Startowa
Do nadrzędnej
Nowości
English
Komunikaty
Pro
Inne
English articles
O nas
Współpraca
Linki
Polecamy
Ściągnij sobie
Zastrzeżenie

 

Na barykadzie walki o wolność

kolejna psiążka ujawinjaca przekręty szczepionkowe

Napisał do mnie witrualny znajomy z FB, który zaczął list od takiej informacji:

"O Konferencji „Szczepienia - między nauką a ideologią”  w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko-Praskiej dowiedziałem się po czasie z wpisu redakcji "wPolityce" nawiązującego do artykułu "Minister Radziwiłł w obronie szczepień: 'Są dobre, skuteczne i bezpieczne. Przebadane lepiej, niż cokolwiek innego' " za wSumie.pl.
Potem znalazłem jeszcze inne doniesienia prasowe o tej konferencji.
Jestem oburzony a jednocześnie bardzo rozczarowany, że redakcje przykładają do tego rękę i propagują kłamstwa i do tego z całą siłą swego medialnego oddziaływania...".

Chciał napisać do organizatorów protest, zwłaszcza poruszyła go postawa hierarchów kościelnych, bo jest 'twardym' katolikiem, ale poprosił mnie o pomoc - znając parę moich tekstów o szczepionkach.
Chodziło o możliwość zacytowania z nich oraz o jakieś podpowiedzi.

To mnie też bardzo zainteresowało, wiec nadmieniłem także "u siebie" o tym wydarzeniu. Podesłałem mu ostatnie wystąpienie J. Zięby  i parę innych materiałów.
Przyznam, że próbując śledzić co się dzieje z konferencją szczepionkową organizowaną w tym czasie przez posła Jarosława Sachajko w Sejme, przegapiłem właśnie tę inną konferencję. Już po mojej "konsultacji" i wysłaniu owego protestu przez znajomego w parę miejsc, odnalazłem nagranie (ponad 8 godzin) z tej konferencji. Jak wynika z komentarzy pod nagraniem tamtejsze wystąpienia spotkały się z oburzeniem i ostrym potępieniem wielu osób. Wynikało to z propagandowego jej charakteru - za szczepionkami i w duchu wspomnianego cytatu z ministra KR.
Jednak trzeba oddać częściowo sprawiedliwość - wskazując na krytyczne wystąpienia i kłopotliwe pytania z sali, które dały pewną przeciwwagę w stosunku do postawy prelegentów. Myślę, że przez to nawet uczestnicy "pro" nie będą mieli pełnego spokoju sumienia.

Po wstępie, który już zacytowałem, znajomy napisał tak (poradziłem trochę stonować emocje):

"Chodzi o to, że współcześnie szczepionki właśnie NIE mają badań klinicznych wg naukowych reguł, są produkowane ad hoc - nie w imię zdrowia ale biznesu. Mało tego - wykazano, że nawet ich producenci nie do końca znają ich skład, a są w nich różne bardzo toksyczne składniki. Jest to jedyny produkt, za którego jakość producent nie odpowiada, podobnie jak lekarze nie znają tego składu i też nie są odpowiedzialni za szczepienia jeśli postępują zgodnie z odgórną procedurą. O ile ulotki oryginalne (na bazie informacji z USA) zawierają jeszcze wzmianki o różnych możliwych powikłaniach poszczepiennych, to już polskie tłumaczenia (o ile w ogóle są) - wiele z nich pomijają!
Szczególnie bulwersujące jest że w Polsce, chyba na zasadzie światowego wyjątku, aplikuje się potężną dawkę szczepionek skojarzonych już w pierwszym dniu życia noworodka, gdy jego układ immunologiczny jest jeszcze nie wykształcony.
Stwierdzenia ministra, którego wręcz można posądzić o lobbowanie za interesami przemysłu farmaceutycznego lub o ... ignorancję, to kpina*.  Podobnie inne cytowane wypowiedzi są wypaczeniem rzeczywistości.
Istnieją setki, a niektórzy mówią, że tysiące prac naukowych, które wykazują szkodliwe działania współczesnych szczepionek i obalają liczne kłamstwa, jakie przemysł wciska opinii publicznej via skorumpowane organizacje pseudo-zdrowotne i media.

JEŚLI zarówno miejsce konferencji jak i wypowiedź arcybiskupa H. Hozera ma oznaczać poparcie szczepień [wg mnie - LK - to nie jest jasne - ks. biskup jednak szuka dialogu], to ta konferencja i wypowiedź nie tylko powoduje zgorszenie, ale jest współdziałaniem w złu. Sankcjonuje też przemoc państwa nad rodzicami, którym realnie odbiera się prawo do stanowienia o swoich dzieciach, a nawet ich ściga karami i grozi odbiorem praw rodzicielskich  - postawa wręcz stalinowska, odwrotna do głoszonych przez Kościół praw rodziny i wolności jednostki. Jest to też całkowicie niezgodne z obowiązującym prawem i etyką lekarską - zarówno w wymiarze sumienia jak i wg przysięgi Hipokratesa.
Podobnie ściga się i sankcjonuje lekarzy i naukowców, którzy kłamstwa o szczepionkach demaskują. Wielu z nich straciło przez to życie.

Jest to oburzające, że prominentne osoby angażują się w taki skandal. Wysokie stanowisko ministra lub arcybiskupa pociąga za sobą najwyższą moralną odpowiedzialność.
Ilość NOP-ów jest o rzędy wielkości większa niż podają oficjalne statystyki, ponieważ system ich zgłaszania praktycznie nie działa.
Nie znamy też długofalowych skutków działania szczepionek.

Jestem za poszerzaniem społecznej świadomości w tym zakresie. Rozumiem, że mało kto z obywateli ma dostęp do wspomnianych prac naukowych, czas i kwalifikacje by je zrozumieć, zatem pewnym sposobem jest włączenie głosu popularyzatorów.  Pomimo pewnych ograniczeń merytorycznych, jakie to czasem powoduje, warto poświęcić nawet parę godzin zamiast ich setek na wgłębianie się w prac naukowych, by w ten sposób "na skróty" dotknąć istoty problemu.
Dlatego pozwolę sobie  wspomnieć o paru takich osobach. W samej Polsce też są odważni lekarze z wieloletnią praktyką, np. prof. dr n.med. Maria D. Majewska, dr n. med. Jerzy Jaśkowski lub dr n. med. Dorota Sienkiewicz.
Co do dra Jaśkowskiego, to oprócz licznych popularnych wykładów o zdrowiu (czasem kontrowersyjnych), jest on autorem przynajmniej trzech książek w serii "Szczepienia 300 lat oszustw",  o tytułach: Ospa, MMR i Grypa.
Są u nas dostępne w tłumaczeniu i zagraniczne popularne książki jak:
"Bezlitosna immunizacja. Epidemia szczepień. Jak korporacyjna chciwość, zakłamana nauka i represyjna władza zagrażają prawom człowieka, naszemu zdrowiu i dzieciom", autorki: Louise Kuo Habakus, Mary Holland
"Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty" Autor: Ian Sinclair
"Szczepienia pełne kłamstw. Szokująca prawda o farmaceutycznych praktykach" Autor: Andreas Moritz.
"Szczepienia – przegląd ważnych badań"  Neil Z. Miller.**

Dr D. Sienkiewicz miała ostatnio wykład na konferencji o szczepieniach pt. "Zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych", który jest dostępny tutaj: https://youtu.be/PuUPO6RCPlA . Warto podkreślić, że - jak wspomniano na końcu wystąpienia, nie chodzi o totalną negację szczepień, ale o badania długofalowe szczepionek i zdrowia szczepionych, walkę o czystość szczepionek, rozsądny kalendarz szczepień, nie uleganie presji biznesu.
Powalający w zakresie ujawnień, w tym z nowymi aspektami szkodliwości szczepionek, jest wykład Jerzego Zięby - w  zapisie https://youtu.be/inTMUwjzZAM . Jest emocjonalny, ale i mocno oparty merytorycznie na ostatnich badaniach amerykańskich. Trudno nie być nie emocjonalnym, gdy widzi się tak wielkie zakłamanie i skorumpowanie oficjalnej medycyny i farmacji.
Te popularyzatorskie prace są dobrym wstępem przed sięgnięciem po cytowane źródła naukowe.
Podobnie jak na świecie, w Polsce ludzie zrzeszają się przeciw ograniczaniu wolności i praw obywateli, w szczególności przeciw dezinformacji i tłumieniu wolnego głosu (cenzura środowiskowa, uleganie monopolom i wrogiej Polsce polityce). W zakresie szczepień np. organizacja StopNop od lat uświadamia odnośne zagrożenia.

Może piszę banały, ale odnoszę wrażenie, że wciąż wiele opiniotwórczych środowisk jest odpornych na wiedzę i rzeczywiste poczucie dobra ludzi.

Apeluję o więcej rozsądku i stanięcie po stronie zdrowia i praw Narodu - internet i ludzie pamiętają, a złe czyny zostaną w końcu osądzone. Jak zamierzacie zadośćuczynić temu złu, jakie czynicie propagując takie treści?
Także PiS, za którym głosowałem, idzie tutaj w kierunku, który może okazać się jego zgubą. Podobnie jak wciskanie na siłę GMO do Polski.
W ogóle - zdrowie jest sprawą ponad podziałami - dotyka każdego obywatela.
..."
------------

Myślę, że nieźle to ujął - podpisuję się i wykorzystuję w całości i we fragmentach.
Z tego, co na dziś wiem, nikt nie odpowiedział na ten list, o ile doszedł prawidłowo.

Od siebie dodam jeszcze, że na konferencji było wiele osób, które całkiem dobrze orientują się w sprawach szczepień, chociaż stoją po obu stronach tytułowej barykady. Myślę, że stwierdzenie ministra, że "Szczepionki są dobre, skuteczne i bezpieczne. Przebadane lepiej, niż cokolwiek innego" kompromituje go przed większością tego forum. Dla oponentów to jasne, że tak nie jest, ale i dla proszczepionkowców, chociaż otwarcie tego nie przyznają, takie uogólnienie to sygnał braku wiedzy. Mimo to klaszczą lub nie oponują. Podwójnie żałosne.

Wkrótce ukażą się komentarze do tej konferencji i tematu w ogóle, proszę śledzić odniesienia na https://www.facebook.com/Zdrowie.i.Fitness/


-----------

* to nie pierwszy taki przejaw ignorancji (?!) ministra w sprawie szczepionek

** na ilustracji okładka książki "Szczepienia – przegląd ważnych badań",  Neil Z. Miller,  Wydawnictwo: Vivante, o której dowiedziałem się od wspomnianego znajomego.
Uzupełnia to przykładowy wykaz lektur jaki podałem w Dossier #4 dot. szczepień.

 

 

 Wyszukiwarka
lokalna

Także w Komunikaty

Zapisz się na 
Biuletyn

(Twoje dane sa całkowicie bezpieczne,
za zapis -
upominek)

 

Twoja Ochrona Medyczna
Twoja Super Ochrona Medyczna

 Zdrowie i Fitness
Zobacz na Facebook'u

kawa dla zdrowia

Zdrowie ze ^ smakiem

Zdrowy biznes

 

  Widge

 

Otwórz serce

Share

Follow etsaman2 on Twitter

 

 

 


                    Wyszukiwarka lokalna Umożliwia wyszukiwanie wg stopnia dopasowania lub dat (patrz opcje wyników po wyświetleniu). 
                    Google aktualizuje swe indeksowane zasoby co pewien czas, zatem nie zawsze to, co się pokaże jest aktualne. Zawiera reklamy Google
.
  

                         Copyright Leszek Korolkiewicz 2007-19    admin( @ )lepszezdrowie.info   Zastrzeżenie i Polityka Prywatności 
                     Na tej stronie wykorzystujemy tzw. ciasteczka - małe pliki tekstowe (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.  
                        
Korzystanie z naszego serwisu bez  zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia. Patrz Zastrzeżenie.