Nowości czerwca 2023

w las

Pozdrowienia z lasu

Trwa przerwa wakacyjna. Siedzę przez część wiosny i lato w lesie i stosunkowo mało zaglądam do Internetu.

Zgodnie ze wcześniejszym komunikatem na podstronie Nowości podjąłem ukrytą przebudowę i przenoszenie serwisu w inne miejsce.
Niestety - nie bez pewnych trudności, zwłaszcza z miejsca, gdzie jestem. Obecnie także nasza strona ma ograniczone funkcjonalności. Dlatego poniższe nowości mają skrócona zawartość.

Refleksja z ostatnich miesięcy doprowadza mnie do decyzji, że odtąd strona skupi się na nowych możliwościach w zakresie zdrowia.
W poprzednich latach podejmowałem głównie kontestację stanu medycyny i jej metod. A ostatnio szczególnie sprawy "pandemii".
Mamy to za sobą (formalnie i faktycznie) i raczej nie warto tego kontynuować. Owszem - pozostaje temat rozliczenia winnych - "ekspertów" i polityków, ale tym zajmą się różne powołane do tego organy. To także sprawa polityczna - podejmuję te wątki od czasu do czasu na twitterze.
Natomiast owe nowe możliwości to w dużej mierze będą metody o których jeszcze mało kto mówi, a szczególnie o takich które dopiero się tworzą i które zobaczymy za jakiś czas. W tutejszych spisach artykułów na zielono oznaczałem te, które dawały elementy wizji medycyny przyszłości, określałem je tak: te, które nawiązują do uzdrawiania z udziałem umysłu (lub/i duchowego). Ale w tej puli znajdą się i metody wynikające z uwolnienia wynalazków, które ukrywano lub które powstaną na fali zmiany paradygmatu nauki.

Czyli będą to sprawy częściowo w duchu tego, co przedstawiałem np. w Zdrowie przez transformację, Uzdrawianie mocą świadomości i w podobnych wpisach. Chodzi też o hasło jakie przyświecało naszej stronie od początku - zdrowie rozumiane holistycznie, a medycyna powinna być humanistyczna (wg prof. Juliana Aleksandrowicza). Czyli będzie więcej treści w dziale PRO, a wygaszająco w ANTY i INNE.

Jednak sprawy sięgają dalej, bo wiążą się zarówno ze zmianami w samym człowieku jak i w instytucjach, które będą wspierać zdrowie.
Świat zmienia się w szybkim tempie, podobnie człowiek - nawet nasze DNA ma szansę się zmienić. Chociaż brzmi to dla wielu nieprawdopodobnie, to zakładam na podstawie znanych mi informacji, że tak może być. Ale nawet niezależnie od tego mówi się np. o technologiach medbeds  lub maszynach Rife'a, które przywracają zdrowie i odmładzają. Ale i to może być niepotrzebne, gdy człowiek nauczy się sam sterować swoim zdrowiem siłą myśli i danych mu w tym celu środków.
Dostrzegam w tym tezę o medycynie informacyjnej i energetycznej (u nas akcentował to Jerzy Zięba, Diana Wojtowiak i podobni).

Co do instytucji - Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) upadła moralnie, merytorycznie oraz... jako instytucja, która toczy się tylko siłą inercji, prywatnych interesów i z nieświadomości donatorów, którzy sądzą że WHO robi coś dobrego. WHO straciła wszelką wiarygodność, wspierając skorumpowaną agendę ONZ mającą na celu zmniejszenie populacji i totalitarną kontrolę. Karta, wsparcie i finansowanie obu organizacji zostały rozwiązane mocą zarządcy i ratyfikatora w tzw. Hall of Records, tj. globalnego archiwum akt prawnych.
Odtąd Global Health and Wellness Consortium (GHWC) jest jedyną organizacją zdrowotną uznaną i ratyfikowaną w Hall of Records oraz jedyną światową organizacją uprawnioną do wydawania zaleceń dotyczących leczenia.  Zatem WHO będzie zastąpiona przez Global Health and Wellness Consortium. Ich strona www jest na razie w rozwoju.
Była o tym u nas wzmianka w http://lepszezdrowie.info/news01.22.htm.
Jednym z ważnych celów GHWC, w pełni zabezpieczonych finansowo przez tzw. Global Repository jest  Asekuracja (Assurance).
Asekuracja to ewolucja ubezpieczeń zdrowotnych. W przeciwieństwie do ubezpieczenia, które jest dostępne na wypadek choroby lub wypadku, Assurance zapewnia, że pozostaniesz zdrowy. Asekuracja jest obecnie w fazie testów, aby dopracować szczegóły, ale jest to produkt, który będzie udostępniany wszystkim bezpłatnie.
Zabezpieczenie to obejmuje wszystkie rodzaje holistycznych zabiegów, procedur medycznych i opieki profilaktycznej. Pracownicy służby zdrowia otrzymują natychmiastowy zwrot kosztów, a pacjentom gwarantuje się opiekę najwyższej jakości od wszystkich świadczeniodawców Asekuracji. Patrz też https://t.me/lifesourceHealthwellness
(…) Tymczasem różne bieżące kierunki działania organizacji pokazywane są np. na https://t.me/+Ae2_9kPnE1s5MmZh, a aktualizacje ich prezentacji on-line znajdziemy na kanale https://t.me/+IvSqF4Se58g1ODRh.

Możesz poznać dyrektorkę GHWC Lisę Thomas poprzez jej spotkania ze współpracownikami np.  https://www.unitednetwork.tv/heath-and-wellness-interviews/season:1/videos/food-security-and-water-solutions-part-1-1

Starszy wywiad z Lisą (z początków jej pracy w ww. strukturze) w radio Circele of White Light  (od ok. 11 minuty) https://www.unitednetwork.tv/videos/23-jan-22-circle-of-white-light-s-alan-james-and-lisa-thomas-from-the-ghwc

Tyle jako wstęp do tej nowej ścieżki w aspekcie zdrowia. Natomiast są jeszcze liczne inne ścieżki zasadniczych zmian,  np. te wymienione w zapowiedzi tworzącej się strony  https://unitedcare.earth. To olbrzymi projekt odnowy Ziemi we wszystkich aspektach.  Zatem  - głowa do góry - wbrew różnym Kasandrom i straszącym.

Natomiast nie będzie teraz tutaj nowych artykułów.

Życząc udanych wakacji z dobrą pogodą, także duchową - serdecznie pozdrawiam!

Leszek Korolkiewicz

PS. Na naszej stronie znajdziesz bogactwo różnych treści jakie tu nagromadziłem na przestrzeni lat. Są różnej jakości, pewne się zdezaktualizowały, ale w sumie oddaje to przebieg wielu wydarzeń, ewolucję poglądów i wiedzy. Warto sięgać, a pomocą są podsumowania w postaci =/- comiesięcznych Nowości  (czy widziałeś poprzednie?) oraz lokalna wyszukiwarka w stopce strony.

Powrót do strony głównej

Share