Startowa
Do nadrzędnej
English
Komunikaty
Pro
Anty
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 
Nowości styczeń 2021            
 

zima w miescie

ciesz się zimą póki można!

Witam w 2021 - życząc by był lepszy pod każdym względem. Mimo, że trudno w to uwierzyć, na końcu wpisu podaję co jest źródłem mojej wiary.

Zanim przejdę do aktualiów - odnalazłem szereg swoich materiałów z Facebooka, które obecnie trudno namierzyć. Otóż jakiś czas temu FB wyłączył funkcję notatek (można było tworzyć w nich większe artykuły z formatowaniem). Nie można więc tworzyć nowych, a starych już edytować.
Na samej stronie Zdrowie i Fitness Dla Ciebie było ich kilkadziesiąt, przez co nie zawsze pamiętałem nawet ich tytuły. Odnalazłem niektóre "trikowo", ustaliłem adresy i sporządziłem spis (załącznik w Excelu do pobrania). 42 pozycje. Oryginalnie artykuły miały ilustracje - teraz FB pozostawił tylko treści.
W tym spisie masz tytuły, adresy docelowe (link), krótki opis, datę powstania, ew. wtórniki w innym miejscu. Niektóre miały kopie na tej stronie, co też uwidaczniam. Dodałem parę notatek o zdrowiu z innych moich stron na FB. Zatem zapraszam zainteresowanych, zwłaszcza do tych materiałów, które nie mają (jeszcze?) wtórników na tej stronie.
Uwaga - niektóre są dość stare, zatem pewne informacje mogą być zdezaktualizowane, a linki wewnętrzne czasem nie działać.

Myślę, że materiałem który swoją objętością i wartością może zastąpić wiele stron nowości i artykułów jest ten Ziębiański podręcznik medycznego survivalu. "Ziębiański" to humorystyczne ale i sympatyczne wskazanie na źródło wielu podanych informacji (J. Zięba), ale są i inne źródła, a sam Zięba bierze informacje z zewnętrznych źródeł naukowych, które przekazuje w możliwie przystępny sposób  jako dziennikarz i publicysta.

Uwaga techniczna. Jak pisze J. Zięba: Ponieważ cenzura FB i innych mediów jest już nie do wytrzymania musimy mieć ALTERNATYWNE miejsce do naszych spotkań.

J. Zięba zainstalował się więc na platformie VK.com.

Ponadto FB może zniknąć. Są inne systemy, ale w większości to systemy amerykańskie, które mogą zniknąć jednego dnia jak np. Parler czy MeWe. Dlatego tysiące osób prywatnych KASUJE swoje konta na FB.
Jeśli Telegram (polecam, ale nie Signal !) czy inne tego typu portale zaczną dawać możliwości streamowania, wtedy to medium też będzie brane pod uwagę.
Streamuję z systemu telewizyjnego, na Facebook oraz na VK jednocześnie.
W czasie streamu, w pewnym momencie wyłączę Facebooka (by przekazywać informacje wrażliwe) i będę kontynuował, ale tylko na VK (!) czyli na  https://vk.com/public201956532
(adres grupy/społeczności Jerzego Zięby)

Jak się tam zarejestrować? (dla śledzenia dalszych informacji lub dla swoich prywatnych celów).
Po wejściu na VK.com zakładamy konto. Będzie wysłany telefonicznie kod potwierdzający w postaci ostatnich 4 lub 5 czy 6 cyfr numeru telefonu z którego dostaniecie  wiadomość - bezpłatnie. System Wam powie ile tych cyfr trzeba wpisać. Nie ważne skąd jest numer telefonu, czasami to Szwecja, USA itd... Ważne są OSTATNIE CYFRY numeru telefonu.
W ustawieniach istnieje opcja zmiany języka np. na polski.
Następnie można dołączyć do ww. społeczności.
 

A KTO CENZURUJE POLSKI FACEBOOK? (na przykładzie)
https://www.bitchute.com/video/Fz0gp9NWILhI/  I wszystko jasne - pecunia non olet....
Nb. Pani Sawka & Co. i mnie upominała na FB - bez istotnych argumentów.

Sporą część ww. opracowania i aktualności na świecie dotyczy szczepień.

Inne nowsze materiały na ten temat - wybór ze styczniowych wpisów na Zdrowie i Fitness Dla Ciebie:

Czy mRNA zawarte w szczepionce może wpłynąć na kod genetyczny?
Wbrew propagandzie że to niemożliwe - tak - pod pewnymi warunkami, które są dość powszechne (podobnie przedstawiał to np. J. Zięba). Groźne skutki. Wiele innych ciekawych informacji.
https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/01/13/czy-mrna-zawarte-w-szczepionce-marcin-cygan/
(mówią o tym i inne artykuły).

Bomba z opóźnionym zapłonem - https://youtu.be/UbIGiUXO6YY  J. Zięba w NTV
A nasi "specjaliści" mówią o RYGORYSTYCZNYM przebadaniu szczepionki, a pytania i dowody przekrętów wciąż się mnożą.

Ważne i wstrząsające informacje o retrowirusach + szczepienia:
Wstęp tekstowy https://www.facebook.com/ukryteterapie/posts/2771978323041608
Główny film wyjaśniający  https://www.bitchute.com/video/9N4TuZ8OCiyJ/.

DR MARIANO AMICI: POWAŻNE NIEBEZPIECZEŃSTWO SZCZEPIONEK GENOWYCH  https://stolikwolnosci.pl/dr-amici-niebezp-szczepionek/.

https://glosnews.media/2020/12/29/kto-sprowadzil-szczepionki-do-polski/ -
szczepionki sprowadzone do kraju nie były zamawiane przez Rząd Polski ani żadną osobę która występowała w imieniu Polski. Więc kto? i na jakiej zasadzie sprowadził te szczepionki do kraju?

Szczepionkowa propaganda w Polsce! Czy to już totalitaryzm sanitarny? M. Dybowski wRealu24! https://youtu.be/49q39HPtg3o.

TO NIE JEST SZCZEPIONKA - TO FABRYKA PATOGENÓW!
Dr David Martin dr Judy A Mikovits, Robert F. Kennedy Jr., Rocco Galati - dyskusja (polski lektor): https://www.cda.pl/video/6498956af .
Tekstowo: http://cioz-dobrostan.pl/.../to-nie-jest-szczepionka-to...

Alternatywnie: Dr Judy Mikovits: To nie jest szczepionka - to mRNA zapakowane w otoczkę tłuszczową, technologia, które ma pobudzić komórki do produkcji patogenu. To nie powstrzyma transmisji wirusa, to ma sprawić, że zaczniesz chorować. To dosłowne wstrzykiwanie chorób.  http://cioz-dobrostan.pl/covid-19/nie-szczepionka/to-nie-jest-szczepionka-to-fabryka-syntetycznych-patogenow/.

Jestem w szoku po lekturze załącznika z VAERS. USA: 40 433 osób chorych w wyniku szczepionki i 127 zgonów, wg Foods & Drugs Administration (FDA): Skutki uboczne szczepionki Pfizer. Czytajcie póki można... (mam kopię). A następnych danych przybywa...
https://vaers.hhs.gov/eSubDownload/index.jsp?fn=2020VAERSData.csv (w excelu otwiera się bezpiecznie).

Zbliża się kolejna szczepionka, teraz z Moderna. Ulotka szokuje? Kto ją zobaczy, jak się ma do charakterystyki produktu. Jak rejestruje się NOPy. Czego nam nie mówią? Inne niedomówienia i nieprawidłowości - https://youtu.be/1JSx65nOmN0.

Kolejny głos rozsądku. Dr Błażejak naukowo o LOCKDOWNie, maseczkach i szczepionkach! Czy obostrzenia są potrzebne!? https://youtu.be/0OFI0Dhag1U.

Głosem rozsądku jest też przygotowywany (gdy to piszę) kolejny, III protest naukowców przeciw polityce kowidowej - referuje to prof. W. Korab-Karpowicz.

Są też protesty w formie manifestacji np. 16.01.21 w Warszawie (przed GIS i dalej) https://youtu.be/Iwjwfncx7UY .

Czy szczepionki powodują ADE - Adverse Disease Enhancement czyli Ostre Wzmocnienie Choroby? Chodzi o to, że przeciwciała przeciwko SARS2 wygenerowane ze szczepionki mogą nie likwidować innych koronawirusów tylko wręcz odwrotnie - umożliwiać im wnikanie do komórek nie przez receptor ACE2 tylko inny tzw. IgG Fc. Oryginalny raport - HAVE VACCINE DEVELOPERS FIGURED OUT ADE? TIME WILL TELL!! Is a Coronavirus Vaccine a Ticking Time Bomb? – Science with Dr. Doug  https://sciencewithdrdoug.com/2020/08/01/is-a-coronavirus-vaccine-a-ticking-time-bomb/

Także szczepionka moderny jest produktem wysokiego ryzyka. Ulotka szokuje? Czego nam nie mówią? P. Skutecki w MN.  https://youtu.be/1JSx65nOmN0 .

Wstrząsające i nieznane fakty ws. COVID-19! Kłamstwo goni kłamstwo? (w Mediach Narodowych) - zwróć uwagę przynajmniej na fragment od 18' https://youtu.be/a5qQNOz6X3E
Zobacz też G. Płaczek "To się samo komentuje" na FB.

Najnowszy wywiad - artykuł i video: "RNA i konsekwencje tych szczepionek dla układu odpornościowego" profesora Dolores Cahill, doktora biologii molekularnej i immunologii. Specjalizuje się w transferze badań naukowych do zastosowań w politykach zdrowotnych -
https://www.francesoir.fr/opinions-entretiens/video-debriefing-dolores-cahill.

Szczepionkowa propaganda w Polsce! Czy to już totalitaryzm sanitarny? M. Dybowski wRealu24 -  https://youtu.be/49q39HPtg3o.

Dokument (film): „Cała prawda o firmach farmaceutycznych”. Szczególnie polecam wszystkim, którzy rozważają przyjęcie „szczepionki” WARUNKOWO dopuszczonej do obrotu: czy na pewno chcesz zaufać koncertom mającym na sumieniu miliony istnień?

Jeszcze jedno "narzędzie przeciwszczepionkowe"  - Zaświadczenie dla lekarza do podpisu przed szczepieniem (pdf do wydruku) https://vk.com/doc634982373_588287588...

Wiwisekcja covidowych bezsensów w każdym aspekcie.
Zgony po szczepieniach. To nie wirus zabija? Naukowcy alarmują! Dr Mariusz Błochowiak https://youtu.be/q8M-8eYZH7Y .
I ostatni (z 28.01) ważny stream J. Zięby na https://lnkd.in/etX2ify  << ok. 1h prelekcji.
Kolejne mocne sensacje dot. szczepionki mRNA ... które powinny natychmiast zatrzymać szczepienia - przynajmniej do czasu wyjaśnienia wg zasady ostrożności. Informacja dla środowiska medycznego, które po sprawdzeniu źródła naukowego, musi poruszyć władze i wpływowych polityków. Na tym etapie wydaje się że najważniejsze jest pilne dalsze przekazywanie tej wiadomości do naukowców i lekarzy.
Naukowy materiał źródłowy https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S096999612030406X

...

"Ok", chociaż podobnych materiałów o szczepieniach jest mnóstwo (patrz też  poprzednie nowości miesiąca), to może starczy tutaj na ten temat. 
Parę innych:

Czy 1 produkt spożywczy może uratować życie? Tak!

Koronawirus a ciąża https://katarzynaswiatkowska.pl/koronawirus-a-ciaza/

Świat jest inny odc. 156 - Koronowy Biznes - https://youtu.be/JMNX3Usac70
Witamy pana doktora Jerzego Jaśkowskiego po operacji - dużo zdrowia!, a słuchaczom refleksji nad tym, o czym mówi. Kolejne nagrania w toku.

Dowody że pandemia została zaplanowana w określonym celu -
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dowod-ze-pandemia-zostala-zaplanowana-w-okreslonym-celu-2021-01.
Uczestnicy akcji „Lekarze informują” i „Lekarze prawdy” połączyli siły z podobnymi grupami praktyków na całym świecie w ramach „World Doctor’s Alliance”. Podobnie powstał Światowy Sojusz Wolności, sieć prawników, ekspertów medycznych, polityków, bankierów i wielu innych specjalistów, którzy współpracują w celu ujawnienia „ przestępczości Covid ” i zaczynają budować nowy świat wolności. Artykuł ze szczegółami.

Witold Gadowski o bezprawnych obostrzeniach na podstawie ekspertyzy prawnej (fragment cotygodniowego przeglądu wydarzeń): https://www.facebook.com/d6bf3423-481e-4955-a5f2-357f8fa05e7a. Ostatni komentarz tygodnia Gadowskiego, w swojej pierwszej części pokazuje kulisy nieprawidłowości wprowadzania szczepionki na rynek, co też może być zarzewiem dużej afery.

Sanepid lawinowo przegrywa sprawy w sądach. Wszystkie działania rządu są nielegalne w świetle Konstytucji i praw podstawowych https://youtu.be/6E5IhUMCq7U .

A czy w ogóle istnieją wirusy? Egzosomowa teoria wirusów i inne hipotezy jak powstają "pandemie" i jak się rozprzestrzeniają  - prelekcja z polskimi napisami, przy okazji  - ciekawy kanał informacyjny.

----

Na koniec - jakie są nadzieje na wyjście z covidowej opresji?
I znów J. Zięba daje bardzo proste rozwiązanie, np. w tej pogadance Jak przywrócić normalność (z załącznikiem). Podobnie https://www.bitchute.com/video/2LUZCtlpSpT3/ .

Niestety, wygląda na to że władze i lekarze są głusi - to byłoby zawaleniem się ich poglądów i celów. Chyba że społecznie potrafimy jednak ich przekonać albo sami zwrócą się ku zdrowemu rozsądkowi. 
Szereg oddolnych ruchów - jak te wspomniane wyżej, oraz ostatni Sebastiana Pitonia może wywrzeć na władze wpływ, by do tego rozsądku powróciły.
Temat jest szerszy niż sama epidemia, bo ta jest tylko elementem (narzędziem) większej gry.

Na blogu Lapidaria (ostatnio głównie politycznym) zapowiadałem parokrotnie jak możemy wyjść z tego impasu  - całościowo i zdecydowanie.
Przez zmianę naszej świadomości i systemu (matrixu) panowania nad światem przez ciemne siły.  Sprawy sprowadzają się do takiej całościowej przemiany świata, która cofnie zarówno "pandemię" i jej społeczne skutki, wskaże i skarze winowajców, jak i da nadzieję na odrodzenie ludzkości.
Ale potrzebne są i konkretne działania ... polityczne.
Osobiście wierzę, że nie za długo, gdy samozwańczy nowy rząd w USA zostanie zdemaskowany i usunięty, po powołaniu Republiki USA zamiast upadłej już korporacji USA, zgodnie z zapowiedziami D. Trumpa, zostaną uwolnione różne skrywane wynalazki, w tym mogące szybko i skutecznie przywracać zdrowie. Być może będzie też wykazane oszustwo pandemii, co zakończy jej wszechmoc propagandową na świecie. Są też dotąd ukryte siły, które już pokazują i oferują niektóre wynalazki, jakie służą skutecznej diagnostyce i leczeniu, np. https://www.lifeforce.solutions/ (o tym kiedy indziej).
Wszystko to może dla wielu brzmieć fantastycznie, ale ... poczekajmy - za kurtyną dzieją się niezwykłe rzeczy. Niektóre będę ujawniał na www.gab.com/etsaman3 , gdzie od niedawna pokazuję  informacje, które przez cenzurę byłyby gdzie indziej banowane albo traktowane jako fejki.
Jest to trybuna wolnej myśli i tam można sobie pozwolić nawet na bardziej fantastyczne hipotezy.

Pozdrawiam serdecznie, życzę zdrowia i nadziei!

L. Korolkiewicz
 

PS. czy widziałeś starsze nowości miesiąca?

 Wyszukiwarka
lokalna

na dole strony
Także w Komunikaty
_______________

Zapisz się na 
Biuletyn

Zobacz informację
wstępną

(Twoje dane są całkowicie bezpieczne;
za zapis -
upominek > Informacja wstępna)

 _______

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce


Twój System

 

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-20    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                      Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                         
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia > Zastrzeżenie. (patrz też lewy margines).   Powrót do strony głównej.