Podziekowania dla PerfektArt

Zdrowie, energia, siła i radość.


Startowa
Do nadrzędnej
Dziękuję
English
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 

Prawdziwego zdrowia, które samo w sobie jest szczęściem, plus szczęścia w rodzinnym gronie w ten szczególny czas Bożego Narodzenia

- życzy redaktor strony.
 

Mam zamiar przed nowym rokiem zdążyć z osobnymi życzeniami na 2013, a teraz – zamiast artykułów – krótkie pospieszne resume – by zdążyć przed … końcem świata.

Nie sądzę by czekał nas jakiś globalny kataklizm, ale niewątpliwie wiele spraw nabrzmiało do catharsis. Tak czy inaczej warto się wyciszyć, zająć się bardziej swą duchowością i szeroko pojętym zdrowiem a nie gorączką zakupową, co zresztą tradycyjnie było praktykowane jako element Adwentu.

Z wielu źródeł nadchodzą informacje, że w wyniku oddziaływań kosmicznych, Ziemia i my zmieniamy się, nawet na poziomie DNA – w przygotowaniu do przepoczwarzenia się do lepszej postaci, takiej jaka bardziej przystoi by znaleźć się w „galaktycznej rodzinie”.

Ale czy to prawda i na ile to zlikwiduje choroby – zaczekajmy – zobaczymy.

Niemniej – wciąż dzieją się różne ciekawe rzeczy w zakresie poznawania istoty zdrowia i jego naprawy.

 Pisałem na początku grudnia (http://lepszezdrowie.info/skutecznyfitness.htm ) o ciekawej metodzie ćwiczeń w systemie 7 minut.
Jest już w znacznym stopniu przygotowana polska wersja strony, w styczniu pojawia się „produkt kliencki” (teraz organizowana jest grupa reselerska, do której możesz dołączyć jeśli już teraz chcesz wiedzieć więcej).

Jednak chcę Twoją uwagę zwrócić na pewne fundamentalne postępy jakie wynikają z prac naukowców i praktyków, przy czym zachodzi ważna konwergencja wielu dziedzin nauk – z różnych stron wyłania się zrozumienie fizyki i metafizyki naszego bytu, a stąd i naszego zdrowia.
Na Święta chcę wskazać parę pozycji literatury. Zdaje sobie sprawę, że ten czas będzie za krótki by ogarnąć chociaż część z nich, ale planując teraz rok 2013 możemy sobie sporządzić i plan lektur.

(Porządek dość arbitralny).

 Lynne McTaggart. Pole. Wydawnictwo Czarna Owca.

(orgy. The Field. The Quest For the Secret Force of the Universe)

To dość potężne dzieło (376 stron) o którym Wayne W. Dyer, autor książki Potęga intencji (jest polskie wydanie) pisze: „Jedna z najmocniejszych i najbardziej oświecających książek, jakie kiedykolwiek czytałem. Wspaniale zaprezentowane, twarde dowody na to, o czym przywódcy duchowi mówią nam od wieków”.

 Oraz: “Pole błyskotliwie spaja w całość wyjątkowe badania znanych outsiderów, których nieschematyczne rozumowanie powoduje gwałtowne wrzenie w głównym nurcie nauki. Ta nadzwyczaj łatwa w czytaniu synteza autorstwa Lynne McTaggart zawiera nowe, ekscytujące i optymistyczne spostrzeżenie, które zmienią życie na naszej planecie”.

- Bruce H. Lipton, doktor nauk biologicznych, specjalista w zakresie cytologii i autor bestsellera The Biology of Belief: Unleashing the Power of Consciousness, Matter and Miracles.
(I tak przemyciłem jeszcze parę  innych tytułów).

Co do B. Liptona – warto zobaczyć jego wypowiedź http://niezaleznatelewizja.pl/2012/12/oblicza-duchowosci-6-12-2012/ i dalej wiele innych na YouTube oraz dwie audycje z Wandą Wegener (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9_Oe7oajXys)

Wanda jest przykładem siły wizualizacji, która potrafiła wydźwignąć ją ze „stanu rośliny” do międzynarodowej kariery naukowej i terapeutycznej.

Coraz bardziej postrzegamy świat polowo (tj. że rządzą nim nie tyle lokalne struktury ale uniwersalne pole energii), co implikuje jedność wszystkiego, coraz bardziej jest tu wprzęgana fizyka kwantowa, energia próżni itp. dziedziny.

Ma to odniesienia i do zdrowia.

Jedną z metod jest nauczane przez dra Erica Pearla „reconnective healing” – uzdrawianie i oczyszczanie poprzez szerokopasmową energię biofotonową.

Kolejna książka to "Matryca energetyczna Innowacyjne uzdrawianie" - Richard Bartlett, Wydawnictwo Studio Astropsychologii.

Patrz też strony http://www.matrycakwantowa.pl, http://www.fala-zdrowia.eu, metody i teorie dra Franka Kinslowa (Quantum Entrainment), Gregga Bradena,…

 Aż roi się od różnych nowych technik uzdrawiania - nie będę ich tu wymieniał, to jeszcze "zajawki", więc - bardziej praktycznie:

W poprzednich nowościach (http://lepszezdrowie.info/news10.2012.htm)  wspominałem o pracach dra Pokrywki. Polecana przez niego wodę redox wytwarza urządzenie do wodorownia wody z firmy Red-Ox. Polecam ciekawą rozmowę z Markiem Dziedzicem, szefem tej firmy > http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0s6BKYhs8lQ Takie urządzenia są planowane do wdrożenia do produkcji w najbliższym czasie, tak aby każda zainteresowana rodzina mogła sobie je zakupić.

 W NTV (www.niezaleznalelewizja.pl ) znajduje się wiele ciekawych materiałów o konkretnych rozwiązaniach pro-zdrowotnych, myślę że forma filmowa może być dla wielu osób lżejsza od lektur, więc zapraszam do poszperania w archiwum, zwłaszcza audycji wtorkowych.

By jednak nie przeciążać głowy, w myśl hasła odpoczynku w Święta, powyższe źródła proponuję tylko opcjonalnie a kończę na wesoło z dodatkowymi życzeniami

http://www.ivona.com/cards/?tk=Pbrv4Hcv

Leszek Korolkiewicz


    Wyszukiwarka
        lokalna


Wyszukiwanie
                    
zaawansowane

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne, za zapis - upominek)

 

Zainwestuj w siebie!

Zobacz   Księgę Gości
Dopisz się do Księgi

Powiadamiacz

Powiadom znajomego o tym serwisie!
(wpisz adres e-mail znajomego, będziesz mógł zredagować wiadomość)

powiadom.4free.pl

 Zdrowie i Fitness

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 


                Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-13    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie  Licznik: