o-zdrowiu-i-biznesie/2420171374719958/ . Aktualizacja - webinar 2.04.19:
- co to dokładnie jest S7Concierge

- jak i gdzie działa
- ile możesz na tym zarobić
Dowiesz się już 2 KWIETNIA na specjalnym darmowym webinarze, który poprowadzi Daniel Kubach
>>> Rejestracja 
<<<
„Bądź Pierwszy, Bądź lepszy, Bądź Inny - Wzbogacamy ofertę S7Health o pakiety S7Concierge”

W uzupełnieniu koniecznie zobacz przykład postępowania i działania tej oferty.

O aplikacji magnezu poprzez ... skarpetki.

O pożytkach jedzenia jajek po raz kolejny. Uwaga - przypomnienie w stosunku do wielu artykułów na ten temat.
O ile nie powinniśmy się bać dużej ilości żółtek, to z białkiem trzeba być ostrożniejszym ze względu na zawartość awidyny. Spożywanie jej w nadmiernych ilościach (w surowych jajkach) może doprowadzić do niedoboru biotyny (witaminy H), mającej ogromne znaczenie dla prawidłowej przemiany materii, działania układu pokarmowego, układu nerwowego i moczowego, a także dobrego stanu skóry, włosów i paznokci.

A z pogranicza zdrowia i ducha, zgodnie z tutejsza inklinacją  - pobierz sobie 2. nr internetowego czasopisma „Dla ciała i duszy(115 stron).
....

W związku z czasem kiedy rozliczamy podatki i deklarujemy 1% na cele społeczne - pomyśl np. tych osobach
https://www.facebook.com/naszeSERCA/ .

W dziale Komunikaty dalsze anonse imprez/seminariów nt. zdrowia, a na stronie Wydarzenia podsumowanie niektórych ostatnich wydarzeń.

Lekko zmieniam (sukcesywnie) prawy margines strony - zachęcam do zapoznania się z bannerkami.

Pozdrawiam i życzę słońca - na niebie i w sobie...

PS2. czy widziałeś poprzednie Nowości?

 

 

 Wyszukiwarka
lokalna

Także w Komunikaty

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne,
za zapis -
upominek)

 

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-19    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                     Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                        
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia. Patrz Zastrzeżenie.