Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości październik 2020

 

są miejsca normalności, spokoju i piękna

Są miejsca normalności, spokoju i piękna

Lekarstwo nie powinno być gorsze od choroby.
Donald Trump
(w jednym z ostatnich przemówień)

Witam szanownych gości!

Jak wspominałem w poprzednich nowościach z sierpnia i września dopadły mnie kłopoty zdrowotne, co spowodowało że nie miałem wtedy prawie czasu ani głowy do zajmowania się innymi sprawami, w tym rozszerzaniem treści na tej stronie. Na szczęście wygląda na to że wyszedłem z najgorszego, więc powoli wracam "na pokład", chociaż jeszcze osłabiony i nastawiony bardziej na lektury niż na pisanie artykułów. Nie wiem jak będzie dalej bo przyczyny są niejasne i powracają nieznośne bóle.
Ale nie o tym tutaj. Tyle że znów potwierdziło się to, co zawsze tu podnoszę. Nasi lekarze są mało pomocni. I nie mam na myśli obecnej zapaści organizacyjnej służby zdrowia (co też ma miejsce, np. do przyszpitalnego ortopedy mam termin pod koniec maja 2021), ale kompetencje, które na ogół sprowadzają się do procedur i powierzchowności wywiadu.
Dałem się namówić na pewne terapie lekowe, które nie pomogły, natomiast gdy je odstawiłem przed wyznaczonym czasem - od razu nastąpiła poprawa - przynajmniej w zatrzymaniu progresu dolegliwości.
Można jednak nawiązać do motta tego wpisu, które miało odniesienie do ogólnej sytuacji na świecie w związku z koronawirusem.
I tym wypada znów sie zająć, bo ten temat "epidemii" covid-19 dominuje i nabiera rozpędu.

Głowna narracja i działania rządów ewidentnie są jakoś globalnie zsynchronizowane, co daje powód do hipotezy że są globalnie zrządzane, a "pandemia" globalnie wywołana.

Temat jest na tyle obszerny i skomplikowany, że nie miejsce tutaj by to wyjaśnić, chociaż mamy na tej stronie już sporo przyczynków do postawienia takiej tezy. Dochodzą dalsze dowody, które cząstkowo zebrałem w ślad za wpisami na fanpage Zdrowie i Fitness dla Ciebie - patrz niżej.

Co do Facebooka - unikałem tam dotąd tematów politycznych czy mocniej kontrowersyjnych - mam na tej platformie wielu znajomych, także przedstawicieli rodziny - nie chciałem ich drażnić, tym bardziej że niektórzy nie podzielają moich poglądów.
Jednak nie da się dziś oddzielić sprawy zdrowia czy ogólnej - dobrostanu, gospodarki, naszych finansów itd. oderwać od bieżącej polityki. Siłą rzeczy, trzeba o tym mówić ponieważ w przeciwnym przypadku zatracimy kontakt z rzeczywistością i pójdziemy drogą słodzenia sobie i beztroskiego staczania się w matnię jaką brudna polityka nam wyszykowała. Jednak i na FB znacznie się ograniczałem cedując te cięższe tematy na publikacje twitterowe. Na mym profilu @etsaman2 pozwalam sobie na dużo więcej i znacznie ostrzej - trzeba się wyraźniej opowiedzieć po stronie rozsądku i prawdy.
Podobnie czasem daję jakiś materiał krytyczny na Linkedin, np. Szczyt hipokryzji - jak to rząd chwali się szczególną troską o starszych, gdy w rzeczywistości jest odwrotnie (przykłady).

Nie jestem odosobniony. W tutejszym wpisie Oskarżamy przedstawiam po części ciemne strony obecnej polityki wobec "pandemii", ale głównie coraz szerszy ruch protestu - zarówno w indywidualnych wypowiedziach szeregu specjalistów, zawiązujących się organizacji, jak i w wydaniu masowym - marsze, demonstracje, petycje. Zapraszam (dużo materiałów).

Sprawa ma wymiar globalny, przy czym największą rolę dla świata mogą odegrać Stany Zjednoczone Ameryki, zwłaszcza w obliczu nadchodzących wyborów. Pozwoliłem sobie (w innym miejscu) zwrócić uwagę, głownie Polonii w USA, na bardzo ważną rozgrywkę, która może zdecydować o dalszych losach świata.  Zobacz dwujęzyczny artykuł Wybory w USA 2020 / Presidential elections.

Powracając do tematyki stricte medycznej i zgodnie z tutejszą tradycją, chcę przedstawić kolejną osobę - dra Marka Skoczylasa, który jako lekarz wyłamuje się spod klasycznej medycznej narracji i przedstawia szereg komplementarnych a nawet alternatywnych metod efektywnego leczenia i profilaktyki.
Swoje poglądy i praktyczne rady przedstawia na swym kanale YT w postaci krótkich pogadanek, także  na Facebooku - https://www.facebook.com/Marek-Skoczylas-209675429539482/.

Znaczące podsumowanie zawarł w książce Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie
Wg noty autorskiej:
Książka zawiera w sobie nie tylko informacje na temat tego gdzie możesz odnaleźć określone toksyny czy metale ciężkie, ale co najważniejsze, książka opisuje jak neutralizować toksyny których nie jesteś w stanie uniknąć.
Czytanie etykiet na produktach spożywczych, czy kupowanie żywności w sklepach ekologicznych to wciąż za mało aby chronić nasz organizm przed toksynami z pożywienia.
Chleb i pieczywo nie posiada etykiety, a zawsze posiada pestycydy w swoim składzie ponieważ 98% naszych zbóż jest pryskana. Takich pułapek kiedy wydaje nam się, że jemy zdrowo gdy w rzeczywistości jest inaczej, jest wiele.
Książa ta, daje Tobie jednak pewność, iż wykorzystując naturalnie występujące w naturze związki, neutralizujesz chemię z pożywienia do minimum.

Główne zagadnienia:  Toksyny w wodzie do picia, Leki – skutki przewlekłego stosowania, Konserwanty – cisi zabójcy, Metale ciężkie, Dodatki do żywności, Spis chorób ...

Na ww. dedykowanej stronie możesz pobrać darmowy fragment książki.
Zobacz też blog autora z szerszym opisem książki i wieloma artykułami a  ofertę polecanych suplementów na https://marekskoczylas.pl/ .

Dodałem artykuł o leczeniu światłem - Światłoterapia. To może być pomocne w czasie jesienno-zimowym, ale ma wiele zastosowań także niezależnie od pary roku.

Przegląd wybranych wpisów na fanpage  Zdrowie i Fitness dla Ciebie (z linkami do oryginalnych treści lub do samego fanpage - zwłaszcza gdy są tam komentarze).

Część z tych nowości przerzuciłem do wspomnianego artykułu Oskarżamy.

I tak, przykładowo:
Samotność i brak czułości niszczą naszą odporność przeciwwirusową https://polskatimes.pl/prof-kuna.../ar/c15-15222604 
Nie tylko o samotności i braku czułości (o tym we wspomnianym artykule Szczyt hipokryzji).

Tak jak poprzednio ukazywałem różne absurdy tej epidemii, tak obecnie naszkicowałem list do mediów (zwłaszcza różnych telewizji) pokazujący jak te media są winne szerzeniu raczej epidemii strachu i dezinformacji niż przyczyniają się do szerzenia prawdy. Media kompromitują się na różnych polach pokazując brak dziennikarskiego profesjonalizmu, ale tutaj zająłem się tylko jednym aspektem ich narracji.
Zobacz Uwikłanie mediów w dezinformację.

O tym, że testy PCR są, naukowo mówiąc, bezcelowe - było  wielokrotnie, ale tu jest dobre podsumowanie https://youtu.be/tTqjnv8dKz4 .
"94% testów na COVID-19 jest fałszywa"? Lekarze ujawniają szokują (fragment) ...
Śmiem uważać że jest jeszcze gorzej, te testy w ogóle do tego się nie nadają a pandemiczna panika jest nieuzasadniona https://youtu.be/Ap7Rae1bioI?t=1379
Poprawiam, bo byłem zbyt "asekuracyjny" 🙂
* RT-PCR nie jest żadnym testem, tylko nazwą badawczej procedury laboratoryjnej
* jako taka nie wykrywa Sars-Cov2, nie służy diagnozie (nie była nigdy tak pomyślana, a modyfikacja wg dr Christiana Drostena jest wątpliwa ze względu na brak wyizolowania wirusa i nie ma do dzisiaj homologacji) więc mówienie o wiarygodności to nieporozumienie, chyba że zerowej lub z przypadku.
Kolejne świadectwo: "Clinical Microbiology and Infection" opublikowało rezultaty badania pokazujące, że pierwotne wyniki 44 % próbek przetestowanych ponownie były fałszywie dodatnie...  I tak obeszli się w swojej ocenie łaskawie w stosunku do procedury badawczej "testu", który nie nadaje się do diagnozowania...
https://www.clinicalmicrobiologyandinfection.com/article/S1198-743X(20)30614-5/fulltext.
Więcej o tym w dodatku do
Oskarżamy.

Z życia: Obywatel dzwoni do #GIS w sprawie badań naukowych odnoszących się bezpieczeństwa maseczek. Niczego nie mają, podobnie jak Ministerstwo Zdrowia - to bezprawny eksperyment na ludziach i polityczna hucpa - krajowa i globalna (co wiadomo od dawna ). Obudź się, podaj dalej!
https://youtu.be/sQDMEG4zUfI

Podobnie obecną sytuację scharakteryzowałem we wrześniu we wpisie Świat się budzi  na osobistym blogu, gdzie zaakcentowane jest  zwłaszcza owe przebudzenie.

Jaki powinien być dobry suplement jako kompleks witaminy B: J. Zięba przedstawia nowy produkt
B Optima https://www.bitchute.com/video/QNFPY6VUDoc7/

I jeszcze jego dobre podsumowanie tego, co pozwalam sobie tutaj głosić od dość dawna
https://www.facebook.com/1442034396036014/videos/776531346466362
Pan Jerzy umieszcza ostatnio znów sporo informacji na swym fanpage.

Wiedza kontra kowidiańska mitologia i propaganda - WAŻNE, dla wielu odkrywcze i bulwersujące. Uwaga: wiem, że wielu jest uprzedzonych do J. Zięby, ale czy gdy FAKTY nie zgadzają się z propagandą, to tym gorzej dla faktów? . Ale warto - tym bardzie, że
J. Zięba wystąpił w Centrum Edukacyjnym Powiśle z obszerną pogadanką na bieżące tematy. Rozumiem, że łatwiej rzucić zarzut z uprzedzenia niż wysłuchać z uwagą ok. 4 godz. materiału, w którym:

Cz.1 O testach PCR https://youtu.be/-1ipzUM-IAY
Cz.2 O leczeniu koronawirusa i jak się bronić przed "drugą falą" https://youtu.be/ItHpUAK0Qt0
Cz.3 O szczepieniach na "koronkę" i nie tylko https://youtu.be/frqkKyeh314
Cz.4 O maseczkach https://youtu.be/Di1Spa7OJaA
W ostatnim odcinku na początku pomiar CO2 pod maseczką. Wielokrotnie zwiększone stężenie ponad normę bezpieczeństwa. Podobnych prób było w sieci wiele.
Audycje pokazują szereg wykroczeń i przestępstw z kk włącznie oraz zalew absurdów urzędowych i ogłupienie maseczkowców. Krótko mówiąc - kryminał!

Ciekawe informacje pod hasłem Jakie korzyści dają nam wirusy (dr Zach Bush)
https://youtu.be/JJx_SbBOWkA

Przypominam Jacka Safutę, autora ksiązki Mit chorób nieuleczalnych i wieli biznes ... YT

Pan Jacek ma jeszcze stronę na FB: https://www.facebook.com/jan.szary.397

Ważny wyimek z wywiadu z profesorem P. Kuną o sytuacji i narracji epidemicznej.
https://youtu.be/LSx60GtpZxg?t=2598
oraz dalej niepokojące informacje o już zakontraktowanych szczepionkach na #covid19.
Co nasze Jaśnie Oświecone zwierzchności i media na to? (czytane dla wygody).

Polscy naukowcy - dwoje profesorów o wiarygodności testów PCR - nie nadają się do testów na których można by  polegać - https://opolczykpl.wordpress.com/2020/10/04/polscy-genetycy-o-wiarygodnosci-testow-pcr/

Koronoja – gwałt na wolności i rozumie…kolejne podsumowanie  korona-ściemy

https://opolczykpl.wordpress.com/2020/09/30/koronoja-gwalt-na-wolnosci-i-rozumie/

Dlaczego działają przedszkola, a wyższe uczelnie już nie? Dlaczego maluchy chodzą do przedszkola?
Kolejny dowcipny i trafny komentarz do obecnej sytuacji Dariusza Juzyszyna - https://www.facebook.com/radykalnaredukcjastresu/videos/364318898053202

Zobacz i inne.

Itd. itd - zapraszam na Zdrowie i Fitness dla Ciebie.

Dziękuję za dotychczasową uwagę, polubienia, dzielenie się i serdecznie pozdrawiam.


L. KorolkiewiczWyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.