Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości czerwiec 2021            

zachód słońca - Łeba, czerwiec 2021, ok. 21.20

Pozdrawiam Czytelników z wakacji podczas których ... niewiele tu nowego, a jeśli już - to nietypowo (mniej nie musi oznaczać,  że nie ma tu tematów ważnych).

Wakacje, lato - upragniony czas, a przy okazji poluzowania szeregu obostrzeń epidemicznych, także jako taki powrót do normalności.

Dla mnie to okres pobytu na działce, lektur i wycieczek, bliższych i dalszych. Byłem np. tydzień w Łebie - wreszcie udało się wstrzelić w dobrą pogodę. ...Tu wtrącę prywatną refleksję na luzie, bo to może kogoś zainteresować w kontekście planowania wakacji.

Chociaż byliśmy nad Bałtykiem już prawie wszędzie, to wybieramy to miejsce (5. raz) przez jakiś sentyment i bogactwo oferty - ale poza sezonem, tj. gdy jeszcze nie ma wielu rodzin z dziećmi w wieku szkolnym i młodzieży akademickiej.
Nie lubimy tłoku, ale i tak było dużo ludzi, w tym rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym. Przy tej frekwencji prawie nie widzieliśmy nikogo w maskach, wszystko otwarte lub szykuje się do otwarcia, lokale działają normalnie.
Pechowo, upał był nie do wytrzymania, a zwłaszcza w mieszkaniu bez klimatyzacji jakie mieliśmy - nagrzanie od strony zachodniej czyniło także noce nieznośnymi (zwróć na to uwagę przy wyborze lokum).
Jakby przybyło głośnych rybitw, mew i innych stworów zakłócających spokój.
Na plaży, ze wzgledu na skwar, dało się wytrzymać do ok. południa lub wieczorem, w lesie też duszno i sucho.
Jesteśmy zaniepokojeni postępującą ingerencją developerów w obszary leśne a nawet wydmowe - coraz więcej zabudów wszędzie.
Baza usług, sklepów, oferta kwater i hoteli - obszerna, także wystrój, oświetlenie, chodniki itd. coraz lepsze, chociaż jeszcze nie wszędzie.
Parking w Rąbce i wstęp na wydmy - bezpłatne, co cieszy turystów, ale jest ze szkodą dla miasta - wynik przestrzelenia z opłatami dla agentów - nie zarobią ani oni ani miasto.
Pobyt udany, ale męczący ze względu na upały...

Spadek zakażeń, zachorowań i ilości zgonów - jak się zdaje, zaniepokoił rządzących w tym sensie, że spadła ilość chętnych na szczepienia, a "plan musi być wykonany". Zaczęto więc straszyć czwartą falą, nowymi mutacjami, itp.
Czwarta fala? -
jeśli już, to sądzę że fala społecznego sprzeciwu przeciw zakusom szczepień obowiązkowych.
Nasuwa się uzasadnione podejrzenie, że obecna wzmożona akcja propagandowa szuka właśnie takich pretekstów by zaszczepić jak najwięcej osób. Chwalą się też, że to szczepionki tak skutecznie działają, że epidemia się wycofuje, ...
ale wróci.
Gdyby wiedzieli co się dzieje naprawdę... , ale o tym dalej.

Na początku czerwca, w podsumowaniu maja na blogu sporo miejsca poświęciłem sprawom zdrowia, więc jest a propos wspomnieć o tym i tutaj. Zacytuję kawałek:

Po podsumowaniu nowości majowych z tutejszej strony [LepszeZdrowie.info] wskazałem na ważny i obszerny artykuł naukowy Stephanie Seneff (wielki umysł, co pokazała innymi pracami) i Grega Nigh z International Journal of Vaccine Theory, Practice, and Research „Worse Than the Disease? Reviewing Some Possibile Unintended Consequences of the mRNA Vaccine Against COVID-19   ” (pdf z 26 maja), czyli: „Gorsze niż choroba? Przegląd niektórych możliwych niezamierzonych konsekwencji szczepionki mRNA przeciw COVID-19”.

Z abstraktu:
„…dokonamy przeglądu obu [szczepionek genetycznych] i zamierzonej odpowiedzi biologicznej na te szczepionki, w tym produkcji samego białka szczytowego, a także ich potencjalnego związku z szerokim zakresem zarówno ostrych, jak i długotrwałych patologii, takich jak zaburzenia krwi, choroby neurodegeneracyjne i autoimmunologiczne. … Wśród tych potencjalnie indukowanych patologii omawiamy znaczenie sekwencji aminokwasów związanych z białkiem prionowym w białku wypustek. Przedstawiamy również krótki przegląd badań potwierdzających możliwość „wydalania” białka w postaci kolców, przenoszenia białka od osoby zaszczepionej na osobę niezaszczepioną.
… przedstawiamy prawdopodobny scenariusz, poparty wcześniej ustalonymi ścieżkami transformacji i transportu materiału genetycznego, dzięki którym wstrzyknięte mRNA może ostatecznie zostać włączone do DNA komórki zarodkowej w celu transmisji międzypokoleniowej…”

Chodzi zatem w szczególności o to, że to osoby zaszczepione, mogą (i już to się dzieje) stanowić duże zagrożenie dla nie szczepionych – są roznosicielami zarazy, i to nie z tytułu samego SARS-CoV2 (zresztą jego postać z Wuhan już nie istnieje po wielu mutacjach), ale z patogennego sztucznego białka szczytowego jakie jest generowane w ciele szczepionej osoby i przekazywanego dalej do otoczenia.
A to nie wszystkie zagrożenia – nie tylko z tej pracy, bo jest zalew też innych. ..., że lekarze i naukowcy  popełnili kardynalny błąd z aktualną „szczepionką”. Szykuje się nam zatrważająca wizja kolejnej epidemii innego rodzaju, segregacji i bezradności medyków po otwarciu tej Puszki Pandory.
To, że lekarze-doradcy nie dostrzegają tego problemu i forsują szczepienia, jest wielkim oskarżeniem w ich kierunku.
Na szczęście specjaliści z Life Force mają podobno na to sposób (ujawnię po uzyskaniu więcej danych) tak jak w innych kwestiach obecnego impasu cywilizacyjnego.

Potem pokazało się szereg innych podobnych doniesień jak:

https://www.bitchute.com/video/p3KOw78MbHOk ,
https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/04/30/trzecia-fala-chorob-i-smierci-bedzie-spowodowana-przez-osoby-w-pelni-zaszczepione/  
Przełomowe przyznanie się badaczy z USA ...

W pokazanym tutaj dalej artykule S. Kirscha przytaczany jest parokrotnie dr Robert Malone, który  udziela się w różnych miejscach ostrzegając ludzkość przed szczepionkami mRNA. A ponieważ jest wynalazcą tej technologii - wie co mówi, np. zobacz
mRNA VACCINE INVENTOR CALLS FOR STOP OF COVID VAX

W 1. cz. tych regularnych wiadomości https://youtu.be/o1VlPlMmhto informacja z Izraela: połowa nowych z̲a̲k̲a̲ż̲e̲ń̲ to ZASZCZEPIENI.
W raporcie wspomniano też,  że wariant Delta jednak jest mniej groźny, podobnie jak twierdzą to Czesi.  (w przeciwieństwie od straszenia u nas). To co z tą "pełną odpornością" po 2 dawkach?

Gdy w Polsacie przeprowadzono wywiad z pewną Polką z Anglii o tych zarażeniach od szczepionych, na twitterze podniosło się larum, że to wstyd takie rzeczy podawać w telewizji. Czyli - mówić jak jest, nie stosować cenzury ... to wstyd! Do tego doszliśmy...

Także na tym samym blogu wskazałem na to, że Tuszowanie badań klinicznych przez FDA, doprowadziło do zatwierdzenia szczepionki Pfizer.

Ale te doniesienia to tylko mały fragment przeważającego teraz tematu "pandemii" i szczepień (oraz  zwariowanych pomysłów rządzących).
Dla ich otrzeźwienia opracowałem dłuugi i ważny artykuł angielski Czy powinieneś się zaszczepić? autorstwa Steve Kirscha.
Warto przeczytać. Zaskoczę "superbohatera" od #szczepimysię ?
To przegląd zagadnienia autorstwa amerykańskiego badacza i aktywisty z wieloma odniesieniami do źródeł. Demaskuje dziesiątki nieprawidłowości i kłamstw.

Jest tam przywołany polski materiał Istotne pytania dotyczące narodowego programu szczepień (tutejszy artykuł czerwcowy). Ważny, bo polskie apele i pytania lekarzy i naukowców w sprawie szczepień skierowane do rządu nie uzyskują merytorycznej odpowiedzi. Przegląd problemów i pytań.

Są aktualizacje i uwagi inicjatora listu - zobacz https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_--_trzy_pytania_naukowcow_i_lekarzy_do_ministra_zdrowia_w_sprawie_bezpieczestwa_i_skutecznoci_szczepie_na_sars-cov-2

Gdy padają pytania - co będzie dalej, gdy wielu stresuje się postępującym terrorem szczepionkowym, to - oprócz tego, że pokazuję te wszystkie kłamstwa i niegodziwości, to także uspakajam - będzie dobrze...ale nie bez "bólów porodowych"
O ile zdążymy.

Chociaż możesz to potraktować jako informację sezonu ogórkowego - ja jednak z uwagą i powagą słucham relacji Kimberly Ann Goguen z Life Force, o tym jak są siły, które realnie i ostro wzięły się za macherów pandemii, a także że ten ruch i jego specjaliści mają rozwiązania zdrowotne leczenia z C19 i neutralizujące skutki tej zarazy.  Temat jest szerszy - Globalna Konspiracja, jej zbrodnie i droga wyjścia z tej opresji - w realizacji, zobacz np. tę audycję
https://www.unitednetwork.news/content/detail/60db9fd6a0be3c00125cbab6/Live-@-5-with-Steffen-Rowe-6282021 .

Podobne przecieki z agencji wywiadowczych przekazuje nam Benjamin Fulford na swym blogu w tygodniowych raportach - zobacz np. ostatni i ew. wcześniejsze na www.BenjaminFulford.net (możesz włączyć automatyczne tłumaczenie). Nie ten poziom wtajemniczenia co u Kimberly (ona ma najwyższy jako szef GIA), niektóre informacje są nieprecyzyjne, ale to kolejny dowód że dzieją się ważne rzeczy "za kurtyną".

Ruch prawników, lekarzy, naukowców i polityków przygotowujący procesy na kształt Norymbergi też rokuje, że owi macherzy spuszczą z tonu a w rezultacie wielu z nich zostanie zatrzymanych i ukaranych. Polska powinna nawiązać współpracę z adw. Völmichem i dzielnie walczyć obok Niemiec i Izraela z eugenikami.

W USA naukowcy kliniczni i immunolodzy-wirusolodzy z siedmiu uniwersytetów, w tym Stanford, Cornell i University of California, pozywają CDC za masowe oszustwo. Dzieje się tak, ponieważ naukowcy, korzystając z najnowszej technologii, nie mogli znaleźć Covid-19 [raczej specyficznego wirusa] nawet w jednej z 1500 próbek osób, które „potwierdzono jako zakażone”, gdy „wykazały pozytywny wynik”. WSZYSTKIE „pozytywne” osoby miały po prostu grypę A i, w mniejszym stopniu, grypę B -https://greatreject.org/laboratories-cant-find-covid-19-in-positive-tests/ .
Takie "kwiatki" pojawią się co chwila. Za dużo materiału by tym zamęczać Was w czasie wakacji...

Na fanpage https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness niewiele się działo, ale zobacz sam..., w szczególności post z początku miesiąca o opalaniu, suplementacji, witaminie D - ważne w w sezonie letnim.

Jerzy Zięba kontynuuje swoje prawie codzienne spotkania on-line ze słuchaczami. Tylko jako przykład podam ten przegląd aktualności - swobodnie i "z lotu ptaka", ale na poważne tematy - https://vk.com/ukryteterapie?w=wall-201956532_30238.

Pozdrawiam serdecznie i życzę  atrakcyjnych wakacji.
Zdrowia i wolności!

[to pozdrowienie wymyślone przez (?) Witolda Gadowskiego - warto posłuchać jego środowych komentarzy tygodnia - zawsze wrzuci coś nowego ze śledztw dot. C-19...]

L. Korolkiewicz

PS. czy widziałeś starsze nowości miesiąca?

PS2. a na wakacyjny czas i nie tylko, by nieco oderwać się od spraw zdrowia - prywatne powiadomienie z innej sfery.
Przedstawiam ebooka „Błyskotki o kulturze” na podstawie książki Stefana Garczyńskiego, jakiego ostatnio przygotowałem. Do bezpłatnego pobrania na stronie http://stefangarczynski.pl/perly-i-blyskotki/ .

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-21   admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.