Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 

Nowości listopad 2017

Witam ciepło Czytelników!

Oto comiesięczny, subiektywny przegląd wybranych zagadnień związanych ze zdrowiem.
Subiektywny pod względem doboru treści - takiej, która mało gdzie jest nagłaśniana, jak i wybór tylko nielicznych wiadomości z olbrzymiego ich możliwego zasobu. Bo dzieje się wiele i nawet trudno to ogarnąć.

Najpierw zakomunikuję Komunikaty :)  - nową zakładkę  (po lewej stronie), która pojawiła się na początku listopada (na poszczególnych stronach będzie pojawiać się sukcesywnie). Służyć będzie pilniejszym sprawom, niż te które tutaj relacjonuję na ogół w rytmie miesięcznym.

Powrócę na chwilę do wcześniejszej refleksji o tym
Dlaczego i po co zajmuję się tą stroną - przez szczyptę ogólniejszej refleksji  - art.  Zaangażowanie.  Wspomniałem tam że jestem popularyzatorem, a czasem także blow-whistler'em, zatem skłaniam się tutaj nie tyle w stronę artykułów własnych, co w kierunku przedstawiania prac i osób dużo bardziej kompetentnych.
Dlatego z przyjemnością przedstawiam szereg myśli profesora Juliana Aleksandrowicza, w jeszcze szerszej refleksji na bazie jego książek - w artykule Medycyna humanistyczna.
Pisząc często o patologiach w polskiej 'służbie zdrowia' oraz o nagonkach na naturoterapeutów, nieraz zbulwersowany, zastanawiałem się skąd się to bierze. O tym krótko we wpisie Arogancja i ignorancja.

Chłodna jesień powoduje, że wielu osobom wróciły różne dolegliwości, bóle, katary, apatia.
W tej notatce Broń sie przed grypą... rękami  jest o prostym codziennym sposobie by się ustrzec takich infekcji.
A w komentarzach trochę więcej o grypie i przeziębieniach.
Jest w tym
zakresie wiele nieporozumień i hipokryzji.

Dr Leszek M. Krześniak w tym wywiadzie obnaża propagandę grypową i szczepionkową. Podobnie zobacz kolejną prelekcję dra J. Jaśkowskiego - https://youtu.be/WCEkz07eL40 (nie tylko o szczepieniach - wartościowe informacje jak szybko wyciągnąć się z grypy). Tych prelekcji jest cała seria.
O szczepionkach wspomnę jeszcze nieco dalej.

Przy okazji warto zwrócić uwagę, że promowanie soków owocowych, zwłaszcza tych z półek sklepowych, jako 'bomb witaminowych' jest zwykłym oszustwem, a w dodatku takie napoje mogą nam zrobić więcej szkody niż pożytku. O tym w artykule Soki. A uzupełnieniem może być ten krótki filmik https://youtu.be/tntFG2ZeXLg.

Przede wszystkim chciałbym kontynuować informacje o najbardziej przyszłościowym kierunku w uzdrawianiu (w mojej ocenie) - tym, który włącza w to umysł i ducha.

ThetaHealing, wpływ psychiki i metody kwantowe to kierunek warty dalszego zgłębiania i propagowania.
(Patrz np. 
Transformacja   - ogólne wprowadzenie).
Zajmuje się tym np. Anna Tabor, o czym opowiada w tym wywiadzie o przyczynach chorób https://youtu.be/GqkLxdT_Afg.

To jest to samo podejście o którym traktuje www.LepszeZdrowie.info tj. podejście holistyczne.
Pewne stwierdzenia brzmią jak fantazja, a niektórzy powiedzą - niemożliwe. A jednak - działa!

Wspomniałem ostatnio, że mamy szereg metod diagnozowania energetyczno-informacyjnego przy pomocy aparatów jak np. Quantec - które dają nadzieję na duży skok w diagnostyce i leczeniu. Spełniam zapowiedź kontynuacji tematu tym wpisem Holopatia i podobne podejścia do holistycznego leczenia, w którym temat jest rozszerzony o Holopatię.

Z innych nowatorskich urządzeń i metod wskażę na odpromienniki i antyradiatory, które przedstawia na szerszym tle teoretycznym w tej prelekcji Stanisław Kubaszak. Jest on mistrzem Reiki, Shamanem Emaho, naturoterapeutą, radiestetą i bioenergoterapeutą z 15-letnią praktyką. Jest o tym także artykuł w nr 11/2017 Nieznanego Świata, a pan Stanisław występował parokrotnie w NTV. W największym skrócie - chodzi o obronę przed coraz bardziej zabójczym smogiem elektromagnetycznym.

Nowoczesna technika  wkracza w różne dziedziny medycyny, rolnictwa i ekologii także pozytywnie, co daje spore nadzieje na większą efektywność działań dla zdrowia.
Jednym z takich odkryć i dedykowanych wynalazków jest nanowoda.
To zwłaszcza nowe perspektywy dla ekologicznego rolnictwa i przetwórstwa, ale zastosowań jest dużo. Warto zobaczyć łącznie z podanymi filmikami.

Tak jak komunikowałem o rewelacyjnych właściwościach DMSO i MMS, tak chciałbym teraz przedstawić kolejny, mniej znany praparat - Krople Toda. Posłużę się tą informacją, która  przedstawiaTadeusza Miszczaka, specjalistę medycyny naturalnej
i przywołuje jego obszerny wykład o preparacie pt. Krople TODA genialny "lekarz" układu odpornościowego.
Wykład porusza wiele fundamentalnych faktów (potwierdza się po raz n-ty to, o czym tu wielkokrotnie pisaliśmy).
Pod wideo jest reklama kropli (gdzie kupić). Dla 'równowagi' wskażę inne miejsce - sklepik p. Jerzego Zięby, gdzie preparat też jest dostępny. W obu przypadkach nie mam żadnego powiązania z dostawcami - przekazuję informacyjnie dla zainteresowanych.

Odbył się niedawno (18.11.17) Kongres Naturoterapii - wkrótce (gdy to piszę) będzie dostępna fotorelacja na fanpage imprezy, zapewne i inne informacje.

Mimo już sporej wiedzy o szkodliwości współczesnych szczepionek, co było częściowo podsumowane w  Szczepienia - Dossier #4, to wystąpienie Jerzego Zięby na katowickich targach Bliżej Zdrowia - Bliżej Natury https://youtu.be/inTMUwjzZAM 'rozjechało' lobby szczepionkowe argumentami merytorycznymi.
Prelekcja jest dość długa, jednak społeczeństwo i lekarze POWINNI o tym wiedzieć - proszę, zobacz i ew. podaj dalej.
(krótsza wersja - pomijająca istotne fragmenty z wersji pełnej, ze spotkania w Warszawie - https://youtu.be/IzCQaf_kdXI).

Znajomy zwrócił mi uwagę na inną konferencję - proszczepionkową, którą przegapiłem.
W wyniku naszej korespondencji powstał tekst Na barykadzie walki o wolność, w którym znajdziesz kolejne bulwersujące fakty z ... udziałem przedstawicieli Kościoła i Ministerstwa Zdrowia.
Konferencję tę zaczął komentować właśnie Jerzy Zięba:
https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/1955431834696265/
(spodziewamy się dalszych uwag)

Musimy być przygotowani nie tylko na machinacje administracyjne ale dalsze propagandowe, łącznie z taką przewrotnością, że oponenci szczepień mogą być nazwani agentami rosyjskimi!

W związku z tym permanentnym sporem dodam, że osobiście stosuję takie proste kryteria prawdy:

KOMU TO SŁUŻY? -  W danym przypadku olbrzymim pieniądzom dla farmacji, z których dużo idzie na korumpowanie nauki, polityków, lekarzy i mediów.
Sygnaliści po drugiej stronie barykady robią to z pobudek humanistycznych - nie mają szans na takie profity ani na władzę.
PO OWOCACH POZNACIE ICH.
Coraz więcej chorych, w tym nowe dziwne choroby nawet wśród  małych dzieci i młodzieży. Pomimo tych wszystkich cudownych szczepionek i leków. A może przez nie?
NIEZALEŻNE DOCIEKLIWE MYŚLENIE i sięganie po źródła alternatywne w stosunku do zmonopolizowanego przekazu.

Ostatnio pan Jerzy Zięba sporo czasu poświęca właśnie szczepionkom, bo to coraz gorętszy temat (jet mnóstwo informacji).
Jak zapowiadał (> Komunikaty) 20 listopada odbyło się ważne spotkanie z udziałem znawców tematu (które pierwotnie planowano w Sejmie, ale
odmówiono tam miejsca, a poprzednio zdeklarowani co do udziału lekarze proszczepionkowcy  i politycy w większości stchórzyli? i nie przybyli (z otwarcia - https://youtu.be/orHSM16uf00, tamże przedstawienie prelegentki -dr Judy A. Mikovits ).
Czekamy na sprawozdania z tego spotkania, na dziś z wystąpień zostały już opublikowane - "Zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych"  dr n. med. Dorota Sienkiewicz oraz wykład prof. dr hab. Nadziei Dreli - https://youtu.be/sWuXxd5j0_Y .

Polecę też demaskatorski artykuł w Nexus "Szczepionki, wojna biologiczna i zdrada" z nr 4/2017 (47 źródeł).

Jak można zauważyć, powołuję częściej informacje rodem z innego podobnego czasopisma i portalu - Nieznanego Świata.
To wydawnictwo od wielu lat zajmuje się wspieraniem naturoterapii oraz niezależnego, otwartego myślenia. Przykładem jest także zaangażowanie przeciw urzędowej opresji związanej ze szczepionkami oraz w integrowanie się lekarzy niezależnych. Powstało Towarzystwo Lekarzy Medycyny Zintegrowanej (www.TLMZ.pl) . O tym w art. Faktów zakrzyczeć sie nie da (także w listopadowym numerze drukowanym, gdzie jest więcej na ten temat). Jest tam jeszcze o innej konferencji szczepionkowej...

Jednak GIS & Co. pozwala sobie nie tylko na coraz więcej, ale nawet na żart, który ... obnaża, że mamy do czynienia z czymś w rodzaju mafii ... - przyznali się sami (dyrektor GISUu w roli głównej przedstawia się jako ojciec chrzestny mafii farmaceutycznej).
https://youtu.be/tIY-KN66Iqw.

Powtarzam: Nie chodzi mi o jakąś generalną krytykę rządu, to działka min. K. Radziwiłła i sprawka uległości systemu wobec lobbingu farmaceutycznego, a dla nas - temat ponad podziałami.

Jednak  ...  Sprawozdanie strony społecznej z obrad podkomisji ds. nowelizacji ustawy o GMO:
https://youtu.be/ByLHUgB4k8k  coraz bardziej każe przyjrzeć się pewnym działaniom polityków - zarówno partii rządzącej jak i opozycji (która nie wnosiła sprzeciwów).

Chociaż w listopadzie było bardzo dużo kolejnych informacjio szczepieniach (wspomnę o nich w kolejnym - #5 dossier szczepionkowym), to myślę że powyższe nowości wystarczą byś miał już pogląd dlaczego te sprawy są ważne.
Zobacz też pilną akcję w Komunikatach.
 

Część tych informacji było anonsowanych na https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/,  z innych wymienię przykładowo:

W uzupełnieniu art. http://lepszezdrowie.info/Kawa-podsumowanie.htm  kolejna ciekawostka - kawa jest dobra na nerki: https://dietetycy.org.pl/kawa-a-przewlekla-choroba-nerek/  (we wpisach listopada jest parę wzmianek o kawie)

Następny krok w tworzeniu chorób poprzez zmianę "normy". (zrobili to już wcześniej z cukrzycą, cholesterolem, a teraz dalsze zaniżenie normy ... i już setki tysięcy "chorych" na nadciśnienie mamy na następny dzień ...)

O rozwoju telemedycyny

Dlaczego rządom nie zależy REALNIE na zdrowiu obywateli i co z tym zrobić (wraz z komentarzami)

Co należy wiedzieć o oznaczeniach BIO

Wywiad z lek. med. Katarzyną Świątkowską (której artykuły tutaj parokrotnie cytowaliśmy)

Nowa książka Jima Humble o MMS (temat omawialiśmy wcześniej w art. MMS)

Głos który leczy - niezwykła muzykoterapia. Nawet jeśli jest w tym jakaś przesada (?), to przyjemnie Nolween posłuchać, a relaks przy muzyce to także korzyść zdrowotna.


Zaglądaj na tego fanpage'a, proszę, bo prawie codziennie tam publikuję. A może coś polubisz, polecisz, skomentujesz?

Przypomnienie.

Daniel Kubach, wizjoner demokratycznego biznesu na usługach zdrowia, twórca abonamentowego systemu dostępu do specjalistów i usług medycznych S7Helath wprowadził nowe oryginalne rozwiązanie odszkodowań o szerokim zakresie, w tym za błędy medyczne i inne szkody związane ze zdrowiem.
Zaniedbanie, nieprawidłowa diagnoza, przedłużona rekonwalescencja to tylko nieliczne błędy, za które płacisz swoim zdrowiem.
Uważasz, że w trakcie leczenia (niekoniecznie szpitalnego) zostałeś narażony na szkodę?
"Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowanie za błędy lekarskie. Gwarantujemy pomoc począwszy od oceny zdarzenia, aż po negocjacje z odpowiedzialnym za błąd podmiotem medycznym oraz reprezentację przed sądem".

Szerzej o tym w notatce Nie jesteś bezsilny -  jesteś na prawie. Byś miał łatwy dostęp do tej możliwości bez szukania w naszym serwisie, stworzyłem klikalny żółty bannerek na prawym marginesie - będzie zawsze widoczny na stronach z nowymi wpisami, docelowo na każdej.
(To nowy produkt w Prawnik2.0 - dowiesz się więcej tutaj http://dolacz.prawnik20.pl/b3WU60  oraz na webinarach w poniedziałki i czwartki o godz. 1
9 - http://bit.ly/poznajO2).

Podobnie  - nie warto przegapić anonsów na facebooku o konferencjach i dobrodziejstwach jakie oferuje system S7Health.
Zwłaszcza dla tych, którzy jeszcze nie do końca wierzą w moce medycyny naturalnej ... chociaż właśnie S7Health włącz
yło ją do swego instrumentarium. Pisaliśmy szerzej o tym tutaj.
------

Udało mi się :) bardziej zapanować nad automatycznymi reklamami publikacji na prawym marginesie. Ta zmiana będzie jednak pojawiała się na nowszych podstronach sukcesywnie. Obecnie zapraszają do poradników - warto zajrzeć.

Tyle (nie mało) z listopada...

I dziękuję za kolejne 100 000 odwiedzin, jak wybił licznik w połowie miesiąca.

Życzę zdrowej jesieni i pomyślnego wejścia w zimę - Leszek Korolkiewicz

PS. Odezwę się krótko przed Świętami, ale w grudniu wpisów i nowości będzie najprawdopodobniej mniej - nadganianie 'planów rocznych', święta, wyjazd... Rok był intensywny i chciało by się nieco odpocząć... :)

 

 Wyszukiwarka
lokalna

Także w Komunikaty

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne,
za zapis -
upominek)

 

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-19    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                     Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                        
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia. Patrz Zastrzeżenie.