Podziekowania dla PerfektArt

Zdrowie, energia, siła i radość.


Startowa
Do nadrzędnej
Dziękuję
English
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 

Nowości sierpień 2009

W czasie wakacji niewiele działo się w naszym serwisie, co nie oznacza że nie działo się w ogóle...

Przeciwnie - dzieje się wiele np. wokół tzw. świńskiej grypy.

Gdy z jednej strony wielu zamartwia się naszym nieprzygotowaniem do rzekomo grożącej pandemii, z drugiej - bardziej wnikliwi badacze tematu odkrywają rzeczywistą grozę sytuacji, ale nie tę, o jakiej się głośno mówi.

Nie jestem kompetentny aby wyrokować na ile są to informacje w pełni prawdziwe, ale kontekst naszego działu ANTY uprawdopodabnia te najgorsze przypuszczenia. Sprawa jest ważna (bo społeczna, dotycząca życia i wolności) i pilna, zatem czuję się w obowiązku ją przedstawić (patrz zastrzeżenia ogólne dot. tej witryny).

Posłużę się odnośnikami do ważniejszych miejsc i akcji w Internecie (jest tego dużo, ale świadomość społeczna tych miejsc i tych spraw jest jeszcze mała).

Otóż (cytuję za  http://www.swinskasprawa.pl/)

"Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i rządy większości krajów są w końcowych fazach wdrożenia planu masowych przymusowych szczepień, niektóre już zaczęły, większość ma zacząć od września/października 2009

Czy przyjmiesz  niesprawdzoną szczepionkę wyprodukowaną przez firmy farmaceutyczne, będące przedmiotem dochodzenia kryminalnego pod zarzutem dystrybucji skażonych szczepionek?

Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka śledcza, złożyła w czerwcu bieżącego roku na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu oraz w sądzie austriackim oskarżenia kryminalne dotyczące przedstawicieli Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz wielu innych wysokich rangą urzędników państwowych i korporacyjnych w sprawie bioterroryzmu i usiłowania popełnienia ludobójstwa poprzez planowane przymusowe szczepienia (niebezpiecznymi szczepionkami) przeciwko (sztucznie stworzonemu) wirusowi tzw. świńskiej grypy (H1N1).

Oskarżenia Burgermeister obejmują dowody na to, że Baxter AG, rozmyślnie rozesłała 72 kilogramy żywego wirusa ptasiej grypy (na zamówienie Światowej Organizacji Zdrowia) na przełomie stycznia i lutego 2009 roku do 16 laboratoriów w czterech krajach Europy (Niemcy, Austria, Czechy i Słowenia). Przytoczone dowody w przejrzysty sposób świadczą o tym, że przedsiębiorstwa farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe są aktywnie zaangażowane w tworzenie, doskonalenie, produkcję i dystrybucję środków biologicznych sklasyfikowanych jako najbardziej śmiercionośna broń biologiczna na Ziemi, w celu wywołania pandemii i czerpania korzyści materialnych (sprzedaż lekarstw i szczepionek).

Pozew Jane Burgermeister jest sprawą BARDZO PILNĄ i dostarczającą KRYMINALNE OSKARŻENIA WRAZ Z DOWODAMI! Udostępnienie dokumentu publicznie umożliwi każdemu złożenie zawiadomienia o przestępstwie w prokuraturze lub na policyjnym komisariacie w każdym miejscu w Polsce.

Można się zaangażować na wiele sposobów, od informowania innych, poprzez tłumaczenie dokumentów i artykułów oraz użyczenie swojej wiedzy i doświadczenia w kwestiach formalno-prawnych.

Nie mamy dużo czasu! Sprawa dotyczy nas wszystkich, w tym Ciebie i Twoich bliskich! Przy ogłoszeniu stanu pandemii prawa obywatelskie przestają obowiązywać i możesz zostać zmuszony/a do przyjęcia niebezpiecznej, nieprzetestowanej poprawnie szczepionki! "


DZIAŁANIA
http://www.swinskasprawa.pl/

( w tym działania regionalne- np. http://www.facebook.com/topic.php?uid=111448091846&topic=9845 )

DOKUMENTY
http://tinyurl.com/sztuczna-pandemia-dokumenty
http://wakenews.net/html/jane_burgermeister.html

ARTYKUŁY
http://tinyurl.com/sztuczna-pandemia

BLOGI
http://birdflu666.wordpress.com/
http://grypa666.wordpress.com/    <<< polecam ze wzgl. na dyskusje

GRUPY POWIĄZANE
Jane Burgermeister – END FORCED VACCINATIONS (anglojęzyczna grupa)
http://www.facebook.com/group.php?gid=102894871603

...
http://www.facebook.com/group.php?gid=92066513363

Vaccine Resistance Movement
http://www.facebook.com/group.php?gid=100535026404

PETYCJE
NIE przymusowym szczepieniom na GRYPE A/H1N1
http://www.petycje.pl/petycja/4264/nie_przymusowym_szczepieniom_na_grype_a-h1n1_-_list_otwarty.html

Refuse and Resist Mandatory Flu Vaccines
http://www.thepetitionsite.com/1/refuse-and-resist-mandatory-flu-vaccine

Przypominam o podobnym temacie tutaj już poruszanym:

- CODEX ALIMENTARIUS oraz GMO są RÓWNIE NIEBEZPIECZNE - POPRZEZ OSŁABIANIE, TRUCIE NAS I NISZCZENIE NASZEGO DNA - DOINFORMUJ SIĘ!
http://www.stopcodex.pl/
http://www.naturalnenielegalne.pl/

itd.

redaktor

 
 


    Wyszukiwarka
        lokalna


Wyszukiwanie
                    
zaawansowane

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne, za zapis - upominek)

 

Zainwestuj w siebie!

Zobacz   Księgę Gości
Dopisz się do Księgi

Powiadamiacz

Powiadom znajomego o tym serwisie!
(wpisz adres e-mail znajomego, będziesz mógł zredagować wiadomość)

powiadom.4free.pl

 Zdrowie i Fitness

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 


                Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-13    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie  Licznik: