Podziekowania dla PerfektArt


Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Anty
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie


Społeczne akcje mailowe

Pan MB zasugerował gremialne wysyłanie maili do decydentów i mediów w takich sprawach jak  np. apel Jerzego Zieby do Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego w sprawie szczepień i w podobnych innych sytuacjach.

"Wiadomość zostanie wysłana do ministra zdrowia oraz do wiadomości do 438 adresatów, w tym do posłów, europosłów, senatorów (bez totalnej…), do Prokuratury, Sądu Najwyższego, MSWiA, Policji, MON, SKW, ABW, CBA, SOP, BBN, prezydenta, premiera, do Episkopatu Polski, do urzędów wojewódzkich, do GiS, NSZZ Solidarność, OPZZ, związku policjantów, żołnierzy, lekarzy, pielęgniarek, do wybranych organizacji społecznych i politycznych, do mediów, jak TVP, TVN, TV Trwam, TV Republika, Radio Maryja, Radio Polskie, Radio Wnet, do gazet, do mediów polonijnych, do Polonii Amerykańskiej, Kanadyjskiej i Australijskiej oraz do wybranych publicystów krajowych.

Taka akcja obywatelska jest całkowicie uzasadniona, konieczna i dozwolona prawem, gdyż każdy obywatel ma prawo wysłać do dowolnej instytucji na jej adres udostępniony do komunikacji z obywatelami dowolny list. A co dopiero list w tak ważnej dla całego Państwa Polskiego sprawie. 
Tak więc, to nie jest spam, tylko akcja obywatelska wyrażenia poparcia dla listu otwartego.
Poza tym, formalnie wysyłamy tylko list do ministra zdrowia, a wszystkie pozostałe poważne instytucje informujemy jedynie w trybie 'do wiadomości'.

Sprawa jest jednak takiego kalibru, że będą się one musiały zająć po prostu „z urzędu” faktami podanymi w liście pana Jerzego Zięby, dodatkowo uwypuklonymi w mailu. 
Nacisk społeczny może w końcu zatrzymać ten obłęd szczepionkowy w Polsce.

Najlepiej jest, aby tego typu akcje robić właśnie ręcznie, z prywatnych komputerów, gdyż wtedy takie maile są z reguły przepuszczane przez programy anty-spamowe. Jest to może trochę bardziej uciążliwe, niż kliknięcie w jeden guzik na stronie, ale jest to konieczne".

Niestety są sygnały, że  takie wysyłki już spotkały się z blokadami - może były zbyt masowe. Myślę też że lepiej tytułować je różnie i modyfikować ich treść w zakresie formy.

Poniżej zbiór takich adresów zebranych przez MB - są to adresy publiczne, ogólnodostępne, przeznaczone do korespondencji z obywatelami.
(do użycia w całości lub adekwatnie wg celu, po czasie część z nich może być nieaktualna)

anna.fotyga@europarl.europa.eu

kosmatadeusz.zlotowski@europarl.europa.eu

karol.karski@europarl.europa.eu

marek.jurek@europarl.europa.eu

zdzislaw.krasnodebski@europarl.europa.eu

michal.marusik@europarl.europa.eu

zbigniewkrzysztof.kuzmiuk@europarl.europa.eu

urszula.krupa@europarl.europa.eu

ryszard.czarnecki@europarl.europa.eu

miroslaw.piotrowski@europarl.europa.eu

stanislaw.ozog@europarl.europa.eu

tomasz.poreba@europarl.europa.eu

edward.czesak@europarl.europa.eu

beatabarbara.gosiewska@europarl.europa.eu

ryszardantoni.legutko@europarl.europa.eu

stanislawjozef.zoltek@europarl.europa.eu

januszryszard.korwin-mikke@europarl.europa.eu

boleslaw.piecha@europarl.europa.eu

jadwiga.wisniewska@europarl.europa.eu

robertjaroslaw.iwaszkiewicz@europarl.europa.eu

slawomir.klosowski@europarl.europa.eu

kazimierzmichal.ujazdowski@europarl.europa.eu

czeslaw.hoc@europarl.europa.eu

listy@prezydent.pl

Adam.Abramowicz@sejm.pl

Adam.Andruszkiewicz@sejm.pl

Adam.Cyranski@sejm.pl

Adam.Lipinski@sejm.pl

Adam.Oldakowski@sejm.pl

Agata.Borowiec@sejm.pl

Aleksander.Mrowczynski@sejm.pl

Alicja.Kaczorowska@sejm.pl

Andrzej.Adamczyk@sejm.pl

Andrzej.Gawron@sejm.pl

Andrzej.Kobylarz@sejm.pl

Andrzej.Kosztowniak@sejm.pl

Andrzej.Kryj@sejm.pl

Andrzej.Maciejewski@sejm.pl

Andrzej.Matusiewicz@sejm.pl

Andrzej.Melak@sejm.pl

Andrzej.Smirnow@sejm.pl

Andrzej.Sosnierz@sejm.pl

Andrzej.Szlachta@sejm.pl

Andzelika.Mozdzanowska@sejm.pl

Anita.Czerwinska@sejm.pl

Anna.Cicholska@sejm.pl

Anna.Czech@sejm.pl

Anna.Krupka@sejm.pl

Anna.Kwiecien@sejm.pl

Anna.Milczanowska@sejm.pl

Anna.Paluch@sejm.pl

Anna.Schmidt-Rodziewicz@sejm.pl

Anna.Siarkowska@sejm.pl

Anna.Sobecka@sejm.pl

Anna.Zalewska@sejm.pl

Antoni.Duda@sejm.pl

Antoni.Macierewicz@sejm.pl

Arkadiusz.Czartoryski@sejm.pl

Arkadiusz.Mularczyk@sejm.pl

Artur.Sobon@sejm.pl

Artur.Szalabawka@sejm.pl

Artur.Zasada@sejm.pl

Barbara.Bartus@sejm.pl

Barbara.Bubula@sejm.pl

Barbara.Chrobak@sejm.pl

Barbara.Dziuk@sejm.pl

Bartlomiej.Stawiarski@sejm.pl

Bartlomiej.Wroblewski@sejm.pl

Bartosz.Jozwiak@sejm.pl

Bartosz.Kownacki@sejm.pl

Beata.Kempa@sejm.pl

Beata.Mateusiak-Pielucha@sejm.pl

Beata.Mazurek@sejm.pl

Beata.Szydlo@sejm.pl

Bernadeta.Krynicka@sejm.pl

biuro.posla@op.pl

Blazej.Parda@sejm.pl

Bogdan.Latosinski@sejm.pl

Bogdan.Rzonca@sejm.pl

Bozena.Borys-Szopa@sejm.pl

Czeslaw.Sobierajski@sejm.pl

Daniel.Milewski@sejm.pl

Dariusz.Bak@sejm.pl

Dariusz.Kubiak@sejm.pl

Dariusz.Piontkowski@sejm.pl

Dariusz.Starzycki@sejm.pl

Dominik.Tarczynski@sejm.pl

Dorota.Arciszewska-Mielewczyk@sejm.pl

Edward.Siarka@sejm.pl

Elzbieta.Duda@sejm.pl

Elzbieta.Kruk@sejm.pl

Elzbieta.Rafalska@sejm.pl

Elzbieta.Witek@sejm.pl

Elzbieta.Zielinska@sejm.pl

Ewa.Filipiak@sejm.pl

Ewa.Kozanecka@sejm.pl

Ewa.Malik@sejm.pl

Ewa.Szymanska@sejm.pl

Ewa.Tomaszewska@sejm.pl

Gabriela.Maslowska@sejm.pl

Grzegorz.Dlugi@sejm.pl

Grzegorz.Janik@sejm.pl

Grzegorz.Matusiak@sejm.pl

Grzegorz.Piechowiak@sejm.pl

Grzegorz.Raczak@sejm.pl

Grzegorz.Schreiber@sejm.pl

Grzegorz.Tobiszowski@sejm.pl

Grzegorz.Wojciechowski@sejm.pl

Grzegorz.Wozniak@sejm.pl

Halina.Szydelko@sejm.pl

Henryk.Kowalczyk@sejm.pl

Ireneusz.Zyska@sejm.pl

Iwona.Arent@sejm.pl

Iwona.Michalek@sejm.pl

izakloc@poczta.onet.pl

Jacek.Bogucki@sejm.pl

Jacek.Falfus@sejm.pl

Jacek.Kurzepa@sejm.pl

Jacek.Sasin@sejm.pl

Jacek.Swiat@sejm.pl

Jacek.Wilk@sejm.pl

Jacek.Zalek@sejm.pl

Jakub.Kulesza@sejm.pl

Jan.Ardanowski@sejm.pl

Jan.Duda@sejm.pl

Jan.Kilian@sejm.pl

Jan.Klawiter@sejm.pl

Jan.Mosinski@sejm.pl

Jan.Szewczak@sejm.pl

Jan.Szyszko@sejm.pl

Jan.Warzecha@sejm.pl

Janusz.Sniadek@sejm.pl

Jaroslaw.Gonciarz@sejm.pl

Jaroslaw.Gowin@sejm.pl

Jaroslaw.Kaczynski@sejm.pl

Jaroslaw.Krajewski@sejm.pl

Jaroslaw.Porwich@sejm.pl

Jaroslaw.Sachajko@sejm.pl

Jaroslaw.Sellin@sejm.pl

Jaroslaw.Stawiarski@sejm.pl

Jaroslaw.Szlachetka@sejm.pl

Jaroslaw.Zielinski@sejm.pl

Jerzy.Bielecki@sejm.pl

Jerzy.Gosiewski@sejm.pl

Jerzy.Jachnik@sejm.pl

Jerzy.Kozlowski@sejm.pl

Jerzy.Malecki@sejm.pl

Jerzy.Materna@sejm.pl

Jerzy.Paul@sejm.pl

Jerzy.Polaczek@sejm.pl

Jerzy.Wilk@sejm.pl

Joachim.Brudzinski@sejm.pl

Joanna.Borowiak@sejm.pl

Joanna.Kopcinska@sejm.pl

Joanna.Lichocka@sejm.pl

Jolanta.Szczypinska@sejm.pl

Jozef.Brynkus@sejm.pl

Jozef.Lesniak@sejm.pl

Jozefa.Hrynkiewicz@sejm.pl

Jozefa.Szczurek-Zelazko@sejm.pl

Katarzyna.Czochara@sejm.pl

Kazimierz.Golojuch@sejm.pl

Kazimierz.Gwiazdowski@sejm.pl

Kazimierz.Matuszny@sejm.pl

Kazimierz.Moskal@sejm.pl

Kazimierz.Smolinski@sejm.pl

Konrad.Glebocki@sejm.pl

Kornel.Morawiecki@sejm.pl

Krystyna.Pawlowicz@sejm.pl

Krystyna.Wroblewska@sejm.pl

Krzysztof.Czabanski@sejm.pl

Krzysztof.Gluchowski@sejm.pl

Krzysztof.Jurgiel@sejm.pl

Krzysztof.Kubow@sejm.pl

Krzysztof.Lipiec@sejm.pl

Krzysztof.Maciejewski@sejm.pl

Krzysztof.Michalkiewicz@sejm.pl

Krzysztof.Ostrowski@sejm.pl

Krzysztof.Sitarski@sejm.pl

Krzysztof.Szulowski@sejm.pl

Krzysztof.Tchorzewski@sejm.pl

Krzysztof.Zaremba@sejm.pl

Lech.Kolakowski@sejm.pl

Lech.Sprawka@sejm.pl

Leonard.Krasulski@sejm.pl

Leszek.Dobrzynski@sejm.pl

Leszek.Galemba@sejm.pl

Lidia.Burzynska@sejm.pl

Lukasz.Rzepecki@sejm.pl

Lukasz.Schreiber@sejm.pl

Lukasz.Zbonikowski@sejm.pl

Maciej.Malecki@sejm.pl

Maciej.Maslowski@sejm.pl

Maciej.Wasik@sejm.pl

Magdalena.Blenska@sejm.pl

Malgorzata.Golinska@sejm.pl

Malgorzata.Gosiewska@sejm.pl

Malgorzata.Janowska@sejm.pl

Malgorzata.Wassermann@sejm.pl

Malgorzata.Wypych@sejm.pl

Malgorzata.Zwiercan@sejm.pl

Marcin.Duszek@sejm.pl

Marcin.Horala@sejm.pl

Marcin.Porzucek@sejm.pl

Marek.Ast@sejm.pl

Marek.Jakubiak@sejm.pl

Marek.Kuchcinski@sejm.pl

Marek.Kwitek@sejm.pl

Marek.Matuszewski@sejm.pl

Marek.Opiola@sejm.pl

Marek.Polak@sejm.pl

Marek.Suski@sejm.pl

Marek.Zagorski@sejm.pl

Maria.Zuba@sejm.pl

Mariusz.Blaszczak@sejm.pl

Mariusz.Kaminski@sejm.pl

Marta.Kubiak@sejm.pl

Marzena.Machalek@sejm.pl

Michal.Cieslak@sejm.pl

Michal.Dworczyk@sejm.pl

Michal.Jach@sejm.pl

Michal.Wojcik@sejm.pl

Michal.Wojtkiewicz@sejm.pl

Mieczyslaw.Baszko@sejm.pl

Mieczyslaw.Miazga@sejm.pl

Miroslawa.Stachowiak-Rozecka@sejm.pl

Norbert.Kaczmarczyk@sejm.pl

Patryk.Jaki@sejm.pl

Pawel.Grabowski@sejm.pl

Pawel.Kukiz@sejm.pl

Pawel.Lisiecki@sejm.pl

Pawel.Skutecki@sejm.pl

Pawel.Szefernaker@sejm.pl

Pawel.Szramka@sejm.pl

Piotr.Apel@sejm.pl

Piotr.Babiarz@sejm.pl

Piotr.Babinetz@sejm.pl

Piotr.Kaleta@sejm.pl

Piotr.Krol@sejm.pl

Piotr.Liroy-Marzec@sejm.pl

Piotr.Olszowka@sejm.pl

Piotr.Polak@sejm.pl

Piotr.Pyzik@sejm.pl

Piotr.Uruski@sejm.pl

Piotr.Uscinski@sejm.pl

Przemyslaw.Czarnecki@sejm.pl

puda.sejm@gmail.com

Rafal.Weber@sejm.pl

Robert.Kolakowski@sejm.pl

Robert.Mordak@sejm.pl

Robert.Telus@sejm.pl

Robert.Warwas@sejm.pl

Robert.Winnicki@sejm.pl

Ryszard.Bartosik@sejm.pl

Ryszard.Galla@sejm.pl

Slawomir.Zawislak@sejm.pl

Stanislaw.Pieta@sejm.pl

Stanislaw.Piotrowicz@sejm.pl

Stanislaw.Szwed@sejm.pl

Stanislaw.Tyszka@sejm.pl

Stefan.Romecki@sejm.pl

Stefan.Strzalkowski@sejm.pl

Sylwester.Chruszcz@sejm.pl

Sylwester.Tulajew@sejm.pl

Szymon.Gizynski@sejm.pl

Szymon.SzynkowskiVelSek@sejm.pl

Tadeusz.Cymanski@sejm.pl

Tadeusz.Dziuba@sejm.pl

Tadeusz.Wozniak@sejm.pl

Teresa.Glenc@sejm.pl

Teresa.Halas@sejm.pl

Teresa.Wargocka@sejm.pl

Tomasz.Jaskola@sejm.pl

Tomasz.Latos@sejm.pl

Tomasz.Lawniczak@sejm.pl

Tomasz.Rzymkowski@sejm.pl

Urszula.Rusecka@sejm.pl

Waldemar.Andzel@sejm.pl

Waldemar.Buda@sejm.pl

Waldemar.Olejniczak@sejm.pl

Wieslaw.Janczyk@sejm.pl

Wieslaw.Krajewski@sejm.pl

Witold.Czarnecki@sejm.pl

Witold.Waszczykowski@sejm.pl

Wlodzimierz.Bernacki@sejm.pl

Wojciech.Bakun@sejm.pl

Wojciech.Buczak@sejm.pl

Wojciech.Kossakowski@sejm.pl

Wojciech.Murdzek@sejm.pl

Wojciech.Skurkiewicz@sejm.pl

Wojciech.Szarama@sejm.pl

Wojciech.Zubowski@sejm.pl

Zbigniew.Babalski@sejm.pl

Zbigniew.Biernat@sejm.pl

Zbigniew.Chmielowiec@sejm.pl

Zbigniew.Dolata@sejm.pl

Zbigniew.Gryglas@sejm.pl

Zbigniew.Ziobro@sejm.pl

magdalena.jozwiak@sejm.gov.pl

monika.nowak@sejm.gov.pl

biuroambrozik@gmail.com

biuro@senatoranders.pl

biuro@bielan.pl

biuro@bierecki.senat.pl

biuro@blaszczyk.senat.pl

biuro@aleksanderbobko.pl

biuro@bonkowski.senat.pl

margareta.budner@gmail.com

kontakt@jerzychroscikowski.pl

senator@zbigniewcichon.pl

biuro@grzegorzczelej.pl

senator.czerwinski.biuro@gmail.com

biuro@senatorczudowska.pl

biuro@dobkowski.senat.pl

jan_dobrzynski@wp.pl

biuro@senatorgawel.pl

biuro@adamgaweda.pl

biuro@stanislawgogacz.pl

biuro@golbalux.pl

biuro@grabowski.senat.pl

senator.hamerski@gmail.com

jmj@jmjackowski.pl

biuro@kaminskiandrzej.pl

s.karczewskibiuro@wp.pl

senator.koc@gmail.com

kontakt@tadeuszkopec.pl

biuro@kopiczkomalgorzata.pl

biuro@kraska.home.pl

pabianice@senatorluczak.pl

senatorlyczak.biuro@wp.pl

biuro@majer.senat.pl

robert.mam@interia.pl

marek.martynowski@wp.pl

biuro@mikolajczyk.senat.pl

senator.mioduszewski@gmail.com

biuro@misiolek.senat.pl

senator.kmjg@gmail.com

biuro@obremski.senat.pl

boguslawa.orzechowska@gmail.com

biuro@pajakandrzej.pl

senatorpeczkis@wp.pl

senator.pek@gmail.com

biuro@wojciechpiecha.eu

senator@leszekpiechota.pl

m.f.potoczny@gmail.com

biuro@probierz.pl

biuro@zdzislawpupa.pl

senator@romanczuk.senat.pl

biurorusiecki@tlen.pl

czeslaw@ryszka.com

kontakt@sagatowska.net

senator@sewerynski.pl

kslon@op.pl

senatorstanislawek@gmail.com

biuro@senatorszwed.pl

szymanskisenat@gmail.com

senatorrafalslusarz@gmail.com

biuro@warzocha.senat.pl

biuro.senatorskie@kazimierzwiatr.pl

jacek@wlosowicz.pl

szajac@wp.pl

senator@jozefzajac.pl

senator.zaryn@gmail.com

biuro.senator@interia.pl

sprm@kprm.gov.pl

bkss@kprm.gov.pl

drm@kprm.gov.pl

kontakt@kprm.gov.pl

skargi@ms.gov.pl

biuro.podawcze@pg.gov.pl

kancelaria.gabinetkgp@policja.gov.pl

kancelaria@ksp.policja.gov.pl

inspektorat@gis.gov.pl

comon.sekretariat@mon.gov.pl

chwalek.sekretariat@mon.gov.pl

zdzikot.sekretariat@mon.gov.pl

podsekdspo@mon.gov.pl

lapinski.sekretariat@mon.gov.pl

stop.korupcji@mon.gov.pl

dwot.sekretariat@ron.mil.pl

bbn@bbn.gov.pl

skw@skw.gov.pl

poczta@abw.gov.pl

bip@cba.gov.pl

kontakt@cba.gov.pl

bartosz.berk@mw.org.pl

biuro@episkopat.pl

biuro@telewizjarepublika.pl

cepowisle@gmail.com

r.mossakowski@wp.eu

czworka@polskieradio.pl

g.wierzcholowski@niezalezna.pl

guz@opzz.org.pl

krzysztof.jedlak@infor.pl

kurier@kurierchicago.com

kurier@kurierplus.com

listy@dziennik.com

max@thanku.com

ozzl@ozzl.org.pl

pacwash@pac1944.org

polskagazetanyc@gmail.com

pomoc@itvp.pl

przewodn@solidarnosc.org.pl

przewodniczaca@ozzpip.pl

radio@radiomaryja.pl

radiopoland@polskieradio.pl

radzikowski@opzz.org.pl

redakcja@gazetapolska.pl

redakcja@gpcodziennie.pl

redakcja@naszdziennik.pl

redakcja@warszawskagazeta.pl

redakcja@wnet.fm

reporter@radio.katowice.pl

reportertrojki@polskieradio.pl

sekretariat@fssm.pl

sekretariat@mw.org.pl

skep1@episkopat.pl

taranowska@opzz.org.pl

tomaszkalinowski@onr.com.pl

twoje@tvp.info

wiadomosci@tvp.pl

widzowie@tvn.pl

witold@gadowskiwitold.pl

zgzznsz@gmail.com

kongres@kpk.org

hroznawski@cogeco.ca

Michael.niedzinski@constellium.com

pacil@sbcglobal.net

president@polishcouncil.org.au

secretary@polishcouncil.org.au

vicepresident@polishcouncil.org.au

portal@cooltura.co.uk

Redakcja@radioheynow.com

kontakt@interstacja.pl

kancelaria@sop.gov.pl

wc@cejrowski.com

wprawopl@gmail.com

 

Za treść i dopasowanie reklam automatycznych nie odpowiadamy. 

 



Wyszukiwarka
lokalna

Także w Komunikaty
 

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne, za zapis - upominek)

 Leczenie raka - Konferencje Medycyny Holistycznej
Integrative Medical Center - Holistyczne Podejście do Zdrowia Człowieka

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

Zdrowy biznes

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

^ Zdrowie ze ^ smakiem

  Widget

Odszkodowania zdrowotne i inne

Otwórz serce

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 To jest
 Wow
!

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-18    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie  Licznik:
                     Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  Korzystanie z naszego serwisu
                         bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia. Patrz Zastrzeżenie.