Podziekowania dla PerfektArt

Zdrowie, energia, siła i radość.


Startowa
Do nadrzędnej
Dziękuję
English
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

Nowości marzec 2013

Ostatnie nowości pojawiały sie głównie na mym blogu Zdrowie i Fitness Dla Ciebie, z ostatnich wymienię krótkie artykuły:

Relaks ekstra - umieszczony wtórnie i na tej stronie, mówi o sposobach zwiększenia efektywności relaksu w obecnych warunkach pośpiechu i intensywnej pracy.

Dlaczego System 7 minut działa- wyjaśnia proste podstawy skuteczności tego systemu na lepszą sylwetkę (obejrzyj krótki film), poproszę też o komentarze.

Mit cukrów wolnych - to opinia na temat zakorzenionego poglądu o korzyściach z diety węglowodanowej dla sportowców.

ProShape w systemie CellReset - przedstwia jeden z elementów ciekawej diety oczyszczająco-odchudzającej i regenerującej na bazie produktów FitLine. Forum ponad 1500 klientów na facebooku jest pełne zachwytów...

W nawiazaniu do nowości lutowych kieruję do kolejnego materiału  (jest ich więcej) Wandy Wegener na temat metod psychologicznych w uzdrawianiu. Nie mam na myśli typowych zajęć psychologów – zaburzenia emocjonalne, percepcyjne, depresje, kompulsje i 100 innych symptomów.
Mam na myśli zdrowie fizyczne, fizyczną kondycję a nawet wygląd…, które można zmieniać pracując z podświadomością i językiem. Warto obejrzeć (film).

Na wspomnianym blogu i na stronie https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness jest jeszcze wiele innych notatek nawiązujących do zdrowia i fitnessu. Zapraszam do lektury, dzielenia się i komentowania.

By ułatwić szybki dostęp do tych 2 miejsc,  na prawym marginesie umieściłem banerki  ¥€$ kieruje do prototypu przyszłego portalu, w którym jest polski blog Zdrowie i Fitness, natomiast miniaturka z pływaczką - do jego odpowiednika na facebooku.

Inną ważną nowością jest formularz zapisu na darmowy newsletter - nieregularny biuletyn. Formularz znajduje się na górze prawego marginesu.
Biuletyn będzie  podobny do tego, jaki jest dostępny na blogu, ale tutejszy bedzie poszerzony o nowości i komunikaty bardziej "w temacie" strony, w szczególności będzie miał więcej elementów kontestacji ogólnej sytuacji zdrowa, medycyny i nawet jej uwarunkowań politycznych.

Zapraszam!

(uwaga techniczna - po podaniu adresu e-mail należy go potwierdzić w pierwszym otrzymanym mailu; możesz także zrezygnować z subskrypcji w dowolnym czasie).

Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z tutejszych zakładek społecznościowych.

Ponieważ ta aktualizacja zbiega się ze Świętami Wielkiejnocy 2013, to życzę Ci

by odrodzenie duchowe splotło się z odrodzeniem dobrego zdrowia (uważaj na przejedzenie!) i aby takie odrodzenie było zgodne ze słynną deklaracją-afirmacją:
 

Każdego dnia, pod każdym względem jestem zdrowszy i czuję się coraz lepiej!

a tradycyjne jajo niech będzie ... złote...


    Wyszukiwarka
        lokalna


Wyszukiwanie
                    
zaawansowane

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne, za zapis - upominek)

 

Zainwestuj w siebie!

Zobacz   Księgę Gości
Dopisz się do Księgi

Powiadamiacz

Powiadom znajomego o tym serwisie!
(wpisz adres e-mail znajomego, będziesz mógł zredagować wiadomość)

powiadom.4free.pl

 Zdrowie i Fitness

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 


                Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-13    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie  Licznik: