Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości listopad 2020

 

listopad w lesie


Czas płynie naprzód i zabiera wszystkie nasze czyny, myśli,
działania, intencje, wybory itd., aby oddać skutki.
Ania Wilczyńska

Witam szanownych Gości!

Oglądam różne strony i książki poświęcone zdrowiu i medycynie - porady, komunikaty, opinie.
Ostatnio zajmuje mnie jednak co innego, a właściwie ten element szeroko pojętego świata zdrowia który jest związany z "pandemią". Bo wg mnie to bodajże najważniejszy aktualnie temat - z wieloma aspektami.

Zapewne dlatego, że jestem szczególnie uczulony na kłamstwa, manipulacje i głupotę.
Generalnie narracja o pandemii obfituje w te właśnie elementy. Pisałem o tym tutaj i gdzie indziej wielokrotnie.
Nie powtarzając się (masz tutaj lokalną wyszukiwarkę - prawy górny róg), ew. zajrzyj do poprzednich nowości) - odniosę się do paru ostatnich lektur.
"Fałszywa pandemia" tom 2 (w redakcji M. Błochowiaka, o tomie 1 wspominałem w nowościach wrześniowych), podobnie jak tom 1 pokazuje dobitnie te absurdy i "zaorują" oficjalną narrację o covid. Zgodnie z podtytułem PCR, książka obraca się wokół tego "testu" pokazując jego nieprzydatność i kluczową rolę w globalnej dezinformacji, ale traktuje także  problem "pandemii" wielowątkowo.
W tomie 2. wypowiada się 13 naukowców. Ich biogramy, spis treści oraz wstęp M. Błochowiaka możesz przeczytać na stronie wydawnictwa. To nie "szury" czy "foliarze" - na takich wychodzą raczej nasi medialni spece od koronawirusa... Analogicznie fragment wstępu, autorów i spis treści tomu 1 znajdziesz tutaj. Istotny wkład w tom 2 ma dwójka polskich profesorów-genetyków Roman Zieliński i Kornelia Polok.
Zapowiadane są tomy 3 i 4 odpowiednio o maseczkach oraz uzupełnienie dot. statystyk covid19 i o szczepieniach (śledź wydawnictwo Osuchowa).

Przy okazji polecam ten wywiad z redaktorem -  https://youtu.be/UCQTlh5DGBg?t=102.

Wojciech Sumliński i Tomasz Budzyński w swojej książce "Zapis zarazy"  przestudiowali głównie krajowy aspekt zjawiska, obszerniej zgłębiając przekręty związane z respiratorami. Trudno pojąć jak bezczelnie i bez konsekwencji skradziono miliony na tę i podobne bezsensowne operacje. 
W artykule Orka wytykałem kiedyś ministrowi Ł. Szumowskiemu jego zaniedbania i przekręty - obecnie mamy ich potwierdzenie i uzupełnienie. Odszedł w niesławie tak jak ostatnio Jarosław Pinkas - szef GISu. Na jego miejsce mianowano Krzysztofa Saczkę, który nie jest lekarzem ani biologiem (inżynier).  Nasuwa się refleksja dotycząca nagonki na Jerzego Ziębę, że wypowiada się na tematy zdrowia. A Saczka może? Tym bardziej że jego wiedza o medycynie i zdrowiu to prawdopodobnie mniej niż 1% tego, co wie J. Zięba.

Powracając do GISu i akolitów - to grupa medycznych celebrytów, tak jak jego były szef Marek Posobkiewicz (DonGisu), który ostatnio błysnął parodiowaniem Edyty Górniak nadając kuplet z łóżka szpitalnego, gdzie podobno zmagał się z ostrym działaniem C19.
Pani Edyta okazała się mądrzejsza i wrażliwsza niż DonGisu, co pokazała np. w wywiadzie u red.  Rymanowskiego w Polsacie - w tym pojedynku z Posobkiewiczem przynajmniej 1 : 0.
Zawstydziła też innych celebrytów wśród artystów oraz hejterów po swoim live na Instagramie.
Krótką ale celną jej ripostę możesz przeczytać tutaj.

Mamy kolejne książki o "pandemii" np. "STAN KRYTYCZNY" - reporterska opowieść o pandemii Pawła Reszki (tego od słynnego już wywiadu z lekarzem ze "Szpitala Narodowego").

"Covid-19. Pandemia, która nie powinna była się zdarzyć..."  autorstwa Debory MacKenzie.

"Pandemia kłamstw" autorstwa Judy Mikovits i Kena Heckenlively (szersze zagadnienia medycyny), ... które razem przedstawiają ogrom zakłamania i szykowanej opresji wobec ludzkości.

Listopadowy wpis Pandemia ogłupienia to moje cząstkowe podsumowanie tych bulwersujących zjawisk.

Może kogoś irytuje to powoływanie książek (tak, wiem ludzie są coraz bardziej leniwi i wolą obrazki i przekaz TV), ale bez pogłębiania wiedzy czeka nas smutny los biorobotów i niewolników - tak jak kiedyś futurystycznie przedstawił to Janusz Zajdel w "Limes Inferior", a później Józef Białek w "Czas niewolników". Czytajcie...

Tym razem nie będę przywoływał kolejnych wpisów listopadowych ze strony Zdrowie i Fitness dla Ciebie na Facebooku - zapraszam do samodzielnego zapoznania się (cofając się od nowszych do starszych).
Jednak przywołam przynajmniej to tajne nagranie -  szef firmy sprzedającej testy na COVID-19 mówi: to jest mega ściema w historii świata. (Dr. Roger Hodkinson, Chairman of biotech firm selling #Covid_tests, etc. admits the whole thing is a hoax !) - https://www.bitchute.com/video/Jn2Qt3w8G7hB/

Dość aktywny był (jest) Jerzy Zięba - zarówno pokazywał dobitnie absurdy obecnej oficjalnej "wiedzy" o pandemii, testach czy szczepieniach, jak i podawał konstruktywne rozwiązania dla leczenia i wzmacniania organizmu. Większość znajdziesz na jego profilu (ok. 355 tysięcy obserwatorów) oraz na kanale https://www.bitchute.com/jerzy-zieba/ . Jak ktoś chce mieć wyjaśnione bieżące sprawy "w pigułce" to rekomenduję ten "łopatologiczny" przegląd  - https://www.bitchute.com/video/0OZONp5SKjkk/  (ze względu na ograniczony czas i popularny charakter wykładu, pewne sprawy podano w uproszczeniu).

J. Zięba zainspirował mnie swymi wykładami dot. budowania odporności do wpisu Zasady bezpieczeństwa na czas epidemii, zapaleń i nie tylko - gdzie podałem jeszcze parę innych aspektów zagadnienia.

Na FB przywołałem kursy i wywiady organizowane przez Younity w ramach okresowych https://www.healsummitpoland.com/  - przedstawiały pionierów medycyny przyszłości - medycyny energetycznej, informacyjnej i duchowej. To są rewelacje. Nie jestem tu w stanie przedstawić dokładniej zaproszonych przedstawicieli tego nurtu (wiele godzin ich wykładów), niech wystarczy podanie paru nazwisk: ALBERTO VILLOLDO, JOE DISPENZA, BRUCE LIPTON, DAWSON CHURCH, KYLE CEASE, MIKE DOW,  FELICIA YU, DR VERONIQUE DESAULNIERS i wielu innych (pokazani na ww. stronie).
Pewnie do tego wrócę, ale zachęcam do poszukania informacji o ich przekazach i naukowych osiągnięciach.
Przypomnę, że tam na FB bywam stosunkowo częściej niż publikuję na tej stronie, ale w listopadzie rzadziej - na rzecz twittera, gdzie bywam prawie codziennie i pozwalam sobie na wątki polityczne i medyczne - głównie krytyczne (chociaż nie tak dosadne jak widzę u wielu innych).
Nie da się bowiem dziś oddzielić sprawy zdrowia czy ogólnej - dobrostanu, gospodarki, naszych finansów itd. od bieżącej polityki. Siłą rzeczy, trzeba o tym mówić ponieważ w przeciwnym przypadku zatracimy kontakt z rzeczywistością i pójdziemy drogą słodzenia sobie i beztroskiego staczania się w matnię jaką brudna polityka nam wyszykowała.

I właśnie drugim głównym tematem, politycznym, który zajmował mnie w listopadzie były ... wybory prezydenckie w USA.
Dlaczego tu o tym wspominam? Abstrahując od politycznej wagi tego wydarzenia dla całego świata, ma to duży związek ze zdrowiem. Jak pokazywałem  powody dla których nigdy nie głosowałbym na Joe Bidena w artykule Wybory w USA, tak wszystkie moje obawy potwierdziły się w trakcie kampanii. Biden optuje za odnowieniem zależności od bandyckiej Światowej Organizacji Zdrowia, chce wprowadzić obowiązkowe szczepienia dla wszystkich szczepionką o niezbadanym bezpieczeństwie i skuteczności, deklaruje obowiązek noszenia masek przez wszystkich - nawet po ustaniu pandemii, naciska na stosowanie drogiego remdeseviru, który okazał się lekiem o znikomej skuteczności, wspiera BigPharmę w jej wszystkich szkodliwych działaniach, jest proaborcjonistą. A w ogóle to marionetka globalistów - facet z demencją, który mówi różne głupstwa i popełnia wiele gaf...
(A propos gaf - rozerwij się trochę w tym ponurym czasie książeczką-ebookiem Gafy. Komizm mimowolny).
Na tle wielkiego przekrętu wyborczego Demokratów, mam nadzieję że Biden przegra i do tego wszystkiego złego nie dojdzie. Wpis Wybory wygrane przez J. Bidena? (i komentarze) pokazuje fragment tego zjawiska jeszcze sprzed wyborów, obecnie wiemy dużo więcej ...

Na koniec parę informacji "porządkowych".  Tutejsze działy Komunikaty i Wydarzenia. zostały zamrożone (nie dodaję nowości), ponieważ przez zamrożenie różnych imprez dzieje się dużo mniej.

W tej sytuacji zwrócę uwagę na ofertę ciekawych publikacji dostępnych on-line jaka pojawia się na prawym marginesie niniejszego serwisu.
Facebook po zmianie swojego formatu odciął użytkowników od możliwości tworzenia notatek czyli artykułów z dość rozbudowanymi opcjami edycyjnymi. Co gorsza, ukrył dostęp do nich. Ponieważ miałem ich dużo zarówno na fanpage'ach jak i na profilu, to trudno mi je przywoływać z pamięci a wielokrotnie by się to przydało. W grudniu spróbuję odtworzyć odpowiednie adresy. Niestety niektóre z tych notatek zniknęły (cenzura?). Przykładem jest Dla otwarcia oczu - wpis, który na szczęście skopiowałem na tę stronę. Pochlebię sobie nieco z tego tytułu że już 29 stycznia pisałem o tym, co inni zauważyli dopiero po miesiącach. Oczywiście wtedy i ja jeszcze niewiele wiedziałem, ale prowadziło mnie rozumienie jak działają pewne ogólne schematy.

Nawiązując do motta wpisu - już dość dawno postanowiłem być czynny na miarę swych możliwości - protestujący razem mogą odmienić świat, a bierni i ogłupieni zasłużą sobie niesławę.
Przetrwajmy ten ciężki okres - wierzę że minie, ale możemy go skrócić właśnie działaniem.

Dziękuję za dotychczasową uwagę, polubienia, dzielenie się i serdecznie pozdrawiam. Odezwę się tutaj krótko jeszcze przed Świętami.


L. Korolkiewicz

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.