Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 

OSKARŻAMY!

oskarżenie - osądzenie - naprawa

"Największym nakazem etycznym dla lekarza jest dobro chorego.
Mechanizmy rynkowe, naciski społeczne, wymagania administracyjne
nie zwalniają lekarza z przestrzegania tej zasady".

Kodeks Etyki Lekarskiej (artykuł 2)
 


Jest wiele tematów rodzących odruch oskarżenia - rządu, poszczególnych polityków, pewnych ideologii, kłamstwa itd.
Tu zajmujemy się zdrowiem, więc odpowiednio to zawęźmy, chociaż trudno uniknąć powiązań z innym sferami życia.
Tutejszy dział ANTY jest na ogół oskarżeniem medycyny, nauki, polityków i działań w tych przypadkach, gdy występują przeciw zdrowiu lub sprzecznie ze zdrowym rozsądkiem.
To wiele tematów związanych z kłamstwami i mitami medycznymi, z powodowaniem chorób jatrogennych, podległością medycyny względem biznesu farmaceutycznego, rażących zaniedbań dotyczących bezpieczeństwa żywności, kontrowersje wokół szczepionek i wielu leków, do do elementów depopulacyjnych włącznie.
Z tego obszaru warto aktualnie wyodrębnić oskarżenia wobec narracji o covid-19 wprowadzającej  społeczeństwa w błąd i czyniącej wiele szkody.

Istnieją tutaj jakby dwie strony barykady - przekaz mainstreamowy (oficjalny) skupiający sie na zagrożeniach, niemal armagedonie - straszący i wprowadzający kolejne restrykcje, oraz przekaz obywatelski, w tym tych lekarzy, który obserwując sprawę od środka widzą inną rzeczywistość - nie potwierdzają ani skali zjawiska ani hiobowych wieści.
Pierwsi lekko używają wobec drugich sformułowania "fake news", wprowadzają cenzurę na każdy inny głos, drudzy oczywiście nie mają narzędzi na wprowadzanie tak mocnej cenzury i pokazują błędy w rozumowaniu i postępowaniu grupy głównej narracji. 

Podam tu przykłady takich przypadków - od wypowiedzi pojedynczych ludzi, w tym poważnych naukowców, po masowe wystąpienia.
Dają one, zwłaszcza te masowe, nadzieję na przełamanie impasu i powrót do normalności.
(Biorę tutaj materiały z notatek, także starszych, zatem w pewnych przypadkach sprawy są dziś bardziej zaawansowane niż tutaj podaję).

Liczba mnoga w tytule staje się więc zrozumiała - jest nas coraz więcej.
O co oskarżamy okaże się za chwilę. Będzie to często dokładnie to, o czym pisałem już od początku roku. Mógłbym sobie pochlebiać, ale to polegało na przeglądzie mnóstwa materiałów z rożnych źródeł i na "łączeniu kropek". Ponadto pomocne było to, że od lat tropię podobne manipulacje i akcje fałszywej flagi. 
Poznałem ich metody i plan NWO - są to aspekty geopolityczne, często ukryte, które umykają szeregowi "specjalistów" od zawężonych tematów.
Przykładem takich tutejszych przyczynków oskarżających jest np. artykuł - ocena ministra Łukasza Szumowskiego (jeszcze z kwietnia) - Orka,  ale obecnie wiemy jeszcze więcej, w szczególności o podejrzanych działaniach biznesowych ministra i jego współpracowników i korupcji na różnych szczeblach. Do tego jeszcze krótko powrócę przy okazji omawiania książki W. Sumlińskiego "Zapis zarazy". Pisałem  też o maseczkach i wielu innych powiązanych aspektach nadużyć.

Zbierają się też oskarżenia wobec obecnego ministra Adama Niedzielskiego, który wydaje się, że ma jeszcze mniejsze pojęcie o epidemii, natomiast wprowadza kolejne drakońskie środki wobec społeczeństwa - nieproporcjonalne do realnego zagrożenia.
Na Zachodzie te drakońskie środki przybrały jeszcze ostrzejszą formę - vide brutalność policji, lockdowny, wysokie kary. Ale i u nas podobne przepisy są już przygotowane.

Jest w tych działaniach dużo hipokryzji, co cząstkowo opisałem w artykule Szczyt hipokryzji.

Oskarżenie idzie z różnych kierunków i pobudek. Z czysto medycznych, obywatelskich wobec nasilających się działań ograniczających prawa ludzi i ich naturalne społeczne zachowania, politycznych i gospodarczych wobec niszczenia firm i miejsc pracy, katastrofy całych branż, finansów państwa i podporządkowywania jakiejś niszczycielskiej globalistycznej agendzie.

Nie będę jakoś ściśle porządkował tych aspektów, one zresztą się przeplatają, ale zacznijmy od aspektów prawnych.
W Polsce aktywny jest na tym polu poseł Jacek Wilk.

Zacznę od jednej z wypowiedzi J. Wilka w Sejmie - o wielkim oszustwie, które doprowadzi do pozwów zbiorowych - https://www.facebook.com/JacekWilkPL/videos/1059223264510380 .

Zacytuję też tę jego wypowiedź z Facebooka - długie, ale naprawdę warto - to wręcz materiał OBOWIĄZKOWY w obecnej chwili !! [utaj skracam]

Zasadnicze pytanie brzmi:

- Czy mamy pandemię COVID19, czy raczej pandemię pozytywnych wyników testów PCR [chodzi raczej o test RT-PCR, samo PCR nie jest testem ale pewną procedurą badawczą - wyjaśniam to pokrótce w dodatku na końcu], które wykrywają wszystko i nic (delikatnie mówiąc), a w oparciu o które rządy podjęły decyzje o lockdownach i wielu innych katastrofalnych dla nas działaniach.

Jeśli rządowi decydenci mieli świadomość tego - a wszystko na to wskazuje - że testy PCR nie dają prawdziwego obrazu sytuacji, a mimo to konsekwentnie opierali o ich wyniki swoje niszczycielskie dla gospodarek i społeczeństw decyzje, to rzeczywiście mamy tu już do czynienia z oszustwem urzędniczym na niespotykaną dotąd skalę, połączonym z wyrządzeniem ludziom szkody w ogromnych rozmiarach (sic!)
...
[Poseł J. Wilk zajmuje się z żoną obroną w postępowaniach sądowych i administracyjnych, w których obywatele zostali ukarani na podstawie rozporządzeń ws. zapobiegania koronawirusowi, które nie mają podstawy prawnej]
...

Dołącz do pozwu zbiorowego i uzyskaj odszkodowanie od Skarbu Państwa wynoszące nawet 5000,00 zł!

Dziękuję za ogromne zainteresowanie i wszelkie wyrazy wsparcia! W ciągu 3 dni informacja o naszym pozwie zbiorowym dotarła do ponad PÓŁ MILIONA Polaków. Nie zatrzymujemy się - im więcej poszkodowanych dołączy do pozwu, tym większe prawdopodobieństwo wygranej!

Jesteś zainteresowany wniesieniem pozwu zbiorowego o odszkodowanie w związku z bezpodstawnym zatrzymaniem? Wejdź na www.tarczawilka.pl/pozew-zbiorowy/  i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Pozwól mi być adwokatem Twoich interesów!

Wypowiedzi polskich prawników w podobnym duchu jest więcej - przykładowo mec. Joanna Modzelewska - https://youtu.be/4B_jDno9FIk pokazująca absurdy i braki logiczne rozporządzeń rządowych (potem były jeszcze większe).

Jeszcze o innym zastrzeżeniu prawnym - gdzie i na jakichkolwiek listach chorób zakaźnych (listach obowiązujących w Polsce) jest umiejscowiony wirus SARS-COV-2, który ma odpowiadać za powstawanie choroby COVID-19? W oficjalnym z  wykazie (USTAWA z dnia 5 grudnia 2008 r. Dz.U. z 2008 r. Nr 234, poz. 1570 o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.) jest wyłącznie ujęty wirus SARS, który nie jest tożsamy z z SARS-COV-2.
Na jakiej więc podstawie ogłoszono stan pandemii w Polsce nie wskazując jej podstawowego źródła, tj. wirusa SARS-COV-2?

Jednak skala zniszczeń jakie wywołała "pandemia" - piszę w cudzysłowie, bo to głównie fałszywy co do skali wytwór medialny - jest tak duża i globalna, że domaga się międzynarodowego śledztwa na wzór Procesu Norymberskiego.

Donald Trump oskarża Chiny i zapowiada że takie śledztwo będzie i winni będą ukarani.

Podobnie oskarża WHO, które narrację o pandemii wywołało i wciąż podsyca.
Jeszcze przed wycofaniem przez D. Trumpa finansowania WHO przez USA senator Scott powiedział: Śledztwo w sprawie WHO koniecznością - https://m.cda.pl/video/5237859cc.
Niezależnie od tego pisałem już dawno o grzechach WHO i jego szefa (
Tedros Adhanom Ghebreyesus) w  art. WHO, jej szef i epidemia Covid-19. (i linki).

Zapowiedziane jest też śledztwo przeciw B. Gatesowi, w USA były petycje by to uczynić i formułowano akty oskarżenia.
Podzielam ten pogląd, czemu też dawno dałem wyraz we wpisach
Gates – filantrop?,  Zbawca ludzkości?.  Zarówno szef WHO jak i B. Gates, a także Anthony Fauci są przestępcami z wielu tytułów. 

Przygotowywany jest międzynarodowy pozew zbiorowy "Przestępstwa przeciwko ludzkości" - znane wystąpienie mecenasa Reiner Fuellmich'a jednego z czterech prawników z Niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds Korony w którym komunikuje o stanie zaawansowania prac Komisji i o jej ustaleniach - https://m.cda.pl/video/5942252be . Międzynarodowy pozew ma na celu odszkodowanie od Światowej Organizacji Zdrowia w związku ze środkami blokującymi (z opisem angielskim: https://neonnettle.com/news/12868-lawyers-suing-who-for-crimes-against-humanity-over-covid-lockdowns).
Sądzę, ze nie tylko o odszkodowania powinno chodzić - jeśli wykaże się elementy zahaczające o pojęcie ludobójstwa. Przypomnę, że np. w polskim prawie Kodeks Karny wyłącza możliwość przedawnienia karalności lub przedawnienia wykonania kary w stosunku do wymienionych w nim przestępstw. Konstytucja w art. 43 stanowi, że "zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu". W szczególności przedawnienie nie dotyczy:
1. Zbrodni przeciwko pokojowi
2. Zbrodni przeciwko ludzkości
3. Przestępstw wojennych
4. Umyślnych przestępstw: zabójstwa, ciężkiego uszkodzenia ciała, ciężkiego uszczerbku na zdrowiu lub pozbawienia wolności łączonego ze szczególnym udręczeniem, popełnionego przez funkcjonariusza publicznego w związku z pełnieniem obowiązków służbowych.
(ostatnie usiłowania rządu by wykluczyć odpowiedzialność wg p. 4 są sprzeczne z konstytucją oraz wskazują, że władze mają świadomość swych przewinień).

A tutaj fragmenty z przesłuchania Dra Reinera Fuellmicha przed Pozaparlamentarną Komisją Śledczą ds. Koronawirusa nt. nieprzydatności testów PCR do wykrywania jakichkolwiek chorób zakaźnych, o pompowaniu fikcyjnej drugiej fali za pomocą fałszywych testów, o tym jak i kto stworzył test na COVID-19 w styczniu 2020 r. (duży osobny temat o którym było tu sporo - patrz jeszcze Dodatek na końcu).

Oskarżane są i pojedyncze rządy lub parlamenty, np. brytyjski, gdzie akcentuje się celowe ogłupienie  - patrz https://www.henrymakow.com/2020/10/mak-devlin-covid-fraud.html.

Oprócz stanowiska prawników i polityków mamy szereg akcji ze strony medyków i ludzi powiązanych z ochrona zdrowia.
Jest bardzo wiele takich wypowiedzi na zagranicznych portalach (https://thefreedomarticles.com, www.worldtruth.tvwww.londonreal.tvwww.bitchute.com, https://pubmedinfo.org/ , ... ) i stronach osobistych (np. Davida Icka, dra SHIVA Ayyadurai - https://vashiva.com/, https://henrymakow.com, https://www.advancedmedicine.com/site/, www.mercola.com, ...), ale raczej nie będę się tym zajmował, ponieważ są mniej dostępne i zrozumiałe dla przeciętnego polskiego odbiorcy.
Zajmę się raczej rodzimymi doniesieniami i tymi zagranicznymi, które u nas stały się popularne. Czasem zagraniczni lekarze są gośćmi w polskich redakcjach - np. debata lekarzy ws. pandemii C-19! (dr De Klerk, dr N. P. Cancelo, dr Labat i A. Giorgiani;  w programie wRealu24 było sporo podobnych relacji - przykładowo NIE MA EPIDEMII KORONAWIRUSA! PROF. BHAKDI OSTRO O SZCZEPIONKACH I WHO!, ...).

Powstał Światowy Sojusz Lekarzy przeciw fałszywej pandemii. Dołączają dalsi lekarze, badacze i działacze publiczni.
https://opolczykpl.wordpress.com/2020/10/14/swiatowy-sojusz-lekarzy-przeciwko-falszywej-pandemii/

Tysiące naukowców i osób wciąż podpisują Wielką Deklarację z Great Barrington by przerwać obostrzenia związane z covid https://youtu.be/QeZ6n3wD6a8 (polskie omówienie).

Deklaracja ta całkowicie podważa metodę walki z epidemią poprzez lockdown i masowe obostrzenia. Została ona podpisana przez 11,538 naukowców z dziedziny medycyny i zdrowia publicznego oraz 32,785 praktykujących medyków, a także 598,643 zatroskanych obywateli (dane z 30.10.20, wciąż rosną).

Posłowie Konfederacji pytają, czy rząd zapoznał się z Deklaracją z Great Barrington stworzoną przez niekwestionowane autorytety – profesorów uniwersytetów Harvarda, Stanforda i Oxfordu.  ODPOWIEDZI BRAK, a  wywiadzie z premierem Morawieckim w Polsacie, premier odpowiedział buńczucznie - "mylą się".
Analiza sytuacji dokonana przez tych naukowców jest  zbieżna z koncepcją Krzysztofa Szczawińskiego, pół roku wcześniejszą (tu nowszy autokomentarz autora). Ta opinia została zbagatelizowana przez polskie władze.

Polski naukowiec A. Murdoch ujawnia fakty ws. pandemii COVID-19 i Great Barrington  - https://youtu.be/2Xv1GL_9ydQ.

Pomimo pewnych zastrzeżeń merytorycznych (np. wiara w "szczepionkę na Sars-cov-2) podpisujemy deklarację z Great Barrington jako ważny krok by obudzić światowe rządy i influencerów w kierunku bardziej racjonalnego podejścia do covid-19.
https://gbdeclaration.org  (wiele wersji językowych, po polsku https://gbdeclaration.org/great-barrington-declaration-polish/).

Powstała podobna inicjatywa w Polsce - List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów.

Jeszcze co do Konfederacji - to jedyne ugrupowanie w Sejmie, które podejmuje wskazywane tu tematy. Dla krótkiej ilustracji - wypowiedź posła Dziambora celnie punktująca hipokryzje rządu oraz że  de facto działa przeciw społeczeństwu, a ma na względzie tylko swoje partyjne interesy - https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/3468338856569264.
Tymczasem rząd chwali sie sukcesami, przyznaje sobie nagrody i przypina ordery...

Podobnie - znane sa ostre, ale też trafne repliki Grzegorza Brauna.

Dalsze wypowiedzi polskich lekarzy i naukowców:

Świetny wywiad z dr R. Czosnowskim - różne aspekty obecnej sytuacji. Nieodosobniony głos z frontu - potwierdzenie racjonalnych tez jakie od dawna tu przekazujemy https://youtu.be/3k7NQBK2i4Y.

Paweł Klimczewski - współautor książki "Fałszywa pandemia"... wyjaśnia statystyki i mechanizmy manipulacji  - https://youtu.be/nZAoAebgsZQ.
Fakt manipulowania oficjalnymi statystykami zakażeń i zgonów jest sam w sobie przestępstwem, a jego używanie do zastraszania i ujarzmiania społeczeństwa bezprawnymi zarządzeniami  - jest tym bardziej karygodny i podły.
Patrz jeszcze na temat statystyk:
https://spidersweb.pl/2020/10/statystyki-pandemia-koronawirus-polski-rzad.html

Analiza analiza red. Tomasza Sommera https://youtu.be/OlwJVvsU-cA.

Podobnie dr Agnieszka Fihel w rozmowie w TOK FM twierdzi że polskie statystyki na temat zgonów i chorób współistniejących są tak słabe, że od lat nie uwzględnia ich WHO.
Podobnie wypowiadają się i zagraniczne źródła - np.  https://piotrbein.wordpress.com/2020/10/16/min-18-false-cause-on-death-certificates/ .

Głośna jest sprawa dr Anny Martynowskiej - lekarza, kierownika jednej z przychodni, która odważnie krytykowała politykę wobec koronawirusa, zarówno ze swojej praktyki jak i wykazując absurdy logiczne. Została zawieszona w wykonywaniu praktyki przez izbę lekarską (te korporacyjne ciała, paradoksalnie, mają multum grzechów przeciw zdrowiu publicznemu, co jest kolejnym obszernym tematem do oskarżeń). Tutaj niektóre z jej wypowiedzi i wywiadów  https://m.cda.pl/video/533252115 , https://youtu.be/0vo3KZ0I0yE , a tutaj https://youtu.be/tVV5ewsfofw jej komentarz po „wyroku”).

Znana jest aktywność i krytykowanie obecnej oficjalnej narracji przez niepokornych=trzeźwych obserwatorów i specjalistów: dra Pawła Basiukiewicza, prof. Ryszardy Chazan, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego,  dra Mariusza Błochowiaka, dra Huberta Czerniaka, dra Jerzego  Jaśkowskiego, prof. Witkowskiego,  prof. Piotra Kuny, dra Adama Przygody, Katarzyny Treter-Sierpińskiej, Jerzego Zięby, Grzegorza Brauna, Piotra Wielguckiego, Tomasza Sommera, Andy Choińskiego, Justyny Sochy, Janusza Zagórskiego,  i wielu, wielu innych, nawet niepokornych celebrytów jak Doda, Viola Kołakowska, ... - niektóre ich wypowiedzi przekazywałem zwłaszcza na Zdrowie i Fitness dla Ciebie - nie starczyłoby tu miejsca na przegląd, a jeszcze dużo czeka na wykorzystanie...

Dr n.m. Jerzy Jaśkowski od lat oskarża nasze władze, naukowców, rady lekarskie, co można podsumować szczególnie jako punktowanie głupoty i nieodpowiedzialności. Tu przykładowa mocna porcja z różnych "beczek" https://youtu.be/F4y8sLUNBHA .

Podobnie, z dostępem do głównych mediów, wypowiada się M. Pawlicki  -  jeden z nielicznych dziennikarzy, który nie boi się przedstawić realia zamiast powielać bzdury. Np. tutaj: Medialne straszenie Polaków. 
Ja to medialne oszukiwanie ująłem dosadniej we wpisie
Uwikłanie mediów w dezinformację.

Wspominałem już (np. w nowościach wrześniowych i powtórnie październikowych) o paru książkach które zbiorczo pokazują absurdy epidemii i jej interpretowania przez gremia decyzyjne ("Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy" red. M. Błochowiak, wyd. Fundacja Osuchowa, "Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty", autorstwa Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi (wyd. Mutibook).

Natomiast aspekt biznesu, polityczny i przestępstw finansowych doczekał się też jaskrawego ujawnienia. W paru zapowiedziach nowej książki "Zapis Zarazy", jej autor wyjaśnia jak  zostaliśmy oszukani w Polsce i na całym świecie. Od szczegółów do ogółu...  np. https://youtu.be/t3NoCDN4tlI

24.10 książka ukazała się w wersji finalnej - sprawozdanie z debiutu (Czym naprawdę jest "pandemia"? - https://youtu.be/zJ2YSi0WV10 .

Z "intro" książki:
Są wydarzenia, które zmieniają wszystko i po których nic już nie jest takie, jak było przedtem - o takim właśnie wydarzeniu opowiada ta historia. W jednej chwili ludzkość stanęła na krawędzi katastrofy, w obliczu tajemniczej epidemii, która zniszczyła teraźniejszość, zmieniła wyobrażenie o przeszłości, wywołała lęk i pytania o przyszłość: czy pandemia to przypadek - nie przypadek, czy wirus zmieniono w broń, co w tej historii jest prawdą, a co oszustwem, kto na tym zyskał i co nas czeka?
Historia, którą opowiadają dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński i major ABW Tomasz Budzyński, to nie tylko unikalny dziennik zarazy i opowieść o naturze zła ujawniającego się w sytuacjach ekstremalnych, ale przede wszystkim przedstawienie odpowiedzi na pytania, które dotąd pozostawały bez odpowiedzi. W swoim śledztwie, prowadzonym w myśl sentencji hokeisty wszechczasów, Wayna Gretzkyego "/podążaj tam, dokąd zmierza krążek, a nie tam, gdzie, jest/" autorzy odsłaniają opatrzone klauzulą tajności materiały i nieznane opinii publicznej fakty ujawniające prawdę o świecie, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje, zmuszające do spojrzenia w nowym świetle na tajemnicę globalnego dramatu i gigantycznego kłamstwa uznawanego za zbyt prawdziwe, by o nim opowiadać.
Aż do tego momentu...

Zapowiedziana jest też książka Stanisława Michalkiewicza (oskarżyciela od wielu lat ciemnych sił, zwłaszcza wokół Polski i w wewnątrz niej) o podobnym tytule  "Zaraza plus". Czekamy...

O przekrętach w kręgach władzy, w tym wokół koronawirusa, dość często wspomina w swoich komentarzach (zwłaszcza tygodniowych) Witold Gadowski. Redaktor Gadowski, jako dziennikarz śledczy, jest od miesięcy na tropie tego, że Sars-cov-2 jest wirusem zmodyfikowanym ręką ludzką, w czym udział mieli zarówno Amerykanie jak i Chińczycy. Sam fakt, że mocarstwa pracują nad broniami biologicznymi jest powodem do społecznego potępienia, ale w danym przypadku można (i trzeba, gdy zbierze się na to dobre dowody) oskarżyć odnośne laboratoria albo o celowe wprowadzenie tego patogenu ku zagładzie setek tysięcy ludzi, docelowo zapewne więcej, lub o niedopilnowanie by patogen się nie wymknął. Traktuję to jako sprawę otwartą, aczkolwiek są osoby przekonane, że to jest broń biologiczna (np. wg Ewy Paweli).
Coraz więcej jest świadectw, że ukryte siły przygotowały haniebny plan destrukcji...

Także w czasopismach znajdziemy liczne krytyczne felietony jak np. Lukasza Warzechy i Łukasza Zboralskiego (doRzeczy) wytykające absurdy związane z covid-19.

Jeszcze parę obnażeń stanu (absurdów +) wokół opieki zdrowotnej. Wypowiedź: Ustawa "Bezsilność+" w Sejmie - Personel Medyczny Bez Kwalifikacji Bo Innego Brak  https://youtu.be/bGPoi6oQJ-I  (mimo paru zastrzeżeń np. "zarażenia", "polscy lekarze są najlepsi" ...)

Jacy lekarze są najlepsi, to nie tylko sprawa kwalifikacji formalnych, równie ważne jest jego morale oraz empatia, jaką lekarz z powołania powinien mieć. Spójrz na motto niniejszego artykułu. Przykro stwierdzić, ale także lekarze sprzeniewierzają się nie tylko tej zasadzie, ale żerują na pacjentach (np. odmawiają usług via NFZ, ale prywatnie już robią to chętnie i bez całej narracji o zagrożeniach od strony pacjenta). Obecne podwyższenie stawek dla lekarzy plus specjalne wynagrodzenia za kwalifikowanie zgonów jako "na covid", za stosowanie respiratorów itp. to forma kupienia sobie świata medycyny by ten - dla swych profitów - jeszcze bardziej przedłużał stan epidemii; to wcale nie paradoksalne. Opisuje to szerzej artykuł  Plandemia to złoty biznes.

Kolejne przykłady docierają do mnie codziennie - ostatnio w ramach audycji https://youtu.be/WiP5UvwRcz0 (i inne podnoszone tu zarzuty).

Podane wątki medyczne potwierdzają to, o czym piszę od lat, że medycyna stała się sprzedajnym narzędziem BigPharmy.

Ale obok tego molocha farmacji toczą się niezależne badania, wynajdowane są skuteczne remedia i mają miejsce uzdrowienia.
Przykładowo - o leczeniu dra W. Bodnara - https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/

Metoda prof. Judina https://wolna-polska.pl/wiadomosci/nowa-metoda-zabicia-koronawirusa-apel-profesora-judina-do-wirusologow-i-ludzi-2020-06

To i każdy podobny przypadek uzdrowień, nawet na małą skalę, powinien być przebadany, bo daje nadzieję i szanse na dalsze ulepszenia. PRAKTYKA jest probierzem prawdy, a nie teoretyzowanie i odcinanie się już na wstępie - charakterystyczne dla decydentów, nawet lekarzy, zabetonowanych wpływem BigPharmy.
Ale i medycyna zapowiada jakieś skuteczne leki - może się uda?

Oprócz wspomnianych apeli i zorganizowanych petycji ruchy protestacyjne przybierają też formy buntu ulicznego, wieców i masowych marszów.
U nas odbywały się pod hasłami "stop pandemii", "odwołujemy pandemię" i podobnych. Zgromadziły dziesiątki tysięcy manifestantów, co i tak jest małą liczba wobec milionowych protestów w Niemczech, dużych a Anglii i w Stanach Zj.

Charakterystyczne jest, że władze były mało aktywne w tłumieniu czy w sankcjach wobec innych protestów urządzanych przez lewicowe a nawet chuligańskie ruchy, a w tym przypadku - rękami służb, wykazały się brutalnością i szybką reakcją - mimo pokojowego przebiegu.

Oskarżenia wobec rządu na ogół nie zawierały wulgaryzmów ani nawoływania do przemocy. Te zdarzają się w czasem w mediach społecznościowych. Chociaż tego nie popieram, to potrafię zrozumieć wzburzenie - ograniczenia a nawet represje covidowe dotykają każdego i wielu sfer życia, w przeciwieństwie do protestów w sprawie LGBT czy praw kobiet, gdzie odpowiednie środowiska są mniejsze i w swej radykalnej formie wręcz niszowe.

Zatem niniejsza krytyka i oskarżenia są i tak łagodne i wyważone w porównaniu do tego, co wyraża ulica. A na niej manifestacje mogą przeobrazić się nawet w krwawe zamieszki...

Reasumując.
Oskarżamy rząd(y) i ich doradców, że:

  •  operują pojęciem pandemii, co nie ma odzwierciedlenia w realnych danych i jest tworem medialnym
  •  wykorzystują to jako pretekst do nakładania na społeczeństwo bezpodstawnych i sprzecznych z konstytucją ograniczeń, rozbijają przez to więzi społeczne, szkodzą zdrowiu psychicznemu i odporności zdrowotnej ludzi, niszczą edukację młodzieży
  •  są winni śmierci wielu osób, zwłaszcza starszych, które zmarły przez odcięcie od normalnego dostępu do opieki zdrowotnej lub zostały podane wymuszonemu błędnemu postępowaniu, które przyspieszyło zgony
  •  doprowadzili do znaczącego ograniczenia profilaktyki przez unieruchomienie jej w ramach zamrożonej opieki zdrowotnej i przez brak odpowiedniej edukacji - co rzutuje na stan zdrowia całego społeczeństwa
  •  rozwalają gospodarkę, są winni wielu bankructw, i samobójstwom z tego powodu, cofają w rozwoju i zadłużają państwo
  •  stosują i narzucają intensyfikację testów RT-PCR, co przez ich niewiarygodność, jest głównym narzędziem dezinformacji, błędnego postępowania i zastraszania społeczeństwa
  •  dopuszczają się korupcji, nieczystych interesów, błędnych decyzji zakupowych, w tym wielkoskalowych zamówień na środki o niesprawdzonych (szkodliwych dla zdrowia) właściwościach, jak szczepionki, niektóre leki czy środki ochrony
  •  nie dopuszczają do głosu niezależnych naukowców i lekarzy (cenzura) ani dyskusji społecznej - podejmują decyzje autorytarnie.

Obrazowo, tę wyolbrzymioną ponad wszelki rozsądek działalność sprzeczną z wiedzą, danymi i logiką pokazał Dariusz Juzyszyn w pogadance https://facebook.com/radykalnaredukcjastresu/videos/224264912341861,
a w tej - jak rząd działa wprost odwrotnie niż nakazuje logika oraz skuteczność - www.fb.watch/1uUUEdoojz/ .
(zresztą p. Dariusz ma wiele podobnych, trafnych wypowiedzi - poszukaj np. na FB).

Czy oni są aż tak głupi, czy może odgórnie zadaniowani by działać przeciw obywatelom?
Oba warianty wskazywałyby że nie nadają się do pełnienia swych kierowniczych funkcji.

Tyle na teraz - by nie rozbudowywać zbytnio tego artykułu, do tematu będę powracał.
I jeszcze uwaga - nie neguję istnienia jakiegoś patogenu (wirusa?) nazwanego Srs-Cov-2, istnienia ostrych przypadków i dramatów śmierci z tym związanych - tu jest mowa o skali zjawiska oraz o jego politycznym wykorzystaniu.

Czy zatem nie ma dla nas nadziei?

Jeśli świat ma normalnie funkcjonować, ludzie muszą się zarówno „postawić” obecnym jego zarządcom jak i podnieść swoją świadomość na poziom decydowania o sobie i dalszego rozwoju.
W zasadzie innej drogi nie ma.
W sensie praktycznym trzeba oderwać się od fałszywych informacji i poszukać tej szukającej prawdy i ludzkich rozwiązań.
W tym zakresie już wiele się dzieje. Świadectwem są wspomniane protesty, marsze, petycje. Jest coraz więcej niezależnych źródeł informacji, zwłaszcza w Internecie.  W samej Polsce znam co najmniej 50 osób, które głoszą wolność od covidianizmu i mocno to nagłaśniają.
Listę tych osób można rozszerzyć znacznie, gdy uwzględnimy szerszy aspekt przebudzenia – do duchowości, do grona osób, które patrzą poza horyzont obecnych uwarunkowań, wizjonerów, lightworkerów, odważnych wojowników wolności, whistleblowerów (demaskatorów), niesprzedajnych naukowców, itp.
Bo covid, zniewolenie ekonomiczne, zaraza dominacji i inne opresje, to wciąż tylko fragment tego, z czego możemy i powinniśmy się wyzwolić.

Obecną sytuację scharakteryzowałem na początku września w obszernym wpisie Świat się budzi  na osobistym blogu, gdzie po wykazaniu różnych kłamstw i manipulacji, zaakcentowane jest  zwłaszcza owo przebudzenie.
W popularny, ale i nasycony informacjami ze świata, taki punkt widzenia przekazuje to np. kanał FAB News na YT - z optymistycznym przesłaniem.
Już wiele osób wiąże nadzieje na przesilenie po zwycięstwie D. Trumpa w wyborach. Trump wspiera ruch Patriotów, być może ruch Q, Life Force i podobne na razie ukryte siły wyzwolenia spod dominacji ciemnych sił, które zniewoliły świat. Oby...
Niektórzy widzą to jeszcze bardziej z płaszczyzny duchowej, np.   https://porozmawiajmy.tv/swiat-sie-budzi-prawda-wychodzi-na-wierzch-marzena-tomaszczak-i-mariusz-pasko-ras/   (prezentacja Marzeny do 7', jej prezentacje do ~14').

Ten kierunek pozwoliłby na pokojowe, a przynajmniej nie siłowe rozwiązanie konfliktu.
Jako ludzie, mimo wszystkich już zapiekłych uraz i gniewu, powinniśmy przynajmniej po części zrozumieć graczy z drugiej strony barykady.
I tutaj warto na chwilę zastanowić się nad sytuacją w Polsce.

Rząd jest poniekąd zakładnikiem społeczeństwa i mediów. Dodatkowo PiS ma pewną legitymację rządzenia z faktu, że głosowało na tę partię dużo Polaków.

(Tu parę myśli zapożyczam od red Lisickiego z DoRzeczy).
W trójkącie opinia publiczna, media, politycy (ci u władzy, ale i w opozycji) - każda ze stron ma swoje racje i „zasługi".
Opinia publiczna się boi, więc domaga się od polityków działania. Politycy muszą pokazać, że są skuteczni, więc działają. A skoro realnie i naprawdę nie mogą - bo na razie nie ma skutecznej remadium na wirusa - muszą podejmować działania w części przynajmniej pozorowane, za to widoczne. Czy władza może w takim systemie, jaki wytworzył się w Polsce (i nie tylko), w ogóle w takich przypadkach postępować racjonalnie? Być może, gdyby od początku ktoś miał więcej wyobraźni i wiedzy - tu leży wina decydentów do rozliczenia. Ale teraz? Załóżmy, że rząd zachowałby się inaczej i zamiast omaseczkować wszystkich, zamiast gróźb i kar - apele oraz przede wszystkim odejście od absurdalnej polityki stosowania kwarantanny jako "najskuteczniejszego zabezpieczenia" przed rozszerzaniem się choroby, i co wtedy? Natychmiast opozycja ogłosiłaby, że rząd ma krew na rękach, że masowo morduje się Polaków, że władza nie dba, nie szanuje itd.
A media lubiące sensacje i oskarżenia rozkręcają atmosferę paniki.
Tak toczy się ten opętańczy nieco taniec...
Pozostaje więc systematyczne podnoszenie świadomości (czy ten artykuł będzie chociaz drobnym przyczynkiem?) lub jakiś rewolucyjny zwrot np. gdy (przykładowo!) D. Trump ogłosi że nie ma żadnej panemii, a świat jak za "panią matką" przyjmie to do wiadomości...

---
Dodatek - o "testach" PCR

Wielokrotnie o tym (tj. o małej wiarygodności testu RT-PCR) o pisałem w różnych miejscach, tu krótko reasumuję dla ułatwienia.

Poprawiam, bo byłem zbyt "asekuracyjny"
* RT-PCR nie jest żadnym testem, tylko nazwą badawczej procedury laboratoryjnej
* jako taka nie wykrywa Sars-Cov2, nie służy diagnozie (nie była nigdy tak pomyślana, a modyfikacja wg dr Christiana Drostena jest wątpliwa ze względu na brak wyizolowania wirusa i nie ma do dzisiaj homologacji) więc mówienie o wiarygodności to nieporozumienie, chyba że zerowej lub z przypadku.

Należy zrozumieć, pomijając nawet możliwą złą wolę decydentów i realizowanie programu pLandemii,  że osią/jadrem skandalu i całego zła jest właśnie powszechna wiara w test na covid (RT-PCR).

Kolejna odsłona ściemy z testami metodą RT-PCR: Recenzowane czasopismo medyczne "Clinical Microbiology and Infection" opublikowało rezultaty badania pokazujące, że pierwotne wyniki 44 % próbek przetestowanych ponownie były fałszywie dodatnie - https://www.clinicalmicrobiologyandinfection.com/article/S1198-743X(20)30614-5/fulltext.
Oceniam, że i tak obeszli się w swojej ocenie łaskawie w stosunku do procedury badawczej "testu", który nie nadaje się do diagnozowania...
Inny badacz ocenia że co najmniej 90% testów jest niewiarygodna.

Niedawno odkryłem bodajże najobszerniejszy materiał na ten temat z wieloma szczegółami - dla bardziej dociekliwych https://www.salon24.pl/u/wawel24/1081877,dr-r-fuellmich-o-testach-nieprzydatnych-do-niczego-ich-tworcy-drostenie-i-wielu-innych-rzeczach.
A dla jeszcze bardziej dociekliwych fachowców - analiza polskich doświadczonych w tym zakresie dwojga profesorów
https://opolczykpl.wordpress.com/2020/10/04/polscy-genetycy-o-wiarygodnosci-testow-pcr/  

Reasumując - może coś dotrze do zindoktrynowanych covidian i do namiestników psychozy, którzy narzucili nam tę niewolę i destrukcję życia, gospodarki, ludzkich odruchów ...
----


Opr. L. Korolkiewicz (30.10.20)

 

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.